Starity

Te mennyire szereted magad sminkelni?

24 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. szeptember 03. 16:03 #41
Peachy
Peachy
visszatérő vendég
 
Státuszhú, de régen voltam starityn :) de hát itt a nyár, szóóval...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.20.
Hozzászólás: 400
Csatolások: 109
Azonosító: 129596
Offline offline
Én nem sminkelem magam, és szerintem undorító hogy kutyanyállal (szájfény) kenegetik magukat a 13 éves osztálytársaim. Ennyi idős korban még mi a francnak? 16 fölött engedélyezném. annk aki meg nincs meg smink nélkül, súlyos önbecsülési porblémái vannak. ilyenkor meg pszichológus kell, nem szemhéjtus...
1 felhasználónak tetszik: Csinibaba
2010. szeptember 03. 16:04 #42
Avrildaily
Avrildaily
új tag
 
StátuszAvril-rajongó
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.17.
Hozzászólás: 32
Csatolások: 0
Azonosító: 133403
Offline offline
én nem használok mást, csak szempillaspirált. az én bőröm még nem szorul alapozásra (15,5 vagyok). És örülök neki smileeee.gif sem arcpírt nem teszek, mert tudom, hogy ettől csak hamarabb ráncosodik a bőr :S
a spirál viszont alap cool.gif
2010. szeptember 03. 16:09 #43
Peachy
Peachy
visszatérő vendég
 
Státuszhú, de régen voltam starityn :) de hát itt a nyár, szóóval...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.20.
Hozzászólás: 400
Csatolások: 109
Azonosító: 129596
Offline offline
Mondjuk a szempillaspirál megengedett, az a bőrt nem bántja.
de ha valaki pattaásos, akkor ne kenjen fel alapozót, mert attól 4x annyi pattanása lesz, és egyb ragyák jönnek ki rajta, mert nem engedi szellőzni a bőrt, a pólusai eltömődnek. meg 13 évesen nehogy már harsány sminked legyen.
komolyan, ebben a világban szégyen ha valaki természetes?!
1 felhasználónak tetszik: Csinibaba
2010. szeptember 03. 16:27 #44
dodi bad girl
dodi bad girl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 132
Csatolások: 12
Azonosító: 131213
Offline offline
Hát nem nagyon . Száj szempilaspirál néha szemceruza
2010. szeptember 03. 20:36 #45
- törölt felhasználó -    
Egyelőre nem sminkelem magam biggrin.gif Meg kell hogy mondjam, ritkán, csak táborba ilyan bulikba biggrin.gif De akkor is, csak fellépésre, vagy ha olyan, akkor discora csak és kizárólag szempillaspirál, illetva szájfény laugh.gif
2010. szeptember 03. 22:35 #46
- törölt felhasználó -    
Volt már ilyen téma think.gif
De akkor tömören leírom itt is: a hangulatomtól függ. cool.gif
2010. szeptember 03. 23:10 #47
wadfrutti
wadfrutti
visszatérő vendég
 
StátuszP!ATD - She Had The World
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.17.
Hozzászólás: 148
Csatolások: 25
Azonosító: 74346
Offline offline
én nagyon szeretem sminkelni magam.sokan mondták,hogy sminkesnek kéne mennem.mindig is sminkmester akartam lenni-még most is.egy időben az osztályban mindig megkértek,hogy sminkeljem ki őket biggrin.gif amugy én itthonra csak ritkán szoktam sminkelni.viszont ha megyek valahová akkor csakis sminkben,ami általában szemcerka és szempillaspirál.néha tus vagy szemhéjfesték-mikor milyen kedvem van.alkalmakra erősebben sminkelek,viszont alapozót,púdert mindig hanyagolom.(csak a szemhéjamra teszek)inkább hagyom "lélegezni" a bőröm és a szemeimet emelem ki biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Dancsy
2010. szeptember 04. 10:05 #48
Bieber-fan
Bieber-fan
 
Státuszsziasztok :D nem vagyok JB fan...csak nem tudom megváltoztatni a nevem.XDD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 693
Csatolások: 21
Azonosító: 131058
Offline offline
nagyon jó kérdés...
én nem szoktam magam sminkelni, nem is szeretem...csak a szájfényt..biggrin.gif
2010. szeptember 04. 10:11 #49
- törölt felhasználó -    
Hát én nem szoktam túl sokat, de ha mégis akkor is csak halványan, termászetes színekkel, és bronz árnyalatú színekkel mert azokat imádom ♥
1 felhasználónak tetszik: Twilight6
2010. szeptember 05. 17:30 #50
Peszti
Peszti
visszatérő vendég
 
StátuszAlice is dead. Kill the rabbit! - "we are the freeky people..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.08.
Hozzászólás: 465
Csatolások: 3
Azonosító: 104407
Offline offline
Mivel nagyon érzékeny a szemem, ezért hétköznap általában csak szemcerka, spirál és ennyi. Hja meg púder. Ha rossz napom van akkor valami halvány színű szemhéjpúder (rózsaszín v. lila).
Szájfényt, rúzst egyáltalán nem használok mert nem bírom elviselni.
Ha buli van akkor jöhetnek az erős színű szemhéjpúderek; vörös, fekete, barna. Nagyon ritkán tus.
2010. szeptember 07. 20:28 #51
Klauc
Klauc
visszatérő vendég
 
StátuszLégy mindig önmagad! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 348
Csatolások: 44
Azonosító: 133161
Offline offline
Én nem szeretem vagyis nem tudom saját magam kisminkelni, másokat tök szépen kisminkelek de magamat nem tudom :S szóóval így jártam xD
2010. szeptember 09. 14:41 #52
DisneyFan
DisneyFan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.17.
Hozzászólás: 5301
Csatolások: 17717
Azonosító: 129416
Offline offline
Én sem szoktam magam sminkelni (nem is nagyon tudom blush.gif ), na, de hát majd megtanulom laugh.gif

És ez volt az 1000. hozzászólásom yahoo.gif
2010. szeptember 10. 08:55 #53
Nessi
Nessi
♥Blingers♥
 
Státusz(L) Korea (L) Japán (L) Asian Boy's (L)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.19.
Hozzászólás: 1533
Csatolások: 335
Azonosító: 129537
Offline offline
Hát suliba és átlagos hétköznapokra natúr sminket használok.Ami nálam azt jelenti hogy alapozó vagy púder vékony rétegben egy kis alap színnek,fekete szempilla spirál,szájfénnyel és ennyi.Van amikor kihúzom alul a szemem feketével de az ritka.
Ha party van vagy valamilyen alkalom akkor jöhet a csillogó szemhényfény és szempúder biggrin.gif Vagy tus (különböző színeim vannak,nagyon sok)
1 felhasználónak tetszik: Dancsy
2010. szeptember 10. 18:51 #54
Riley13
Riley13
EvilRegal ♡
 
Státusz"Az életben mindig az a fontos, hogy jól érezzük magunkat"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 5052
Csatolások: 1091
Azonosító: 131122
Offline offline
csak akkor szoktam ha olyan kedvem van.. wink.gif
de néha suliba is..akkor csak alapozó, szempilla spirál..meg szájfény..(fénylős) rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Dancsy
2010. szeptember 10. 19:32 #55
Kilari
Kilari
visszatérő vendég
 
Státusz►♫♪music is my life♪♫►
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.14.
Hozzászólás: 209
Csatolások: 0
Azonosító: 127076
Offline offline
szinte mindig sminkelem magam... nem tudok anélkül élni... suli időben csak alapozó, szemceruza, szempillaspirál és szájfény, de ha nincs suli akkor természetesen jöhetnek a szemhéjfestékek és akkor a szemceruza helyett tust használok...
1 felhasználónak tetszik: Dancsy
2010. szeptember 10. 19:38 #56
- törölt felhasználó -    
szemceruza az alap.
ha sminkelek, nálam a füstös-feketés smink a nyerő.
ezek nagyon tetszenek.
1 felhasználónak tetszik: Dancsy
2010. szeptember 11. 09:28 #57
Wicky29
Wicky29
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.11.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 134626
Offline offline
Mondjuk imádom magam sminkelni smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif tongue.gif
2010. szeptember 11. 20:33 #58
- törölt felhasználó -    
Idézet (Peachy @ 2010.09.03. 16:03)
Én nem sminkelem magam, és szerintem undorító hogy kutyanyállal (szájfény) kenegetik magukat a 13 éves osztálytársaim. Ennyi idős korban még mi a francnak? 16 fölött engedélyezném. annk aki meg nincs meg smink nélkül, súlyos önbecsülési porblémái vannak. ilyenkor meg pszichológus kell, nem szemhéjtus...


Hát kössz szépen, én normális vagyok, attól, hogy sminkelem magam, és nincsenek önbecsülési problémáim. Pedig annyi idős vagyok, mint te.
2010. szeptember 11. 20:42 #59
- törölt felhasználó -    
Idézet (Peachy @ 2010.09.03. 16:09)
Mondjuk a szempillaspirál megengedett, az a bőrt nem bántja.
de ha valaki pattaásos, akkor ne kenjen fel alapozót, mert attól 4x annyi pattanása lesz, és egyb ragyák jönnek ki rajta, mert nem engedi szellőzni a bőrt, a pólusai eltömődnek. meg 13 évesen nehogy már harsány sminked legyen.
komolyan, ebben a világban szégyen ha valaki természetes?!


És az, hogy valaki sminkeli magát, nem lehet természetes? Ha itt végigolvasod a hozzászólásokat, a 90% azt írja, hogy igen, de natúran.
2010. szeptember 12. 01:56 #60
- törölt felhasználó -    
Idézet (Dancsy @ 2010.09.02. 22:02)
Olvasom itt a sok hozzászólást, hogy nem szeretitek erősen sminkelni magatokat, vagy alapozót nem is használtok. Eleinte én sem szerettem az ilyen "vakolatot", de amióta elég csúnya lett a bőröm (a kor..dry.gif), már muszájnak tartottam, hogy "megszépüljek". Ez pontosabban negyedikben volt...rohog.gif  Már akkor... Úgy irigylem azokat, akiknek tökéletes a bőrük, és jobban néz ki smink nélkül, mint nekem alapozva. sad.gif 
Ezért a három év alatt fokozatosan megtanultam egyre jobban sminkelni teljesen magamtól, és ha meglennének a megfelelő professzionális eszközeim ehhez, a legtöbbet simán elkészíteném a fenti képeken láthatókból. S mivel jobban megy a legtöbb tőlem idősebb lánytól, nem bírom megállni, hogy ne kenjem ki magam eléggé minden nap a suliba. Szerintem elítélnek azért az osztálytársam valamilyen szinten, hogy 13 éves vagyok, és már most így sminkelek. Persze egyáltalán nem viszem túlzásba, csak szeretem a szép harsány színeket, amik feltűnőek. Mind magamat, mind pedig mást imádok sminkelni, ezért szeretnék "másodállásban" ezzel is foglalkozni a jövőben.


Na, ne, ezt most ugye nem gondolod komolyan? 13 évesen én még a húgommal Barbie-ztam, és jó formán 16 éves koromig nem is engedték, hogy sminkeljem magamat. Kérdem én, melyik azaz értelmi fogyatékos szülő, aki megveszi és engedi azt, hogy a 13 éves kislánya a fejére kenjen napi fél tubus alapozót? Ne haragudj, de a bőröd ekkor kezd el zsírossá és ez által pattanásossá válni. Arról nem is beszélve, hogy az alapozó tényleg nem engedi szellőzni a bőrt. Az egyik volt osztálytársam ugyanez az esszencia volt. Se egy miteszer, se egy pattanás. Erre mit csinál? Elkezdte magát neki alapozóval, aminek a végeredménye az lett, hogy eszméletlenül pattanásos és ragyás lett az egész arca. És tudod, hogy miért? Mert eltömítette a pólusokat és azok természetesen begyulladtak. Mert ugyebár te is tudod, nem de, hogy a pattanás igazából úgy keletkezik, hogy kamasz korban a fattyúmirigyek termelődése megindul, így jobban megragad a kosz a pólusban? Nos, így keletkezik a pattanás, vagyis legalábbis a miteszer biztosan, és, néha a miteszer begyullad, amiből végtére is lesz a pattanás. Előbb vagy utóbb, de ez a sok smink, főleg az alapozó teljesen tönkre fogja vágni a bőrödet. Képzeld el, hogy majd tíz év múlva (23 évesen) úgy fogsz kinézni, mint aki 30-40. Nagyon sok méreganyag van ezekben a dolgokban és én úgy vagyok vele, hogy inkább legyen egy kicsit pattanásos a bőröm, de legalább nem fogok úgy kinézni, mint egy porcelánbaba. Meg a másik, ha pattanásos a bőröd, akkor irány a kozmetikus. Én is három hetente járok, kitisztítja az arcomat, kicsit pattanásoska vagyok, de hát ez van. Ezen mindenki átesik egyszer. Meg a másik, minek kikenni magadat 13 évesen? Ráérsz magadat később is sminkelni nem kell rögtön 20-nak kinézni 13 évesen. Vagy neked éppen ez tetszik, hogy agyilag a 10-et sem éred meg, de külső alapján 20-nak is elnéznek az emberek? Mert ez az a felfogás, amitől a guta meg tud ütni. Élvezd azt, hogy gyerek vagy és ne akarj rögtön felnőni, mert a felnőttek világa teljesen más, mint amiben te élsz jelenleg. DE most belegondolok, ha most vagy 13, és három év alatt sajátítottad el a sminkelés művészetét, akkor 10 éves korod óta sminkeled magad? Az szép, elismerésem a szüleidnek, hogy sminkecsetet és egy adagnyi sminket adtak a kezedbe baba helyett. Én is szeretem a feltűnő színeket, de nem 13 évesen. 13 évesen még csak pattanásokat kéne nyomkodni az arcodon, nem sminkelni magadat orrba-szájba. Most lehet, hogy megsértődtél rám és megbántottalak, de ez a véleményem. Később az ilyen típusú lányok lesznek a plázacicák. Nem mondom, hogy az leszel, de alapból az ilyen lányok lesznek azok, akik lenézik azokat, akik kevésbé sminkelik magukat.

A témára térve pedig jó magam is szeretem a feltűnést. Általában fekete szemceruzát használok, egy kis szemhéjpúderrel vegyítve, ami attól függ, hogy milyen színű ruhát veszek fel. Végül fekete szempillaspirállal meghosszabbítom a szempilláimat, s az ajkaimra vagy szájfényt, vagy gyöngyház csillogású Labello-t kenek. Amúgy nekem effektíven tetszik a szájfény, mert itt valaki kutyanálnak hívta, ami elég vicces megnevezés.XD De ettől eltekintve ötletes smink eszköz, ami még jól is mutat, sőt jobban, mint a rúzs. Egyedüli hátránya az, hogy eszméletlenül tud ragadni.
24 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!