Starity

The Walking Dead (2010-)

44 oldal 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. április 06. 23:27 #741
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Most végre végignéztem. biggrin.gif Huh ez eszméletlen volt. A második része legalábbis mindenképp. Az erdőben, mikor elkezdtek fütyülni, ott már sejteni lehetett, hogy végük. De basszus, Jeffreytől kirázott a hideg. biggrin.gif Mondjuk ez a "vigyorgok, de hidegvérrel kinyírlak" dolog mindig is benne volt (korábbi filmjeiben, sorozataiban. Már ahol kemény karaktere volt). Itt ugye megint kibukott, hogy Rick totál összeomlott. Egyedül Abraham volt olyan tökös, hogy felálljon és jelentkezzen önként. Ez persze Negannek túl könnyű volt, és ahogy mondta, túl sok emberük halt meg, ezért szenvedniük kell. (Persze attól még van egy rakás embere, akivel nem szívesen találkoznék sötétben rohog.gif ) És igen, tényleg hiányoltam én is hogy megmutassák ki halt meg. Sokkal durvább lett volna. Igazi finálé.

Remélem nem nyírják ki Aaront, őt nagyon csípem. Őt kedveltem legjobban az alexandraiak között. Megmondom őszintén hirtelen én sem tudom kik azok a fura emberek, akik megmentették Carolt és Morgant. Van egy olyan sejtésem, hogy nem a megmentőkhöz tartoznak. Most amúgy őrlődöm: utána nézzek mi történik a következő részekben, vagy sem? Persze a képregény sem 100% hogy az lenne, de az irány meg lenne adva.
vajon Rick behódol? Hirtelen úgyis kénytelen lesz beállni a sorba. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2016. április 08. 10:53 #742
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2016.04.06. 23:27)
Remélem nem nyírják ki Aaront, őt nagyon csípem. Őt kedveltem legjobban az alexandraiak között.
vajon Rick behódol? Hirtelen úgyis kénytelen lesz beállni a sorba. unsure.gif


Én is Aaront kedvelem a legjobban az újak közül, ő hiányozna blush.gif
100%, hogy Rick be fog hódolni, hisz végiggondolva a dolgokat, nem sok választása van, egy valakit már biztos, hogy elveszített a csapatból Negan miatt, ha tovább játssza a f@szagyereket akkor még rosszabbul járnak blush.gif Ráadásul amilyen rémült képet vágott, nem hiszem, hogy nagyon vitatkozni akarna Negannel rolleyes.gif

Azon gondolkoztam, hogy nem is kell Októberig várni, hogy megtudjuk ki lett Negan "áldozata" hisz elvileg Júliusban a ComicCon-on le szokták játszani a következő évad előzetesét blush.gif Bár néha azt is úgy megcsavarják (a 6. évadban a történet fele nem úgy volt, mint abban az előzetesben ami megjelent _nevet.gif ) hogy lehet csak még nagyobbat szívunk vele rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2016. április 08. 17:10 #743
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
elintézik, hogy nem tudjuk meg. Inkább mást fognak mutatni szerintem. Hogy mikén dolgoznak Negannek, miközben tervezgetik a puccsot. Legalábbis én így gondolom. rohog.gif Rickék sosem voltak olyanok, akik egykönnyen feladták, szóval most sem lesz másképp. Csak a megfelelő időt keresik. Azért akkor és ott nem enyhén fenyegették meg Carlt. ohmy.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2016. április 09. 22:33 #744
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
6x16 - "Last Day on Earth" stills (HQ)
3 felhasználónak tetszik: nightfever, Bessie, House Of Wax
2016. április 09. 23:48 #745
- törölt felhasználó -    
SPOILER!!!!!!
Tudom hogy nem szerettek ebben a topikban de hááá mindegy! rohog.gif
Mindenki találgatja hogy az utolsó rész végén ugyan kit vert agyon Negan háááá a Net-en olvastam egy zseniális elméletet. Negan bizony MINKET vert agyon a NÉZŐKET!!! egyetértek.... Jahhh háááá gyerekek az utolsó 3 rész valami borzasztó volt következetlen történet, karakter idegen cselekedetek, és tele mindenféle hülyeséggel kezdve azzal hogy Negan bandájának valami olyan gps nyomkövetője lehet hogy mindig tudják hogy Rick-ék épp melyik úton mennek sőt még azt is tudják hogy eggyáltalán elindultak a táborúkból azért mert Maggie-nek levágták a haját és ezért fel ment a láza és még azt is tudják hogy hova mennek de hogy erre hogy voltak képesek Neganék nyílván ezt a "zseniális" képregény megmagyarázza...jahhh és Negan egy zseniális castingoló csak ilyen kigyúrt banda tagokat meg motorosokat szerződtet a csapatba és ahhoz képest mennyire szükségük van Alexandriára ők elég jól tápláltak meg jó erőben vannak... meg azt se értettem már ha ők ennyire jól szervezettek a faxé nem foglalták el már Alexandriát minek ez a Negan kultusz meg ezek a hülyeségek...azon téptem a hajam Rick-ék csapata úgy dönt hogy persze hagyjuk ott egész Alexnadriát amiért elvileg az egész kibaxott évad szólt hogy ezért küzdenek és erre micsinálnak ott hagyják védtelenül és autokáznak kelepcékbe csak azért mert Maggie lázas lett Carol meg megőrült(sose volt normális) de ez a harmadik útzár után már akkor is indokolatlan és vetélés (ami szomorú) ide vagy oda nem autókázok egy csapat kigyúrt felfegyverzett szervezett emberek ellen akik minden utat lezárnak és pontosan terelik őket a csapdába ilyen nincs bammmeg.....egyszerűen ilyen nincs hogy Rick-ék csapata akik kb. a sorozat ideje szerint közel 10 évet de legyen 6 töltenek már a zombi apokalipszisben és megéltek már ennél sokkalta szorúltabb helyzeteket pl. tankkal jöttek ellenük vagy akár a Terminusos kannibalizmus és erre ilyen bénán és karakter idegen dolgokat művelnek ez bammeg író butaság vagy énnemtom öncélúság a néző hülyének nézése... és ráadásul egy jól felépített karakter belépőt pedig teljesen elxarnak(mert nagyon jó volt Negan felbukkanása én bevallom tartottam tőle de remek volt) de szóval az egész megjelenését elxarták egy öncélú nézőcsalogató befejezéssel mert igen is meg kellett volna mutatni hogy kit öl meg Negan. Néha már azaz érzésem amit szintén egy nagyon jó kommentelő fogalmazott meg hogy lehet hogy minden egyes Walking Dead évadot más forgatókönyvírók készítenek és mindig elfelejtik tovább adni a váltásnak hogy mi történt az előzőben mert iszonyat hogy milyen karakter idegen dolgok voltak ebben az évadban gondolok Rick-re Carol-ra Daryl-t már szándékosan nem hozom fel teljesen elxarták az ő karakterét már régen de sorolhatnám még.Arról meg már nem is beszélve hogy a zombik már tényleg csak szószerint statiszták egy zombi apokalipszisről szóló sorozatban...öhm nem cifrázom tovább én már tényleg nemtom miért nézem tovább a sorozatot egyszerűen csak nézem jól felbaxom magam rajta aztán nézek valami sokkal jobbat. Megfogadtam két részt adok a Walking Dead-nek októberben és az alapján döntök hogy kínzom e magamat tovább....egyébként azért adok két részt mert eggyáltalán nem veszek arra mérget hogy a következő évad elsőrészben ki fog e derülni hogy Negan kinek a koponyáját verte péppé... rolleyes.gif Jahhh és annak ellenére is hogy Jeffrey Dean Morgan remek Negan-t hozott de én továbbra is úgy gondolom hogy Vinnie Jones-t igen is be kellett volna castingolni Negan szerepére Morgan is jónak tűnik de Jones baszott volna oda úgy igazán! De öcsémmel végig azon agyaltunk hogy mi a yo fene lesz ennek az egésznek a befejezése hova tart a sorozat eggyáltalán erre továbbra se kaptunk választ.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Bessie
2016. április 10. 10:54 #746
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
én szeretlek, ezt tudhatnád. biggrin.gif És igen, pont az ilyen dolgok miatt furcsák az epizódok. A TWD eddig hanyagolta nagyjából a hatalmas életbölcsességeket, de mára már a sorozatot is utolérte ez az idióta divat. Jó lehet hogy van az a sorozat, aminek az jól áll, de egy zombiapokalipszisbe ennyi életidézet, meg bölcsesség? wtf.gif Karakterekről aztán ne is beszéljünk. Csodálkozom, hogy Michone még a régi Michone maradt. Carol karakterét kár volt így elb@szni, akárcsak Darylét. Van ahol pont azt tették szóvá, hogy nem létezik, hogy ennyi út lenne Hilltopba. biggrin.gif Elhiszem, hogy Negan csőrét bökte Rick gyilkolásai - habár Negan küldte utánuk legtöbbször az embereit, de mindegy. Ez nem az a "ki kezdett hamarabb gyilkolni" játék.

Vinnie is nagy állat amúgy. Az milyen beteg lett volna, ha ő kapta volna Negan szerepét. rohog.gif _nevet.gif
2016. április 10. 17:03 #747
- törölt felhasználó -    
Best sorozat ever heart.gif
2016. április 10. 19:43 #748
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2016.04.10. 10:54)

Vinnie is nagy állat amúgy. Az milyen beteg lett volna, ha ő kapta volna Negan szerepét. rohog.gif  _nevet.gif


Azt komolyan megnéztem volna! biggrin.gif Írd majd be a keresőbe hogy Negan Vinnie Jones zseniális lett volna a fickó ebben a szerepben. Szerintem még a nézettségen is dobott volna bár így sincs rászorúlva a sorozat még mindig jó számokat hoz. Továbbra is kitart mindenki mellette! smileeee.gif Amúgy még Vinnie Jones-ra visszatérve nem rég láttam a Kill Kane című filmből képeket és abban egy ilyen bőrdzsekiben nyomul és majdnem kopasz így megláttam áááá tiszta Negan. biggrin.gif Szerintem nagyot ütött volna ugyanúgy mint a Kormányzónál ha oda pedig becastingolták volna Danny Trejo-ot Govenornak! biggrin.gif hááá nem így lett. De Jeffrey Dean Morgan sem lett rossz választás engem is meggyőzőt bár olvastam hogy a rajongók nem teljesen elégedettek vele nemtom hogy miért. De én azért annyira nem várom lelkesen a folytatást viszont arra mindenképp kiváncsi vagyok hogy ebből a vegyes fogadtatású évadzáróból ki tudnak e jönni jól a sorozat készítői. hááá októberben kiderül! smileeee.gif

2016. május 02. 19:52 #749
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Nincs mese, be kell látni, a Walking dead is elfáradt, akár csak a sorozatok többsége 5-6 szezon után. Én valahogy nem éreztem igazinak ezt az egészet. Folyton folyvást évadról évadra ugyanazt dugdossák le a néző torkán. Gonzales7 tökéletesen leírta néhány hozzászólással feljebb, hogy tulajdonképpen mi is a baj az új részekkel. Egyszerűen sz*r volt mind a tizenhat rész. Tény, ez régesrég átcsapott valami szociológiai maszlagba, de eddig szerettem én magam is amit eddig kaptunk, most viszont a legtöbb karakter idegesítő vagy éppen azzá tették az írók. Talán Carol pálfordulása volt a legnevetségesebb, mondjuk a pap is tökéletes ellentéte annak, aki volt az előző szezonban és nekem valahogy Carl tökösködése sem jött be. Nehezen látom be, de már nincsen értelme időt szánni rá, hisz úgyis csak csalódik az ember. Alapvetően is hónapok kellettek mire rávettem magamat az új részek bedarálására, s már ezt alapjául véve is érzem, hogy nem hoz lázba annyira, mint évekkel ezelőtt. Winchester papi alias Negan talán vérfrissítő lesz, de még ez sem garantálja a sikert és azt a színvonalat, amelyet egykoron azért tartottak. Számomra ezen évad hatalmas csalódásokkal volt tele, ráadásul a karakterek többsége értékelhetetlen, érdektelen. Erősen gondolkozok azon, hogy abbahagyom és végleg búcsút intek neki. Ez már közel sem az, amit egykoron megszerettem.
2016. július 22. 22:52 #750
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Comic-Conos poszterek beer.gif
6 felhasználónak tetszik: standoffan, Grace Benning, AndyTaker, House Of Wax, czikoria, blackcoffee
2016. július 23. 07:37 #751
AndyTaker
AndyTaker
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.23.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 258276
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2016.07.22. 22:52)
Comic-Conos poszterek beer.gif


Hm, jó képek smileeee.gif Két dolog biztos: nem Rick és nem is Carl lett a "szerencsés"! Mondjuk akkor nem is nézném tovább, én a Grimes család története miatt kezdtem el anno, főleg persze a sheriff miatt - csakúgy, mint a képregényt is biggrin.gif Ha pedig ne adj' Isten, egyszer beadja majd a kulcsot, a kisfőnök viszi tovább a családi örökséget LOL
Amúgy meg jó, hogy ezt beszúrtad, mert teljesen kiment a fejemből, de bizony a héten van a Comic-Con ohmy.gif
2016. július 23. 09:21 #752
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Hát, az előzetesből egy valamit tudtunk meg: Enid kijutott a szekrényből _nevet.gif
Nem vártam én, hogy lelövik a poént és megmutatják, hogy Negan kit ölt meg, de azért én ennél egy picivel többet vártam az előzetestől rolleyes.gif Na mindegy, majdcsak eljön már az Október _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, SmileyZ
2016. július 23. 11:42 #753
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Előzetesek a 7. évadhoz!
https://www.youtube.com/watch?v=S_HgsC1b1iY
illetve egy hosszabb verzió:
https://www.youtube.com/watch?v=pSEauoJtLF0

Nem akarok vészmadár lenni, de a rövidebb verzióban Glennt egy alkalommal mutatják. Mégpedig akkor, mikor Negan rámutat Lucille-lal. sad.gif Persze lehet, hogy csak ezt akarják velünk elhitetni, hiszen a képregényben is ő az, akit Negan kivégez, de... sad.gif Nem tudom, nem akarok spekulálni. sad.gif
Amúgy mind a két trailer nagyon hatásos és ütős. Látszik, hogy rengeteg új szereplő lesz, és többnyire nagyon érdekes új szereplők. Szerintem pokoli jó lesz az évad, már nagyon várom. thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, House Of Wax
2016. szeptember 07. 15:04 #754
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
7-ik évados poszterek egyenlőre kis méretben
6 felhasználónak tetszik: nightfever, Grace Benning, czikoria, standoffan, House Of Wax, blackcoffee
2016. szeptember 07. 15:08 #755
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2016.09.07. 15:04)
7-ik évados poszterek egyenlőre kis méretben


Annyira várom!!! A tűkön ülök erre már nem kifejezés. _nevet.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, House Of Wax
2016. október 09. 12:07 #756
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Új NYCC-s előzetes! smileeee.gif

4 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Bessie, House Of Wax, blackcoffee
2016. október 10. 06:22 #757
- törölt felhasználó -    
Idézet (kurrek @ 2016.10.09. 12:07)
Új NYCC-s előzetes! smileeee.gif

Nem tudom, ki hogy van vele, de ha az ember jobban megfigyeli az új előzetes végét, vagy rákeres bárhol, a rengeteg vér és agyvelő között ott van Maggie elegyzési gyűrűje... unsure.gif ráadásul Lauren Cohan mind San Diego-ban, mind New York-ban sírvafakadt... nem tudom, nem akarok találgatni, de...
2016. október 10. 07:07 #758
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Fylia @ 2016.10.10. 06:22)
Nem tudom, ki hogy van vele, de ha az ember jobban megfigyeli az új előzetes végét, vagy rákeres bárhol, a rengeteg vér és agyvelő között ott van Maggie elegyzési gyűrűje... unsure.gif ráadásul Lauren Cohan mind San Diego-ban, mind New York-ban sírvafakadt... nem tudom, nem akarok találgatni, de...


Ha úgy van, ahogyan sejted, az életük legzseniálisabb, ugyanakkor legbrutálisabb húzása lesz. Kell a sorozatnak már egy nagy ütés, de ezért nem szívesen adtam volna Glennt vagy Darylt. Ha jól meggondoljuk, talán még logikus is, amire utalsz hiszen Maggie volt az, akit Rick minden áron meg akart menteni az évadzáróban és ha Negan igazán nagyot akart odavágni, akkor Maggie-t választotta. A terhes, beteg, gyenge, elesett Maggie-t... basszus... ha ezt meglépik, azt jelenti, hogy van vér a pucájukban és formabontóak, de hogy iszonyúan fog fájni az, biztos. cray.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2016. október 10. 20:38 #759
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Season 7 Promoshoot (HQ)

7 felhasználónak tetszik: nightfever, Alison Lerman, Bessie, Grace Benning, standoffan, House Of Wax, blackcoffee
2016. október 24. 03:51 #760
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Kész vagyok, pedig még mindig megy. Ez nagyon durva volt ooo.gif furesz.gif nunchaku.gif box2.gif
44 oldal 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!