Kedvencek
2007. december 29. 17:54
#81
|
|
Blamethevain |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.12.23. Hozzászólás: 2022 Csatolások: 5002 Azonosító: 21944 offline
|
Jajj nagyon cuki az a tacsi!
Meg persze az összes többi állatka is. Unalmamban hoztam én is megint párat a "dögökrõl". Az egyik kimondottan kedves kép lett...
2007. december 29. 18:09
#83
|
|
Noni60 feet tall |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1693 Csatolások: 3262 Azonosító: 27733 offline
|
Idézet(maresz @ 2007. December 29. - 17:22)
Íme a macsekunk, aki már sok harcot megélt
Tipikus olyan színész-macska feje van
2007. december 29. 18:13
#84
Idézet(Noni @ 2007. December 29. - 18:09)
Tipikus olyan színész-macska feje van
ha hagyná magát
2007. december 29. 18:15
#85
|
|
Noni60 feet tall |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1693 Csatolások: 3262 Azonosító: 27733 offline
|
Idézet(maresz @ 2007. December 29. - 18:13)
ha hagyná magát
De egy idõ után megunja és elkezdi harapdálni a kezem meg karmolászni...
Már nem fiatal hogy ilyet tûrjön sokáig 
2007. december 29. 18:17
#86
Idézet(Noni @ 2007. December 29. - 18:15)
Simán az volt...
2007. december 29. 18:26
#87
|
|
Noni60 feet tall |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.23. Hozzászólás: 1693 Csatolások: 3262 Azonosító: 27733 offline
|
Idézet(maresz @ 2007. December 29. - 18:17)
Simán az volt...
amíg nem jött a doktor bácsi és...
most már nem fiú csak fiúcska
így nem annyira büdös a vizlete... és nyugodtabb
A "hogy" helyett olvastam "hölgyet"
2007. december 29. 18:31
#88
Akkor én is hoztam még! A kisebb szürke az enyém, a neve Kis Kenyó (Candice Michelle), a másik ugyan CanDee-é, de annyira aranyos volt, amikor elkezdett játszani a fán a dísszel, hogy ezt nem lehetett kihagyni...
2007. december 29. 20:20
#89
|
|
Blamethevain |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.12.23. Hozzászólás: 2022 Csatolások: 5002 Azonosító: 21944 offline
|
Idézet(noska @ 2007. December 29. - 18:31)
Akkor én is hoztam még! A kisebb szürke az enyém, a neve Kis Kenyó (Candice Michelle), a másik ugyan CanDee-é, de annyira aranyos volt, amikor elkezdett játszani a fán a dísszel, hogy ezt nem lehetett kihagyni...

Édesek! Nekünk részben ezért nem volt karácsonyfánk.
2008. február 06. 19:56
#91
|
|
Blamethevain |
Csoport: Tag Csatlakozott: 06.12.23. Hozzászólás: 2022 Csatolások: 5002 Azonosító: 21944 offline
|
Pepe alukál...
2008. március 14. 13:59
#92
|
|
Dóra22visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.11.04. Hozzászólás: 215 Csatolások: 178 Azonosító: 42964 offline
|
Sziasztok!
Õ az én kiskedvencem fajtiszta törpe palota pincsi 2 ével ezeleõtt készültek ezek a fótók. Amikor apukám hozta az ölében azt hittük valami plüss figuráthoz
A neve Gombocka
Õ az én kiskedvencem fajtiszta törpe palota pincsi 2 ével ezeleõtt készültek ezek a fótók. Amikor apukám hozta az ölében azt hittük valami plüss figuráthoz
A neve Gombocka
1 felhasználónak tetszik:
kia08
2008. március 14. 14:04
#93
|
|
Dóra22visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.11.04. Hozzászólás: 215 Csatolások: 178 Azonosító: 42964 offline
|
Itt éppen ugatja a saját tükörképét valószínûleg azt hitte hogy egy másik kutya
csak azt sajnálom hogy a képpel együtt a hangját és a mozdulatait nem tudtam megörökiteni jól szórakoztatok volna
1 felhasználónak tetszik:
kia08
2008. március 14. 14:28
#94
Idézet(Dóra22 @ 2008. March 14. - 13:59)
Sziasztok!
Õ az én kiskedvencem fajtiszta törpe palota pincsi 2 ével ezeleõtt készültek ezek a fótók. Amikor apukám hozta az ölében azt hittük valami plüss figuráthoz
A neve Gombocka
Õ az én kiskedvencem fajtiszta törpe palota pincsi 2 ével ezeleõtt készültek ezek a fótók. Amikor apukám hozta az ölében azt hittük valami plüss figuráthoz
A neve Gombocka
Nagyon aranyos a kutyi....
2008. március 14. 14:50
#95
|
|
Trinny |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.04.28. Hozzászólás: 4645 Csatolások: 13425 Azonosító: 28113 offline
|
Felüdítõ volt végignézni ezt a topicot, mindenkinek nagyon aranyos az állatkája 
Nekem régi vágyam egy extra mini rövidszõrû chihuahua, de sajnos nagyobb összeget nem tudok rászánni.

Hát ez
:
http://www.hqparadise.hu/index.php?act=Att...=post&id=297852
Nekem régi vágyam egy extra mini rövidszõrû chihuahua, de sajnos nagyobb összeget nem tudok rászánni.
Hát ez
http://www.hqparadise.hu/index.php?act=Att...=post&id=297852
2008. március 14. 20:33
#97
|
|
Dóra22visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.11.04. Hozzászólás: 215 Csatolások: 178 Azonosító: 42964 offline
|
A 2. képen milyen cukin bepozolt nekem
A 3.-on meg felém szalad olyan cukin csapkod a 2 fülecskéje mintha repülne mint Dumbo
1 felhasználónak tetszik:
kia08
2008. március 14. 20:37
#98
|
|
Dóra22visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.11.04. Hozzászólás: 215 Csatolások: 178 Azonosító: 42964 offline
|
Na ez nagyon érdekes kép lett róla nem tudok kikapta így le de amikor megláttam alig birtam abba hagyni a nevetést
Hogy tudot ez a kiskuty muty ilyen fejet vágni.
1 felhasználónak tetszik:
kia08
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline

