Starity

Fogyókúra / Diéta

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. augusztus 31. 15:22 #41
adi-ka
adi-ka
visszatérő vendég
 
StátuszImádok mindent ami Justin Bieberről szól!! ^.^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 128
Csatolások: 41
Azonosító: 124370
Offline offline
Én csak hízó kúrászok!! xD 15 évesen 172 centisen 52 kiló sztem kevés.. De a bikini legalább jól áll.. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Rebii98
2010. augusztus 31. 15:28 #42
Mrs. Frankenstein
Mrs. Frankenstein
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.09.
Hozzászólás: 4451
Csatolások: 2054
Azonosító: 126723
Offline offline
Idézet (adi-ka @ 2010.08.31. 15:22)
Én csak hízó kúrászok!! xD 15 évesen 172 centisen 52 kiló sztem kevés.. De a bikini legalább jól áll..  wink.gif

én 173 vagyok, reggel 62, este 64 kiló. de mégsem kövér. az orvos azt mondta, hogy ez családi, mert az egész család több kiló, mint amennyinek kinéz, csak a csontjaink nagyon vastagok és tömörek. már annyit estem, mint álltat, mondják is, hogy beteg vagyok, hogy sosem törk el semmim, de ez is amiatt van, hogy ilyen a csontozatom. meghajolo.gif thank god! meghajolo.gif
2010. augusztus 31. 15:29 #43
Mrs. Frankenstein
Mrs. Frankenstein
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.09.
Hozzászólás: 4451
Csatolások: 2054
Azonosító: 126723
Offline offline
Ha majd egyszer fogyni szeretnék, tuti nem fogok koplalni. Edzeni fogok (bár most is edzek), oda fogok figyelni az étkezésemre, satöbbi. De sosem fogok koplalni.
1 felhasználónak tetszik: Pillebaba98
2010. augusztus 31. 15:31 #44
- törölt felhasználó -    
Idézet (EszterLondon @ 2010.08.31. 15:28)
én 173 vagyok, reggel 62, este 64 kiló. de mégsem kövér. az orvos azt mondta, hogy ez családi, mert az egész család több kiló, mint amennyinek kinéz, csak a csontjaink nagyon vastagok és tömörek. már annyit estem, mint álltat, mondják is, hogy beteg vagyok, hogy sosem törk el semmim, de ez is amiatt van, hogy ilyen a csontozatom. meghajolo.gif thank god!  meghajolo.gif

Igen, az én családom is ilyen, ezért nem szeretem amikor súlyt kell mondani, mert az sokkal több, mint amennyinek kinézek. Viszont csontom nekem se tört még szerencsére biggrin.gif
2010. augusztus 31. 15:34 #45
Bernadett
Bernadett
 
StátuszHa szeretnél barátkozni Bernadett Stray (BerniStray) néven megtalálsz. :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.25.
Hozzászólás: 813
Csatolások: 11
Azonosító: 128044
Offline offline
Viccelsz?Hova fogyjak még? _nevet.gif Inkább híznom kéne blush.gif
2010. szeptember 30. 15:41 #46
Barak Stefánia
Barak Stefánia
örök álmodozó
 
StátuszA lehetetlen nem létezik.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.20.
Hozzászólás: 6372
Csatolások: 608
Azonosító: 112664
Offline offline
Az életben sose kellett fogyóznom, mert nagyon vékony vagyok.Rám férne vagy 5 kg. De nem akar feljönni.
2010. november 27. 21:27 #47
Trinda
Trinda
BFMV
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.08.
Hozzászólás: 2563
Csatolások: 122
Azonosító: 132827
Offline offline
szerintem ne arra menjetek hogy minél többet fogyjatok minél kevesebb idő alatt...mert nagyon gyorsan visszarepül a postagalamb... :S higgyetek nekem!! 1 hét alatt ment le nekem 3 kiló a nyáron a második héten volt egy kis lazsálásom hopp vissza is szedtem...nahh nagyon sokat ért
most elkezdődött ugye szeptemberben a suli és azóta minden hónapban 1 kilót leadtam mert eléggé intenzív a tesi biggrin.gif emellett a 7végén mind a 2 nap elmentem futni vagy bekapcsoltam a zenét és táncoltam,tornáztam és minden este ettem a barátok közt közben egy almát meg amikor hazaértem akkor is...suliban meg 2-3 szendvicsen életem..de volt úgy hogy csak 1-2...mikor mennyire vagyok éhes biggrin.gif lehet hogy egy kicsit fura de nekem ment le biggrin.gif
Mint a sminknél vagy bárminél a kevesebb több!!! örüljetek ha 1 hónapban 1 kilótól megszabadultok...eza türelem játéka...én sem voltamm türelmes de ha ez kell egy jobb alakhoz...akkor megteszem thumbsup.gif cool.gif
3 felhasználónak tetszik: nicol bellox, Pillebaba98, Christinna
2010. december 28. 16:35 #48
nyirfakati
nyirfakati
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.28.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 141873
Offline offline
Sziasztok!

Nekem a munkám miatt sokszor nagyon gyorsan kell leadnom 3-4 kilót, gondoltam megosztom veletek, hogy nekem ez hogyan megy. Remélem tudjátok majd hasznosítani a tippeket. Szóval amikor feljön plusz 3-4 kiló, amit baromi nehéz leadni, akkor elkezdek edzeni, mint az őrült (lrgalább heti 4 nap) és mellette a Dimatrex zsírégető ampullát iszom. Ezzel 2 hét alatt lemegy az a 4 kiló is! Ha hasonló cipőben jártok próbáljátok ki, mert ez a cucc verhetetlen! Remélem tudtam segíteni!

Üdv: Kati
1 felhasználónak tetszik: nicol bellox
2010. december 28. 21:25 #49
Rebii98
Rebii98
♥Kalapos herceg fan♥
 
Státusz♥Kalapos hercegem♥//♥Fogadott tesóim♥
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.09.23.
Hozzászólás: 1207
Csatolások: 41
Azonosító: 135125
Offline offline
valaki nem tudja hogy tudnék lefogyni?? laugh.gif
2010. december 30. 15:54 #50
- törölt felhasználó -    
Szejah:D
Én nyáron nem mentem a strandra!Meg fürdőbe se!
Inkább mentem ki a szabadba!
Én a tengert szeretem ott szép tiszta a víz(aránylag)
De nem vagyok kövér szerencsére:)
Viszont ha nem vagy elégedett magaddal akkor stresszes élet vár!
Békülj meg magaddal bármilyen vagy!
Ha nem sikerül egyél meg mindennap 1-2 gyümölcsöt,és sportolj! tongue.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Rebii98
2011. augusztus 25. 03:19 #51
- törölt felhasználó -    
Én is nagyon szeretnék fogyni de inkább csak a combomból :/ meg azért a hasamból is kicsit :/
1 felhasználónak tetszik: Pillebaba98
2011. augusztus 25. 06:17 #52
- törölt felhasználó -    
Ha kicsit teltebb valaki,az még nem azt jelenti,hogy kövér.Kövér az,aki a magasságához és az életévéhez képest súlyosabb,mint az átlag.De egyszerű sporttal leküzdhető.Csinálj meg naponta 100 (!) darab felülést,igen,tudom nehéz lesz eleinte nem is fogod megcsinálni a százat,de szép lassan,nem erőltetve,sikerülni fog.A lényeg az,hogy ne vidd túlzásba,mert akkor(ha nő vagy) tudnod kell,hirtelen fogyásnál a nő legelőször mindig a melléről fogy.Az étkezéssel kapcsolatban: Nem gyümölcsöt és zöldséget kell,mert nem fogyókúrázol,ha nem simán csak leadsz pár felesleges kilót.Egyél inkább csirkét,több zöldséget és gyümölcsöt (ugyanis az mindenképp egészséges). Ne egyél zsíros ételeket,és csoki,édesség,kifújva.Ha eléred az "álomalakot,akkor megtartani már sokkal könnyebb.Én ajánlok egy earobik edzőt: Rubint Rékát.Töltsd le ezt : Rubint Réka-Add önmagad.Ezzel tuti sikerülni fog. Ezen az oldalon kiszámíthatod,hogy valóban fogynod kell-e.Csak beírod a magasságodat és a testsúlyodat,a többin már csak ki kell igazodnod. (:
Fogyókúrát viszont senkinek nem ajánlok!
3 felhasználónak tetszik: nicol bellox, SmileyZ, Emily O.
2011. augusztus 27. 09:54 #53
- törölt felhasználó -    
A családomban anya meg én fogyózunk és csak olyan kajákat eszünk ami nem hizlal és futni is járunk szinte minden nap! (:
2011. augusztus 27. 10:59 #54
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
Mint sok lány, énsem vagyok megelégedve magammal. Épp múlthéten mértem meg hány kg vagyok, és 45-46 kg vagyok, és 152-153 cm. Én szerintem 43-44 kilósan érezném jól magam, annyi voltam 15 évesen, és jól éreztem magam a bőrömben, vagyis hát sokkal jobban mint most. Jó igaz mostmár lassan 19 éves vagyok, azóta lett mellem, fenekem, meg minden, úgyértem nőiesebb lettem, nem olyan elől deszka hátul léc, mint akkor voltam.

Egyébként azt ajánlom, hogy ne nagyon fogyókúrázzatok, inkább diéta!! A 90 napos diéta nagyon jó, meg a level diéta. Anyum a 90 naposat csinálta, és úúúúúú 41 éves de olyan bombanőő ohmy.gif 158 cm és 45 kg, nagyon nagyon jól néz ki!!! Jó igaz, ehez a diétához hatalmas kitartás kell!! Egyébként a diéta mellet nagyon fontos a TORNA és a megfelelő folyadékbevitel(kb napi 3 liter, de nem cukrozott innivaló, hanem lehetőleg szénsavmentes ásványvíz) !!


Egyébként én mindennap tornázom 2 órát, és nagyon jól érzem magam utána, sokkal jobb a közérzetem meg minden smileeee.gif

Arra is figyeljetek, hogy olyat SOHA ne csináljatok, hgy koplaltok és utána megeszel egy szelet kenyeret!! Ilyet NE!! Ugyanis hiába, hogy csak 1 szelet kenyr de mivel a gyomrod teljesen összeszűkűlt, ez az 1 szelet nagyn sok neki, és elraktározza!! Erről jut eszembe nagyon kevés szénhidrátot és édességet egyetek!!!

Reggelt kezdjétek úgy, hogy igyatok egy pohár vizet citromléval( frissen facsart citrom levévell, ha az nincs akkor jó a bolti citromlé is) . Utána 15 percel később reggeli, 2 óra múlva tízrai, ebéd, uzsi és vacsi!! Az uzsi és a vacsi ne legyen olyan laktató!! Az legyen gyümi vagy yoghurt!! smileeee.gif

Egyébként az is jó nyáron, ha délelőtt csak dinyét eszel más gyümölcsökkel , ebédre valami fehér hús!! smileeee.gif A dinnye nagyon fogyaszt!! De nem szabad egész nap azt enni, mert akor más fontos tápanyag nem kerül beléd és beteg leszel!!


A tornára ajánlom én is a futást, görkori, bicaj, séta, Leg-Magic(ez nagyon jó popsi és lábformáó) Eliptikus tréner, step pad smileeee.gif
Vagy akár minden nap egy kis tánci a kedvenc zenéidre!!! smileeee.gif)

Naa remélem segítettem Nektek!! smileeee.gif Bármilyen kérdés van nyugodtan írjatok smileeee.gif wink.gif
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Xelly
2011. augusztus 27. 11:06 #55
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
Azt kihagytam, hogy TV-nézés közbe se legyen nasi, ugyanis az hízlal a legjobban. Ülsz a TV előtt nézed a másfél órás filmet, vagy bármit és csak eszel és eszel! Ez nagyon nem jó. Úgyértem lehet nassolni, de nem mmindegy, hogy mit!! Nem chipset, csokit, sütit..! Hanem gyümölcs, zöldség smileeee.gif
Tudom, ezt nehéz betartani, de aki tényleg le akar fogyni, az jobb ha betartja!!

Ha pl mész a strandra, vagy nyaralni, akkor úszól kb napi fél órát, vagy 45 percet!! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Xelly
2011. augusztus 27. 11:11 #56
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Nekem most van egy módszerem ami eléggé bevált , de kemény rohog.gif
Egy nap reggel és este meg kell csinálni 50-50 hasprést wink.gifÉs persze ezek mellett kisebb adagokat kell enni , nem feltétlen az a megoldás hogy soha nem eszel semmit. Ehetsz mindent csak sokkal kevesebbet wink.gif

Egy példa :
Mondjuk eddig megettél reggelire két zsömlét. De úgy hogy mindkét oldalát vastagon megkented vajjal. Na , ilyenkor az a megoldás , hogy egy zsömlét eszel , nem kened meg mindkét oldalát csak az egyiket és azt is vékonyan wink.gif

A combra pedig szintén gyakorlatot tudnék javasolni , azt hogy az oldaladra fekszel és 20X felemeled a lábat majd vissza wink.gif Szerintem ezt egy nap 2X-3X is el lehet végezni wink.gif
5 felhasználónak tetszik: nicol bellox, SmileyZ, Thora_90, Pillebaba98, adry1415
2011. augusztus 27. 11:16 #57
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
Na megtaláltam a tornát amit csinálok, bár ez csak pár perc belőle, de 3x 20 perc van és 1x 40 perc!!
A 3x 20 percet minden nap megcsinálom, és utána jön a leg-magic és a bicaj , vagy futás!! smileeee.gif Jaa és minden nap táncolok is a tornák után!! smileeee.gif
Ja egyébként ha mész valahova, a lift helyett használd a lépcsőt!!! smileeee.gif





4 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Thora_90, adry1415, Xelly
2011. augusztus 27. 11:19 #58
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
Ja és ajánlom a Zumbát is mindenkinek!! smileeee.gif Nagyon jó!!! smileeee.gif
(tánc)

Meg a pilátes és a jóga gyakorlatokat is! smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Thora_90
2011. augusztus 27. 11:53 #59
- törölt felhasználó -    
Jógázni én is szoktam! Baromira szeretem biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
De az egyik legfotosabb: a mértékletesség!
Édességet ne egyél 3 óra után. Én 5 után már nem eszek semmit, max gyümölcsöt, bár van, h nagyritkán én is bűnbe esem...
Ha mégis olyat ennél, amit nagyon nem kéne, de nem bírod ki, akkor is csak a felét edd wink.gif De mielőtt ennél, igyál vizet, mert lehet, h nem is vagy éhes, csak azt hiszed wink.gif Nálam ez be szokott jönni!
2 felhasználónak tetszik: nicol bellox, House Of Wax
2011. augusztus 27. 15:59 #60
Loca77
Loca77
♫♪♫♥Mariposa♥♫♪♫
 
Státusz♪♫♪♥I'm more afraid of growing up,than anything else.♪♫♪♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.22.
Hozzászólás: 976
Csatolások: 3
Azonosító: 151572
Offline offline
én nem szoktam fogyókúrázni szerintem most nem is kéne,szerencsére megfelel a súlyom a magasságomhoz smileeee.gifén inkább a megelőzésben hiszek smileeee.gif rengeteg vizet iszom és sok gyümölcsöt eszem :)szeretek mozogni de nem az ilyen fegyelmezett sportokat biggrin.gif imádok például tollasozni vagy biciklizni ,de néha szoktam futni és úszni is smileeee.gif
de a pizza a kedvenc ételem biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Thora_90, nicol bellox
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!