itt dörgött és esett kevéske eső, de már jó idő van
OFFtopik
2010. július 03. 11:34
#2981
szép napot a most érkezőknek
itt dörgött és esett kevéske eső, de már jó idő van
itt dörgött és esett kevéske eső, de már jó idő van
2010. július 03. 11:35
#2982
|
|
zsofeehshadowhunter |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.25. Hozzászólás: 4835 Csatolások: 33773 Azonosító: 125792 offline
|
Idézet (DinAa @ 2010.07.03. 11:33)
én most még itthon
de kettőkor indulunnk bevásárolni, mert holnap keresztanyéknál szülinapot meg névnapot ünneplünk. ezen kívül a nyaraláshoz be kell lassan szereznünk még pár dolgot
és nekem még mindig nincs fürdőruhám 
Én tegnap vettem fürdőruhát és 3 hét múlva szombaton megyek nyaralni.
Tényleg, ki merre megy majd, vagy merre volt pihenni, nyaralni?
2010. július 03. 11:35
#2983
|
|
DinAa |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.02. Hozzászólás: 630 Csatolások: 13 Azonosító: 126246 offline
|
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.03. 11:33)
Akkor visszavonom az előző kijelentésemet a jó időről
Itt szánsájn, daloló madarak és pici ruhában feszítő hölgyek...
nálunk is csiripelnek a madarak
2010. július 03. 11:36
#2984
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Jajj szia .KT. meg sem ismertelek ebben az avatar-ban... Új? Jól áll
Szerk.: Én mától nyaralok, hogy elmentek szülők
Nekem ez a nyaralás és lesz egy ismétlés még Augusztusban.
Szerk.: Én mától nyaralok, hogy elmentek szülők
2010. július 03. 11:37
#2985
Idézet (zsofeeh @ 2010.07.03. 11:35)
Tényleg, ki merre megy majd, vagy merre volt pihenni, nyaralni? 
2 hét és 2 nap múlva megyek táborba, Győrújbarátra
2010. július 03. 11:37
#2986
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.03. 11:36)
Jajj szia .KT. meg sem ismertelek ebben az avatar-ban... Új? Jól áll 
köszönöm
2010. július 03. 11:38
#2987
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.03. 11:28)
Sziasztok!
Ismét itt vagyok, ez a pár óra alvás még kellett... Szombat vala, jó idő és mindenki otthon?
Ismét itt vagyok, ez a pár óra alvás még kellett... Szombat vala, jó idő és mindenki otthon?
Én 2-kor vagy előbb megyek készülődni, apuval megyünk a nyaralónkba
2010. július 03. 11:42
#2988
Műszaki jellegű kérdés, szerintetek meg lehet az [img] tagnál adni külső képnél a megjelenítendő méretet? Kellene egy diszkográfiához, hogy azonos méretben jelenjen meg minden album.
2010. július 03. 11:43
#2989
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Fel is dobnék itt egy gyors kérdést, ha már ennyien itt vagyunk. Kinek mit jelent a Starity neve (nick)? Mondjuk 1-2 evidens, lásd zsofeeh=Zsófia vagy hanita=H.Anita, de néhányotoké kérdést hagy maga után
Szerk.: El Mexicano: Elnézést, ezt majd más megválaszolja, mert én nem tudom, de egy köszönést kapsz! Szia!
Szerk.: El Mexicano: Elnézést, ezt majd más megválaszolja, mert én nem tudom, de egy köszönést kapsz! Szia!
2010. július 03. 11:44
#2990
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.03. 11:43)
Fel is dobnék itt egy gyors kérdést, ha már ennyien itt vagyunk. Kinek mit jelent a Starity neve (nick)? Mondjuk 1-2 evidens, lásd zsofeeh=Zsófia vagy hanita=H.Anita, de néhányotoké kérdést hagy maga után 
Hát szerintem az enyémet az is ki tudja találni, aki egy szót nem ért spanyolul...
2010. július 03. 11:45
#2991
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.03. 11:43)
Fel is dobnék itt egy gyors kérdést, ha már ennyien itt vagyunk. Kinek mit jelent a Starity neve (nick)? Mondjuk 1-2 evidens, lásd zsofeeh=Zsófia vagy hanita=H.Anita, de néhányotoké kérdést hagy maga után 
Nekem az igazi nevem Viktória, aztán lett a becenevem Ria, aztán Leah is, aztán belőle mixelve lett a Rileah. Ennyi röviden
2010. július 03. 11:45
#2992
|
|
DinAa |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.02. Hozzászólás: 630 Csatolások: 13 Azonosító: 126246 offline
|
Idézet (zsofeeh @ 2010.07.03. 11:35)
Én tegnap vettem fürdőruhát és 3 hét múlva szombaton megyek nyaralni.
Tényleg, ki merre megy majd, vagy merre volt pihenni, nyaralni?
Tényleg, ki merre megy majd, vagy merre volt pihenni, nyaralni?
én még minidg keresem az igazit... fürdőruha formájában
hát elég sok helyre megyünk most, bepótoljuk, mivel tavaly kevesebbet voltunk a megszokottnál
én most 11-17-ig angoltáborban leszek, addig anyuék és tesómék törökkoppányi táborba, utána meg elmennek két napra a balcsira és amig ők a balcsin vannak én keresztanyuméknál. július végén megyünk mindannyian a balcsira(abba anyuék még nem avattak be hogy mennyi időre, azt mondták titok
szerk.: süt a nap
2010. július 03. 11:49
#2994
Idézet (DinAa @ 2010.07.03. 11:48)
ezen véletlenül nem Ashley Tisdale van? 
de, ő az
2010. július 03. 11:50
#2995
Idézet (Rileah @ 2010.07.03. 11:37)
2 hét és 2 nap múlva megyek táborba, Győrújbarátra
Ki lakik arrafelé? 
győri vagyok, tehát én nem vagyok onnan messze
szerk.: .KT. jó az avatarod, nagyon tetszik
2010. július 03. 11:51
#2997
Idézet (hanita @ 2010.07.03. 11:50)
győri vagyok, tehát én nem vagyok onnan messze 
Akkor lehet, hogy összefutunk
2010. július 03. 11:52
#2998
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Idézet (DinAa @ 2010.07.03. 11:51)
nekem az edina becézéseként jött a dina 
Igen-igen, picit jobban átnézve az itteniek nevét, elég sok egyértelmű, inkább azokból van kevesebb akiké kérdéses...
2010. július 03. 11:54
#2999
Idézet (hanita @ 2010.07.03. 11:50)
szerk.: .KT. jó az avatarod, nagyon tetszik 
köszi
K a keresztnevem kezdőbetűje, T a vezetéknevemé.
2010. július 03. 11:55
#3000
Idézet (Rileah @ 2010.07.03. 11:51)
Akkor lehet, hogy összefutunk
A táborból megyünk Győrbe is, meg Balatonra is 
minden elképzelhető
csak megismerjük egymást, nehogy ott menjünk el egymás mellett esetleg köszönés nélkül
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


0 felhasználónak tetszik:
offline