Közben zenéket töltök le és hallgatok, néha pedig elõveszem a történelemlapot amibõl késõbb dolgozatot fogok írni. Néha pedig még a jelenlegi könyvembe, a Trónok Harcába is belelessek mert az iskola közben nem volt idõm olvasni ezt a mûvet.
kimicsinalmost? III.
2014. szeptember 20. 10:14
#841
|
|
Nina 10posh tea drinker |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.12.09. Hozzászólás: 5961 Csatolások: 2199 Azonosító: 191214 offline
|
A Sztárlexikonon vagyok fent, azon belül a fórumon, azon belül pedig a Gumiszobában, ott pedig a 'kimitcsinalmost? III.' topikba írom le, hogy éppen mit csinálok.
Közben zenéket töltök le és hallgatok, néha pedig elõveszem a történelemlapot amibõl késõbb dolgozatot fogok írni. Néha pedig még a jelenlegi könyvembe, a Trónok Harcába is belelessek mert az iskola közben nem volt idõm olvasni ezt a mûvet.
Közben zenéket töltök le és hallgatok, néha pedig elõveszem a történelemlapot amibõl késõbb dolgozatot fogok írni. Néha pedig még a jelenlegi könyvembe, a Trónok Harcába is belelessek mert az iskola közben nem volt idõm olvasni ezt a mûvet.
1 felhasználónak tetszik:
Nelia
2015. július 28. 23:46
#842
fekszem az oldalamon félig kómában, és hallgatom a tücsköket (nyitva van az ablak lol).
2015. július 31. 00:15
#845
|
|
riri17coup d'état |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.18. Hozzászólás: 15998 Csatolások: 3351 Azonosító: 141001 offline
|
A kutyámmal fekszünk, előbb szegényre rá is feküdtem de ő tűri, szerintem már megszokta bár mindig egymáson fekszünk.
Közbe Skinst nézek meg pödröm a hajam, így is csodálatos de ha még le is kell vágnom egy tincset mint múltkor, na az gyönyörű lesz.
2015. július 31. 20:47
#848
|
Konvektorhálni jár belém az életkedv |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.12.03. Hozzászólás: 1802 Csatolások: 3520 Azonosító: 236767 offline
|
most? most biokat fordítok, mert rádöbbentem, jé, nálam pihennek már egy ideje. értelmes dalokat keresek. plusz egy halom képet töltögetek le. valaki, aki okosabban tölti az idejét? +bónuszban, akarok írni valakiknek, de nincs ahhoz meg kedvem, mert ilyen kis balf.sz tudok lenni. hm.
2015. július 31. 21:03
#849
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
Várom, hogy megszáradjon a hajam...
2015. augusztus 01. 12:11
#851
Starity-ek közbe röhögök Fannii33 hozzászólásán (
Idézet (Fannii33 @ ~)
azon gondolkozok hogy mit csináljak..
)
2015. augusztus 01. 12:42
#853
|
|
TearsOnMirrorrat whisperer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 15.06.29. Hozzászólás: 22345 Csatolások: 7012 Azonosító: 245558 offline
|
Live-ot nézek.
2015. augusztus 02. 15:19
#854
|
Wyrd |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 15.06.12. Hozzászólás: 647 Csatolások: 42 Azonosító: 244797 offline
|
Nem tudom, mi a franc van velem, de az előbb sikítozva kezdtem rohangálni a házban meg ugrálni, és ezzel egy időben levetettem magam az ágyra aztán visszaugrándoztam ide. Kezdődik a bekattanás
2015. augusztus 02. 15:35
#857
|
|
Neliagasoline |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.09.10. Hozzászólás: 5151 Csatolások: 1554 Azonosító: 233172 offline
|
Előbb rajzoltam, mert mikor unatkozok csak ez az egy elfoglaltság "nyugtat le". Most jelenleg ide írok, és több, mint valószínű, hogy este felé pakolnom kell a bőröndbe, mert megyek nyaralni a nagynénimhez. Higgyétek el nem nagy kedvvel akarok menni, inkább otthon lennék és nyomkodnám ezt a gépezetet. Meg zenét üvöltetnék maximum hangon..
2015. augusztus 02. 23:02
#858
|
|
Fannycska999rrrromantic |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.09.04. Hozzászólás: 3681 Csatolások: 163 Azonosító: 160042 offline
|
Tegnap a kocsiban, a szlovák rádióadón hallottam egy számot ami tetszett, azt próbálom lenyomozni de képtelenség O.o pedig aaaannyira jó volt.
2015. augusztus 02. 23:12
#859
|
|
ApusztákBoszorkánya♥Alexandra♥xD |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.06.22. Hozzászólás: 5000 Csatolások: 0 Azonosító: 228068 offline
|
Mamáméknál vagyok,itt alszom pár napot,és sikerült pont most csatlakoznom egy wifihez,de azt írja hogy veszélyes és megfigyelhetik internetes tevékenységem...kicsit para,de én meg net függő vagyok...
2015. augusztus 03. 01:17
#860
az imént kitörtem a nyakam, miközben megpróbáltam elvonszolni magam a gitáromért, úgyhogy maradok itt, ma elmarad a reggelig tartó zúzás:(
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline

