Starity

The Walking Dead (2010-)

44 oldal 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. október 24. 15:32 #761
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Tudtam, hogy nem leszek képes feldolgozni a történteket. Ez minden eddigi húzást felülmúlóan brutális volt. shout.gif A végeredmény nem lepett meg, de ettől még nem fájt kevésbé. Olyan érzéseket keltett bennem ez az epizód, hogy most leginkább elbújnék egy sötét sarokba sírni egy kicsit. cray.gif Köszi, TWD, nagyon vártalak már, de egyen meg a fene... cry.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Alison Lerman, House Of Wax
2016. október 24. 15:51 #762
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Nem találok szavakat! unsure.gif Nem a legizgalmasabb rész volt, de a top 3-ban benne van. Végig lekötött, és tökéletesen keretbe foglalta az eseményeket, hogy azért itt még a rész elején is lerágjuk a maradék körmeinket. Hihetetlen, hogy tényleg meg merték lépni ezt a készítők, a szívem sajog mindenkiért.
Negant szívből gyűlölném, a csapat sorsa miatt, de kell nagyon a karaktere a sorozatba. Izgalmas az évadnyitó, nem volt hiába való a várakozás és nem volt hiábavaló hajnali 5kor kelni! tongue.gif Alig várom a folytatást!
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Grace Benning, House Of Wax
2016. október 24. 20:24 #763
- törölt felhasználó -    
A sorozatjunkien írta jól egy srác hogy egy nagy keménykedés volt az egész de egyébként semmi értelme nincs! :)Van benne valami. smileeee.gif De mindenképpen megalapozták a készítők hogy érdekeljen a folytatás. Mert még tavaly ahhoz kötöttem hogy kaszálom e a sorozatot hogy miként sikerül ezaz epizód. öhm hááá tetszett bár soknak éreztem a flashback-et és sok helyen elég hatásvadász volt de ez érthető és megbocsátható. smileeee.gif Az motivál a nézésében hogy Negan valójában kicsoda és mivel képes embereket irányítani azon kívül hogy szétveri a fejüket egy baseball ütővel.Mondjuk elég meggyőző tud lenni e tekintetben ezt elismerem! smileeee.gif de hááá kitört a zombiapokalipszis ez akár minden napos dolog is lehet ott mivel az erőszak a túlélők életének a része már. smileeee.gif jó persze Rick-ék csapata az más és az ő sorsukat követjük hétről hétre velük azonosulunk. Valószínűleg lesz rá magyarázat meg arra is hogy a Neganisták miért hagyják hogy egy alig 80-van kilós fazon megmondja nekik hogy mit és hogyan tegyenek. Jó háá értem én Hitler se volt egy behemót! De ebből is látszik hogy valami olyat léptek meg a készítők hogy érdekel hogy hogyan tovább mert kérdések merültek fel bennem ez azt jelenti hogy valamit jól csináltak! smileeee.gif De lassan kénytelen leszek ténylegesen elfogadni azt a tényt hogy ez a sorozat már rég nem a zombikról és az ő apokalipszisükről szól. Persze tudom hogy mindig is egy karakter dráma volt a Walking Dead de szerintem jobban állt volna ennek a sorozatnak a horror mint a rengeteg drámázás. smileeee.gif Még emlékszem az első évad promóira teljesen egy horror sorozat benyomását keltette de azóta nagy utat járt be a Walking Dead és már egy teljesen más irányt vett fel! smileeee.gif Amúgy egy Negan vs Governor találkozást megnéztem volna melyik szociopata ripacskodja túl a másikat! laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2016. október 27. 06:33 #764
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
SPOILER!

Na, akkor én is írok egy gyors véleményt az első részről blush.gif Nagyon izgalmas és erős rész lett, számomra a legjobb évadnyitó volt blush.gif
Annyira brutális volt az egész, a 46 perces részből legalább 40 percet végig bőgtem sad.gif Abraham halála is szörnyű volt, mert őt is nagyon kedveltem, de Glenn halála, hát ott hirtelen köpni-nyelni nem tudtam sad.gif Oké, persze, ha belegondolunk kellett ez, kellett egy akkora dráma és brutalitás a sorozatnak ami azért nyomatékot ad a dolgoknak, és ezt nyilván azzal lehetett elérni, hogy megölik az egyik főszereplőt blush.gif De Glenn borzalmasan fog hiányozni cray.gif Mikor Negan lecsapott ... én oda sem bírtam nézni, egyik jelenetnél se, annyira brutális volt az egész sad.gif
Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz Maggie-vel meg a babával blush.gif Illetve arra is, hogy most akkor Darly-al is mi lesz think.gif Nem hiszem, hogy csak úgy egyből nekiáll Negan-nek dolgozni rolleyes.gif Mellesleg szerintem Jeffrey nagyon jól hozza Negan-t, remek választás volt laugh.gif
Amúgy én imádtam azt a pár másodpercet amikor mindenki az asztalnál ült és együtt ettek, az egy gyönyörű jelenet volt heart.gif
3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Blackheart.com, Bessie
2016. november 07. 19:36 #765
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Nagyon-nagyon, hihetetlen módon, borzasztóan szeretném a kezembe venni Lucille-t és addig püfölni vele Negant, míg fasírnak való nem lesz belőle. tucherch.gif
2016. november 08. 19:55 #766
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2016.11.07. 19:36)
Nagyon-nagyon, hihetetlen módon, borzasztóan szeretném a kezembe venni Lucille-t és addig püfölni vele Negant, míg fasírnak való nem lesz belőle.  tucherch.gif

_nevet.gif És még alig láttunk belőle valamit. rohog.gif

Amúgy kemény volt a legutóbbi rész is. Kicsit fura, hogy középpontjában inkább Dwight volt, nem Daryl. Persze lehet hogy direkt így hozták össze a készítők. Sokat végül is nem tudtunk meg, kicsit emberközelibbé próbálták tenni Dwightot. Huh, mikor Negan megkérdezte Daryltől, hogy ki vagy, majd jött a hosszú szünet, én nem kaptam levegőt. Nem lepett meg, hogy a nevét mondta, és nem ugrott rögtön Negan nyakába. Azért kemény megtörésnek indult amit vele csináltak... Zene, össze-vissza ébresztések, kutyakaja... Azt hiszem innentől hanyagolni fogjuk egy ideig a horrort, főleg a drámát fogunk látni. Igazából sok minden érdekel, remélem azokra is nemsokára választ kapok. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, House Of Wax
2016. november 10. 21:03 #767
- törölt felhasználó -    
Negan Negan....Daryl egy Déli gyerek ide több kell egy csapat suttyónál és egy nyamvadt baseball ütőnél! smileeee.gif Ez kevés Daryl ellen! biggrin.gif
Én bevallom azt vártam hogy megint megjelenik Darylnek a képzeletében a bátyja Merle ahogy az egyik régebbi epizódban volt! smileeee.gif És rögtön elkezdte volna szekálni: "nahhh mi van kölyök már ennyitől kikészülsz? Te nyomorult!Ne hagyd magad ennek a s*ggfejnek!különben magad is s*ggfejjé válsz!"
Amúgy én úgy gondolom hogy Merle és Daryl apjához képest Negan egy kis cserkész lehet mindössze.
http://media.comicbook.com/wp-content/uploads/2013/02/merle-daryl-home.jpg
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Bessie, Grace Benning
2016. november 14. 19:05 #768
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Minden egyes alkalommal, mikor Darylt mutatják, olyan dühös leszek. Nem szeretem így látni őt. Teszi, amit kell, de még nem tört meg. Nem is fog. Ha van igazság, ő teszi majd hűvösre Negant, adja Isten!
Rick elmehet a fészkesbe, a saját fogát verné ki inkább, tényleg az ő hibája az egész. Glenn és Abraham vére pont, hogy az ő lelkén szárad. Bocs, sose fogom szeretni csórit, pedig Andrew feneette remek színész.
Jeffrey Dean Morgan... én komolyan imádom ezt a palit, mindig is imádtam, esküszöm, de akárhányszor látom Negant mosolyogni, annyiszor szeretném jó alaposan pofán rúgni. dry.gif
Megyek, keresek a youtube-on cuki kiskutyás videókat, hogy helyrebillenjen a lelkivilágom... fool.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2016. november 15. 02:43 #769
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Most néztem meg. Tetszett ez a rész is, ha lehet ezt mondani. Érzelmileg engem is kicsinált - ez is. Nem tudom milyen pontosan a regény, és Jeffrey mennyire követi színészileg, de ettől a hideg is kiráz. Szeretem, ahogy hangjával, szemével, meg az egész testével játszik. Lehet hogy nem az a fajta, akitől mindenki rögtön tart, de mégis van valami Jeffrey / Negan karakterben annyi, hogy ha találkoznék vele, inkább elhúznék a p..ba. rohog.gif Nem feltétlen azért mert félek - de hazudnék, ha nem lenne az is benne a pakliban - hanem bennem van az a csúnya vonás, hogy ellenkezzek az ilyen elnyomó fazonokkal. Alapból rühellem őket, és félő hogy miattam több ember halna meg. blush.gif Szóval a hideg is kiráz Negantől.
Meglepő volt Rick szájából újra emlegetni Shane-t. Ráadásl azokat, amiket elmondott Michonne-nak, kicsit durva volt. ohmy.gif Tegye fel a kezét, aki érezte azt Rick-en, hogy sosem érezte, hogy Judith a sajátja lenne, hanem Shane gyerekét látja benne.
Ott volt az a rész is, mikor Carl fegyvert fogott. Először arra gondoltam, milyen tökös, aztán azt, hogy újra előbukkant az önző, fafejű énje. Akárhogy is nézzük, ennyi emberrel szemben soha nem lenne esélye. De itt mondjuk nem is arról volt szó. Negan megint mindenki orra alá akarta dörgölni, hogy ő a főnök, nyughasson mindenki.

Mikor Daryl elment Negannel, Rick meg utánuk nézett, a szívem is meghasadt. sad.gif
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Grace Benning
2016. november 15. 07:54 #770
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Páran kritizálják Jeff alakítását, mondván, hogy rohadt idegesítő. Emberek, ez a lényege! omg.gif Úgy kell érezned, hogy legszívesebben pofán törölnéd, másként az egész lótúrót se ér. Ha a néző nem fél tőle, az csak azért van, mert mi a biztonságos fotelból bámuljuk az egészet, minket tuti nem ver agyon Lucille-lel. Negan idegesítő. Egy f*stalicska. Ez a karakter alapja. Szerintem Jeff zseniális. Minden egyes pillanatban, amit a képernyőn tölt, legszívesebben lerúgnám a fejét. _nevet.gif
Rick egy gatyamadzag. Eddig se volt jó vezető, most meg aztán pláne fogom a fejem. Mikor megmarkolta Lucille-t, feltámadt bennem valami halvány remény, de végül is mit vártam tőle? (Meg amúgy is, mi lenne a sztori, ha ilyen egyszerűen végeznének Negannal? ) Amikor megemlítette Shane-t, az fájt. Legalább mondta volna el azt is, hogy megölte. dry.gif Akinek meg meglepetés volt, hogy Judith Shane lánya, az nagyon nem figyelt a sztorira. biggrin.gif
Én egyébként most Rositát nagyon bírtam. Nagyon belevaló karakter, de van egy olyan félelmem, hogy ő lesz a következő, pontosan emiatt. Remélem nem lesz igazam. Végre valami jellemfejlődést láthatunk nála, nem kéne most bevégeztetni vele. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Bessie
2016. november 19. 23:54 #771
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
7x01 - "The Day Will Come When You Won't Be" stills (HQ)

4 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, Bessie, Grace Benning, House Of Wax
2016. november 19. 23:57 #772
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
7x02 - "The Well" stills (HQ)
4 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, Bessie, Grace Benning, House Of Wax
2016. november 20. 07:58 #773
- törölt felhasználó -    
SPOILER

Mindenki nyugodjon le a p*csába!biggrin.gif Abban a pillanatban amikor Carol meg a "Shaolin Pap" Morgan megtudják hogy Glenn-t megölték ott lesz annyi Negannek! biggrin.gif Azok ketten ha összefognának senki nem állíthatná meg őket ilyen Negan-ket ennének reggelire! biggrin.gif Morgannek is csak egy kis lökés kell aztán szét fog Aikidozni mindenkit és remélem azzal a Patkányképű Dwight-al fogja kezdeni!! cool.gif fúúúú az egy akkora egy nyomorúlt karakter iszonyat idegesít minden jelenete! mad.gif és ez a nyomorult az első tisztje vagy mije Negannek háááá én nem is értem komolyan hogy a fenébe jutottak idáig amikor ilyen emberek dolgoznak neki ilyen suttyók! Viszont most már értem hogy miért várták a rajongók ezt a Negan karaktert mert egyszerűen minden jelenet amiben benne van az zseniális és Jeffrey Dean Morgan pedig fantasztikus a szerepben mondjuk szinte ugyanazt alakítja mint a Watchmenben Komédiásként de így is Negan minden jelenete és mondata aranyat ér.
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Bessie
2016. december 06. 07:21 #774
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Official statement: I love Father Gabriel!! w00t.gif heart.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2016. december 08. 20:31 #775
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2016.12.06. 07:21)
Official statement: I love Father Gabriel!!  w00t.gif  heart.gif meghajolo.gif


Azaz!!!!!!!!!!!!!!!!! meghajolo.gif meghajolo.gif én is néztem hogy mi történt ezzel az emberrel! thumbsup.gif biggrin.gif és visítottam a vigyorgástól azon a jeleneten a kocsiban! biggrin.gif meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, House Of Wax
2016. december 08. 20:44 #776
- törölt felhasználó -    
Csodálkozom, hogy még nem leptem be ezt a topikot. rolleyes.gif
Félévadzáró előtt pár nappal - egész pontosan tegnapelőtt - került az utamba pár kép, amiket képtelen vagyok szó nélkül hagyni. Az a két kép Maggie-ről, baseball-sapkában és fekete kesztyűben elég volt ahhoz, hogy most is, akárhányszor ránézek a hátteremre, mindig fangörcsöt kapjak. Nem tudom elképzelni a mostaninál is vagányabbnak ezt az embert, de úgy látszik, a producerek igen, szóval hétfőig még minden nap meghalok, aznap pedig kivonva magamat a forgalomból csendben szenvedek, hogy mennyire tökéletes ember is ő. laugh.gif
(ó, egyébként ha nem raknak ki még a rész előtt egy sneak peek-et, mint az eddig tették, vagy ha igen, de abban nem fog szerepelni, enyhén leszek ideges. rolleyes.gif )
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2016. december 08. 20:54 #777
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2016.12.08. 20:31)
Azaz!!!!!!!!!!!!!!!!! meghajolo.gif  meghajolo.gif  én is néztem hogy mi történt ezzel az emberrel! thumbsup.gif  biggrin.gif és visítottam a vigyorgástól azon a jeleneten a kocsiban! biggrin.gif  meghajolo.gif


Már abban a részben is tök creepy volt, amikor Negan mögé settenkedett és csak állt ott azzal a fura mosollyal az arcán, de ebben a legutóbbi epizódban, na hallod, majdnem kivonódtam a forgalomból a röhögéstől. biggrin.gif Ha így folytatják a forgatókönyvvel és adnak neki lehetőséget, fene karizmatikus, jellegzetes mellékszereplője lehet a sorozatnak és a népek tutira zabálnák. smileeee.gif Kell nekünk Gabriel atya. thumbsup.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2016. december 08. 21:22 #778
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2016.12.08. 20:54)
Már abban a részben is tök creepy volt, amikor Negan mögé settenkedett és csak állt ott azzal a fura mosollyal az arcán, de ebben a legutóbbi epizódban, na hallod, majdnem kivonódtam a forgalomból a röhögéstől. biggrin.gif Ha így folytatják a forgatókönyvvel és adnak neki lehetőséget, fene karizmatikus, jellegzetes mellékszereplője lehet a sorozatnak és a népek tutira zabálnák. smileeee.gif Kell nekünk Gabriel atya.  thumbsup.gif  meghajolo.gif


Egyetértek! Nem gyenge karakter fejlődésen menne keresztül! biggrin.gif Mondjuk amikor megjelent a sorozatban zavart is az esetlensége meg a balfaxkodása mert a színész nagyon jó volt a Drót című sorozatban ahol viszont egy elég tökös zsarut alakított! biggrin.gif De ebben az epizódban nagyon látszott hogy a színész nagyon tud ha lehetőséget kap ez a karakter. biggrin.gif Negan nagy bajban lesz mert egyre több a pszichopata Rick-ék oldalán! rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, House Of Wax
2016. december 09. 07:37 #779
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2016.12.08. 21:22)
Egyetértek! Nem gyenge karakter fejlődésen menne keresztül! biggrin.gif Mondjuk amikor megjelent a sorozatban zavart is az esetlensége meg a balfaxkodása mert a színész  nagyon jó volt a Drót című sorozatban ahol viszont egy elég tökös zsarut alakított! biggrin.gif De ebben az epizódban nagyon látszott hogy a színész nagyon tud ha lehetőséget kap ez a karakter.  biggrin.gif Negan nagy bajban lesz mert egyre több a pszichopata Rick-ék oldalán!  rohog.gif


Őszintén? Mikor legelőször megjelent az volt az első gondolatom, hogy "na végre, egy igazán szimpatikus pasas!" Aztán kiderült, hogy egy gyáva nyavalyás és ez nagyon rosszul esett. Amúgy a színész zseniális, a játékával soha nem volt baj, az egyik legerősebb a mezőnyben, ezt be kell vallani. Nagyon őszintén remélem, hogy az ő jellemfejlődésével nem csak az a cél, hogy felvezessék a közelgő halálát. Tényleg kell nekünk Gabriel atya, egy odab@szós, creepy Gabriel atya. És igen, végre lenne egy tényleg nagy kedvencem a sorozatban Shane óta. wub.gif Szeretem a többieket, még valamilyen módon Ricket is, még akkor is, ha állandóan kritizálom. Hozzám nőttek, na, de Shane óta igazán nagy kedvencem nem volt a karakterek közül. Most végre lehetne... szóval imádkozom erősen. biggrin.gif

Szerk: Amúgy utólag belegondolva, kicsit logikus, hogy valakit fel kellett hozni "jobb kéznek". Glenn halott, Abraham halott, Daryl Negan foglya, Carol és Morgan elhagyták Alexandriát, Michonne pedig elkezdte a saját útját járni. Ki támogatja Ricket? Nem maradt senki az oldalán. Kellett valaki, aki fellép és kiáll mellette, történjék bármi. Örülök, hogy erre Gabriel atyát választották, méghozzá ilyen módon. Ez egy pokoli érdekes helyzet. smileeee.gif Tetszik. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2016. december 09. 18:33 #780
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2016.12.09. 07:37)
Őszintén? Mikor legelőször megjelent az volt az első gondolatom, hogy "na végre, egy igazán szimpatikus pasas!" Aztán kiderült, hogy egy gyáva nyavalyás és ez nagyon rosszul esett. Amúgy a színész zseniális, a játékával soha nem volt baj, az egyik legerősebb a mezőnyben, ezt be kell vallani. Nagyon őszintén remélem, hogy az ő jellemfejlődésével nem csak az a cél, hogy felvezessék a közelgő halálát. Tényleg kell nekünk Gabriel atya, egy odab@szós, creepy Gabriel atya. És igen, végre lenne egy tényleg nagy kedvencem a sorozatban Shane óta.  wub.gif Szeretem a többieket, még valamilyen módon Ricket is, még akkor is, ha állandóan kritizálom. Hozzám nőttek, na, de Shane óta igazán nagy kedvencem nem volt a karakterek közül. Most végre lehetne... szóval imádkozom erősen. biggrin.gif
Szerk: Amúgy utólag belegondolva, kicsit logikus, hogy valakit fel kellett hozni "jobb kéznek". Glenn halott, Abraham halott, Daryl Negan foglya, Carol és Morgan elhagyták Alexandriát, Michonne pedig elkezdte a saját útját járni. Ki támogatja Ricket? Nem maradt senki az oldalán. Kellett valaki, aki fellép és kiáll mellette, történjék bármi. Örülök, hogy erre Gabriel atyát választották, méghozzá ilyen módon. Ez egy pokoli érdekes helyzet. smileeee.gif Tetszik. smileeee.gif


Hááá az én kedvenceimet már rég kinyírták: Merle, Hershel,Amy, T-dog ráadásul T-dog halálát a mai napig nem bocsátottam meg mert semmi előzménye és előjele nem volt. rohog.gif Amikor ezek a karakterek végül elhullottak csak Rick miatt néztem tovább még szerencse mert Ricknek voltak nagyon állat pillanatai mint amikor kiharapta az egyik ellenfele torkát meg az a bizonyos rendőrautós jelenet! meghajolo.gif biggrin.gif Meg akinek a visszatérését vártam az Morgan de belőle pedig csináltak egy ilyen röhejes Kwai Chang Caine-t a kung fu-ból! rohog.gif
A többiekért nem igazán izgultam soha sem talán még Carol az akit még bírok úgy mond de ehhez az kellet hogy elképesztő karakter fejlődésen ment keresztül és ezt talán egyedül ő mondhatja el magáról! Meg Dary de Daryl negatív irányba mozdult el talán most újra életre kaphat Daryl figurája. Viszont Gabriel jó úton halad hogy Carol nyomába érjen. biggrin.gif
44 oldal 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!