Starity

Érettségi

21 oldal 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. május 04. 13:42 #401
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Idézet (Jody @ 2016.05.03. 21:02)
Vagy nevezetes azonosság. Sőt, eddig mindig szerepelt tört egyszerűsítése. Készültem rá direkt, erre hűlt helye.
Barátnőmmel örültünk, hogy mindkettőnknek az I. ajánlatot választotta a fickó. Erre.. Közöm nem volt a megoldáshoz. Az 'összjövedelem' szóra nem is emlékszem, hogy oda volt írva. rohog.gif  110.gif

Én előtte nap egész végig egyszerűsítést csináltam, erre.... biggrin.gif

Nálunk szerintem az egész osztály az jelölte be és mindenki abban a feladatban bízott, mert 7 pont, erre senkinek se lett jó. rohog.gif Az összjövedelmre énsem emlékszem, pedig jópárszor átolvastam...bár a végén már nagyon belekavarodtam.
2 felhasználónak tetszik: Jody, missdaisy
2016. május 04. 14:12 #402
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
A tegnapi után már komolyan semmi kedvem nem volt érettségizni, nagyon féltem, hogy ez se lesz meg... Azért átnéztem pár dolgot, de pont azok nem voltak benne, '56ot is vártam, de semmi..biggrin.gif Mikor kinyitottam kábé így néztem ki, először azt hittem Uniós, na mondom....végül letudtam olvasni róla. Azt írják, hogy az atlaszt nem nagyon lehetett használni, én mégis feladatokhoz és az esszéimhez is tudtam használni, nekem nagy segítség volt. Esszébe hülye voltam, nagyon. Hosszúnak a '48-49est választottam, azthittem szabadságharc erre valami nyári események voltak, namondom... rohog.gif Rövidnek Rákosit, arról tudtam volna hosszút írni. Meg a Felvilágosodást. omg.gif Hogy engem mi vitt rá, hogy azt írjam Sztálin helyett.. rolleyes.gif Összerizsáztam, bár ott a feladatot se nagyon értettem. Károly Róbert amúgy tétel, de én már valahol Mátyásnál jártam gazdaságilag, szóval inkább otthagytam, nem akartam hülyeséget írni. biggrin.gif
Most néztem a megoldásokat és én személy szerint rosszabbra számítottam, pár pontom átmehetne matekra, azt azért nem bánnám. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Jody, missdaisy
2016. május 04. 15:25 #403
Jody
Jody
not quite my tempo
 
StátuszChester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 2249
Csatolások: 352
Azonosító: 204319
Offline offline
Összességében nem volt nagy meglepetés. Ellenben felfoghatatlan, hogy az államalapításnál, hogy írhattam vármegye helyett egyházmegyét(??). biggrin.gif Hála a táblázatos feladatokért.

Esszé tekintetében a Felvilágosodást, Károly Róbertet és Mária Teréziát választottam. Nemrégiben órán kaptunk egy-egy uralkodót, hogy dolgozzuk ki. Mátyás gazdaságpolitikája jutott. Meg is jegyezte a tanár, hogy látja Károly Róbert bezavart. Szóval friss volt az élmény. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: missdaisy, riri17
2016. május 05. 16:52 #404
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Angolra semmit nem készültem igazság szerint, életemben először tegnap oldottam meg angol érettségit gyakorlás gyanánt. A szövegértésbe 1-2 hiba becsúszott, főleg az elsőnél, az ilyen feladatokat sosem értettem. rolleyes.gif A többi hibátlan, a nyelvtantrészét elbsztam, de ott is az egyik feladatom hibátlan lett.
A hallás utáni kegyetlen volt, a kutyás az talán jó lett - az az ugatás a végén rohog.gif - a Muhammad Alisba az összes választ elharapta, na mondom.... Az utolsóba meg második meghallgatásra szinte az összeset javítottam.
A levelek könnyen mentek, tudtam volna többet is írni, pedig még soha életemben nem írtam angolul ilyen leveleket, annyi hülyeséget beleírtam. biggrin.gif
De végre vége az írásbeliknek, egy picit pihenhetek, bár nekem még szombaton ballagás.
Meg huszonvalahányadikán fakt. cry.gif
21 oldal 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!