Starity

Pankráció

500 oldal 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 17. 18:20 #9801
- törölt felhasználó -    
Idézet (riri17 @ 2012.08.17. 18:11)
Én vagyok. smileeee.gif

Oké smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: riri17
2012. augusztus 17. 19:13 #9802
- törölt felhasználó -    
A legjobb meccs biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: riri17, SasukeMilo, Maci HEEL, Kazuo
2012. augusztus 17. 19:16 #9803
John_Cena
John_Cena
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.19.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 63
Azonosító: 171562
Offline offline
Idézet (SasukeMilo @ 2012.08.15. 12:58)
Persze, hogy várom  biggrin.gif  Főleg a HHH vs Lesnar meccset  meghajolo.gif


énis azt várom
4 felhasználónak tetszik: riri17, SasukeMilo, Maci HEEL, Kazuo
2012. augusztus 17. 19:49 #9804
- törölt felhasználó -    
Tegnap és ma le rajzoltam AJ-t smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: John_Cena, Kazuo, riri17
2012. augusztus 17. 20:06 #9805
- törölt felhasználó -    
Idézet (ZitaTwilight @ 2012.08.17. 11:26)

Nattie & Eve.  wub3.gif 
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8w68iqLfD1rquw9uo1_500.png


wub.gif wub.gif meghajolo.gif
4 felhasználónak tetszik: SasukeMilo, Maci HEEL, Kazuo, riri17
2012. augusztus 17. 20:09 #9806
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kazuo @ 2012.08.17. 14:52)
Csak nekem tetszik annyira??  blink.gif  wub.gif


a legjobb! meghajolo.gif meghajolo.gif
4 felhasználónak tetszik: Maci HEEL, John_Cena, Kazuo, riri17
2012. augusztus 17. 20:25 #9807
- törölt felhasználó -    
nahhh megnéztem a heti SD-t is.az komoly volt hogy Orton egy az egyben nem bírt el NO NO NO man-el! biggrin.gif csak azután sikerült az RKO hogy Kane elterelte a figyelmét Bryan-ek! biggrin.gif
a fő meccs is jó volt remélem Jericho elveri a Summerslam-en Zigglert!

a TNA-ét is megnéztem nem volt rossz bár hogy a Killer Queen-t ilyen gyorsan megfosztották az övtől az elég gáz volt! rolleyes.gif
az viszont nagy szám volt ahogy Brooke Hogan megbotlott amikor bekonferálta Tiffanyt! biggrin.gif
jahhh az viszont nem tetszik hogy ennyit húzzák a fő storyt végre egymásnak ugorhatnának a TNA pankrátorai és az álarcos banda nem tudom minek húzzák még ennyire! rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: SasukeMilo, Kazuo, riri17
2012. augusztus 17. 20:31 #9808
- törölt felhasználó -    
Egy ember írogat valamit a Twitteren
Idézet
@Tunde_Simon @JohnCenaNews54 @WWE #SummerSlam this Sunday can not wait

Idézet
@Tunde_Simon @JohnCenaNews54 @WWE if you love #WWE checkout my YouTube http://www.youtube.com/user/TheWazperviz … lots of wrestling videos then sub 2 me also ok?

Idézet
@Tunde_Simon sub 2

De miért?
3 felhasználónak tetszik: Maci HEEL, Kazuo, riri17
2012. augusztus 17. 20:59 #9809
SasukeMilo
SasukeMilo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 645
Csatolások: 0
Azonosító: 139117
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.08.17. 20:25)
nahhh megnéztem a heti SD-t is.az komoly volt hogy Orton egy az egyben nem bírt el NO NO NO man-el! biggrin.gif csak azután sikerült az RKO hogy Kane elterelte a figyelmét Bryan-ek! biggrin.gif 
a fő meccs is jó volt remélem Jericho elveri a Summerslam-en Zigglert!
a TNA-ét is megnéztem nem volt rossz bár hogy a Killer Queen-t ilyen gyorsan megfosztották az övtől az elég gáz volt! rolleyes.gif 
az viszont nagy szám volt ahogy Brooke Hogan megbotlott amikor bekonferálta Tiffanyt! biggrin.gif
jahhh az viszont nem tetszik hogy ennyit húzzák a fő storyt végre egymásnak ugorhatnának a TNA pankrátorai és az álarcos banda nem tudom minek húzzák még ennyire! rolleyes.gif


Madison elbukta az övet?? ohmy.gif Fenébe dry.gif Még mindig nem játszottak a TNA-s nagyágyúk az Aces & 8s ellen?!mad.gif Pedig már hetek óta azt várom, csak a hetit még nem néztem meg laugh.gif
SmackDown-t se láttam még... a Viper nem bírt el Bryan-nel? Jézus, tényleg vissza kell jönnie a régi énjének, a pszicho-Ortonnak _nevet.gif Y2J-nek el kell vernie Ziggie-t, nincs mese thumbsup.gif Ajj, legyen már 20-a hajnal w00t.gif Szerintem élőben fogom követni az eseményeket, bár a Lesnar vs HHH meccs úgy is az utolsó lesz, szóval helyi idő szerint majd 4 után kezdik valószínűleg tongue.gif Nem baj, megpróbálom biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: gonzales7, Kazuo, riri17
2012. augusztus 17. 21:05 #9810
- törölt felhasználó -    
Idézet (SasukeMilo @ 2012.08.17. 20:59)
Madison elbukta az övet?? ohmy.gif Fenébe dry.gif Még mindig nem játszottak a TNA-s nagyágyúk az Aces & 8s ellen?!mad.gif Pedig már hetek óta azt várom, csak a hetit még nem néztem meg laugh.gif
SmackDown-t se láttam még... a Viper nem bírt el Bryan-nel? Jézus, tényleg vissza kell jönnie a régi énjének, a pszicho-Ortonnak _nevet.gif Y2J-nek el kell vernie Ziggie-t, nincs mese thumbsup.gif Ajj, legyen már 20-a hajnal w00t.gif Szerintem élőben fogom követni az eseményeket, bár a Lesnar vs HHH meccs úgy is az utolsó lesz, szóval helyi idő szerint majd 4 után kezdik valószínűleg tongue.gif Nem baj, megpróbálom biggrin.gif


hááá én nem tudom hallod hogy mit húzzák még az Impactben ezt az összecsapást már komolyan idegesítő hogy mindig tolják tolják hetekig. rolleyes.gif
jahhh Madisont megverették megint és Tess a bajnok újra! rolleyes.gif
nem bírt orton ott bénázott komolyan! biggrin.gif aztán NO NO NO ráment a lábára aztán orton kapott egy no lock-ot de jött Kane zenéje aztán RKO így tudott csak nyerni!pardon.gif
jahh Jerichonak elkéne verni végre zigit de félek megint kifog kapni! rolleyes.gif
Eve nyert legalább Kaitlyn ellen! meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: SasukeMilo, Kazuo, riri17
2012. augusztus 17. 21:12 #9811
SasukeMilo
SasukeMilo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 645
Csatolások: 0
Azonosító: 139117
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.08.17. 21:05)
hááá én nem tudom hallod hogy mit húzzák még az Impactben ezt az összecsapást már komolyan idegesítő hogy mindig tolják tolják hetekig. rolleyes.gif 
jahhh Madisont megverették megint és Tess a bajnok újra! rolleyes.gif 
nem bírt orton ott bénázott komolyan! biggrin.gif aztán NO NO NO ráment a lábára aztán orton kapott egy no lock-ot de jött Kane zenéje aztán RKO így tudott csak nyerni!pardon.gif
jahh Jerichonak elkéne verni végre zigit de félek megint kifog kapni! rolleyes.gif 
Eve nyert legalább Kaitlyn ellen! meghajolo.gif


Hát, most megmondom őszintén... én kitaláltam már egy 5 vs 5 elimination meccset (ha jól láttam, öten vannak a maszkosok) és kiválasztottam, kiket látnék ellenfeleiknek biggrin.gif AJ-t, Angle-t, RVD-t, Anderson-t és mondjuk Stormot, vagy vállalná, akkor Sting-et. Sőt, még lehet jobban járnának, ha az egyik Bully lenne tongue.gif Ó, Tess babát szeretjük, de azért na, szegény Maddie, megvigasztalnám laugh.gif blush.gif rohog.gif
Az komoly lehetett akkor, ha Randy így szenvedett Mr. NO ellen xD Most hétvégén mindkét adást megnézem két sori-dara közben, hehe
3 felhasználónak tetszik: gonzales7, Kazuo, riri17
2012. augusztus 17. 21:15 #9812
- törölt felhasználó -    
Idézet (John_Cena @ 2012.08.17. 19:16)
énis azt várom


Én is nagyon várom ezt, de a legjobban a Rey vs The Miz meghajolo.gif laugh.gif laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: John_Cena, Kazuo, riri17
2012. augusztus 17. 21:17 #9813
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! smileeee.gif
Itt vagyok Zitummal, ő még eszik de én meg nyomom a gépet laugh.gif Vasárnapig együtt leszünk
yahoo.gif thumbsup.gif heart.gif
3 felhasználónak tetszik: SasukeMilo, Kazuo, riri17
2012. augusztus 17. 21:17 #9814
- törölt felhasználó -    
Idézet (SasukeMilo @ 2012.08.17. 21:12)
Hát, most megmondom őszintén... én kitaláltam már egy 5 vs 5 elimination meccset (ha jól láttam, öten vannak a maszkosok) és kiválasztottam, kiket látnék ellenfeleiknek biggrin.gif AJ-t, Angle-t, RVD-t, Anderson-t és mondjuk Stormot, vagy vállalná, akkor Sting-et. Sőt, még lehet jobban járnának, ha az egyik Bully lenne tongue.gif Ó, Tess babát szeretjük, de azért na, szegény Maddie, megvigasztalnám  laugh.gif blush.gif rohog.gif
Az komoly lehetett akkor, ha Randy így szenvedett Mr. NO ellen xD Most hétvégén mindkét adást megnézem két sori-dara közben, hehe


jahhh mindkét műsor egész nézhető volt most a héten.de remélem a Summerslam-el odateszik magukat elég sokat várok ettől a ppv-től mivel a meccsek alapján egész jó műsort ki lehetne hozni belőle! smileeee.gif
jahhh jó hogy mondod Bully Ray-t ugyanis megtámadták a maszkosok Brooke Hogan-t a ringben és Bully Ray volt az első aki a segítségére sietett eléggé meglepődtem! biggrin.gif w00t.gif rohog.gif
azt hallottad vagy hallottátok hogy Ric Flair lánya hamarosan jön a WWE-be??
4 felhasználónak tetszik: SasukeMilo, Maci HEEL, Kazuo, riri17
2012. augusztus 17. 21:20 #9815
- törölt felhasználó -    
My Masked Prince meghajolo.gif heart.gif

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8wlpp1BAB1rap24no4_250.gif
2 felhasználónak tetszik: Kazuo, riri17
2012. augusztus 17. 21:22 #9816
- törölt felhasználó -    
Rey-em wub.gif wub.gif

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8v4jjAOPE1r2g5mso1_500.jpg
3 felhasználónak tetszik: SasukeMilo, Kazuo, riri17
2012. augusztus 17. 21:25 #9817
SasukeMilo
SasukeMilo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 645
Csatolások: 0
Azonosító: 139117
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.08.17. 21:17)
jahhh mindkét műsor egész nézhető volt most a héten.de remélem a Summerslam-el odateszik magukat elég sokat várok ettől a ppv-től mivel a meccsek alapján egész jó műsort ki lehetne hozni belőle! smileeee.gif 
jahhh jó hogy mondod Bully Ray-t ugyanis megtámadták a maszkosok Brooke Hogan-t a ringben és Bully Ray volt az első aki a segítségére sietett eléggé meglepődtem! biggrin.gif  w00t.gif  rohog.gif 
azt hallottad vagy hallottátok hogy Ric Flair lánya hamarosan jön a WWE-be??


A SS-től én is sokat várok, csak tudják teljesíteni biggrin.gif Most már hallottam róla és izgatottan várom, bár lehet először még FCW-ben kezd, nem? ohmy.gif Na, még a végén Bully-ból face lesz xD Amúgy te kiket látnál szívesen a maszkos brigád ellen? _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, Kazuo
2012. augusztus 17. 21:26 #9818
SasukeMilo
SasukeMilo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 645
Csatolások: 0
Azonosító: 139117
Offline offline
Idézet (Maci HEEL @ 2012.08.17. 21:17)
Sziasztok!  smileeee.gif 
Itt vagyok Zitummal, ő még eszik de én meg nyomom a gépet laugh.gif Vasárnapig együtt leszünk
yahoo.gif thumbsup.gif heart.gif


Akkor sziasztok laugh.gif Jó, ha együtt vagytok, biztos sokat kacagtok titeket ismerve meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Maci HEEL, Kazuo
2012. augusztus 17. 21:28 #9819
- törölt felhasználó -    
Idézet (SasukeMilo @ 2012.08.17. 21:26)
Akkor sziasztok laugh.gif Jó, ha együtt vagytok, biztos sokat kacagtok titeket ismerve meghajolo.gif


Hát igen.. csak egy kicsit vagyunk dilik (Niki)
Szia Andy, igen, nem vagyunk hülyék, á biggrin.gif Az előbb szétröhögtük a fejünket kajálás közben rohog.gif (Zitu)
2 felhasználónak tetszik: SasukeMilo, Kazuo
2012. augusztus 17. 21:29 #9820
- törölt felhasználó -    
Idézet (SasukeMilo @ 2012.08.17. 21:25)
A SS-től én is sokat várok, csak tudják teljesíteni biggrin.gif Most már hallottam róla és izgatottan várom, bár lehet először még FCW-ben kezd, nem? ohmy.gif Na, még a végén Bully-ból face lesz xD Amúgy te kiket látnál szívesen a maszkos brigád ellen? _nevet.gif


háá Bully-t Sting-et és Samoa Joe-t mindenképp, Hernandezt,Angle-t,A.J.Styles-t meg Austin Aries-t!
hááá nem tudom én is csak futólag hallottam róla hogy Flair lánya Ashley a WWE-be tart.asszem profi röplabdás volt vagy mi szóval van sportolói múltja! biggrin.gif de ha már csak fele olyan karizmatikus lesz mint az apja volt akkor már megéri a WWE-nek! biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: SasukeMilo, Kazuo
500 oldal 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok