Magas csajok
2010. augusztus 11. 18:31
#121
|
|
Doriihvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.05. Hozzászólás: 256 Csatolások: 1 Azonosító: 124296 offline
|
háth én 14 éves vagyok és 167 cm magas. és én utálok ekkora lenni. inkább lennék alacsonyabb mert az én osztályomban mindenki alacsonyabb náam és ez engem annyira zavar. már nem akarok töbebt nőni...:S
2010. augusztus 11. 18:42
#122
|
|
csengike |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.20. Hozzászólás: 703 Csatolások: 1 Azonosító: 123258 offline
|
Én is 14 éves vagyok es 167 cm magas. De én nem tartom magam annyira magasnak,mert ay osztályban átlagban a lányok akkorák mint én és a legjobb barátnom pedig sokkal magasabb nálam ugyhogz ezzel nekem nincs problémám.
2010. augusztus 11. 19:04
#123
|
|
twilightgirl0910firefly |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.11. Hozzászólás: 4802 Csatolások: 412 Azonosító: 131011 offline
|
Én szeptemberben leszek 15 és 173-174 cm körül lehetek
Néha nagyon kellemetlen, de meglehet szokni
2010. augusztus 15. 12:45
#125
Én 165 cm vagyok de nem tudom h az jónak vagy rossznak számít 13 évesen
2010. augusztus 23. 17:48
#126
Hát én 166 körül lehetek, de még nagyon növök, de azért remélem megállunk 170-nél. 170 az már magas
2010. augusztus 23. 20:19
#127
|
|
Alízúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.31. Hozzászólás: 68 Csatolások: 3 Azonosító: 132337 offline
|
Én 165,5 cm vagyok pontosan. xD Szerintem 14 évesen ez egy ideális méret. (csak kár, hogy 17-16-nak néznek
)
Szeretek magassarkút hordani, legalábbis ünnepekkor meg télen. (magassarkú csízma)
Szeretek magassarkút hordani, legalábbis ünnepekkor meg télen. (magassarkú csízma)
2010. szeptember 30. 15:37
#130
|
|
Barak Stefániaörök álmodozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.20. Hozzászólás: 6372 Csatolások: 608 Azonosító: 112664 offline
|
Én 166 cm vagyok, és elégedett vagyok vele. Egy csini magassarkúban még "pár centit nőhetek". Mert az életben már nem fogok. És általában 190 cm körüli barátaim voltak.Akiket nem zavart, hogy alacsonyabb vagyok. Én meg simán felvehettem a 10 cm-es sarkú cipellőmet.
2010. október 03. 11:03
#134
|
|
csilagosegcalifornia dream.♡ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.25. Hozzászólás: 2315 Csatolások: 850 Azonosító: 128064 offline
|
Én januárba leszek 12 éves és 160cm vagyok
2010. október 09. 11:57
#136
|
|
álmodozóvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.17. Hozzászólás: 409 Csatolások: 11 Azonosító: 129391 offline
|
Én még csak 12 leszek decemberben, de már 168 cm vagyok!
Én vagyok az osztályból a legmagasabb csajszi!
De szerencsére sok magas (és helyes) pasit ismerek!
Én vagyok az osztályból a legmagasabb csajszi!
De szerencsére sok magas (és helyes) pasit ismerek!
2010. október 10. 15:32
#138
szerintem nem szép,ha egy lány nagyon magas xDxD
nálunk a magas csajokat nem is annyira szeretik.
én nem vok valami hű de magas...
16 leszek és csak 164 cm xD
nálunk a magas csajokat nem is annyira szeretik.
én nem vok valami hű de magas...
16 leszek és csak 164 cm xD
2010. október 15. 01:00
#139
|
|
romanticcicaúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.02. Hozzászólás: 62 Csatolások: 14 Azonosító: 135570 offline
|
Én kb. 175 cm vagyok...Jó ez így..
Csak egy vicces képet szeretnék még mutatni
Azért neki sem lehet könnyű
Csak egy vicces képet szeretnék még mutatni
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline
0 felhasználónak tetszik:



