Az EMO már elavult!
2010. május 27. 22:21
#63
|
|
Tomforever♥Sherlock♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.07. Hozzászólás: 1938 Csatolások: 377 Azonosító: 36468 offline
|
Idézet (dijja @ 2010.05.27. 22:20)
És ők lesznek az EMOsómedvék...
hát ez elég hülyén hangzik...improvizáltam
hát ez elég hülyén hangzik...improvizáltam
Nekem is
2010. május 27. 22:23
#64
|
|
DomciccDekker's bitch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.23. Hozzászólás: 3553 Csatolások: 5834 Azonosító: 123419 offline
|
Uhh, ez lesz az új divat?
Dejó lesz, ha bejön Magyarországra is.
Ki fogok ülni a térre és röhögök rajtuk egész nap.
Már látom előre mi lesz az első kérdés hozzájuk: Ez az emo új ága, vagy mi? Erre ők elkezdenek vicsorogni és farkasüvöltéssel jól elkergetik.
Már látom előre mi lesz az első kérdés hozzájuk: Ez az emo új ága, vagy mi? Erre ők elkezdenek vicsorogni és farkasüvöltéssel jól elkergetik.
2010. május 27. 22:24
#66
|
|
dijjanight elf™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.20. Hozzászólás: 2384 Csatolások: 5685 Azonosító: 58643 offline
|
Idézet (Domcicc @ 2010.05.27. 22:23)
Uhh, ez lesz az új divat?
Dejó lesz, ha bejön Magyarországra is.
Ki fogok ülni a térre és röhögök rajtuk egész nap.
Már látom előre mi lesz az első kérdés hozzájuk: Ez az emo új ága, vagy mi? Erre ők elkezdenek vicsorogni és farkasüvöltéssel jól elkergetik.
Már látom előre mi lesz az első kérdés hozzájuk: Ez az emo új ága, vagy mi? Erre ők elkezdenek vicsorogni és farkasüvöltéssel jól elkergetik.
de ha van nálad csont, megúszhatod
2010. május 27. 22:24
#67
|
|
Tomforever♥Sherlock♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.07. Hozzászólás: 1938 Csatolások: 377 Azonosító: 36468 offline
|
Idézet (Domcicc @ 2010.05.27. 22:23)
Uhh, ez lesz az új divat?
Dejó lesz, ha bejön Magyarországra is.
Ki fogok ülni a térre és röhögök rajtuk egész nap.
Már látom előre mi lesz az első kérdés hozzájuk: Ez az emo új ága, vagy mi? Erre ők elkezdenek vicsorogni és farkasüvöltéssel jól elkergetik.
Már látom előre mi lesz az első kérdés hozzájuk: Ez az emo új ága, vagy mi? Erre ők elkezdenek vicsorogni és farkasüvöltéssel jól elkergetik.
Én szerintem viszek nekik egy kis elemózsiát is hátha valamelyiket etés időben kapom el
2010. május 27. 22:30
#75
Idézet (ventura @ 2010.05.27. 20:41)
(amit elsőre leírtam, inkább kitöröltem...)
Szegény gyerekek... Jódolgukban nem tudják mit csináljanak, így farkat varrnak a farmerjukra... (Nem irigylem az amerikaikat, ami ott lesz 10-15 év múlva...)
Szegény gyerekek... Jódolgukban nem tudják mit csináljanak, így farkat varrnak a farmerjukra... (Nem irigylem az amerikaikat, ami ott lesz 10-15 év múlva...)
10 év?
Egy olyan országban régen rossz, ahol minden eladott új autó visszapillantó tükrére ráragasztják ezt a cimkét: "Amit a tükörben lát, az ön mögött van, és a valóságban nagyobb."
Egy olyan országban régen rossz, ahol használati utasítást mellékelnek a fogpiszkálós hengerhez.
Egy olyan országban régen rossz, ahol beperelhető a Jóisten és az ügy megnyerhető "a tárgyaláson meg nem jelent, lakcíme ismeretlen" indoklással.
Amerika úgy hülye ahogy van, értem ezt az átlagos értelmi színvonalra. Az a szomorú, hogy lassan mi is itt tartunk, a most növekvő generációnk sajnos igen nagy hajlandóságot mutat az efféle globális elbutulás irányába. Szó mi szó, minden adott ehhez.
2010. május 27. 22:33
#76
|
|
Tomforever♥Sherlock♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.07. Hozzászólás: 1938 Csatolások: 377 Azonosító: 36468 offline
|
Idézet (Dirthy @ 2010.05.27. 22:30)
10 év?
nem kell még 1 sem..
Egy olyan országban régen rossz, ahol minden eladott új autó visszapillantó tükrére ráragasztják ezt a cimkét: "Amit a tükörben lát, az ön mögött van, és a valóságban nagyobb."
Egy olyan országban régen rossz, ahol használati utasítást mellékelnek a fogpiszkálós hengerhez.
Egy olyan országban régen rossz, ahol beperelhető a Jóisten és az ügy megnyerhető "a tárgyaláson meg nem jelent, lakcíme ismeretlen" indoklással.
Amerika úgy hülye ahogy van, értem ezt az átlagos értelmi színvonalra. Az a szomorú, hogy lassan mi is itt tartunk, a most növekvő generációnk sajnos igen nagy hajlandóságot mutat az efféle globális elbutulás irányába. Szó mi szó, minden adott ehhez.
Egy olyan országban régen rossz, ahol minden eladott új autó visszapillantó tükrére ráragasztják ezt a cimkét: "Amit a tükörben lát, az ön mögött van, és a valóságban nagyobb."
Egy olyan országban régen rossz, ahol használati utasítást mellékelnek a fogpiszkálós hengerhez.
Egy olyan országban régen rossz, ahol beperelhető a Jóisten és az ügy megnyerhető "a tárgyaláson meg nem jelent, lakcíme ismeretlen" indoklással.
Amerika úgy hülye ahogy van, értem ezt az átlagos értelmi színvonalra. Az a szomorú, hogy lassan mi is itt tartunk, a most növekvő generációnk sajnos igen nagy hajlandóságot mutat az efféle globális elbutulás irányába. Szó mi szó, minden adott ehhez.
Egyetértek... Nap mint nap meglepődök, hogy a még csak 12 éves kis lányok hova képesek fajulni, meg milyen példákat követni...El se merem képzelni mi lesz itt 10év múlva
2010. május 27. 22:35
#79
|
|
Tomforever♥Sherlock♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.07. Hozzászólás: 1938 Csatolások: 377 Azonosító: 36468 offline
|
Húha idő van a csoportos vonításra? akkor kezdjünk el bemelegíteni
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:

