Lovaglás
2010. június 26. 19:22
#1
Én imádom a lovakat és a kedvence lovas sportágam a dijugratás és díjlovagjás meg a voltizs.
2010. szeptember 12. 19:49
#6
Dallos Zsófia a kedvenc lovasom! Gyönyörűen lovagol!
Én a Szent György Lovasklubban lovaglok. Az edzőm Sípos Attila, szintén egy versenylovas, de ő díjugratásban.
Leginkább a Szent László Király Lovas Egyesületbe járok. Érdemes kipróbálni, mert nagyon szép, és nagyon kezes lovak vannak. Az oktatók nagyon jók, és kedvesek. Tudnak tanítani!
Én a Szent György Lovasklubban lovaglok. Az edzőm Sípos Attila, szintén egy versenylovas, de ő díjugratásban.
Leginkább a Szent László Király Lovas Egyesületbe járok. Érdemes kipróbálni, mert nagyon szép, és nagyon kezes lovak vannak. Az oktatók nagyon jók, és kedvesek. Tudnak tanítani!
1 felhasználónak tetszik:
Nagy Timi
2011. január 17. 20:38
#8
|
brigibaba1999visszatérő vendég |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 10.12.30. Hozzászólás: 162 Csatolások: 289 Azonosító: 142048 offline
|
Én nagyon szeretem a lovakat és szintén nagyon szeretek lovagolni is csak nem nagyon szoktam mert nincsen semmilyen lehetőség hogy tudjak lovat tartani!!!
1 felhasználónak tetszik:
Nagy Timi
2011. január 18. 14:27
#9
|
|
Sally SparrowLondonb*zi chenoista |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.05.26. Hozzászólás: 10969 Csatolások: 8081 Azonosító: 128114 offline
|
Én utoljára talán 7-8 éves koromban ültem lovon, azóta sem és nem is hiányzik. A ló vágtázzon csak egymaga, az is elég nagy élmény. Látni ezeket a gyönyörű állatokat "szállni"...
1 felhasználónak tetszik:
DR.CsajokO.o
2011. június 22. 22:33
#12
Szeretem a lovakat és nagyon szeretek lovagolni volt a búcsú ott is volt ló
2011. június 30. 22:44
#13
Lóbolond vagyok és három év után talán újra lóra ülhetek ^^ Alig várom : ) Általában díjugratást nézek tévében
Kedvenc lovassportom.
2011. július 27. 10:57
#15
|
|
ciccmicc44lucid dream(er). |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.02.06. Hozzászólás: 3552 Csatolások: 162 Azonosító: 144878 offline
|
Én is imádok lovagolni, most, hogy nyár van, minden héten kimegyek, de hát a mostani időjárás nem igazán kedvezett ennek a sportnak (sajnos). Én még nem versenyzek, de nem is szeretnék.
2012. január 30. 12:57
#20
|
|
Bryannavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.25. Hozzászólás: 183 Csatolások: 24 Azonosító: 159263 offline
|
Imádom a lovakat
Kb 4-5 éve lovagolok, volt is két sajátom, de sajnos el kellett őket adnunk
Táborokba szinte minden évbe egyszer, nyáron megyek. Ha minden igaz idén is fogok, bár eddig nemigen sikerült olyan helyet találni, ahol az edző ne piszkálna :'D
Eddig kétszer estem, és egyszer lettem megharapva
XD
A díjugratás és a galopp a kedvencem, remélem az elsőt majd sikerül kipróbálnom egyszer
Eddig kétszer estem, és egyszer lettem megharapva
A díjugratás és a galopp a kedvencem, remélem az elsőt majd sikerül kipróbálnom egyszer
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.



offline

