Az EMO már elavult!
2010. június 26. 15:29
#821
|
|
nikole Evil |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.17. Hozzászólás: 857 Csatolások: 182 Azonosító: 127378 offline
|
hát jha bocsánat de én utálom az EMO-sokat!
2010. július 04. 21:17
#823
Idézet (Christo @ 2010.06.30. 21:43)
Miaz, téli álmot alszunk júniusban? 
Én speciel járom a táborokat,most jöttem haza egyről(és még hátravan 2XD)
2010. július 04. 21:20
#824
Idézet (nikole Evil @ 2010.06.26. 15:29)
hát jha bocsánat de én utálom az EMO-sokat!

Hát ja fúúúúúúújjj emo
2010. július 05. 02:37
#826
|
|
DomciccDekker's bitch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.23. Hozzászólás: 3553 Csatolások: 5834 Azonosító: 123419 offline
|
Idézet (WhiteAngel @ 2010.07.04. 21:17)
Én speciel járom a táborokat,most jöttem haza egyről(és még hátravan 2XD)
Mosótábor?
2010. július 05. 02:53
#827
|
|
Christo |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.11.23. Hozzászólás: 7844 Csatolások: 21645 Azonosító: 77830 offline
|
Idézet (Domcicc @ 2010.07.05. 02:37)
Mosótábor?
És minket nem is hívtak meg? Na szééép. 
Lehet, hogy WhiteAngelt sem hívták meg, csak az ilyen táborok tele vannak a fogunkra való 'csodabogarakkal'
2010. július 05. 10:29
#828
Idézet (Christo @ 2010.07.05. 02:53)
Lehet, hogy WhiteAngelt sem hívták meg, csak az ilyen táborok tele vannak a fogunkra való 'csodabogarakkal' 
Ne kínozz ezzel a gondolattal!!!
2010. július 05. 10:32
#829
Idézet (Christo @ 2010.07.05. 02:53)
Lehet, hogy WhiteAngelt sem hívták meg, csak az ilyen táborok tele vannak a fogunkra való 'csodabogarakkal' 
Igazából ez a 2 tábor az öko és a gólyatábort takarja,de egy mosótábor se lenne rossz
2010. július 05. 10:37
#830
Idézet (WhiteAngel @ 2010.07.05. 10:32)
Igazából ez a 2 tábor az öko és a gólyatábort takarja,de egy mosótábor se lenne rossz 
Sőt...
2010. július 08. 03:14
#834
|
|
DomciccDekker's bitch |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.03.23. Hozzászólás: 3553 Csatolások: 5834 Azonosító: 123419 offline
|
Idézet (Christo @ 2010.07.07. 19:29)
Sajnos ez a tag nem bírta a mosóéletet... megadta magát. Áruló... 
Oooohhhh
2010. július 08. 08:31
#835
Idézet (Christo @ 2010.07.07. 19:29)
Sajnos ez a tag nem bírta a mosóéletet... megadta magát. Áruló... 
Na de...
2010. augusztus 08. 17:28
#838
Fúj gyüllölöm az EMO-sokat az valami depressziós állapot ez egy nagy hülyeség az emo!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
2 felhasználónak tetszik:

