Felröppent a hír, mely szerint a két tinibálvány hallgatható lesz a Twilight Saga: Eclipse Cd-jén. Igaz lenne?
A teljes cikkhez kattints ide!
Adam Lambert & Justin Bieber az Eclipse Cd-n?
2010. április 26. 12:58
#6
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Tegnap meghallgattam a jútyúbon egy számát.
Meg kell hogy mondjam, rosszabbra számítottam, de véleményt még nem alkotnék. Biztos nem lesz a kedvencem.
Na de ez saját vélemény.
Szerintem is kizárt, hogy a szöszke srác énekelne a CD-n. El se tudnám képzelni, hogy milyen jelenetbe lehetne illeszteni a számait.
Meg valahogy a hangja sem ilyen filmekhez való.
Szerintem is kizárt, hogy a szöszke srác énekelne a CD-n. El se tudnám képzelni, hogy milyen jelenetbe lehetne illeszteni a számait.
2010. április 26. 13:03
#7
|
|
Bondgirl21új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.05. Hozzászólás: 36 Csatolások: 0 Azonosító: 124278 offline
|
Adam az jó!!
Mikor fog megjelenni?
Mikor fog megjelenni?
2010. április 26. 14:10
#10
|
|
ancsa13Glambert |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.30. Hozzászólás: 2090 Csatolások: 1504 Azonosító: 118918 offline
|
Azt hallottam hogy Adam lehet hogy rajta lesz de Jusin nem hiszem.Láttam egy oldalt ahol lehet szavazni kit akarsz a CD-n hallani,Adam benne van és vezet 55%-kal: http://moviesblog.mtv.com/2010/04/21/eclipse-soundtrack-bands/
2010. április 26. 14:41
#12
|
|
Cuki_17h |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.19. Hozzászólás: 558 Csatolások: 42 Azonosító: 69466 offline
|
Én szeretem Adam-et is és Justin-t is, de egy ilyen filmbe én inkább Adam számot hallgatnék, szerintem Justin hangja, meg dalai nem annyira passzolnának....De hát ugye izlések és pofonok...Kinek a pap, kinek a papné.
2010. április 26. 15:30
#16
|
|
Pucpucvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.10.11. Hozzászólás: 462 Csatolások: 52 Azonosító: 73857 offline
|
Szeretem Adam sokkal jobb lenne. Nekem valahogy ez a Justin gyerek nem jön be. Ő egyáltalán nem dolgozott meg a hírnévért. És csak azért lett híres, mert ˝cuki pofija van˝, ami mellesleg szerintem nem igaz. Nekem valahogy Adam jobban bejön. Nekem ennyi a véleményem.
2010. április 26. 15:54
#17
a filmhez Adam jobban illene, de én Justint jobban szeretem (kövezettekmeghanemtetszik(= )
de nekem mind1
de nekem mind1
2010. április 26. 16:11
#18
|
|
gossip girl vivian |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.02. Hozzászólás: 898 Csatolások: 45 Azonosító: 124019 offline
|
nekem mind1 melyik lesz a CD-n mert ugyis csak a filmet nézem meg + abban ugyis kb. csak 4szám lesz és azt kibírom ha vki más...
2010. április 26. 16:23
#19
|
|
Nikaaateam free will |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.09. Hozzászólás: 1941 Csatolások: 2268 Azonosító: 124647 offline
|
Adam jobban illik a film hangulatához,mert Justin az a mosolygós kissrác(kéérlek a Twilight saga vámpírokról szól!!!!)sehogy se tudom elképzelni....de Dakota Fanning-et se tudtam elképzelni a dilmben szval...még jól is elsülhet!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:




