Emókról
2010. május 28. 19:06
#183
Idézet (Dirthy @ 2010.05.28. 19:05)
Ez az emő amúgy valamilyen nomád ágazat? 
áh,dehogy....ez a sok hülye tini ágazata
2010. május 28. 19:07
#184
|
|
dijjanight elf™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.20. Hozzászólás: 2384 Csatolások: 5685 Azonosító: 58643 offline
|
Idézet (Dirthy @ 2010.05.28. 19:05)
Ez az emő amúgy valamilyen nomád ágazat? 
Aha, a hunok leszármazottjai...mindenki retteg a...fejüktől
2010. május 28. 19:08
#185
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Idézet (dijja @ 2010.05.28. 19:07)
Aha, a hunok leszármazottjai...mindenki retteg a...fejüktől
(nyilaiktól gondolom nem
)
Nono! Kemények voltak az őseink. Nem nagyon packázhattak velünk.
2010. május 28. 19:25
#187
Idézet (Kesha2 @ 2010.05.28. 19:24)
ŐSZINTÉN..sokra megyek veletek? mire gondolnátok ha: A TÉMÁT ÁTALAKÍTOM EMÓS-POJÉNOK..CSEVEGÉS A VILÁGPROBLÉMÁIRÓL!XD na? kinek jön be? 
nekem
2010. május 28. 19:27
#188
|
|
ventura |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.07.12. Hozzászólás: 2363 Csatolások: 587 Azonosító: 7500 offline
|
Idézet (Kesha2 @ 2010.05.28. 19:24)
ŐSZINTÉN..sokra megyek veletek? mire gondolnátok ha: A TÉMÁT ÁTALAKÍTOM EMÓS-POJÉNOK..CSEVEGÉS A VILÁGPROBLÉMÁIRÓL!XD na? kinek jön be? 
Válaszoltál egyetlen kérdésünkre is? Naugye... Hát akkor ez van...
2010. május 28. 20:34
#193
|
|
Greg24új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.08. Hozzászólás: 2 Csatolások: 0 Azonosító: 126680 offline
|
Idézet (Kesha2 @ 2010.05.26. 15:37)
ide MINDENKI írhat de ez az EMÓRÓL SZÓL aki nem érti mi ez mi elmagyarázzuk...én is emó vok^^
majd itt lesznek emósképet...de pl.. az én képem...na meg emó modellek:
pl..
kiki Kaniball
dakota Rose
pl..
kiki Kaniball
dakota Rose
Nem vagyok ilyen elfogult, hogy nekem így keljen öltöznöm bár kedvelem a Rock-ot. Semmi bajom az emós nőkkel, maga az emo műfaj nem jön be nekem, de egyre több tininek igen.
2010. május 28. 20:37
#194
|
prézliPókasszony |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 09.09.12. Hozzászólás: 8034 Csatolások: 25737 Azonosító: 107627 offline
|
Idézet (Kesha2 @ 2010.05.26. 15:37)
ide MINDENKI írhat de ez az EMÓRÓL SZÓL aki nem érti mi ez mi elmagyarázzuk...én is emó vok^^
Hát, gratulálok hozzá
2010. május 28. 20:54
#195
|
|
tironmanHQParadise. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.06. Hozzászólás: 1908 Csatolások: 774 Azonosító: 5 offline
|
Na hogy legyen értelmes hozzászólás is.
Az emo "stílus" kb 2005ben volt itthon divatban az innovátorok (újdonságokra fogékony) kamaszok között, később bővült a kör, lassan az első stílusátvevők már rég hc-sek voltak és röhögtek a magukat emonak tartó, hajukat feketére festő és azt vasaló egyedeken, sőt régi saját magukon is. Kb senki sem tudja hogy az amerikából érkezett "irányzat" mit is takar, mert hogy nem csupán fekete félrenyalt vasalt frizurát az biztos, pláne nem hellokitty-t mint a topicindító leányzó írta. Szóval egy szónak is 100 a vége aki ma "trendi" kamasz akar lenne akkor nem az emoval probálkozik hanem mittoménmivel. Öltözzün ladygagának vagy ilyesmi.
(el sem hiszem hogy ennyit írok egy ilyen nyomorultságról
)
Az emo "stílus" kb 2005ben volt itthon divatban az innovátorok (újdonságokra fogékony) kamaszok között, később bővült a kör, lassan az első stílusátvevők már rég hc-sek voltak és röhögtek a magukat emonak tartó, hajukat feketére festő és azt vasaló egyedeken, sőt régi saját magukon is. Kb senki sem tudja hogy az amerikából érkezett "irányzat" mit is takar, mert hogy nem csupán fekete félrenyalt vasalt frizurát az biztos, pláne nem hellokitty-t mint a topicindító leányzó írta. Szóval egy szónak is 100 a vége aki ma "trendi" kamasz akar lenne akkor nem az emoval probálkozik hanem mittoménmivel. Öltözzün ladygagának vagy ilyesmi.
(el sem hiszem hogy ennyit írok egy ilyen nyomorultságról
2010. május 28. 21:11
#197
|
|
Emcsi♥Zachaddict♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.12.23. Hozzászólás: 1293 Csatolások: 23 Azonosító: 47130 offline
|
Pár éve mentettem el, egy bölcs ember honlapjáról. Nem akarom megsérteni a személyes jogait, csak felvilágosítást nyújtanék szavaival
1. számú emo tipus:
ezek az emberek többnyire azért lesznek emo-k, mert újabban "menő köcsögnek lenni"... chuck taylor all star converse-t, vans deszkás cipőt és szvettert viselnek azért, mert ezekkel a kellékekkel fejezik ki az "egyéniségüket"... általában nincs semmi olyan gondjuk, ami miatt szomorúak lehetnének, és emo-nak mondják magukat, mikor olyan normális dolgokon pityeregnek, mint a kamaszkori "depresszió"... felszines károkat okoznak maguknak azzal, hogy nagyon éles pengékkel "belevágnak az ereikbe", csupán azért, mert szinte fájdalommentes, és úgy tehetnek, mintha el akarnák rejteni a "vágásaikat", miközben igazándiból azt szeretnék, hogy mindenki lássa őket és sajnálkozzon sajtuk, hogy "óóó, az a szegény emo gyerek"... ezek az egyének azok, akik rossz szinben tűntetik fel a fiatalokat, akik "felvágják az ereiket, egészen a csontig hatolva", majd beülnek egy-egy sarokba, miközben zokognak, és a vér folyik le a karukon, mert az egész világ utálja őket... ha úgy gondolod, hogy ez a leirás találó rád, akkor lenne pár szavam hozzád: IDEJE FELNŐNI TE SEGGFEJ!!! töröld le a könnyeid és kezdj el azon gondolkodni, hogy MÁSOK élete mennyire rossz...
------------------------------------------------------------
2. számú emo tipus:
ők azok az emberek, akik az igazi "emo"-k (szomorú, érzelmes, bánatos). nem tudnak róla, de azok. számos nagyon komoly érzelmi kitöréseik vannak, amelyeket nem tudnak irányitani. sokszor részesültek durva bánásmódban, lelki rongálásban, gyalázásban, ugyanakkor nehéz kifejezniük saját magukat. ugyancsak saját magukat hibáztatják minden rossz dologért, ami velük történt, és rengetegszer öncsonkitással bűntetik magukat, mivel amikor a test egy komoly sérülést kap, endorfint szabadit fel a vérben, ami boldoggá teszi őket (az egyén lehet, hogy rendelkezik azzal a génnel, ami a kétoldali rendellenességért felelős, ami még hozzáadódik az amúgy is súlyos szenvedésükhöz). ezek az emberek nem viselnek kötelező módon chuck taylor all star converse-t, vans deszkás cipőt vagy szvettert . ezek az "emo" emberek között lehet a 60 éves öregember a szomszédból, vagy akár a gyönyörű modell is a kedvenc folyóiratodból.
1. számú emo tipus:
ezek az emberek többnyire azért lesznek emo-k, mert újabban "menő köcsögnek lenni"... chuck taylor all star converse-t, vans deszkás cipőt és szvettert viselnek azért, mert ezekkel a kellékekkel fejezik ki az "egyéniségüket"... általában nincs semmi olyan gondjuk, ami miatt szomorúak lehetnének, és emo-nak mondják magukat, mikor olyan normális dolgokon pityeregnek, mint a kamaszkori "depresszió"... felszines károkat okoznak maguknak azzal, hogy nagyon éles pengékkel "belevágnak az ereikbe", csupán azért, mert szinte fájdalommentes, és úgy tehetnek, mintha el akarnák rejteni a "vágásaikat", miközben igazándiból azt szeretnék, hogy mindenki lássa őket és sajnálkozzon sajtuk, hogy "óóó, az a szegény emo gyerek"... ezek az egyének azok, akik rossz szinben tűntetik fel a fiatalokat, akik "felvágják az ereiket, egészen a csontig hatolva", majd beülnek egy-egy sarokba, miközben zokognak, és a vér folyik le a karukon, mert az egész világ utálja őket... ha úgy gondolod, hogy ez a leirás találó rád, akkor lenne pár szavam hozzád: IDEJE FELNŐNI TE SEGGFEJ!!! töröld le a könnyeid és kezdj el azon gondolkodni, hogy MÁSOK élete mennyire rossz...
------------------------------------------------------------
2. számú emo tipus:
ők azok az emberek, akik az igazi "emo"-k (szomorú, érzelmes, bánatos). nem tudnak róla, de azok. számos nagyon komoly érzelmi kitöréseik vannak, amelyeket nem tudnak irányitani. sokszor részesültek durva bánásmódban, lelki rongálásban, gyalázásban, ugyanakkor nehéz kifejezniük saját magukat. ugyancsak saját magukat hibáztatják minden rossz dologért, ami velük történt, és rengetegszer öncsonkitással bűntetik magukat, mivel amikor a test egy komoly sérülést kap, endorfint szabadit fel a vérben, ami boldoggá teszi őket (az egyén lehet, hogy rendelkezik azzal a génnel, ami a kétoldali rendellenességért felelős, ami még hozzáadódik az amúgy is súlyos szenvedésükhöz). ezek az emberek nem viselnek kötelező módon chuck taylor all star converse-t, vans deszkás cipőt vagy szvettert . ezek az "emo" emberek között lehet a 60 éves öregember a szomszédból, vagy akár a gyönyörű modell is a kedvenc folyóiratodból.
2010. május 30. 20:06
#200
Idézet (elba @ 2010.05.30. 19:48)
Minek ide vasaló? 
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:



