Starity

Mit fogsz csinálni nyáron?

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 10. 18:49 #21
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
A alvás, mint tevékenység, az nálam is kihagyhatatlan lesz, valamint nagy eséllyel ez lesz az utolsó nyaram, úgyhogy ezúton semmit sem kívánok csinálni. Pihenni, dögleni, sorozatozni fogok és a párommal lenni. Megpróbálok még hat kilót felszedni a nyáron, úgyhogy ebből következik, hogy szeretnék jó sok hizlaló kaját is enni. Aztán a párommal elbújunk egy jó pár napra a világ elől egy kis apartmanban valahol vidéken és nem lenne rossz nekiállni a kidolgozandó 270 tételnek. És még azt hittem, hogy az érettségihez tartozó 80-100 tétel a sok!
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2014. június 10. 18:55 #22
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8750
Csatolások: 214583
Azonosító: 59785
Offline offline
Ha minden igaz, akkor összejön egy meló (igaz, hogy közmunka, de egyelőre a semminél jobb), így dolgozni fogok. smileeee.gif De tervezem azt is, hogy kilátogatok a Hungaroringre a húgommal, valamint megint akarok egy kört tenni a NoHAB-os vonattal Tapolcára. wub.gif
2014. június 10. 18:58 #23
TiniStoessel0
TiniStoessel0
új tag
 
StátuszJelölhettek :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.10.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 3
Azonosító: 225846
Offline offline
Holnap megyek apummal kamionnal nemzetközizni, és augusztusig haza sem jövök
1 felhasználónak tetszik: LHanna
2014. június 10. 19:08 #24
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
Először is végre kialszom magam. Aztán megyünk Balcsira, és jön velünk az egyik legjobb barátnőm laugh.gif
2014. június 10. 19:10 #25
LHanna
LHanna
†paranoid_illusions†
 
StátuszI see humans, but no humanity.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.09.
Hozzászólás: 1220
Csatolások: 80
Azonosító: 205659
Offline offline
Sok pihenés, kismacskázás (szombaton születtek laugh.gif ), bandázás a haverokkal, és le akarok barnulnii! mad.gif továbbá diákmunka w00t.gif
2014. június 10. 19:55 #26
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3017
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Reményeim szerint dolgozni, és végre, ha lemennek a vizsgák olvasni fogok napestig. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. május 07. 17:50 #27
Shadygirl
Shadygirl
vajaskenyér
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 3452
Csatolások: 533
Azonosító: 236935
Offline offline
Tanulgatni főzni/sütni,
Az angoltudásomat némileg magasabb szintre emelni,
Egyszer látni a napfelkeltét (és fennmaradni egész éjszaka),
Sokat lógni a legjobb barátaimmal,
LEBARNULNI (ez még sosem sikerült olyan jól, nem szeretem a napot)
Összegyűjteni 300 karkötőt (most kb, 190 van)
2015. május 07. 18:08 #28
- törölt felhasználó -    
2 hét Londonban egy színész tanfolyamon, egyébként pedig nagymamám idegesítése, augusztus végén pedig lehet, hogy költözés, de ez még nem biztos.
2015. május 07. 18:19 #29
- törölt felhasználó -    
Pihenek, táborba megyek, és gólyatáborba is ellátogatok, bartaimmal lógok...
2015. május 07. 19:00 #30
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
- aludni fogok, nagyon sokat
- bepótolok/újranézek/elkezdek egy csomó sorozatot és kiolvasok egy halom könyvet
- anyámékkal nyaralok ._.
- strandolás, azon belül is leginkább a Balaton
- bulik
- augusztusban fesztivál haverokkal
- barátaimmal akarok lenni egész nyáron
- meg megyek Horvátországba is, haverokkal
2015. május 07. 19:03 #31
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5541
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Talán ez lesz az eddigi legzsúfoltabb nyaram. Nagy valószínűséggel dolgozom majd a nagy részében, aztán a barátokkal el akarok jutni néhány koncertre, akár fesztiválra, és a családommal is szeretnék időt tölteni miközben nyaralunk. Remélem minden a terveim szerint alakul majd... laugh.gif
2015. május 07. 19:31 #32
LHanna
LHanna
†paranoid_illusions†
 
StátuszI see humans, but no humanity.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.09.
Hozzászólás: 1220
Csatolások: 80
Azonosító: 205659
Offline offline
Hát nem tudom mennyire fog sikerülni, de már egy ideje álmom hogy egy ilyen állatvédő szervezethez menjek diákmunkára. Ilyen menhely szerűségre. Kicsit állatokkal foglalkozni.
Továbbá társat keresek a nyárra, akivel felejthetetlen élményeket fogok csinálni. rohog.gif
2015. május 07. 23:08 #33
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Nagy eséllyel júniusban, még az utolsó vizsgák előtt, elkezdek munkát keresni, és miután megkaptam a szakmai bizonyítványomat, el is szeretnék helyezkedni benne. A sebészet-trauma vonz nagyon, de eléggé kétséges, hogy elsőre betalálom álmaim osztályát. Valamint párommal összeköltözünk - végre -, így elkezdjük a közös életünket. Egy-két strandolást be szeretnék iktatni, szabadságra pályakezdőként biztosan nem lesz lehetőségem, ja, és augusztusban vár még rám egy kontroll colonoscopia. Gondolhatjátok mennyire örülök neki. Bár a nyaram nem a pihenéssel fog eltöltődni, és ettől függetlenül unalmas sem lesz. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2015. május 07. 23:56 #34
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17241
Csatolások: 17972
Azonosító: 168141
Online online
Suli után egyből lesz két hét gyakorlatom, majd június 27-én angol középfokú írásbeli nyelvvizsga. Augusztus 14-én megyek a szóbelire, attól függően, hogy mennyit kell majd készülnöm a 15-20 témára elkezdem a KRESZ-t, illetve szeretném még idén megszerezni a jogosítványt is. De mint már írtam, ez a szóbelitől függ, egy seggel csak egy lovat lehet megülni, nem akarom mindkettőt elcs.szni.
Közben nyaralni is el kéne menni, meg apuhoz is megyek egy hétre, kirándulni is szeretnék, na meg persze a barátaimmal lenni. El akarok kezdeni futni, el szeretnék olvasni egy halom könyvet, végre befejezni a CSI:Miami-t, végignézni előröl a Dr. Csont-ot és a HIMYM-t. Szeretném megnézni egyben a 3 Hobbit és a 3 TLOTR részt. Aztán megpróbálom anyut rávenni, hogy engedjen el a Magyar Nagydíjra, ha kell rábeszélem aput, hogy jöjjön el velem, a WWE Live-ra is csak így mehettem el. rolleyes.gif
Az biztos, hogy zsúfolt nyaram lesz, de legalább nem kell majd az iskolában csücsülni. pardon.gif
2015. május 08. 00:03 #35
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
Remélem, lesz alkalmam elmenni egy király fesztiválra. Ki kell használnom a nyarat, ez lesz az egyetlen, amikor nem lesz nyári gyakorlatom biggrin.gif
2015. május 08. 00:03 #36
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lil98 @ 2015.05.07. 23:56)
Suli után egyből lesz két hét gyakorlatom,

Jajj, de jó, hogy írtad mert el is felejtettem, hogy nekem is így fog indulni a nyaram xd bár nálunk ezt "alkotótábor" néven futtatják. Remélem, hogy sikerül a nyelvvizsgám és akkor naaagyon megünnepelem, aztán megyek hegyaljára és fezenre talán egy hétre rokonokhoz. De a legfontosabb, hogy a lehető legtöbb időt töltsem a pacimmam wub.gif és persze mindeközben dolgozni is szeretnék mert a tetoválásaimat valamiből finanszíroznom kell smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2015. május 08. 00:13 #37
Bertina
Bertina
porg
 
Státuszsweet lies
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.17.
Hozzászólás: 1217
Csatolások: 102
Azonosító: 219449
Offline offline
Semmit. nemrövid
1 felhasználónak tetszik: exoverdose
2015. május 08. 07:05 #38
- törölt felhasználó -    
Strandolni, Welnesesni a Balatonnál, sokaaaaaat biciklizni...és a többit majd nyáron meglátom beach.gif
2015. május 08. 18:27 #39
- törölt felhasználó -    
ami biztos:
Júniusban alapból csomó dolgom lesz a ballagás és az évzáró után, lesz a táncgálánk valamint a beiratkozás, és hopp, már július is van. laugh.gif Július első két hetében edzés lesz, hogy ne punnyadjunk el teljesen, augusztus közepe felé pedig tánctáborba megyünk a Balatonra. *-* És valószínűleg nyaralni is megyünk végre w00t.gif

amit szeretnék:
-Későn feküdni, későn kelni. Hiányoznak már a kora hajnali beszélgetések és videónézések. blush.gif
-Találkozni a legjobb barátnőmmel. De azt nagyon
-Szerezni valami elfoglaltságot július utolsó két hetére, hogy ne unjam szét az agyam
-És végül: sokáig kint lenni a barátaimmal, fűben feküdni, topjoyt inni (nyáron annak is megvan a hangulata), a játszótéren/buszmegállóban/bárhol órákig beszélni, bőrig ázni egy nyári zuhéban, tehát egy tipikus jó nyarat. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2015. május 09. 19:41 #40
stengerkitti
stengerkitti
ಌ†Drømmende†ಌ
 
StátuszJa, ikke stress med kroppen din. Kropp er kropp og du er fin.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 1298
Csatolások: 596
Azonosító: 142983
Offline offline
Rengeteg tervez van a nyárra, de szerintem felét nem fogom megvalósítani, és fele eszembe se fog jutni most, de azért amik tervben vannak és eszembe jutnak leírom ^^

- Elolvasni az Emlékek őre, a Végzet ereklyéi, a Hamlet, a Sinner c. könyveket

- Strandolni

- Matekból/Elektronikából ismételni kicsit

- Ott aludni egy napot vagy kettőt a barátnőmnél

- Egyet az unokatesómnál (vagy egy hetet)

- Elmenni Pápára

- Elmenni Keszthelyre

- Ott aludni a nővéremnél egy napot vagy egy hetet

- Talán (de ez nem csak rajtam múlik) elmenni Ausztriába

Azt kb. ennyi vagy legalábbis több nem jut eszembe, de tuti terveztem még pár dolgot biggrin.gifD
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!