A Hooligans zenekar egyre többet látogat el Békés megyébe. 2010. augusztus 19-én Újkígyóson, a Wenckheim parkban szórakoztatták a közönséget, de nem régiben Békéscsabán, a Sörfesztiválon is találkozhattunk Ördög Tibiékkel (Csipa).
A teljes cikkhez kattints ide!
Hooligans előbuli
2010. augusztus 20. 12:51
#1
|
Mrs. Frankenstein |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.09. Hozzászólás: 4440 Csatolások: 2054 Azonosító: 126723 offline
|
2010. augusztus 20. 12:59
#2
|
|
prettylittleliarsfanvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.09. Hozzászólás: 145 Csatolások: 31 Azonosító: 132880 offline
|
Régebben szeretem őket nagyon, de most is jók
2010. augusztus 20. 13:00
#3
|
Mrs. Frankenstein |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.09. Hozzászólás: 4440 Csatolások: 2054 Azonosító: 126723 offline
|
Nagyon tetszett, hogy a koncerten azt hallotta az ember, mint a CD-n. Nagyon tehetségesek mind.
Köszi Hooligans!
2010. augusztus 20. 13:17
#4
|
|
erdeikristof94visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.21. Hozzászólás: 157 Csatolások: 0 Azonosító: 127767 offline
|
biztos jó buli lehetet, hisy nagszerű együttesről beszélünk
2010. augusztus 20. 13:30
#5
Tuti, hogy jó kis koncert volt, mert Orosházán is nagyot alakítottak, kitettek magukért. Remélem jönnek még!
2010. augusztus 20. 14:13
#6
|
Mrs. Frankenstein |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.09. Hozzászólás: 4440 Csatolások: 2054 Azonosító: 126723 offline
|
amúgy a koncert 21:30-ra volt kiírva, de még egy kicsit elszötyögtek a hangosítással, szóval 22:00-kor kezdtek és 24:00-ig tartott nagyjából a produkció.
2010. augusztus 20. 14:24
#7
|
|
vdcsalankavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.15. Hozzászólás: 352 Csatolások: 20 Azonosító: 131272 offline
|
tuti jó lehetett:)
kár, hogy nem voltam otthon Csabán
kár, hogy nem voltam otthon Csabán
2010. augusztus 20. 14:34
#8
|
Mrs. Frankenstein |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.09. Hozzászólás: 4440 Csatolások: 2054 Azonosító: 126723 offline
|
nagyon sokan voltak így is
de biztosan jönnek még a környékre
2010. november 24. 20:28
#10
|
|
enebellúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.14. Hozzászólás: 56 Csatolások: 10 Azonosító: 125056 offline
|
Áh alig várom, hogy újra láthassam őket Debrecenben A Lovardában januárba! Ja amúgy annyit, hogy a Hooligans mindig ilyen koncerteket csinál akármelyik városban vagy pici faluban lépnek fel! És Csipa mindig nagyon tudja csinálni a showt! Hogy miért? Mert ők A Privát Menyország Istenei! És karácsonyra végre kijön a 8. lemezük is!
2010. november 30. 10:05
#11
|
|
Lordi Angel |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.11. Hozzászólás: 1579 Csatolások: 323 Azonosító: 126872 offline
|
imádom az együttest ♥
már voltam 3 koncertjükön
Csipa és Endi a kedvenceim ♥
már voltam 3 koncertjükön
Csipa és Endi a kedvenceim ♥
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.


offline
0 felhasználónak tetszik:






