OFFtopik
2010. július 03. 12:40
#3041
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Felteszem rá 2 szál hajam, hogy ilyen már van
Én is elkezdtem megírni anno kalandos életem (akkor még kalandos volt). De én nem mondom el a címét, mert még lekoppintja valaki... Előbb levédetem
2010. július 03. 12:40
#3042
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Idézet (Rileah @ 2010.07.03. 12:38)
Én most elfoglalom magam, novellát írok, de fél szemmel itt leszek
Az a címe, hogy 'A Ház'. Jó mi?
A barátnőim és én mind benne vagyunk, csak más nevekkel
Én vagyok Brittany Jane Summers, a főszereplő 
Majd ha kész, küld el a linket ahol van.. Ha felrakod valahova, kíváncsi vagyok.
2010. július 03. 12:45
#3043
Idézet (bibicsibi @ 2010.07.03. 12:40)
Majd ha kész, küld el a linket ahol van.. Ha felrakod valahova, kíváncsi vagyok. 
én is kiváncsi vagyok
2010. július 03. 12:47
#3045
Nekem ez:
A mi különleges és tévedhetetlen Halálóránk ítélete szerint te ekkor távozol az élõk sorából:
14:06, hétfõ 16. december 2052,
ez azt jelenti, hogy
1.339.813.938
másodperc,
van hátra 72 éves korodig,
amikor kirepülsz a nappali ablakán, amikor megbotlasz az új szõnyegekben.
Te már 41.1%-át élted le az életednek.
A mi különleges és tévedhetetlen Halálóránk ítélete szerint te ekkor távozol az élõk sorából:
14:06, hétfõ 16. december 2052,
ez azt jelenti, hogy
1.339.813.938
másodperc,
van hátra 72 éves korodig,
amikor kirepülsz a nappali ablakán, amikor megbotlasz az új szõnyegekben.
Te már 41.1%-át élted le az életednek.
2010. július 03. 12:47
#3046
Apropó, megintcsak más téma. Nem tudom, hányan utaztatok már repülőn (utasszállítón); tudtátok, hogy az a szokás, hogy földetérés után meg kell tapsolni a kapitányt?
2010. július 03. 12:49
#3047
|
matessz |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.05.09. Hozzászólás: 1014 Csatolások: 22 Azonosító: 95461 offline
|
Idézet (El Mexicano @ 2010.07.03. 12:47)
Apropó, megintcsak más téma. Nem tudom, hányan utaztatok már repülőn (utasszállítón); tudtátok, hogy az a szokás, hogy földetérés után meg kell tapsolni a kapitányt? 
Volt már részem ilyenben, nem is egyszer, de soha nem éretettem mit tapsikolnak ennyire az emberek.
2010. július 03. 12:49
#3048
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Idézet (hanita @ 2010.07.03. 12:47)
Nekem ez:
A mi különleges és tévedhetetlen Halálóránk ítélete szerint te ekkor távozol az élõk sorából:
14:06, hétfõ 16. december 2052,
ez azt jelenti, hogy
1.339.813.938
másodperc,
van hátra 72 éves korodig,
amikor kirepülsz a nappali ablakán, amikor megbotlasz az új szõnyegekben.
Te már 41.1%-át élted le az életednek.
A mi különleges és tévedhetetlen Halálóránk ítélete szerint te ekkor távozol az élõk sorából:
14:06, hétfõ 16. december 2052,
ez azt jelenti, hogy
1.339.813.938
másodperc,
van hátra 72 éves korodig,
amikor kirepülsz a nappali ablakán, amikor megbotlasz az új szõnyegekben.
Te már 41.1%-át élted le az életednek.
Én is 72 sorstársam
2010. július 03. 12:49
#3049
Idézet (matessz @ 2010.07.03. 12:49)
A taxist sem tapsoljuk meg... 
Ott a pont
2010. július 03. 12:54
#3050
Idézet (matessz @ 2010.07.03. 12:49)
Volt már részem ilyenben, nem is egyszer, de soha nem éretettem mit tapsikolnak ennyire az emberek.
Ez a dolga nem ? A taxist sem tapsoljuk meg... 
Hát éppen ezért vetettem fel érdekességként. Én sem tudom, mi az oka, idén repültem először, és ez a szokás. Bár visszafelé nem tapsoltak, pedig szerintem még szebben tette le, mint odafelé. Biztos mindenki aludt (én meg filmeztem).
2010. július 03. 12:55
#3051
Idézet (El Mexicano @ 2010.07.03. 12:54)
Hát éppen ezért vetettem fel érdekességként. Én sem tudom, mi az oka, idén repültem először, és ez a szokás. Bár visszafelé nem tapsoltak, pedig szerintem még szebben tette le, mint odafelé. Biztos mindenki aludt (én meg filmeztem). 
És hová utaztál?
2010. július 03. 12:55
#3052
Idézet (Rileah @ 2010.07.03. 12:49)
Ott a pont 
Hát mondjuk a taxi nem is száll fel és le.
2010. július 03. 12:56
#3053
|
matessz |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.05.09. Hozzászólás: 1014 Csatolások: 22 Azonosító: 95461 offline
|
Idézet (El Mexicano @ 2010.07.03. 12:54)
Hát éppen ezért vetettem fel érdekességként. Én sem tudom, mi az oka, idén repültem először, és ez a szokás. Bár visszafelé nem tapsoltak, pedig szerintem még szebben tette le, mint odafelé. Biztos mindenki aludt (én meg filmeztem). 
Én azon szoktam nevetni mikor látom a sok riadt embert, akik az eldugott alkoholtartalmú készítményeikért nyúlnak felszálláskor.
2010. július 03. 12:57
#3054
Idézet (Rileah @ 2010.07.03. 12:55)
És hová utaztál? 
Hát egyet találhatsz... España!
2010. július 03. 13:00
#3055
Idézet (matessz @ 2010.07.03. 12:56)
Én azon szoktam nevetni mikor látom a sok riadt embert, akik az eldugodt alkoholtartalmú készítményeikért nyúlnak felszálláskor.
Biztos ami biztos. 
Hát az nagyon vicces lehet!
Én soha nem értettem, miért kell parázni... általában az ember attól parázik, aminek nem érti a működését.
2010. július 03. 13:15
#3057
Ha már Spanyolország, íme egy nagyon szép szám róla:
Raphael — Mi querida España.
Sajnos a YouTube-on nincs fent. Raphael az egyik leghíresebb spanyol énekes, Julio Iglesias korabeli.
Raphael — Mi querida España.
Sajnos a YouTube-on nincs fent. Raphael az egyik leghíresebb spanyol énekes, Julio Iglesias korabeli.
2010. július 03. 13:42
#3058
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.03. 12:36)
Nekem BT lenne alapból ami nem a legjobb (Biztosított társaság) vagy fordítva TB? Társadalombiztosítás...
Egyre jobb. Lehet, hogy le kéne védetnem a nevemet illetve a monogramomat.
2010. július 03. 13:58
#3059
Ki mit csinál?
Én perpillanat Katy Perry California Gurls számához csinálok koreográfiát a táborba, a Ki Mit Tud?-ra
Én perpillanat Katy Perry California Gurls számához csinálok koreográfiát a táborba, a Ki Mit Tud?-ra
2010. július 03. 13:59
#3060
Idézet (Rileah @ 2010.07.03. 13:58)
Ki mit csinál?
én msn-en dumálok néhány emberkével, és zenét hallgatok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:


