Az EMO már elavult!
2010. május 28. 19:09
#245
|
|
MacarothHintalózsoké |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.20. Hozzászólás: 1059 Csatolások: 147 Azonosító: 118038 offline
|
Idézet (Emcsi @ 2010.05.28. 19:08)
jíhááá, úgyis hírnévre vágyunk

Patiszon a kanyarba sincs hozzátok képest...én beállok a mosóvámpírokhoz az ezüst teáskanalammal
2010. május 28. 19:11
#246
|
|
dijjanight elf™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.20. Hozzászólás: 2384 Csatolások: 5685 Azonosító: 58643 offline
|
Idézet (Macaroth @ 2010.05.28. 19:09)
Patiszon a kanyarba sincs hozzátok képest...én beállok a mosóvámpírokhoz az ezüst teáskanalammal

Szuper! Vajaskés, teáskanál...kéne még villa aztán megvan a készlet
2010. május 28. 19:14
#250
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Idézet (dijja @ 2010.05.28. 19:11)
Szuper! Vajaskés, teáskanál...kéne még villa aztán megvan a készlet 
Én bevállalom a villát. Legalább nem kell vért szívnom.
2010. május 28. 19:14
#251
|
|
MacarothHintalózsoké |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.20. Hozzászólás: 1059 Csatolások: 147 Azonosító: 118038 offline
|
Idézet (dijja @ 2010.05.28. 19:11)
Szuper! Vajaskés, teáskanál...kéne még villa aztán megvan a készlet 
nah akkor a mosófarkasoknak meszeltek akarom mondani mosoltak
2010. május 28. 19:17
#253
Idézet (Bessie @ 2010.05.28. 19:15)
Nézd meg az első oldalt, hogy mikor indultunk be.
Nem csatlakozol? 
Nem akarok depi lenni vagy teleholdkor MÚÚÚÚ-zni, vagy mit csinál ez a sok madman
De nagyon impresszív topik!
2010. május 28. 19:17
#254
Idézet (Bessie @ 2010.05.28. 19:01)
Mi már létrehoztunk néhány mosó fajtát is. Van mosóvámpír, mosófarkas, és mosó-roszlány. 
És ki hova tartozik?
2010. május 28. 19:18
#255
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Idézet (inspiredboy @ 2010.05.28. 19:17)
Nem akarok depi lenni vagy teleholdkor MÚÚÚÚ-zni, vagy mit csinál ez a sok madman
De nagyon impresszív topik!
De nagyon impresszív topik!
Méghogy múúúú. Mi vagyunk mi? tehenek?
2010. május 28. 19:19
#258
Idézet (Bessie @ 2010.05.28. 19:18)
Méghogy múúúú. Mi vagyunk mi? tehenek?
Mi auuuuuuuuuuzunk minden este.

MIDNIGHT MOO
2010. május 28. 19:21
#260
Idézet (Bessie @ 2010.05.28. 19:19)
Már csak egy rád jellemző jelzőt találj a mosófarkas elé. 
Mármint ilyen tulajdonságot? Hogy hisztis vagy ilyesmi?
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:


