Az EMO már elavult!
2010. május 28. 20:35
#342
Idézet (Emcsi @ 2010.05.28. 20:30)
a partedli rólam is hiányzott

Úristen, ezeket honnan szeditek?!
2010. május 28. 20:37
#345
|
|
dijjanight elf™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.20. Hozzászólás: 2384 Csatolások: 5685 Azonosító: 58643 offline
|
Nagyon nem ide tarozik, de nem tudtok olyan programot amivel le lehet szedni a hagot (de csak azt) bármilyen más programról miközben az fut?
esetleg videót is...
2010. május 28. 20:48
#353
|
|
MacarothHintalózsoké |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.20. Hozzászólás: 1059 Csatolások: 147 Azonosító: 118038 offline
|
Idézet (Emcsi @ 2010.05.28. 20:45)
ha indulna egy szavazás, hogy meik a legzakkantabb topic, szerintetek megnyernénk??

hajaj...elég egyoldalú szavazás lenne
2010. május 28. 20:50
#354
|
|
dijjanight elf™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.20. Hozzászólás: 2384 Csatolások: 5685 Azonosító: 58643 offline
|
Idézet (Emcsi @ 2010.05.28. 20:45)
ha indulna egy szavazás, hogy meik a legzakkantabb topic, szerintetek megnyernénk??

Még mindig értelmesebbnek tartom ezt a témát mint pölö a bíber kölköt...
2010. május 28. 20:51
#355
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Azért szerintem egyik topik sem büszkélkedhet azzal, amivel mi. Tegnapelőtt indult, és tegnap indultunk be igazán, és nézzétek meg, 18 oldalt írtunk!!!!
Megcsináltuk. Nem kicsit, nagyon.
Megcsináltuk. Nem kicsit, nagyon.
2010. május 28. 20:51
#356
|
|
Emcsi♥Zachaddict♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.12.23. Hozzászólás: 1293 Csatolások: 23 Azonosító: 47130 offline
|
Idézet (Bessie @ 2010.05.28. 20:51)
Azért szerintem egyik topik sem büszkélkedhet azzal, amivel mi. Tegnapelőtt indult, és tegnap inmdultunk be igazán, és nézzétek meg, 18 oldalt írtunk!!!!
Megcsináltuk. Nem kicsit, nagyon.

Megcsináltuk. Nem kicsit, nagyon.
mi legalább nem b*sztuk el, kicsit, és nagyon sem
2010. május 28. 21:00
#359
|
|
dijjanight elf™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.20. Hozzászólás: 2384 Csatolások: 5685 Azonosító: 58643 offline
|
Idézet (Emcsi @ 2010.05.28. 20:54)
az egész mosótársadalom készenlétben áll

Akkor csak várjatok az esti jelre...megszenvedtem de megvan a videó...mikor kezdjük? éjfélkor, vagy előbb?
2010. május 28. 21:02
#360
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Idézet (dijja @ 2010.05.28. 21:00)
Akkor csak várjatok az esti jelre...megszenvedtem de megvan a videó...mikor kezdjük? éjfélkor, vagy előbb?
Már nagyon fel szeretném rakni a vidit 
Te vagy a vezír. De nem lenne stílusosabb éjfélkor?
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline
0 felhasználónak tetszik:



