Emókról
2010. május 26. 16:54
#62
Idézet (Dirthy @ 2010.05.26. 16:53)
Neeee, mert akkor nyit még itt három ilyet; minden ágazatnak egyet-egyet 

Az lesz aztán a vidámpark jíííhááá
2010. május 26. 16:54
#63
|
|
RachelWillowsMeme Ma'am™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.24. Hozzászólás: 1500 Csatolások: 18304 Azonosító: 37583 offline
|
Idézet (Dirthy @ 2010.05.26. 16:53)
Neeee, mert akkor nyit még itt három ilyet; minden ágazatnak egyet-egyet 

Kérlek, ne adj ötleteket neki
2010. május 26. 16:55
#64
|
|
dijjanight elf™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.20. Hozzászólás: 2384 Csatolások: 5685 Azonosító: 58643 offline
|
Idézet (Dirthy @ 2010.05.26. 16:53)
Neeee, mert akkor nyit még itt három ilyet; minden ágazatnak egyet-egyet 

Lehet azzal mégjobban járnánk
Szerintem hagyom a csudába a Dinoszauruszos PowerPoint prezentációmat...inkább csinálok az EMÓról
2010. május 26. 16:56
#65
Idézet (Ever @ 2010.05.26. 16:54)
Nagyon humoros vagy, de tényleg megcsinálja.
Köszi, igyekszem
2010. május 26. 16:56
#66
|
|
tironmanHQParadise. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 04.10.06. Hozzászólás: 1908 Csatolások: 774 Azonosító: 5 offline
|
Idézet (dijja @ 2010.05.26. 16:55)
Lehet azzal mégjobban járnánk
Szerintem hagyom a csudába a Dinoszauruszos PowerPoint prezentációmat...inkább csinálok az EMÓról

Szerintem hagyom a csudába a Dinoszauruszos PowerPoint prezentációmat...inkább csinálok az EMÓról
az egyik már kihalt a másik meg csak kihalófélben van..
2010. május 26. 16:57
#67
Idézet (Kesha2 @ 2010.05.26. 16:30)
FRISS:
ezen az oldalon lesznek PÉNTEKTŐL átékok..persze baz emóval kapcs.
a lényeg:
űki rakok minden héten két képet 2 emóról ti szavazhattok ki a szebb..na meg remélem segítetek lázbahozní a témát
ezen az oldalon lesznek PÉNTEKTŐL átékok..persze baz emóval kapcs.
a lényeg:
űki rakok minden héten két képet 2 emóról ti szavazhattok ki a szebb..na meg remélem segítetek lázbahozní a témát
Még helyesen se tudsz írni!!!!!!!!!!!!!
2010. május 26. 16:58
#68
Idézet (RachelWillows @ 2010.05.26. 16:54)
Kérlek, ne adj ötleteket neki

Nem hinném, hogy tudatosulna benne.
Így meg még olcsón megússzuk, úgy néz ki
Starity's Survivor Team
2010. május 26. 17:04
#71
Idézet (dijja @ 2010.05.26. 16:59)
Na hol vagy mester?!

Csak rájött, (azaz felvilágosították) hogy neki most tulajdonképpen durcizni meg bőgni kellene..
2010. május 26. 17:04
#72
|
|
dijjanight elf™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.20. Hozzászólás: 2384 Csatolások: 5685 Azonosító: 58643 offline
|
Idézet (Dirthy @ 2010.05.26. 17:04)
Csak rájött, (azaz felvilágosították) hogy neki most tulajdonképpen durcizni meg bőgni kellene.. 
De elérte amit akart...a topik...LÁNGOL
2010. május 26. 17:06
#73
|
|
RachelWillowsMeme Ma'am™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.24. Hozzászólás: 1500 Csatolások: 18304 Azonosító: 37583 offline
|
Idézet (dijja @ 2010.05.26. 17:04)
De elérte amit akart...a topik...LÁNGOL

Jaaaa, akkor ezért van olyan füstszag
2010. május 26. 17:07
#74
Idézet (dijja @ 2010.05.26. 17:04)
De elérte amit akart...a topik...LÁNGOL

Igazán eléghetne már!
2010. május 26. 17:11
#76
Amúgy feltünt itt a többségnek hogy már nem is az emo a téma?
Amúgy ha ez felesleges is lenne és bezárnák...jönne egy újabb és kezdődne előlről...ebben biztos vagyok.
Nah,hogy hozzászóljak magához a témához is,az hogy valaki szereti a feketét nem jelenti feltétlenül hogy emós,habár van aki azt hiszi
Amúgy ha ez felesleges is lenne és bezárnák...jönne egy újabb és kezdődne előlről...ebben biztos vagyok.
Nah,hogy hozzászóljak magához a témához is,az hogy valaki szereti a feketét nem jelenti feltétlenül hogy emós,habár van aki azt hiszi
2010. május 26. 17:14
#78
Idézet (WhiteAngel @ 2010.05.26. 17:11)
...az hogy valaki szereti a feketét nem jelenti feltétlenül hogy emós,habár van aki azt hiszi: nevet2 :
Én imádom, a hajam is fekete és hosszú, mégse vagyok emós, bár... ami késik, nem múlik
2010. május 26. 17:14
#79
fekete & fehér.. Ez a két szín mindig is "divatban" volt és lesz, ezt nem lehet csak úgy kisajátítani, ahogy egyetlen egy ideológiát sem.
2010. május 26. 17:15
#80
Idézet (CanDee Sweet @ 2010.05.26. 17:14)
Én imádom, a hajam is fekete és hosszú, mégse vagyok emós, bár... ami késik, nem múlik 
na igen
én meg szeretem a fekete ruhákat is..
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


offline
0 felhasználónak tetszik:


