Emókról
2010. május 26. 17:54
#122
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Egyébként tényleg vicc ez az emo, tizenévesen szart se tudnak még a világfájdalomról...inkább szellemileg visszamaradottak. Ahelyett hogy megbecsülnék, azt amijük van. Szánalmas, van akinek még ennyi sem adatott meg...
2010. május 26. 17:57
#123
|
|
dijjanight elf™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.20. Hozzászólás: 2384 Csatolások: 5685 Azonosító: 58643 offline
|
Idézet (Christo @ 2010.05.26. 17:54)
Egyébként tényleg vicc ez az emo, tizenévesen szart se tudnak még a világfájdalomról...inkább szellemileg visszamaradottak. Ahelyett hogy megbecsülnék, azt amijük van. Szánalmas, van akinek még ennyi sem adatott meg...
majd kinövik...legalábbis én még nem láttam 40 éves emót...
2010. május 26. 17:58
#124
Idézet (dijja @ 2010.05.26. 17:57)
majd kinövik...legalábbis én még nem láttam 40 éves emót...

Az én iskolámban van egy körülbelül 25-30 éves pasi akinek ilyen emós haja van, és úgy hívjuk, hogy kiöregedett emós
2010. május 26. 17:58
#125
Idézet (dijja @ 2010.05.26. 17:57)
majd kinövik...legalábbis én még nem láttam 40 éves emót...

2010. május 26. 17:59
#126
|
|
RachelWillowsMeme Ma'am™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.24. Hozzászólás: 1500 Csatolások: 18304 Azonosító: 37583 offline
|
Idézet (Christo @ 2010.05.26. 17:54)
Egyébként tényleg vicc ez az emo, tizenévesen szart se tudnak még a világfájdalomról...inkább szellemileg visszamaradottak. Ahelyett hogy megbecsülnék, azt amijük van. Szánalmas, van akinek még ennyi sem adatott meg...
Amúgy a röhej az egészben, hogy még azok, akik emónak vallják magukat, sincsenek tisztában a jelentésével (mint ahogy a topiknyitó sem)
2010. május 26. 17:59
#127
|
|
Everтнє ρяєтту яє¢кℓєѕѕ gιяℓ ™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.10. Hozzászólás: 1039 Csatolások: 104 Azonosító: 111989 offline
|
Idézet (Christo @ 2010.05.26. 17:54)
Egyébként tényleg vicc ez az emo, tizenévesen szart se tudnak még a világfájdalomról...inkább szellemileg visszamaradottak. Ahelyett hogy megbecsülnék, azt amijük van. Szánalmas, van akinek még ennyi sem adatott meg...
Igazad van. Az emosoknak semmi fogalmuk sincs arról mi a fájdalom, nem akarom részletezni nálunk mi megy otthon, ( persze azt az emosok fel se fognák ugyhogy minek mondjam), de én mégis probálok ha picit másm, de rendes ember lenni.
2010. május 26. 18:01
#128
Idézet (RachelWillows @ 2010.05.26. 17:59)
Amúgy a röhej az egészben, hogy még azok, akik emónak vallják magukat, sincsenek tisztában a jelentésével (mint ahogy a topiknyitó sem)
Persze, hogy nem tudják. Csak annyit látnak, hogy húú milyen jó a hajuk, milyen jó a körmük, meg most ez a menő, akkor én is csinálom...
2010. május 26. 19:22
#131
40 éves emó? maga lenne a katasztrófa
Jajj,bele se merek gondolni milyen lenne az 50 éves...vagy afölötti
Jajj,bele se merek gondolni milyen lenne az 50 éves...vagy afölötti
2010. május 26. 19:30
#133
Idézet (Tamás2.0 @ 2010.05.26. 19:26)
Na, párszor újra kellene éleszteni őket a felvagdosott ereik miatt. 
Na igen..és ilyenkor kérdezem meg magamtól: "Újra akarom én egyáltalán éleszteni"?x D. Ha volt olyan hülye hogy felvágta az ereit...
2010. május 26. 19:58
#134
|
|
elba |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.30. Hozzászólás: 816 Csatolások: 3210 Azonosító: 854 offline
|
Valószínűleg sokan nem tudják,de az EMO ősatyjának Seres Rezsőt tartják.Az Utolsó vasárnap cimű dal és a különböző változatai a legnézettebb magyar nóta a youtubon Gloomy Sunday
Ez a legkomolyabb változat: Linkelt szöveg(Sokan azt hiszik Billie Holiday dala.Pedig nem!)
Ez a legkomolyabb változat: Linkelt szöveg(Sokan azt hiszik Billie Holiday dala.Pedig nem!)
2010. május 26. 20:13
#137
Idézet (Ever @ 2010.05.26. 20:11)
Fú nekem elöször a nyakát sikerült eltalálnom utána viszont sikerült az almát
nekem is
2010. május 26. 20:37
#138
Idézet (Candies @ 2010.05.26. 20:13)
nekem is 
én elsőre eltaláltam az almát
2010. május 26. 21:03
#139
Idézet (WhiteAngel @ 2010.05.26. 20:37)
én elsőre eltaláltam az almát 
12× eltaláltam az almát , nagyon tudok
2010. május 26. 21:04
#140
6kor mentem el, most jöttem haza és ez még mindig megy?
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


0 felhasználónak tetszik:
offline

