Kedvencek
2007. január 15. 22:45
#42
|
|
Gereba szabalyzat is monnyonle |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 04.10.11. Hozzászólás: 9134 Csatolások: 28411 Azonosító: 135 offline
|
Idézet(joe_r @ 2007. January 15. - 23:44)
Csak tudnám, hogy hogy sikerült január közepén februári képet készíteni errõl a blökirõl...

idozonak vazze, idozonak!
meg jo, h nem vagy tag
2007. július 22. 09:47
#44
|
|
Blamethevain |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.12.23. Hozzászólás: 2022 Csatolások: 5002 Azonosító: 21944 offline
|
Hát, nekem ez van, elmebeteg kicsit, de az enyém.
2007. július 22. 09:49
#46
|
|
Blamethevain |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.12.23. Hozzászólás: 2022 Csatolások: 5002 Azonosító: 21944 offline
|
A kutyus sajna nem a miénk, csak bébiszitteljük egy hétig. De nagyon édes.
2007. július 23. 10:30
#47
A Macsek
2007. augusztus 24. 17:04
#48
|
|
Dido_______ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 05.06.05. Hozzászólás: 10810 Csatolások: 76487 Azonosító: 6538 offline
|
nya hello all
Sajnos megkell válnom szeretett kutyámtól Didotól.Elköltözöm és itt nem maradhat,az új kéróban meg nem lenne igazán jó helye
Szal ha vki befogadná vagy tudna vkit akinek kell egy kiskutyus az kérem írjon vagy hívjon!Fajtája Bichon,fekete,2 éves és nagyon aranyos,csak sajna nehezen barátkozó...Csak az írjon vagy hívjon aki tényleg komolyan gondolja!!
Sajnos megkell válnom szeretett kutyámtól Didotól.Elköltözöm és itt nem maradhat,az új kéróban meg nem lenne igazán jó helye
Szal ha vki befogadná vagy tudna vkit akinek kell egy kiskutyus az kérem írjon vagy hívjon!Fajtája Bichon,fekete,2 éves és nagyon aranyos,csak sajna nehezen barátkozó...Csak az írjon vagy hívjon aki tényleg komolyan gondolja!!
2007. szeptember 02. 20:43
#49
|
|
Blamethevain |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.12.23. Hozzászólás: 2022 Csatolások: 5002 Azonosító: 21944 offline
|
Azt hiszem ez a topik a legmegfelelõbb arra, amit szeretnék, már néhány fórumon megírtam, gondoltam itt is bepróbálkozok.
Szóval, már van egy 2 éves lány cicánk, és úgy döntöttünk kéne mellé egy társ (egy 4-5-6 hetes cicára gondoltunk). Hogy õ ennek örülne-e azt nem tudom, de jó lenne valaki olyantól cicát kapni/hozni, akihez ha esetleg végképp utálja egymást a két macsek esetleg vissza tudnánk adni vagy én nem is tudom. 3 hónap próbaidõ vagy ilyesmi...
Mert gõzöm sincs hogy fogadna egy másik macskát, rajtunk a gazdijain kívül ugyanis még nem nagyon volt más állatokkal kapcsolatban.
Úgyhogy ha esetleg van valakinek elajándékozásra szánt cicája, írjon és megbeszéljük.
Szóval, már van egy 2 éves lány cicánk, és úgy döntöttünk kéne mellé egy társ (egy 4-5-6 hetes cicára gondoltunk). Hogy õ ennek örülne-e azt nem tudom, de jó lenne valaki olyantól cicát kapni/hozni, akihez ha esetleg végképp utálja egymást a két macsek esetleg vissza tudnánk adni vagy én nem is tudom. 3 hónap próbaidõ vagy ilyesmi...
2007. szeptember 06. 16:17
#50
|
|
Blamethevain |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.12.23. Hozzászólás: 2022 Csatolások: 5002 Azonosító: 21944 offline
|
Megvan az új jövevény.
2007. szeptember 15. 19:26
#52
|
|
Blamethevain |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.12.23. Hozzászólás: 2022 Csatolások: 5002 Azonosító: 21944 offline
|
Tudom lassan csak az én macsekjaimról lesznek itt képek, de ez valami rohadt jól sikerült!
1 felhasználónak tetszik:
forever.romanci
2007. szeptember 16. 20:12
#55
|
|
Blamethevain |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.12.23. Hozzászólás: 2022 Csatolások: 5002 Azonosító: 21944 offline
|
Édesek!
Gabor28 tök jó kis ágynemûje van a kutyinak!
Gabor28 tök jó kis ágynemûje van a kutyinak!
2007. szeptember 21. 21:31
#56
|
|
Leo·٠•●•٠· |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 05.03.20. Hozzászólás: 6474 Csatolások: 46883 Azonosító: 4729 offline
|
Ismét 1 kép a kutyámról
tegnapelõtti kép.
1 felhasználónak tetszik:
forever.romanci
2007. október 25. 20:56
#57
|
|
Blamethevain |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.12.23. Hozzászólás: 2022 Csatolások: 5002 Azonosító: 21944 offline
|
Néhány napos kép, jól megnõtt a kis rosszcsont mióta elhoztuk. Éppen kedvenc szórakozása elõtt sikerült lefotózni, ami a következõ: üljünk a gazdi nyakába és kezdjük el tépni a haját...
Hát ilyen körülmények között fórumozzon az ember.
De legalább kicsit takarja a randa fejem.
2007. október 25. 22:24
#58
|
|
galaxys66visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.08.01. Hozzászólás: 234 Csatolások: 0 Azonosító: 36045 offline
|
Idézet(ziziblans @ 2006. December 8. - 23:14)
Õk voltak az én gyönyörûségeim!
Sajnos életük rövidre volt szabva! Zizi tacskóm 4,Blanche spanielem már 5 éve HIÁNYZIK NAGYON!
pár fotó róluk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline

