Tarolunk
Az EMO már elavult!
2010. május 29. 17:43
#623
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet (Domcicc @ 2010.05.29. 17:27)
Inkább növesztek fogakat, mint farkat. 
Így is, úgy is van mosófarkad
Van már névre elképzelés? Mondjuk 'Vérszomjas mosóvámpír fakanállal', vagy 'fakanalas-vérszomjas mosóvámpír'?
2010. május 29. 17:49
#624
|
|
Emcsi♥Zachaddict♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.12.23. Hozzászólás: 1293 Csatolások: 23 Azonosító: 47130 offline
|
Idézet (Christo @ 2010.05.29. 17:43)
Így is, úgy is van mosófarkad
Vagy én tudom rosszul? Valaki segítsen ki
Van már névre elképzelés? Mondjuk 'Vérszomjas mosóvámpír fakanállal', vagy 'fakanalas-vérszomjas mosóvámpír'?
Van már névre elképzelés? Mondjuk 'Vérszomjas mosóvámpír fakanállal', vagy 'fakanalas-vérszomjas mosóvámpír'?
én is úgy képzeltem el, h mosófarkas oroszlán lettem, uh sztem igen
2010. május 29. 17:54
#625
|
|
DomciccDekker's bitch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.23. Hozzászólás: 3553 Csatolások: 5834 Azonosító: 123419 offline
|
Idézet (Christo @ 2010.05.29. 17:43)
Így is, úgy is van mosófarkad
Vagy én tudom rosszul? Valaki segítsen ki
Van már névre elképzelés? Mondjuk 'Vérszomjas mosóvámpír fakanállal', vagy 'fakanalas-vérszomjas mosóvámpír'?
Van már névre elképzelés? Mondjuk 'Vérszomjas mosóvámpír fakanállal', vagy 'fakanalas-vérszomjas mosóvámpír'?
Előbbi jobban tetszik.
2010. május 29. 19:14
#627
Most nézem..jelző is kellene?
Akkor én leszek a....mágikus mosóvámpír..reszkessetek,varázserőm van
1..2...3...mukodj
Akkor én leszek a....mágikus mosóvámpír..reszkessetek,varázserőm van
1..2...3...mukodj
2010. május 29. 19:19
#628
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet (WhiteAngel @ 2010.05.29. 19:14)
Most nézem..jelző is kellene?
Akkor én leszek a....mágikus mosóvámpír..reszkessetek,varázserőm van
1..2...3...mukodj
Akkor én leszek a....mágikus mosóvámpír..reszkessetek,varázserőm van
1..2...3...mukodj
Nah, még csak hasonló sincs
2010. május 29. 19:20
#629
Idézet (Christo @ 2010.05.29. 19:19)
Nah, még csak hasonló sincs 
Az jóó..vigyázat,elhajlítom a kanalaitok meg a villáitok
2010. május 29. 19:21
#630
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet (WhiteAngel @ 2010.05.29. 19:20)
Az jóó..vigyázat,elhajlítom a kanalaitok meg a villáitok 
Nincs belső lázadás!
2010. május 29. 19:24
#631
Idézet (Christo @ 2010.05.29. 19:21)
Nincs belső lázadás!
Nem fordulhatsz a mosótársadalom ellen, mert száműzünk az emokhoz... 
Jó kislány leszek,jó kislány
2010. május 29. 19:33
#632
|
|
Emcsi♥Zachaddict♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.12.23. Hozzászólás: 1293 Csatolások: 23 Azonosító: 47130 offline
|
Idézet (WhiteAngel @ 2010.05.29. 19:20)
Az jóó..vigyázat,elhajlítom a kanalaitok meg a villáitok 
üdvözöllek a falkában WhiteAngel
2010. május 29. 19:34
#633
|
|
dijjanight elf™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.20. Hozzászólás: 2384 Csatolások: 5685 Azonosító: 58643 offline
|
Ehh jól kihagytátok a falkavezért a beszélgetésből...kemény 4 oldalt kellet visszaolvasnom ám
Látom közben csak bővül-bővül a csapat...nagyon helyes...bár lehet hogy akkor több duci-emót kell elejteni
Látom közben csak bővül-bővül a csapat...nagyon helyes...bár lehet hogy akkor több duci-emót kell elejteni
2010. május 29. 19:36
#635
Idézet (dijja @ 2010.05.29. 19:35)
De a késeimet tuti nem! 
csapattagok tárgyait nem bántom...de az emósok reszkethetnek...mindent elhajlítok
2010. május 29. 19:38
#636
|
|
Emcsi♥Zachaddict♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.12.23. Hozzászólás: 1293 Csatolások: 23 Azonosító: 47130 offline
|
Idézet (WhiteAngel @ 2010.05.29. 19:36)
csapattagok tárgyait nem bántom...de az emósok reszkethetnek...mindent elhajlítok 
de a pengéket ne, véletlenül sem fognak tudni kárt tenni magukba, nehezebb lesz elejteni őket
2010. május 29. 19:38
#637
|
|
dijjanight elf™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.04.20. Hozzászólás: 2384 Csatolások: 5685 Azonosító: 58643 offline
|
Idézet (WhiteAngel @ 2010.05.29. 19:36)
csapattagok tárgyait nem bántom...de az emósok reszkethetnek...mindent elhajlítok 
Mármint minden fémet, vagy úgy egyáltalán mindent?
2010. május 29. 19:48
#639
Idézet (dijja @ 2010.05.29. 19:38)
Mármint minden fémet, vagy úgy egyáltalán mindent?

Hmmm...bármit...ííme a hatalmam
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


0 felhasználónak tetszik:
offline