Ez valami olyan lehet,mint anno a Heavy metal után bejött a Death metal!
Az EMO már elavult!
2010. május 27. 20:41
#7
|
|
ventura |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.07.12. Hozzászólás: 2363 Csatolások: 587 Azonosító: 7500 offline
|
(amit elsőre leírtam, inkább kitöröltem...)
Szegény gyerekek... Jódolgukban nem tudják mit csináljanak, így farkat varrnak a farmerjukra... (Nem irigylem az amerikaikat, ami ott lesz 10-15 év múlva...)
Szegény gyerekek... Jódolgukban nem tudják mit csináljanak, így farkat varrnak a farmerjukra... (Nem irigylem az amerikaikat, ami ott lesz 10-15 év múlva...)
2010. május 27. 20:46
#8
|
|
Bárányos lány |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.26. Hozzászólás: 596 Csatolások: 873 Azonosító: 37752 offline
|
Hát nem látok túl nagy különbséget, nekem ezek ugyanúgy emósok, csak egy hatalmas kulcstartót tettek a hátsó felükre. Nehogy már ez egy új stílus legyen. -.-"
2010. május 27. 21:10
#9
|
|
Tomforever♥Sherlock♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.07. Hozzászólás: 1938 Csatolások: 377 Azonosító: 36468 offline
|
Édes istenem , én már az emosoktól kivoltam akadva, de ez nem divat ez szánalmas.... ezen csak röhögni lehet
2010. május 27. 21:52
#14
|
|
szavy |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 05.05.09. Hozzászólás: 36075 Csatolások: 1849422 Azonosító: 6038 offline
|
Idézet (dijja @ 2010.05.27. 21:49)
Ilyen farkincát hol lehet szerezni? Nem akarom hordani, de úgy tetszik...
vagy...tudok jobbat: én a fejemre tenném mint egy copf-ot

vagy...tudok jobbat: én a fejemre tenném mint egy copf-ot
úgy Kozsó módra, és képet kérünk a fényképek fórumozókról topikba
2010. május 27. 21:53
#15
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet (dijja @ 2010.05.27. 21:49)
Ilyen farkincát hol lehet szerezni? Nem akarom hordani, de úgy tetszik...
vagy...tudok jobbat: én a fejemre tenném mint egy copf-ot

vagy...tudok jobbat: én a fejemre tenném mint egy copf-ot
Ki tudja, lehet hogy valakinek úgy jön be
De nekem ilyen kajak kéne a táskámra
2010. május 27. 21:54
#17
|
|
ventura |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.07.12. Hozzászólás: 2363 Csatolások: 587 Azonosító: 7500 offline
|
Idézet (Christo @ 2010.05.27. 21:53)
De nekem ilyen kajak kéne a táskámra
Azt hinnék, valami állatot cipelek magammal. 
...és mindig kapnád a "Szia! Megsimogathatom?" kérdéseket
2010. május 27. 22:00
#20
|
|
Tomforever♥Sherlock♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.07. Hozzászólás: 1938 Csatolások: 377 Azonosító: 36468 offline
|
Mér azok a kulcstartók tényleg édik voltak
Egyébként a mosómedve farok nagyon édes lenne
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:


