OFFtopik
2010. július 03. 01:09
#2945
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Szerk.: Ne vedd magadra, tudod kikre értettem
2010. július 03. 01:11
#2946
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.03. 01:09)
Hát az nagyon kiakasztana, ahogy látom..
Szerk.: persze, gondoltam, hogy kikre
2010. július 03. 01:14
#2948
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.03. 01:12)
Akkor jó
Amúgy mi jót csinálsz ily késői órán ifjú leányzó?
Amúgy mi jót csinálsz ily késői órán ifjú leányzó?
Semmit igazából, böngészgetek, msnezek... Nem vagyok álmos, ezért vagyok csak fent.
2010. július 03. 01:15
#2949
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Látod én tényleg semmit... MSN-en egy ember sincs fent...Húgom sajna elutazott a táborba. Itt sincs már senki (rajtunk kívül), picit unalom van. Ülök és a Padlás zenéjét hallgatom, dalolgatok, táncikálok
2010. július 03. 01:17
#2950
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.03. 01:15)
Látod én tényleg semmit... MSN-en egy ember sincs fent...Húgom sajna elutazott a táborba. Itt sincs már senki (rajtunk kívül), picit unalom van. Ülök és a Padlás zenéjét hallgatom, dalolgatok, táncikálok 
Táncikálsz?
2010. július 03. 01:19
#2951
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Áh, nem úgy rendesen, csak így ülve nyomom
Akkor miért nem alszol, ha álmos vagy? Én sajna álmos se vagyok...Pedig 7kor ébredtem először, de még ledőltem utána 45 percre.
2010. július 03. 01:22
#2952
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.03. 01:19)
Áh, nem úgy rendesen, csak így ülve nyomom
Akkor miért nem alszol, ha álmos vagy? Én sajna álmos se vagyok...Pedig 7kor ébredtem először, de még ledőltem utána 45 percre.
Ja, úgy kell azt, én is legtöbbször úgy csinálom.
2010. július 03. 01:24
#2953
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Lehet el kéne már kezdenem ezt az Alkonyatot nekem is...Mindenki erről beszél
2010. július 03. 01:25
#2954
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.03. 01:24)
Lehet el kéne már kezdenem ezt az Alkonyatot nekem is...Mindenki erről beszél
Szerintem megéri, bár az első rész nekem unalmas volt, a második, harmadik már nagyon jó
2010. július 03. 01:28
#2955
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Nyaralni, bár nem a szó megszokott értelmében, mert biciklitúrára, ami szerintem nagyon veszélyes manapság... Annyi idióta van az utakon. Ráadásul 500km-t mennek majd. Ausztriába ott nem tudom hova és vissza.
Más: Csokoládé c. könyvet nem olvastad véletlenül? Én láttam a filmet és azóta szeretném elolvasni, meg is vettem használtan, de nem találom
Más: Csokoládé c. könyvet nem olvastad véletlenül? Én láttam a filmet és azóta szeretném elolvasni, meg is vettem használtan, de nem találom
2010. július 03. 01:30
#2956
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.03. 01:28)
Nyaralni, bár nem a szó megszokott értelmében, mert biciklitúrára, ami szerintem nagyon veszélyes manapság... Annyi idióta van az utakon. Ráadásul 500km-t mennek majd. Ausztriába ott nem tudom hova és vissza.
Más: Csokoládé c. könyvet nem olvastad véletlenül? Én láttam filmet és azóta szeretném elolvasni, meg is vettem használtan, de nem találom
Más: Csokoládé c. könyvet nem olvastad véletlenül? Én láttam filmet és azóta szeretném elolvasni, meg is vettem használtan, de nem találom
Húúha, az nem semmi
2010. július 03. 01:33
#2957
|
|
PuMiToOA Notórius Fórumozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1807 Csatolások: 113 Azonosító: 27708 offline
|
Igazából én még kezdő olvasó vagyok, nem olvasnám ki szerintem annyi idő alatt amíg vissza kell vinni (1 hét asszem?) Minap is olvastam végig, aztán most pár napig nem, nekem hangulat kell hozzá
Bár attól is függ, hogy mit olvasok. Regényt talán nem tudnám lerakni, de én az ismeretterjesztő könyveket szeretem. Pszichológiáról, ezotériáról stb... Ezeket meg más olvasni, mint a regényeket.
Szerk.: Ja és köszi
Szerk.: Ja és köszi
2010. július 03. 01:40
#2958
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Idézet (PuMiToO @ 2010.07.03. 01:33)
Igazából én még kezdő olvasó vagyok, nem olvasnám ki szerintem annyi idő alatt amíg vissza kell vinni (1 hét asszem?) Minap is olvastam végig, aztán most pár napig nem, nekem hangulat kell hozzá
Bár attól is függ, hogy mit olvasok. Regényt talán nem tudnám lerakni, de én az ismeretterjesztő könyveket szeretem. Pszichológiáról, ezotériáról stb... Ezeket meg más olvasni, mint a regényeket.
Szerk.: Ja és köszi
Szerk.: Ja és köszi
Én szinte mindent elolvasok, ami úgy érdekes, megfog benne valami. persze van olyan is, hogy 2-3 oldal után leteszem, de ilyenből kevés van.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:
