Starity

The Walking Dead (2010-)

44 oldal 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. március 27. 21:12 #721
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Toxic @ 2016.03.17. 00:26)
6.13 - The Same Boat HQ Stills

4 felhasználónak tetszik: nightfever, House Of Wax, Grace Benning, Bessie
2016. március 27. 21:17 #722
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Toxic @ 2016.03.25. 19:54)
6.14 - Twice as Far HQ Stills

4 felhasználónak tetszik: nightfever, House Of Wax, Grace Benning, Bessie
2016. március 28. 14:35 #723
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
ÚRISTEN NE NE NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE angry.gif angry.gif angry.gif angry.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, House Of Wax
2016. március 28. 15:40 #724
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Empress @ 2016.03.28. 14:35)
ÚRISTEN NE NE NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE  angry.gif  angry.gif  angry.gif  angry.gif


Ha màr nem élne, azt tudnànk. Ha valaki meghal, meghal, nincs cliffhanger. De ha véletlenül nincs igazam, esküszöm fellàzadok.... mad.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2016. március 28. 17:09 #725
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Miért van az, hogy sosem tudom megállni, hogy ide benézzek? Most szedtem le a tegnapi részt. Eddig az elmaradt sorozataim epizódjait néztem. Most már tűkön ülök, hogy megint mi a franc történt. Azt levágtam hogy Daryl elment. Csak nem ő ugye? unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2016. március 28. 17:43 #726
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2016.03.28. 17:09)
Miért van az, hogy sosem tudom megállni, hogy ide benézzek? Most szedtem le a tegnapi részt. Eddig az elmaradt sorozataim epizódjait néztem. Most már tűkön ülök, hogy megint mi a franc történt. Azt levágtam hogy Daryl elment. Csak nem ő ugye? unsure.gif


Carol is elment, miért rögtön Daryl a tipped? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2016. március 29. 02:53 #727
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2016.03.28. 17:43)
Carol is elment, miért rögtön Daryl a tipped? biggrin.gif

Azért ő volt, mert ő kifejezetten miattuk ment el. De basszus, mi a franc volt ez a végén? ooo.gif Nem lehet hogy őt lőtték fejbe. Mintha ő mondta volna hogy semmi baj, nem? Tuti hogy nem Dwight hangja volt. Viszont nem láttam volna hogy az ő agya loccsant volna ki. A rohadt életbe, egy hétig megint nem fogok tudni nyugton lenni.

Ám pont azon gondolkoztam nemrég, hogy Jézus is hogy mondta már Rickéknek, hogy ha megismeri Hilltop-ot, megváltozik az életük. Végül is megváltozott, de nem azért mert olyan hű de sok mindenük volt. És szépen megjegyezték ebben a részben, hogy Hilltop és a megváltók is nagyobb lehet mint azt előre gondolták. unsure.gif Basszus most megint félhetünk a kedvenceink miatt. sad.gif

Ja és Carol. Az a nő akármennyire is belefáradt ebbe az egész túlélősdibe, de bakker, hogy kicsinálta azt a pár embert. _nevet.gif Azok azt hitték nyert ügyük van, de nem tudták kivel állnak szemben.
Érdekes volt Morgan és Rick beszélgetése is. Ilyen rövid idő alatt szépen megváltozott Rick gondolkodás módja.
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, House Of Wax
2016. április 03. 15:40 #728
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
6x15 - "East" stills (HQ)
3 felhasználónak tetszik: nightfever, Grace Benning, House Of Wax
2016. április 04. 18:16 #729
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Na jó, most nagyon nem panaszkodhatok az ütős évadzáró és cliffhanger hiányára, de what the fuck???? Ezzel élni 7 hónapig.... blink.gif Most nem igazán fogok tudni tiszta, értelmes véleményt formálni. Emberek, ez oda cseszerintett az idegeknek rendesen. A további sorok némileg spoileresek lehetnek, de igazából semmi konkrétumot nem árulok el benne. Mondjuk ha akarnék se tudnék. _nevet.gif De azért aki tényleg semmit nem akar tudni, mielőtt megnézi, az ne olvassa tovább.
Azt megállapíthatom, hogy kellett már nekünk Negan. Nagyon kellett. Bár én egy kicsit komorabb, sötétebb figurának képzeltem, nem ilyen zsiványos, mosolygós pszichopatának. De lehet pont ettől ennyire hatásos. Nem nézed ki belőle. Úgy értem, mindaz, amire a bandája képes, hogy micsoda erőfölényt fitogtatnak nem hiába, az már eleve félelmetes, de mikor maga Negan megjelenik, addigra már minden mástól totál nyavalyatörős lettél és ő jóformán üdítően hat. Azt mondod magadban: "hahh, ez minden, ez a nagyvezír akitől mindenki a pelenkájába csinál távol s közel?" és majdnem legyintesz. Nem hiszed el, hogy megteszi, olyan könnyed, olyan lezser, olyan vagány. Aztán megteszi.... blink.gif Jeffrey Dean Morgan előtt le a kalappal. w00t.gif
2 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, House Of Wax
2016. április 04. 21:25 #730
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2016.04.03. 15:40)
6x15 - "East" stills (HQ)
2 felhasználónak tetszik: nightfever, House Of Wax
2016. április 05. 09:20 #731
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Egy hónap alatt lenyomtam mind a 6 évadot, egyszerűen nem bírtam abbahagyni a sorozat nézését, teljesen rá kattantam laugh.gif Ezalatt az egy hónap alatt a 2. kedvenc sorozatom lett, pedig azért volt jelöltem erre a posztra bőven, de jött a TWD és nyert rohog.gif Most nem fogok ódákat zengeni róla, egyszerűen csak imádom rohog.gif heart.gif
Viszont az utolsó részről muszáj, hogy írjak rolleyes.gif

SPOILER!!

Nagyon ütős évadzáró volt, és nagyon érzelmes is, az utolsó 15 perc az keményen odavágott blush.gif Jeffrey Dean Morgan, apám, nem volt semmi, kegyetlen jól hozta a figurát, a hideg kirázott tőle, a legjobb értelemben, hatalmas alakítást hozott Jeff, mint Negan, alig várom, hogy többet lássak belőle laugh.gif heart.gif
Egyébként nekem a résszel csak annyi gondom volt, hogy nagyon kevés Daryl-t láthattunk, engem nagyon érdekelt volna, hogy mi történt miután meglőtték, azért a 15. rész vége sokunk számára eléggé sokkoló volt, még ha azért tudhattuk is, hogy nem fog meghalni, azért kemény volt, erre lényegében arról semmit nem is mutattak blink.gif Sokkal szívesebben láttam volna mi történt ott az erdőben, mint azt, ahogy Carol össze-vissza szenved. Kedvelem Carol-t, de most nagyon nem értem, ő volt az egyik legkeményebb karakter, erre most neki áll hisztizni, hogy ő nem öl többet, de amint elhagyta a tábort, egyből kicsinált 4 embert rolleyes.gif Megértem én őt valahol, de Rick-nek igaza volt mikor azt mondta, hogy: Néha muszáj ölni! - abban a világban amiben ők élnek nincs olyan, hogy nem ölök blush.gif Szóval nekem egyedül ennyi bajom volt, amúgy nagyon feszült és izgalmas rész volt blush.gif

Tippek, hogy ki hal meg? blush.gif Én a képregény miatt szinte mindenhol azt olvasom, hogy Glenn lesz az, bár én pont ezért úgy gondolom, hogy nem ő lesz az, túl kézenfekvő lenne blush.gif Nekem az első tippem Carl-ra esik, ahogy megállt Negan az "áldozata" előtt és amit mondott, valahogy nekem egyből Carl ugrott be blush.gif Ráadásul Jézus is azt mesélte, hogy mikor a Megmentők Hilltop-ba mentek akkor egy 16 éves gyereket öltek meg, példastatuálás gyanánt blush.gif Szóval, nem tudom, de szívás, hogy Októberig semmi nem derül ki rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, SmileyZ
2016. április 05. 09:29 #732
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2016.04.05. 09:20)

Tippek, hogy ki hal meg?  blush.gif Én a képregény miatt szinte mindenhol azt olvasom, hogy Glenn lesz az, bár én pont ezért úgy gondolom, hogy nem ő lesz az, túl kézenfekvő lenne blush.gif Nekem az első tippem Carl-ra esik, ahogy megállt Negan az "áldozata" előtt és amit mondott, valahogy nekem egyből Carl ugrott be  blush.gif Ráadásul Jézus is azt mesélte, hogy mikor a Megmentők Hilltop-ba mentek akkor egy 16 éves gyereket öltek meg, példastatuálás gyanánt  blush.gif Szóval, nem tudom, de szívás, hogy Októberig semmi nem derül ki  rohog.gif [/b]


Én Glennre vagy Darylre tippelnék. A helyzet az, hogy Negan annyira be lett harangozva, mint az eddigi legeslegkegyeltenebb badass a sorozat történetében, hogy tényleg valami durvával kell előállniuk a készítőknek, ha hitelesek akarnak maradni. Annyi szereplőt elvesztettünk már, a mellékszereplők hullanak, mint a legyek. Ezzel már minket olyan nagyon nem lehet meghatni. Ha Negant tényleg ütős rosszfiúnak akarják, valaki fontosat kell vele megöletni. Én legalábbis így látom. A magam részéről a ki maradjon életben játékban én Darylt választanám, de Glenn távozása is olyan lenne, mintha a fogamat húznák... blink.gif Szóval nem tudom, de én kettejükre teszem le a voksom. Amit meg szerintem a verés előtt mond Negan, az megtévesztő. Miért akarná kivájni Carl szemét, ha úgy is agyon akarja verni? Nem mindegy? Csak ezzel akarta sakkban tartani a társaságot, nem Carl volt az áldozat. 7 hónap baromi hosszú. Sőt, ez lesz életem leghosszabb 7 hónapja... unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, House Of Wax
2016. április 05. 09:43 #733
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2016.04.05. 09:29)
Én Glennre vagy Darylre tippelnék. A helyzet az, hogy Negan annyira be lett harangozva, mint az eddigi legeslegkegyeltenebb badass a sorozat történetében, hogy tényleg valami durvával kell előállniuk a készítőknek, ha hitelesek akarnak maradni. Annyi szereplőt elvesztettünk már, a mellékszereplők hullanak, mint a legyek. Ezzel már minket olyan nagyon nem lehet meghatni. Ha Negant tényleg ütős rosszfiúnak akarják, valaki fontosat kell vele megöletni. Én legalábbis így látom. A magam részéről a ki maradjon életben játékban én Darylt választanám, de Glenn távozása is olyan lenne, mintha a fogamat húznák...  blink.gif Szóval nem tudom, de én kettejükre teszem le a voksom. Amit meg szerintem a verés előtt mond Negan, az megtévesztő. Miért akarná kivájni Carl szemét, ha úgy is agyon akarja verni? Nem mindegy? Csak ezzel akarta sakkban tartani a társaságot, nem Carl volt az áldozat. 7 hónap baromi hosszú. Sőt, ez lesz életem leghosszabb 7 hónapja...  unsure.gif


Mondjuk az biztos, hogy valaki fontos fog meghalni, nekem Carl halála is nagyon fájna blush.gif Ha esetleg Eugene halna meg, vagy valamelyik mellékszereplő, hát, sajnálnám, oké, de könnyeket nem hullatnék értük az biztos, habár Abraham-et nagyon kedvelem blush.gif Szóval tuti, hogy valaki fontos hal meg, de én nem hinném, hogy Daryl lesz az, mert azért Daryl rajongói tábora igen nagy, nem tartom okos dolognak az írók részéről, hogy kiírnák azt, akiért azért eléggé oda vannak a rajongók, legalábbis én borzalmasan kiakadnék, ha Daryl halna meg, nekem az olyan, mintha Rick halna meg blush.gif Máshol azt is olvastam, hogy talán Michone fog meghalni, de basszus, tényleg nem tudom _nevet.gif 7 hónapig ezen pörögni, osztom a véleményed, nagyon kemény 7 hónap lesz rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Grace Benning
2016. április 05. 10:00 #734
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2016.04.05. 09:43)
nekem az olyan, mintha Rick halna meg  blush.gif  [/b]


Ezzel megint nem leszek népszerű, de már úgy is mindenki tudja, hogy vagyok én Rickkel, szóval én érte nem hullatnék egy könnycseppet se. Még mindig nem tanulta meg a szabályokat és még mindig nem találom olyan vezérnek, akire érdemes lenne felnézni. Ha történik valami szörnyűség, általában összecsuklik, mint a vizes madzag. Aztán ténfereg egy darabig, majd magára talál, de az a magára találás sose elegendő. Ráadásul én a mostani helyzetért is őt tartom felelősnek. Úgy értem, meglőtték Carlt, ettől ő begőzölt és kirohant zombikat irtani ész nélkül. Piszok nagy mázlija volt, hogy ez lelkesítően hatott mindenkire és tényleg hatalmas dolgot vittek véghez együtt. De! Zombikat ölni azért mégiscsak egyszerűbb, mint embereket. Az emberek okosak, ravaszak és az eltelt évek alatt mások is ugyanúgy, vagy még jobban megtanultak túlélni, mint ők. A zombiölésből származó, újonnan jött, eltúlzott önbizalmával úgy mászott bele Rick ebbe a gyilkoljuk le Neganékat projektbe, hogy át se gondolta, csak ment ész nélkül. Negan ki is mondta neki a lényeget, hogy ugye milyen sz@r, amikor rájössz, hogy nem tudsz semmit? És a legnagyobb baj az, hogy az ő hibájának megint nem ő issza meg a levét, hanem a társai közül valaki. dry.gif Nem szeretem Ricket, már szerintem soha nem is fogom megszeretni. Nem rossz ember, de vezérnek eléggé csapnivaló. dry.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Alison Lerman, House Of Wax
2016. április 05. 10:17 #735
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2016.04.05. 10:00)
Ezzel megint nem leszek népszerű, de már úgy is mindenki tudja, hogy vagyok én Rickkel, szóval én érte nem hullatnék egy könnycseppet se. Még mindig nem tanulta meg a szabályokat és még mindig nem találom olyan vezérnek, akire érdemes lenne felnézni. Ha történik valami szörnyűség, általában összecsuklik, mint a vizes madzag. Aztán ténfereg egy darabig, majd magára talál, de az a magára találás sose elegendő. Ráadásul én a mostani helyzetért is őt tartom felelősnek. Úgy értem, meglőtték Carlt, ettől ő begőzölt és kirohant zombikat irtani ész nélkül. Piszok nagy mázlija volt, hogy ez lelkesítően hatott mindenkire és tényleg hatalmas dolgot vittek véghez együtt. De! Zombikat ölni azért mégiscsak egyszerűbb, mint embereket. Az emberek okosak, ravaszak és az eltelt évek alatt mások is ugyanúgy, vagy még jobban megtanultak túlélni, mint ők. A zombiölésből származó, újonnan jött, eltúlzott önbizalmával úgy mászott bele Rick ebbe a gyilkoljuk le Neganékat projektbe, hogy át se gondolta, csak ment ész nélkül. Negan ki is mondta neki a lényeget, hogy ugye milyen sz@r, amikor rájössz, hogy nem tudsz semmit? És a legnagyobb baj az, hogy az ő hibájának megint nem ő issza meg a levét, hanem a társai közül valaki. dry.gif Nem szeretem Ricket, már szerintem soha nem is fogom megszeretni. Nem rossz ember, de vezérnek eléggé csapnivaló.  dry.gif


Én kedvelem Rick-et, az első évad óta ő az egyik kedvencem (bár nem tagadom, hogy nekem a kedvencem egyértelműen Daryl, nélküle nem lenne a sorozat olyan amilyen) de teljes mértékben egyetértek azzal, amit leírtál blush.gif Sajnos azzal, hogy lerohanták Negan egyik táborát, csak még nagyobb sz@rt kavartak, és valóban, teljesen igaza volt Negan-nek amikor azt mondta, hogy Rick-nek fogalma sincs semmiről blush.gif Én átérzem, hogy csak jót akar, de sosem tudja, hogy mibe tenyerel bele, és ez most sajnos nagyon visszaütött blush.gif Ez az egész olyan volt, mint mikor megérkeztek Alexandriába és Rick közölte, hogy ha az ottainak nem tudják fenntartani a közösséget, akkor majd ők átveszik az irányítást rolleyes.gif És sajnos ez a fajta magabiztosság tényleg nagyon rossz hatással van a közösségre, most látható is blush.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Grace Benning, SmileyZ
2016. április 05. 10:42 #736
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2016.04.05. 10:17)
Ez az egész olyan volt, mint mikor megérkeztek Alexandriába és Rick közölte, hogy ha az ottainak nem tudják fenntartani a közösséget, akkor majd ők átveszik az irányítást rolleyes.gif És sajnos ez a fajta magabiztosság tényleg nagyon rossz hatással van a közösségre, most látható is  blush.gif


Ja, az a helyzet, hogy Alexandria nélkülük is elboldogult valahogy. pardon.gif Nem igazán tudtak harcolni, ez tény, de felépítettek egy erős várost és a falai között azért megéltek annyi éven át Rickék nélkül is. pardon.gif Ricknek néha elszáll az agya attól, hogy ők miket éltek át. Basszus, ez egy világméretű járvány, mindenki ugyanazt éli át, az ő bandája tehát ebből a szempontból semmivel se különb, mint más túlélőcsoportok. Mindenki nyakig van a slamasztikában, és aki idáig húzta, az már túlélőkirály, így, vagy úgy. pardon.gif Ha néha kicsit tovább nézne, mint a saját cipőorra, talán látna is valamit. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2016. április 05. 16:25 #737
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Először is: még csak félig láttam az évadzárót rohog.gif de persze a lényegbe már mindenhol belebotlottam. na jó, akartam is, mert megölt az ideg, hogy Negan kit nyír ki. biggrin.gif

Sok helyen amúgy azért vannak kiakadva, hogy ebben az évadban biztonsági játékot játszottak a készítők, illetve baromságokkal szúrták ki a szemünket. Kezdjük Glenn halálával ami aztán szerencsére mégsem történt meg. Én is kivoltam iszonyat hogy mi vaaan? De nagy böszmeség volt ezt a megoldást alkalmazni valljuk be. Tökös dolog lett volna, ha egy fő karakter így távozik. Aztán hirtelen a semmiből Carol szentfazék lesz, és elege lesz a gyilkolásból? wtf.gif 6 év alatt most, és az is pár részre? Meg hát Daryllel is voltak fura dolgok. Nem beszélve arról, hogy nem merték most megmutatni, hogy kinek is veri szét a fejét Lucile, pardon Negan. rohog.gif Itt elég normálisan kibeszélik az egészet. És itt is.
Azért fura, hogy vannak olyan hétköznapi epizódok, amik körökkel vernek bármilyen kezdő vagy évadzáró részt, a többi meg sokszor olyan semmilyen. Szeretem őket, de ez már rég nem az, aminek lennie kéne.
A Vikings milliószor jobb. Sajnos erre már csak ezt tudom mondani. sad.gif

Amúgy félő hogy pont azért nem mutatták, hogy ki hal meg, mert valaki olyan, aki nem hatna annyira meg: Abraham, vagy Sasha tegyük fel. Igen, gondolhatunk arra, hogy a képregény szerint Glenn hal meg, és ha emlékeim nem csalnak Negan és Carl egész jól kijönnek, még ha néha gyűlölik is egymást, de jókat beszélgetnek. Képregényben legalábbis valami ilyesmik történtek. De a sorozat nem képregény, szóval hanyagoljuk is ezt. biggrin.gif Igazából hatalmas érvágás lenne még Michone halála is, ha belegondoltok.
3 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, Grace Benning, House Of Wax
2016. április 06. 08:28 #738
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2016.04.05. 16:25)

Amúgy félő hogy pont azért nem mutatták, hogy ki hal meg, mert valaki olyan, aki nem hatna annyira meg: Abraham, vagy Sasha tegyük fel.


Van logika abban, amit mondasz. sad.gif Biztonsági játék, időhúzás, gyávaság. Nem mintha akarnám a főszereplők halálát, de ezen a ponton valamelyiknek meg kell halnia, másként hitelét veszti az egész. Nagyot fogok csalódni, ha egy ilyen olcsó húzással elintézik a dolgot. dry.gif Sok volt ebben az évadban a majdnem. Főleg Glenn esetében. Kétszer is azt hittük, hogy na most lesz vége, és valahogy elővarázsolták a nyulat a kalapból megint. Ezt már még egyszer eljátszani nagyon nagy ostobaságra vallana.
3 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, House Of Wax, Bessie
2016. április 06. 15:37 #739
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Erről a Sons of Anarchy jut az eszembe. Ott is elérkezett egy pont, amikor az elnöknek meg kellett volna halnia, mégis élve hagyták, hogy aztán később, amikor senki nem számít rá kinyírják. Jó, hozzáteszem Sutter milliószor betegebb, mint a Walking Dead alkotói, de ezt elnézzük nekik. rohog.gif Többféleképp is gondolkodok amúgy a lezárásról: olvastam oylat, hogy a készítők még nem tudják pontosan kit is fog Negan kinyírni rolleyes.gif (elég béna húzás lenne) ezért is húzzák ki a kövi évadra.
Ott van még az is, hogy pont azért hagyták függőben az egészet, hogy na ezen csámcsogjon a világ. biggrin.gif Mert lehet hogy lesznek akiknek ugye nem tetszik a megoldás, mégis találgathatunk, most ki a fene hal meg?
2016. április 06. 18:32 #740
TommyScans
TommyScans
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.29.
Hozzászólás: 830
Csatolások: 10295
Azonosító: 28189
Offline offline
Ha Glenn lenne az áldozat , akkor ő úgyis túlélné. Úgy indulna a következő évad , hogy be lenne kötve a feje és mondaná Maggie-nek , hogy "drágám úgy hasogat a fejem. mi történt?" biggrin.gif

Az gáz lenne , ha Aaront írnák ki , mert akkor nem maradna egy ismertebb alexandriai sem. Ebben az évadban csak őket áldozták be. Meg az gyenge húzás is lenne.

Ha nem a képregényt követik lehet Eugene és Abraham is. Mindig azokat nyírják ki , aki hirtelen sok szöveget kap vagy a jövőt tervezi. biggrin.gif Denise-t is akkor lötték le , amikor többet megtudtunk róla.

Engem most a Carol szál és a "lovagok" jobban érdekelnek.
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Alison Lerman
44 oldal 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!