Manikűrök
2010. június 30. 18:17
#21
Szépek
Hoztam párat
2010. július 06. 08:30
#22
|
|
dóóragallavich. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.12.22. Hozzászólás: 6278 Csatolások: 1202 Azonosító: 115351 offline
|
Idézet (Nessi @ 2010.06.30. 17:11)
Nekem ilyen van most.Ma készült el.
PlayBoy nyuszi a kék minta,és fehér rózsaszín összevisszaság.Zselé az egész semmi festés
PlayBoy nyuszi a kék minta,és fehér rózsaszín összevisszaság.Zselé az egész semmi festés
Biztos nagyon csinos
2010. július 09. 20:16
#24
|
|
dóóragallavich. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.12.22. Hozzászólás: 6278 Csatolások: 1202 Azonosító: 115351 offline
|
Hoztam én is egy párat
1 felhasználónak tetszik:
csilagoseg
2010. július 16. 16:09
#28
|
|
star fanúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.01. Hozzászólás: 88 Csatolások: 278 Azonosító: 123951 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
csilagoseg
2010. július 28. 10:45
#31
|
|
Adam and Ashleyvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.24. Hozzászólás: 329 Csatolások: 24 Azonosító: 129893 offline
|
nekem anyukám manikűrös úgyhogy én láttam már eleget!
2010. július 28. 12:42
#32
Én szeretem(szeretném,de nem engedik a szüleim a suliba)a manikürt,de csak amelyk olyan normális,amelyk olyan túl extrém azt nem ,és a fekete köröm se az esetem,ha szimplán van,de ha fekete az alap és van rajta vvmi vagi minta akkor teccik:D
2010. szeptember 30. 15:33
#33
|
|
Barak Stefániaörök álmodozó |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.20. Hozzászólás: 6372 Csatolások: 608 Azonosító: 112664 offline
|
Jaj nagyon szépek!
2010. október 07. 19:31
#34
|
|
csilagosegcalifornia dream.♡ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.25. Hozzászólás: 2315 Csatolások: 850 Azonosító: 128064 offline
|
Itt van pár
:
2010. október 07. 19:33
#35
|
|
csilagosegcalifornia dream.♡ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.25. Hozzászólás: 2315 Csatolások: 850 Azonosító: 128064 offline
|
Idézet (star fan @ 2010.07.16. 16:09)
Nagyon szépek!
2011. január 14. 20:50
#36
ballagásomon is tök szép körmöm volt, kicsit hosszú volt de nagyon szép, le volt fotózva, de nem találom szerintem már töröltem
én is csináltam magamnak különféléket
, nem olyan jókat mint a körmösök, de kezdtem belejönni xD
2011. január 18. 16:58
#37
|
|
eva tarkoєxpєc†o pα†ronum™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.12.15. Hozzászólás: 2133 Csatolások: 7196 Azonosító: 114770 offline
|
Idézet (Petróczki Vivien @ 2010.06.14. 14:51)
imádom az ilyen dolgokat
néha órákig tom nézegetni a neten én is szoktam magamnak csinálgatni
néha órákig tom nézegetni a neten én is szoktam magamnak csinálgatni
Ezek nagyon klasszak
2011. január 18. 17:02
#38
Én a francia manikűr.pedikűrt szeretem meg ha szépen van kifestve feketére
2011. január 18. 20:54
#40
|
|
moonprincess94Diva |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.30. Hozzászólás: 1544 Csatolások: 31 Azonosító: 134163 offline
|
imádom a szép, hosszú, színes körmöket.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.


offline
