Idézet (Miah008 @ 2010.07.10. 18:25)
Me llamo Amália. (ez így helyes?)
Igen, ez helyes. Úgy is lehet mondani (kicsit választékosabban), hogy Mi nombre es Amália (A nevem Amália).
|
|
szeri thalíaRoxitha |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.27. Hozzászólás: 1277 Csatolások: 23 Azonosító: 125933 offline
|
|
|
gancsattilaúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.03.13. Hozzászólás: 48 Csatolások: 0 Azonosító: 25694 offline
|
|
|
szeri thalíaRoxitha |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.27. Hozzászólás: 1277 Csatolások: 23 Azonosító: 125933 offline
|
|
|
Viktoriiaaobsessed with FOB and P!ATD ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.02.22. Hozzászólás: 1122 Csatolások: 1946 Azonosító: 88094 offline
|
|
|
szeri thalíaRoxitha |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.27. Hozzászólás: 1277 Csatolások: 23 Azonosító: 125933 offline
|
|
|
audrey |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.02.24. Hozzászólás: 1761 Csatolások: 26436 Azonosító: 121080 offline
|
Megvolt a hagyatéki eljárás.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Itt a bizonyíték a románcra.
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
13 éves volt, amikor így döntött.