falkagyülekező
Az EMO már elavult!
2010. május 29. 21:59
#667
lehetnék én a sodrófás borzfarkú-mosówámpír???
mer azt mondták nem akarnak kihozni a sodromból, én meg mondtam h most nincs nálam sodrófa... tudom elég szánalmas
mer azt mondták nem akarnak kihozni a sodromból, én meg mondtam h most nincs nálam sodrófa... tudom elég szánalmas
2010. május 29. 21:59
#668
apropó én kiegészítem a jelzőm....Tárgyhajlító mágikus mosóvámpír
2010. május 29. 23:03
#670
|
|
Rap4ever8Queen of the Rap |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.08.02. Hozzászólás: 9535 Csatolások: 117944 Azonosító: 67956 offline
|
Hú! Végigolvastam 34 oldalt és rengeteget röhögtem közbe. Én is csatlakoznék a mosófarkasokhoz, hogy ők is többen legyenek, de a jelzőn még gondolkoznom kell.
2010. május 29. 23:05
#671
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet (Rap4ever8 @ 2010.05.29. 23:03)
Hú! Végigolvastam 34 oldalt és rengeteget röhögtem közbe. Én is csatlakoznék a mosófarkasokhoz, hogy ők is többen legyenek, de a jelzőn még gondolkoznom kell. 
Üdv a mosótársadalomban!
2010. május 29. 23:09
#672
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet (Emcsi @ 2010.05.28. 22:20)
nah nekem régről maradt ien emó horoszkópom, közkívánságra, ha megmondjátok a horoszkópotokat beteszem nketek

Hű ezt még csak most veszem észre
Az enyém szűz...
2010. május 29. 23:11
#673
|
|
husih96sometimes love is not enough. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.29. Hozzászólás: 1398 Csatolások: 161 Azonosító: 128390 offline
|
Mi ez, hogy elavult?
EMO stílus mindig is lesz, ez nem divat.
Vannak érzékeny, nagyon érzékeny, zárkózott emberek... Ők az EMOk. Ez nem egy divat... Miket gondoltok ti... Ez milyen lehet nekik... Gondoljatok már bele. :/
Ezért bántják őket. Mit vétettek?
EMO stílus mindig is lesz, ez nem divat.
Vannak érzékeny, nagyon érzékeny, zárkózott emberek... Ők az EMOk. Ez nem egy divat... Miket gondoltok ti... Ez milyen lehet nekik... Gondoljatok már bele. :/
Ezért bántják őket. Mit vétettek?
2010. május 29. 23:12
#674
|
|
ventura |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.07.12. Hozzászólás: 2363 Csatolások: 587 Azonosító: 7500 offline
|
Idézet (husih96 @ 2010.05.29. 23:11)
Mi ez, hogy elavult?
EMO stílus mindig is lesz, ez nem divat.
Vannak érzékeny, nagyon érzékeny, zárkózott emberek... Ők az EMOk. Ez nem egy divat... Miket gondoltok ti... Ez milyen lehet nekik... Gondoljatok már bele. :/
Ezért bántják őket. Mit vétettek?
EMO stílus mindig is lesz, ez nem divat.
Vannak érzékeny, nagyon érzékeny, zárkózott emberek... Ők az EMOk. Ez nem egy divat... Miket gondoltok ti... Ez milyen lehet nekik... Gondoljatok már bele. :/
Ezért bántják őket. Mit vétettek?
Kedves... elolvastad-e a topikindító hozzászólást?
2010. május 29. 23:15
#675
|
|
szavy |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 05.05.09. Hozzászólás: 36075 Csatolások: 1849422 Azonosító: 6038 offline
|
Idézet (husih96 @ 2010.05.29. 23:11)
Mi ez, hogy elavult?
EMO stílus mindig is lesz, ez nem divat.
Vannak érzékeny, nagyon érzékeny, zárkózott emberek... Ők az EMOk. Ez nem egy divat... Miket gondoltok ti... Ez milyen lehet nekik... Gondoljatok már bele. :/
Ezért bántják őket. Mit vétettek?
EMO stílus mindig is lesz, ez nem divat.
Vannak érzékeny, nagyon érzékeny, zárkózott emberek... Ők az EMOk. Ez nem egy divat... Miket gondoltok ti... Ez milyen lehet nekik... Gondoljatok már bele. :/
Ezért bántják őket. Mit vétettek?
talán h vannak
2010. május 29. 23:19
#677
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet (husih96 @ 2010.05.29. 23:11)
Mi ez, hogy elavult?
EMO stílus mindig is lesz, ez nem divat.
Vannak érzékeny, nagyon érzékeny, zárkózott emberek... Ők az EMOk. Ez nem egy divat... Miket gondoltok ti... Ez milyen lehet nekik... Gondoljatok már bele. :/
Ezért bántják őket. Mit vétettek?
EMO stílus mindig is lesz, ez nem divat.
Vannak érzékeny, nagyon érzékeny, zárkózott emberek... Ők az EMOk. Ez nem egy divat... Miket gondoltok ti... Ez milyen lehet nekik... Gondoljatok már bele. :/
Ezért bántják őket. Mit vétettek?
Ez a topic nem is konkrétan az emokat fikázza hanem az idiótán kinéző embereket, akik azt mondják, hogy emok... sőt még csak nem is arra fókuszálunk, hanem a mosótársadalmunk egybetartására...
2010. május 29. 23:29
#678
Idézet (husih96 @ 2010.05.29. 23:11)
Mi ez, hogy elavult?
EMO stílus mindig is lesz, ez nem divat.
Vannak érzékeny, nagyon érzékeny, zárkózott emberek... Ők az EMOk. Ez nem egy divat... Miket gondoltok ti... Ez milyen lehet nekik... Gondoljatok már bele. :/
Ezért bántják őket. Mit vétettek?
EMO stílus mindig is lesz, ez nem divat.
Vannak érzékeny, nagyon érzékeny, zárkózott emberek... Ők az EMOk. Ez nem egy divat... Miket gondoltok ti... Ez milyen lehet nekik... Gondoljatok már bele. :/
Ezért bántják őket. Mit vétettek?
igazad wan, de ez a topik nem arról szól h őket fikázzuk, ahogy azt már előttem is mondták. nekem wannak emós hawerjaim és ha olyan topik lenne ami bánta őket akkor nem léptem wolna be, de miwel csak az idióta"emósokat" bántjuk így minden rendben.
2010. május 29. 23:30
#679
|
|
szavy |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 05.05.09. Hozzászólás: 36075 Csatolások: 1849422 Azonosító: 6038 offline
|
Idézet (LonelyGirl @ 2010.05.29. 23:29)
igazad wan, de ez a topik nem arról szól h őket fikázzuk, ahogy azt már előttem is mondták. nekem wannak emós hawerjaim és ha olyan topik lenne ami bánta őket akkor nem léptem wolna be, de miwel csak az idióta"emósokat" bántjuk így minden rendben.
és mi indokolja a w használatát?
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:

