Az EMO már elavult!
2010. május 28. 20:20
#322
|
|
MacarothHintalózsoké |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.20. Hozzászólás: 1059 Csatolások: 147 Azonosító: 118038 offline
|
Idézet (dijja @ 2010.05.28. 20:19)
Azért érdekes, hogy emóktól indultunk, aztán mosó-gyűlés lett
(apropó, hozzatok koszos ruhát, éjjjel közös nagymosás legy a Balatonparton
)
én meg viszek egy kis Bio-pónit vagy mit
2010. május 28. 20:21
#325
|
|
Emcsi♥Zachaddict♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.12.23. Hozzászólás: 1293 Csatolások: 23 Azonosító: 47130 offline
|
Idézet (dijja @ 2010.05.28. 20:19)
Azért érdekes, hogy emóktól indultunk, aztán mosó-gyűlés lett
(apropó, hozzatok koszos ruhát, éjjjel közös nagymosás legy a Balatonparton
)
akkor időbe ki kell mennem a pályaudvarra, hogy odaérjek 00:00-ra
2010. május 28. 20:22
#327
|
|
dijjanight elf™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.20. Hozzászólás: 2384 Csatolások: 5685 Azonosító: 58643 offline
|
Idézet (Bessie @ 2010.05.28. 20:20)
Én megyek, felfrissülök az esti harcra.


Harc? jó ötlet...mosás után megkeressük a minket utánzó, szégyentelenül, divatból rokonaink farkát hordó humanitákat és kiirtjuk őket
2010. május 28. 20:24
#329
|
|
Emcsi♥Zachaddict♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.12.23. Hozzászólás: 1293 Csatolások: 23 Azonosító: 47130 offline
|
Idézet (dijja @ 2010.05.28. 20:22)
Harc? jó ötlet...mosás után megkeressük a minket utánzó, szégyentelenül, divatból rokonaink farkát hordó humanitákat és kiirtjuk őket

nagyon helyes, a társadalom számára nélkülözhető egyedeket végleg eltűntetjük
2010. május 28. 20:24
#330
|
|
Emcsi♥Zachaddict♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.12.23. Hozzászólás: 1293 Csatolások: 23 Azonosító: 47130 offline
|
Idézet (Macaroth @ 2010.05.28. 20:23)
mikor a fényképész nagy mosolyt kért nem hiszem hogy pont erre gondolt

szerintem ezutána fényképész nem gondolt már semmire
2010. május 28. 20:24
#333
Idézet (dijja @ 2010.05.28. 20:19)
Azért érdekes, hogy emóktól indultunk, aztán mosó-gyűlés lett
(apropó, hozzatok koszos ruhát, éjjjel közös nagymosás lesz a Balatonparton
)
Hát ez...
Egyébként megnéztem a videót és a srácnak mekkora farka van már
2010. május 28. 20:26
#336
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Idézet (QueenB @ 2010.05.28. 20:24)
Hát ez...
Egyébként megnéztem a videót és a srácnak mekkora farka van már
mármint...mosómedve farok hátul felkötve neki 
Egyébként megnéztem a videót és a srácnak mekkora farka van már
Sejtettem, hogy a hátsóra gondolsz.
2010. május 28. 20:26
#337
|
|
MacarothHintalózsoké |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.20. Hozzászólás: 1059 Csatolások: 147 Azonosító: 118038 offline
|
Idézet (Bessie @ 2010.05.28. 20:25)
Valószínűleg nem, de erre sem.
jól tudtam én hogy mi kiskorunkban nem kaptunk partedlit
ilyen fogkrém-reklámokra lenne szükség
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:


