Aludjatok jól, álmodjatok szépeket!
OFFtopik
2010. július 02. 23:49
#2901
|
|
zsofeehshadowhunter |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.25. Hozzászólás: 4835 Csatolások: 33773 Azonosító: 125792 offline
|
Most ellépek és OFFline módra váltok, remélhetőleg kialszom magam és reggel 6-kor nem fog a szomszéd 'bikicsunáj' gyerek felülvölteni, mert annak rossz vége lesz.
Aludjatok jól, álmodjatok szépeket!
Aludjatok jól, álmodjatok szépeket!
2010. július 02. 23:49
#2902
Idézet (ventura @ 2010.07.02. 23:44)
no, megyek aludni...
Sziasztok!
Sziasztok!

neked is jó éjszakát ventura, és neked is zsofeeh
2010. július 03. 00:08
#2905
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Na szép, mire visszaérek mindenki elment?
Épphogy leszaladtunk kutyuval.... Ki van még talpon?
Szerk.: Ja és persze szép álmokat a távozóknak
Szerk.: Ja és persze szép álmokat a távozóknak
1 felhasználónak tetszik:
szeri thalía
2010. július 03. 00:10
#2906
|
|
szeri thalíaRoxitha |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.27. Hozzászólás: 1277 Csatolások: 23 Azonosító: 125933 offline
|
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.03. 00:08)
Na szép, mire visszaérek mindenki elment?
Épphogy leszaladtunk kutyuval.... Ki van még talpon?
Szerk.: Ja és persze szép álmokat a távozóknak
Szerk.: Ja és persze szép álmokat a távozóknak
ÉN MÉG ITT VAGYOK!
2010. július 03. 00:19
#2908
|
|
szeri thalíaRoxitha |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.27. Hozzászólás: 1277 Csatolások: 23 Azonosító: 125933 offline
|
Idézet (Rileah @ 2010.07.03. 00:15)
Rileah jelen 
hát így elég uncsi,nem mondotok valami jó kis témát?
2010. július 03. 00:20
#2909
Idézet (szeri thalía @ 2010.07.03. 00:19)
hát így elég uncsi,nem mondotok valami jó kis témát? 
Hmmm... Hát nem is tudom. Valaki valami téma?
1 felhasználónak tetszik:
szeri thalía
2010. július 03. 00:21
#2910
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Szerintem már csak mi vagyunk
de passz...
1 felhasználónak tetszik:
szeri thalía
2010. július 03. 00:21
#2911
|
|
szeri thalíaRoxitha |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.27. Hozzászólás: 1277 Csatolások: 23 Azonosító: 125933 offline
|
Idézet (Rileah @ 2010.07.03. 00:20)
Hmmm... Hát nem is tudom. Valaki valami téma?
pl.focit szereted?
2010. július 03. 00:21
#2912
Ja igen. Múltkor láttam, hogy egy felhasználónak 600 valamennyi hozzászólása volt, és már át volt írva a titulusa. Hogy lehet ez?
1 felhasználónak tetszik:
szeri thalía
2010. július 03. 00:22
#2913
|
|
szeri thalíaRoxitha |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.27. Hozzászólás: 1277 Csatolások: 23 Azonosító: 125933 offline
|
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.03. 00:21)
Szerintem már csak mi vagyunk
de passz...
hát úgy ahogy mondod.........
2010. július 03. 00:22
#2914
Idézet (szeri thalía @ 2010.07.03. 00:21)
pl.focit szereted?
Imádom a focit
1 felhasználónak tetszik:
szeri thalía
2010. július 03. 00:23
#2915
|
|
szeri thalíaRoxitha |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.27. Hozzászólás: 1277 Csatolások: 23 Azonosító: 125933 offline
|
Idézet (Rileah @ 2010.07.03. 00:21)
Ja igen. Múltkor láttam, hogy egy felhasználónak 600 valamennyi hozzászólása volt, és már át volt írva a titulusa. Hogy lehet ez? 
nem tudom.
de emlékszel még a felhasználónevére?
megnézném.
2010. július 03. 00:23
#2916
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Tudtommal régi oldalon nem adott számú hozzászólásra adták az egyéni titulust, hanem pontra. Pl. a képfeltöltés is pontot ért (de nem akarok hülyeséget írni, lehet nem így volt)
2010. július 03. 00:24
#2918
|
|
szeri thalíaRoxitha |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.27. Hozzászólás: 1277 Csatolások: 23 Azonosító: 125933 offline
|
Idézet (Rileah @ 2010.07.03. 00:22)
Imádom a focit 
uruguay nyert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nekik is szurkoltam.
2010. július 03. 00:24
#2919
Idézet (szeri thalía @ 2010.07.03. 00:23)
nem tudom.
de emlékszel még a felhasználónevére?
megnézném.
de emlékszel még a felhasználónevére?
megnézném.
Elküldöm privibe.
1 felhasználónak tetszik:
szeri thalía
2010. július 03. 00:25
#2920
|
|
szeri thalíaRoxitha |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.27. Hozzászólás: 1277 Csatolások: 23 Azonosító: 125933 offline
|
Idézet (Rileah @ 2010.07.03. 00:23)
Hogy telt a napotok?
én per pillanat rosszul vagyok.de a napom nem volt olyan rossz.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
