kimicsinalmost? III.
2015. augusztus 07. 22:54
#861
éppen könnyezem, hogy kib.szottul augusztus van. két hét múlva mehetek a tankönyveimet átvenni
pedig még csak most estem haza évzáróról.
7 felhasználónak tetszik:
Fannycska999,
Jody,
Phaedra,
TearsOnMirror,
Wyrd,
MissTiniStoessel,
virgi09
2015. augusztus 16. 22:23
#863
egy üveg narancslével a kezemben zenét hallgatok a sötétben, az öcsémet pedig megihlette a kint tomboló vihar, és arról tart kiselőadást.
nem tűnt fel neki, hogy fejhallgató van rajtam.
idilli.
nem tűnt fel neki, hogy fejhallgató van rajtam.
idilli.
2015. augusztus 18. 19:15
#864
|
PhaedraMythic Dawn☼ |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 15.05.08. Hozzászólás: 1244 Csatolások: 96 Azonosító: 243591 offline
|
Most éppen elb.ottkodok itt a szobában, lesek ki a fejemből, és könnyezek, mert füstölőt inhalálok. Valami fű (nemolyan) van benne, de meggyillatú. Mellesleg elfogytak a zsepikéim. És próbálom irtani a halálfejes szendereket a hasamból....nem sok sikerrel.
2015. augusztus 18. 21:29
#866
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
A szemüvegemet tisztítom, már olyan retkes volt a lencséje, hogy alig láttam valamit.
1 felhasználónak tetszik:
Jody
2015. augusztus 21. 21:44
#868
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
Hallgatom, ahogyan az én Tímeám arról regél a férjének, hogy mennyire szar a hajszárító, milyen hangokat ad és hogyan rázkódik, na meg, hogy nehogy meg merje csinálni mert újat vesz. Most hangzott el a varázsszó, ami nem más, mint a disznó .
2015. október 17. 16:17
#877
|
|
riri17coup d'état |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.18. Hozzászólás: 15998 Csatolások: 3351 Azonosító: 141001 offline
|
elvágtam a hónaljam, eláztattam a fürdőt, majdnem elcsúsztam, levertem anyám virágját és lefejeltem a szekrényemet. szóval most az ágyamon ülök, hogy nehogy valamit műveljek, de előbb már kiesett a telefon a kezemből. miért vagyok ilyen balfsz?
2015. október 24. 22:42
#878
|
Wyrd |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 15.06.12. Hozzászólás: 647 Csatolások: 42 Azonosító: 244797 offline
|
Átnyálazom az egész (szó szerint az egész) Cure diszkográfiát, csak mert nincs jobb dolgom. Ja, meg koncerteket nézek. Olyanok, mint az alvás és pihenés, már nem divat.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.



offline