http://www.google.hu/imgres?imgurl=http://images6.fanpop.com/image/photos/32800/dynamite-demi-demi-lov...ed=0CLkBEP4dMA8
Csípem mert jó arc
Demi Lovato
2013. augusztus 29. 09:16
#103
Szerintem nagyon tehetséges énekesnő, én szeretem.
2013. augusztus 31. 10:48
#105
|
|
Rajongó1409visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.08.14. Hozzászólás: 410 Csatolások: 0 Azonosító: 209297 offline
|
Nagyon kedves, és az, hogy az utóbbi napokban előkerült pár tisztességtelen kép, nem jelenti azt, hogy rossz ember
.
2013. szeptember 24. 12:22
#111
Imádom mert százszor jobb hangszíne van mint a többi gagyi disney sztárnak.lelkileg nagyon erő lány fel tudott állni a vagdosásból a debresszióból "stay strong"
1 felhasználónak tetszik:
Nórii. SelFan.
2013. szeptember 25. 20:26
#112
|
|
WhiteRose.engedd el |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.29. Hozzászólás: 1416 Csatolások: 22 Azonosító: 186846 offline
|
1 felhasználónak tetszik:
Nórii. SelFan.
2013. szeptember 25. 20:31
#113
A disney-sztárok többségének semmi hangja nincs, és Amerikában már bárki lehet sztár egy semmi szerepléssel is. Tisztelem Demit
gyönyörű hangja van, élőben egy hamis hangja sincsen! ilyen énekesből manapság már elég kevés van!
gyönyörű hangja van, élőben egy hamis hangja sincsen! ilyen énekesből manapság már elég kevés van!
1 felhasználónak tetszik:
Nórii. SelFan.
2013. szeptember 29. 11:32
#114
[img]https://www.google.hu/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&docid=r6NR94FfFQVrDM&tbnid=9E_j5y49eaNBNM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fmusicdaily.blog.hu%2F2013%2F07%2F02%2Fdalelozetes_demi_lovato_heart_by_heart&ei=3PNHUvDnOIPRtQbUlIGgAw&bvm=bv.53217764,d.Yms&psig=AFQjCNHDoYgERsCm66hLiHxdY1RUjFfxcQ&ust=1380533396085251[/img]
2013. szeptember 29. 11:41
#115
Idézet (arpex @ 2010.07.25. 16:20)
nagyon jo kepek meg johet par nagyon szep csaj:D
imádom.gyönyörű nő
1 felhasználónak tetszik:
Nórii. SelFan.
2013. szeptember 29. 11:44
#116
itt van még néhány kép ahol különösen gyönyörű


2013. szeptember 29. 11:45
#117
Hú, én nagyon imádom Demit! Ő az egyik példaképem.
Ha jól emlékszem, a Sonny, a sztárjelöltben láttam legelőször, és már akkor is szimpatikus volt.
Ám a Disney nem igen mutatta azt a sorozatot, így kiábrándultam Demiből. Nem szándékosan, csak úgy megtörtént. De mára már visszaszoktam rá, és még mindig imádom
Ha jól emlékszem, a Sonny, a sztárjelöltben láttam legelőször, és már akkor is szimpatikus volt.
Ám a Disney nem igen mutatta azt a sorozatot, így kiábrándultam Demiből. Nem szándékosan, csak úgy megtörtént. De mára már visszaszoktam rá, és még mindig imádom
1 felhasználónak tetszik:
Nórii. SelFan.
2013. szeptember 29. 12:01
#119
|
|
Selena Gomez Fan.2#EvilRegal |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.04.26. Hozzászólás: 1983 Csatolások: 4 Azonosító: 200866 offline
|
MIKOR MEGLÁTTAM AHWW This girl is beautiful. Ezt mondtam!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline




