Starity

The Walking Dead (2010-)

44 oldal 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. november 17. 23:29 #541
Ewanon96
Ewanon96
visszatérő vendég
 
Státusz> szeretnék visszamenni a kifinomult, pestises kis századomba ~ Benedict ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.23.
Hozzászólás: 235
Csatolások: 84
Azonosító: 232071
Offline offline
Jóságosatyaúristen. ohmy.gif Noah találkozott Daryl-ékkel? ohmy.gif azok a kórházosok pedig szó szerint felöklelték Carol-t. Úgy szétütném őket, mint légycsapó a legyet. box2.gif neem, végül is kicsit sem feltűnő, hogy az út közepén elrohan egy féligkopasz csajszika, fegyverrel a vállán, nem, kissé sem. fool.gif viszont elszomorít, hogy vagy két-három hétig nem lesz Beth-szel kapcsolatos részecske. cray.gif mondjuk már jól esne egy pöppet Rick-ékkel is foglalkoznia a sorozatnak, érdekel, mit csinálnak a papbácsinál. unknw.gif Abraham pedig forduljon fel, csak így utólag. Eugen pedig... hogy az olajba tudott idáig ekkorákat füllenteni, bocs, hazudni? Ha én lennék ő, már rég kiköptem volna a tüdőmet a sok igazmondástól. Eugen, minden elismerésem. biggrin.gif
2014. november 18. 02:25 #542
gabrix81
gabrix81
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.20.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 115090
Offline offline
Idézet (Ewanon96 @ 2014.11.17. 23:29)
Jóságosatyaúristen.  ohmy.gif Noah találkozott Daryl-ékkel?  ohmy.gif azok a kórházosok pedig szó szerint felöklelték Carol-t. Úgy szétütném őket, mint légycsapó a legyet.  box2.gif neem, végül is kicsit sem feltűnő, hogy az út közepén elrohan egy féligkopasz csajszika, fegyverrel a vállán, nem, kissé sem.  fool.gif  viszont elszomorít, hogy vagy két-három hétig nem lesz Beth-szel kapcsolatos részecske.  cray.gif mondjuk már jól esne egy pöppet Rick-ékkel is foglalkoznia a sorozatnak, érdekel, mit csinálnak a papbácsinál.  unknw.gif Abraham pedig forduljon fel, csak így utólag. Eugen pedig... hogy az olajba tudott idáig ekkorákat füllenteni, bocs, hazudni? Ha én lennék ő, már rég kiköptem volna a tüdőmet a sok igazmondástól. Eugen, minden elismerésem. biggrin.gif

Azért odaírhatnád hogy spoiler!!! reklamalo.gif
2014. november 18. 07:26 #543
gayboy
gayboy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.20.
Hozzászólás: 1175
Csatolások: 0
Azonosító: 115121
Offline offline
no more photos? mellow.gif
2014. december 01. 10:46 #544
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Sok szörnyűség történt az eddigi négy és fél évad során. Voltak megható és keserves pillanatok, de ami ebben a félévad záróban történt, vetekszik Sofia halálával és a "barn massacre" jelenettel. Ez nagyon durva lépés volt... mellow.gif Erre valóban rá kell pihenni két hónapot, hogy az ember felfogja és feldolgozza. Ez nem volt igazságos. Sőt, igazságtalanabb volt, mint bármi, ami eddig történt ebben a sorozatban. Most igazán nagyon elszomorodtam. sad.gif cray.gif sorry.gif cry.gif treaten.gif shout.gif furesz.gif
3 felhasználónak tetszik: MrVelvetSky, Bessie, House Of Wax
2014. december 01. 10:52 #545
Bettyke94
Bettyke94
#CherylBombshell™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.18.
Hozzászólás: 12482
Csatolások: 3081
Azonosító: 143593
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2014.12.01. 10:46)
Sok szörnyűség történt az eddigi négy és fél évad során. Voltak megható és keserves pillanatok, de ami ebben a félévad záróban történt, vetekszik Sofia halálával és a "barn massacre" jelenettel. Ez nagyon durva lépés volt...  mellow.gif Erre valóban rá kell pihenni két hónapot, hogy az ember felfogja és feldolgozza. Ez nem volt igazságos. Sőt, igazságtalanabb volt, mint bármi, ami eddig történt ebben a sorozatban. Most igazán nagyon elszomorodtam. sad.gif  cray.gif  sorry.gif  cry.gif  treaten.gif  shout.gif  furesz.gif

Sajnos az AMC csatorna már korán reggel egy képpel lelőtte a "poént". Nem értem hogy maga a csatorna minek spoilerezik. Így már tudom mire számítsak este ha megnézem. bár soha nem kedveltem a karaktert aki meghalt, azért nem így akartam megtudni. glare.gif
2 felhasználónak tetszik: otyg, Bessie
2014. december 01. 19:28 #546
otyg
otyg
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.02.27.
Hozzászólás: 1094
Csatolások: 4486
Azonosító: 4076
Offline offline
Idézet (Bettyke94 @ 2014.12.01. 10:52)
Sajnos az AMC csatorna már korán reggel egy képpel lelőtte a "poént". Nem értem hogy maga a csatorna minek spoilerezik. Így már tudom mire számítsak este ha megnézem. bár soha nem kedveltem a karaktert aki meghalt, azért nem így akartam megtudni.  glare.gif


Hasonlóan jártam. De azért Oh noooooooooooooo! Igaz, eddig az évadig kicsit láthatatlan karakter volt, mint mondjuk régebben T-Dog, de idén adtak belőle egy kicsit többet, ami miatt meg lehetett szeretni.
2014. december 01. 19:36 #547
- törölt felhasználó -    
Köszönjük AMC (és Norman) a reggeli spoilerezést, ugyanis kb. az emberek 80%-a erre ébredt reggel... ez fogadott Instagramon, egyből ahogy felmentem. rolleyes.gif A részt most fogom megnézi, van, aki azt mondja, hogy kevés volt egy félévadzáróhoz képest, hát nem tudom... Mindenesetre nekem semmi bajom nem volt Beth-el egyébként, most mennek a nagy shipping war-ok Tumblrön, mindenki ki van akadva hogy nem lesz több Bethyl...
2 felhasználónak tetszik: Bessie, House Of Wax
2014. december 01. 19:50 #548
Heidi98
Heidi98
 
Státusz'15, jan 6: Kelly Clarkson a nap sztárja # Norman Reedus's birthday. ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.20.
Hozzászólás: 779
Csatolások: 31
Azonosító: 236244
Offline offline
Isten áldja az AMC-t! Ma lesz következő rész!!! yahoo.gif heart.gif yahoo.gif nem is tudjátok, mióta várok erre a percre. yahoo.gif Én r*hadtul örülnék annak, ha továbba is Bethyl lenne, ugyan Beth csak a második kedvenc női karakterem, de imádom. Örülnék neki, ha valami hatalmas csattanó lenne az egészben, nagyon-nagyon. biggrin.gif
2014. december 01. 21:39 #549
MrVelvetSky
MrVelvetSky
All Red Everything™
 
Státusz
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 13.08.28.
Hozzászólás: 1134
Csatolások: 26
Azonosító: 210689
Offline offline
Sziasztok! Új vagyok a topikban de a sorozatban nem.
Első kedvencem Andrea volt. Aki már előbb jár az tudja, hogy már miért nem a kedvencem. Utána pedig Beth volt aki már szintén nema kedvencem. És igen AMC képére keltem én is :C nem akartam suliba menni mert meg akartam nézni. És úgy sírtam a végén. Nem volt igazságos!
2014. december 01. 21:40 #550
- törölt felhasználó -    
Idézet (otyg @ 2014.12.01. 19:28)
Hasonlóan jártam. De azért Oh noooooooooooooo! Igaz, eddig az évadig kicsit láthatatlan karakter volt, mint mondjuk régebben T-Dog, de idén adtak belőle egy kicsit többet, ami miatt meg lehetett szeretni.

Ezt mindig így csinálják... felhoznak egy karaktert, kap több időt a képernyőn és több jelenetet, aztán szépen kinyírják... csak remélem hogy Carolnak nem lesz baja ha már ennyire építették és végigkísértük a jellemfejlődését. Nem tudom hogy fogom kibírni februárig ezt biggrin.gif Újra unalmasak lesznek a hétfők.... rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2014. december 01. 22:50 #551
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Hajnalban, munka előtt én is felnéztem a FB-ra és ez az iszonyat nagy spoiler fogadott. Nagyon reméltem, hogy félrevezetés a kép, de már ennyi. Kész. Őrület hogy pont őt kellett ... Ezt még fel kell dolgozni. reklamalo.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, House Of Wax
2014. december 02. 00:43 #552
gabrix81
gabrix81
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.20.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 115090
Offline offline
Hol van Morgan Jones???
2014. december 02. 09:21 #553
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
A vicces az, hogy engem előre figyelmeztettek, hogy ne menjek fel Facebookra, de nálam ez egyenlő egy vezényszóval. biggrin.gif Vagyis habozás nélkül, amint alkalmam adódott rá felmentem, de nem ütött akkorát a spoiler, mint amilyenre számítottam. Elvégre a The Walking Deadről beszélünk, ahol a főszereplők kinyiffantása alap dolognak számít. Én csak annyit nem értek, hogy miért kell ezért az AMC-t okolni? Elvégre odaát vasárnap este lement a rész, minden amcsihoz eljutott belőle minden és mivel elég hangsúlyos dologról volt szó, számomra egyértelmű, hogy a hétfő reggeli posztok ezzel vannak tele. Arról senki sem tehet hogy a hazai nézők többsége megvárja a fanmade feliratot, vagy a szinkronos verziót a FOX-on.
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Bessie, TheDanush
2014. december 02. 18:39 #554
otyg
otyg
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.02.27.
Hozzászólás: 1094
Csatolások: 4486
Azonosító: 4076
Offline offline
Idézet (Toxic @ 2014.12.02. 09:21)
A vicces az, hogy engem előre figyelmeztettek, hogy ne menjek fel Facebookra, de nálam ez egyenlő egy vezényszóval. biggrin.gif Vagyis habozás nélkül, amint alkalmam adódott rá felmentem, de nem ütött akkorát a spoiler, mint amilyenre számítottam. Elvégre a The Walking Deadről beszélünk, ahol a főszereplők kinyiffantása alap dolognak számít. Én csak annyit nem értek, hogy miért kell ezért az AMC-t okolni? Elvégre odaát vasárnap este lement a rész, minden amcsihoz eljutott belőle minden és mivel elég hangsúlyos dologról volt szó, számomra egyértelmű, hogy a hétfő reggeli posztok ezzel vannak tele. Arról senki sem tehet hogy a hazai nézők többsége megvárja a fanmade feliratot, vagy a szinkronos verziót a FOX-on.


Azért a pontosság kedvéért meg kell jegyezni, hogy kint sem látta mindenki, főleg azért, mert a post a keleti parti premier után került fel. wink.gif Amiért utólag sajnálkoztak is. A spoilerezést azért kint sem szeretik tongue.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Bettyke94
2014. december 02. 22:48 #555
Heidi98
Heidi98
 
Státusz'15, jan 6: Kelly Clarkson a nap sztárja # Norman Reedus's birthday. ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.20.
Hozzászólás: 779
Csatolások: 31
Azonosító: 236244
Offline offline
Hát, szerintem nem tudjátok, mennyit sírtam Beth halálakor. Amióta megismertem a Greene-testvéreket, ők a kedvenc női szereplőim, meg a későbbiekben Michonne, de ez lényegtelen. Pontosan ezért irritált a rendőrfőnöknő - egy tisztességtelen, bunkó p*raszt. Ebben a sztoriban mindenkit sajnálok, és Daryl-től helyes volt, hogy arcon lőtte. Ami pedig Beth-szel történt, az számomra felfoghatatlan, és nagyon fáj látni, ahogy Maggie is szomorú, mert hogy nekem ő a kedvenc szereplőm.
Nagyon sajnálom, hogy Emily más vizekre fog evezni, de örülök is neki, mert illendő lenne neki egy főszerep is most már. Egy igazi főszerep.♥

cray.gif cray.gif és igaz, ezt így, kitisztulatlan fejjel nem lehet folytatni. Fel kell dolgozni, és várjuk a februári félévadot. Köszönjük AMC! cray.gif cray.gif
2 felhasználónak tetszik: MrVelvetSky, House Of Wax
2014. december 27. 17:36 #556
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
A vizsgákra való készülés és a heti 32 órás kemény gyakszi miatt még csak a mai napon tudtam sort keríteni az utolsó három rész megtekintésére. Habár soha sem volt kedvencem Beth, mégis elmorzsoltam pár könnycseppet érte. Sokatokkal ellentétben, nekem semmilyen spoilerhez sem volt szerencsém, így teljes mértékben ütött a lány mártír halála. Sajnálom, hogy kiírták a karakterét, hiszen nem csak ő, de a színésznő is szerethető volt a filmvásznon. Annak viszont nagyon örültem, hogy Daryl nyomott a csajnak egy headshotot.
3 felhasználónak tetszik: TheDanush, Bessie, House Of Wax
2015. január 03. 21:37 #557
rabia hassan
rabia hassan
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.29.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 182
Azonosító: 178943
Offline offline
HQ Poster smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: nightfever, Toxic, gaeljet2, House Of Wax
2015. január 03. 21:59 #558
rabia hassan
rabia hassan
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.29.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 182
Azonosító: 178943
Offline offline
Season 5 Stills
4 felhasználónak tetszik: nightfever, gaeljet2, Marina Salvatore, House Of Wax
2015. február 08. 01:48 #559
LoveNessa
LoveNessa
 
StátuszHelló, Nyugat.hu! ;)
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.06.17.
Hozzászólás: 1483
Csatolások: 10859
Azonosító: 153158
Offline offline
Új ötödik évados karakterfotók smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: nightfever, Bessie, Marina Salvatore, House Of Wax
2015. február 09. 20:50 #560
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Fel sem fogtam a történteket...
44 oldal 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!