Starity

Te mennyire szereted magad sminkelni?

24 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. szeptember 12. 10:51 #61
ancsy234
ancsy234
új tag
 
Státusz"Friend: a person who can turn a horrible day into an absolutely perfect one. "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.17.
Hozzászólás: 34
Csatolások: 32
Azonosító: 125256
Offline offline
én szoktam mert sztem naon jól ki lehet magad sminkelni. biggrin.gif
imádom a füstös szemet.
2010. szeptember 12. 10:53 #62
- törölt felhasználó -    
Idézet (Peachy @ 2010.09.03. 16:03)
Én nem sminkelem magam, és szerintem undorító hogy kutyanyállal (szájfény) kenegetik magukat a 13 éves osztálytársaim. Ennyi idős korban még mi a francnak? 16 fölött engedélyezném. annk aki meg nincs meg smink nélkül, súlyos önbecsülési porblémái vannak. ilyenkor meg pszichológus kell, nem szemhéjtus...


egyetértek. Én mondjuk csak Halloweenkor, de akkor jó sokat, bár ez érthető. Amúgy utálom sminkelni magam, és szerintem nagyon rosszul is nézek ki úgy..
2010. szeptember 12. 11:01 #63
fanni1998
fanni1998
the hunger games♥
 
Státuszgirl on fire♥the boy with the bread♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.10.
Hozzászólás: 2135
Csatolások: 81
Azonosító: 124724
Offline offline
Idézet (Csinibaba @ 2010.09.12. 10:53)
egyetértek. Én mondjuk csak Halloweenkor, de akkor jó sokat, bár ez érthető. Amúgy utálom sminkelni magam, és szerintem nagyon rosszul is nézek ki úgy..


Hát én is pont így vagyok ezzel, szerintem nem is nézek ki jól sminkben, bár csak Halloweenkor sminkelek én is, de ez nekem éppen elég smileeee.gif
2010. szeptember 12. 11:12 #64
- törölt felhasználó -    
Csak nagyon ritkán sminkelem magam, sőt van olyan is h nincs is kedvem hozzá. Bár suliba szerintem nem érdemes erős sminket használni. De szemceruza, spirál és szájfény azért csinosít!
Nálam ezek alapok! A többit meg ha van kedvem. w00t.gif
2010. szeptember 12. 11:15 #65
husih96
husih96
sometimes love is not enough.
 
StátuszInkább utáljanak azért, aki vagyok, minthogy szeressenek azért, aki nem vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.29.
Hozzászólás: 1398
Csatolások: 161
Azonosító: 128390
Offline offline
Füstös szemek wink.gif
nagy fekete biggrin.gif (YYY) ( L )
1 felhasználónak tetszik: Dancsy
2010. szeptember 12. 13:57 #66
- törölt felhasználó -    
Idézet (rachelkeller @ 2010.09.12. 01:56)
Na, ne, ezt most ugye nem gondolod komolyan? 13 évesen én még a húgommal Barbie-ztam, és jó formán 16 éves koromig nem is engedték, hogy sminkeljem magamat. Kérdem én, melyik azaz értelmi fogyatékos szülő, aki megveszi és engedi azt, hogy a 13 éves kislánya a fejére kenjen napi fél tubus alapozót?...


Ha ettől megkönnyebbülsz, most itt ülök smink nélkül és punnyadok a gép előtt. Csak suliba sminkelem magam vékony rétegen, és ha megyek valahova, nem pedig naphosszat díszeleg rajtam vakolat. Tehát nem értem, hogy mi a felháborodás tárgya. Sajnos olyan osztályba járok, ahol a sok beképzelt p*csa 20 évesnek akar látszani, de én egyáltalán nem, sőt az ilyen agyatlan lányokat lenézem. Egyszerűen csak szeretek igényesen kinézni. Ha nem csinálok magammal semmit, akkor is a fél világ néz vagy 16-nak, többek között mert irtóra magas vagyok. Sajnálom, hogy félreértetted a hozzászólásom, és ismeretlenül ilyen véleményt alkotsz rólam, de hogy a szüleimet értelmi fogyatékosnak nevezd, az már tényleg túlzás.
2010. szeptember 12. 15:22 #67
- törölt felhasználó -    
Idézet (Dancsy @ 2010.09.12. 13:57)
Ha ettől megkönnyebbülsz, most itt ülök smink nélkül és punnyadok a gép előtt. Csak suliba sminkelem magam vékony rétegen, és ha megyek valahova, nem pedig naphosszat díszeleg rajtam vakolat. Tehát nem értem, hogy mi a felháborodás tárgya. Sajnos olyan osztályba járok, ahol a sok beképzelt p*csa 20 évesnek akar látszani, de én egyáltalán nem, sőt az ilyen agyatlan lányokat lenézem. Egyszerűen csak szeretek igényesen kinézni. Ha nem csinálok magammal semmit, akkor is a fél világ néz vagy 16-nak, többek között mert irtóra magas vagyok. Sajnálom, hogy félreértetted a hozzászólásom, és ismeretlenül ilyen véleményt alkotsz rólam, de hogy a szüleimet értelmi fogyatékosnak nevezd, az már tényleg túlzás.


Hiába is a vékony smink réteg, akkor sem engedi szellőzni a bőrt, de egy jó sminkes már csak tudja, igaz?smileeee.gifÉn nem vagyok felháborodva, félreértés ne essék, csakhát eléggé buta felfogás az, hogy hát "én szeretem magamat sminkelni, mert annyira kúúúúl". 13 évesen még gyerek vagy Szivem.smileeee.gif Kinek akarsz tetszelegni? Magadnak? Újabban ismétlem önmagamat, az tetszik neked, hogy idősebbnek nézel ki a korodnál?smileeee.gif Igényesség bőven megteszi azt is, ha nem kensz magadra "vakolatot", ahogyan te kifejezted magadat. Tudod a korrektor egy fantasztikus kis találmány, amit még én is szoktam használni. Nem kell ahhotz "bevakolni" az egész fejedet, hogy júúúúj, ne látszódjon egy nanomilliméternyi miteszer. Az igényesség egy pozitív tulajdonság, de te átestél a ló túlsó oldalára. Ha elmész buliba, étterembe, estélyre, esküvőre vagy ne adja Isten temetésre, akkor oké, az alapozó, mert az ember, akkor jobban ad a külsejére, ha valami extrémebb helyre megy. De iskolába? Tudtad, hogy régen nem lehetett még gimnáziumban sem sminkelni, sőt a körömlakkot egyenesen tiltották? Neked még ott a tijáshéj a popsidon és már extra menő, hú, de vagány csaj akarsz lenni. De minek az iskolába alapozó? Ki lehet nézni igényesen is alapozó nélkül, mert én konkrétan nem használok, maximum korrektort, ha annyira csúnya és gonoszka pattanáska nőtt valahol az arcomon. Ettől eltekintve igényesnek érzem magamat, vagy netán az nem igényes, aki nem vásárolgat orrba-szájba alapozót és keni fel magára? Kérdem én, hogy nézel ki te smink nélkül? Gondolom, láttál pár képet sztárokról úgy, hogy lekapták őket a paparazzik smink nélkül. Lehet, ha meglátna valaki téged smink nélkül, akkor fel sem ismerne? Most, komolyan, bűn, az, ha valaki természetes? Tudod, a legszebb szépség, a természetes szépség. Kend magadat alapozóval 16 évesen, de effektíven ne 13 évesen. Az én arcomon 11 éves korom óta vannak pattanások és most vagyok 19. Tehát 8 hosszú éve küzdök velük és még most is vannak rajtam. Ha még egy pár évig így fogod magadat kenni, akkor 10 év múlva tényleg 30-nak fogsz kinézni. De te tudod, ennek a böjtje, csak évekkel később lesz meg. A magasság nem egyenlő azzal, hogy te most 16-nak nézel-e ki vagy sem. Tudod, hogy ezt mi határozza meg? A smink és az öltözködés. Ha valaki úgy öltözködik és sminkel, mint egy 20 éves, akkor annyinak néz is ki. Ennek semmi köze sincsen a magassághoz. Habár én alacsonyka vagyok, de például a hajszínem (néha szőke vagyok, néha barna) nagyon tudja befolyásolni azt, hogy az emberek mégis hány évesnek néznek el. Sok mindentől függ, de ez butaság volt.smileeee.gif Én nem alkottam rólad véleményt csak próbálom megérteni azt a logikát, amit te 13 éves fejjel felépítettél. Éld ki az eleven gyerekkorszakodat és később ráérsz menőzni meg vagánykodni. Egyszerűen nekem annyi jött le a megnyilvánulásodból, hogy egy olyan kislány vagy, akit igazából csak a smink érdekel, és, hű, de gáz, ha valaki nem "vakolja" ki magát. Én személy szerint szeretem az erős színeket és a feltűnő sminket, mert vonzza a tekinteteket. De 13 évesen a smink neked egy felesleges eszköz. Bár, hogy őszinte legyek, aki hagyja, hogy az éppen alig általános iskola hetedik osztályos kislánya így festegesse magát, hát ne haragudj, azok a szülők nem valami értelmesek...
2010. szeptember 12. 15:27 #68
- törölt felhasználó -    
Én szempilla spirált használok biggrin.gif és néha szemceruzát mondjuk bulikon vagy hozzá hasonlókon rohog.gif
2010. szeptember 12. 19:03 #69
mystar
mystar
Random
 
StátuszPut on your dancing shoes..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 2058
Csatolások: 394
Azonosító: 128453
Offline offline
Nagyon,de a suli miatt meg amúgy is nem szoktam sűrűn... dry.gif biggrin.gif
2010. szeptember 12. 19:11 #70
helena
helena
új tag
 
Státuszfáradt vagyok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.09.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 134517
Offline offline
én nem sminkelem magamat. nem érzem szükségesnek. de szerintem nem kéne abba beleszólnia senkinek, hogy ki,mikor,hány évesen sminkeli magát. hát ha úgy érzi magát szépnek? persze nem értek azzal egyet, hogy valaki mindennap kisminkeli magát hogy szuper csajszinak tűnjön, de akkor is. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Dancsy
2010. szeptember 12. 21:04 #71
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3345
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
Nem sminkelem magam mert:
-nem bírja a bőröm
-nem tudok szépen sminkelni rohog.gif
-és akkor 30évesen milyen lenne a bőröm?
2010. szeptember 17. 15:33 #72
- törölt felhasználó -    
Idézet (rachelkeller @ 2010.09.12. 15:22)
Hiába is a vékony smink réteg, akkor sem engedi szellőzni a bőrt, de egy jó sminkes már csak tudja, igaz?smileeee.gifÉn nem vagyok felháborodva, félreértés ne essék, csakhát eléggé buta felfogás az, hogy hát "én szeretem magamat sminkelni, mert annyira kúúúúl". 13 évesen még gyerek vagy Szivem.smileeee.gif Kinek akarsz tetszelegni? Magadnak? Újabban ismétlem önmagamat, az tetszik neked, hogy idősebbnek nézel ki a korodnál?smileeee.gif Igényesség bőven megteszi azt is, ha nem kensz magadra "vakolatot", ahogyan te kifejezted magadat. Tudod a korrektor egy fantasztikus kis találmány, amit még én is szoktam használni. Nem kell ahhotz "bevakolni" az egész fejedet, hogy júúúúj, ne látszódjon egy nanomilliméternyi miteszer...


Ha a korrektor elég lenne, tényleg csak azt használnék, de az egész fejem, sőt még a testemen is ronda a bőr, oda meg gondolod, nem kenek sminket. De miért zavar téged? Továbbra sem értelek. Nem, nem szeretnék idősebbnek látszani, mindig magamat adom, nem vagyok népszerű és a suliban nem is szeretnek. Ennyire nehéz felfogni, hogy koromhoz képest vagyok annyira érett, hogy a bőrrel kapcsolatban tisztában vagyok mindennel?? Minden nap tisztítom az arcom is.
De azt javaslom, ne vitázzunk, sőt, te kezdted. De nem akarok büntit wink.gif Ha van még valami más problémád, dobj egy üzenetet.

U.i.: Nem vagyok a szived. dry.gif
2010. szeptember 17. 15:37 #73
- törölt felhasználó -    
Idézet (rachelkeller @ 2010.09.12. 15:22)
Hiába is a vékony smink réteg, akkor sem engedi szellőzni a bőrt, de egy jó sminkes már csak tudja, igaz?smileeee.gif...


És még annyit tennék hozzá, hogy nem is látszik, hogy smink van rajtam, más meg se mondaná. Ez mennyire természetes? Én ebből a lenéző üzenetből azt veszem ki, hogy te egy 13 éves r***ancnak nézel, aki beképzelt és csak 20 kg festékkel érzi jól magát. Komolyan mondom, szánalmas...
2010. szeptember 17. 17:39 #74
noemy
noemy
új tag
 
Státusz♫♫♫ I ♥ MUSIC |̲̅●̲̅̅=̲̅●̅] ♫♫♫ ~ ♥ PRISON BREAK 4EVER!! :X ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.04.
Hozzászólás: 54
Csatolások: 0
Azonosító: 132603
Offline offline
szájfény,szemceruza s max még 1 kis rimell általában kb enyi
2010. szeptember 18. 15:55 #75
- törölt felhasználó -    
nagyon!! biggrin.gif szjfány,szemceruza,szempillaspirál,meg egy kis korrektor,de nem mindennap sminkelem magam,csak ha moziba megyek,meg ilyesmi smileeee.gif
2010. szeptember 19. 18:03 #76
Annamari987
Annamari987
visszatérő vendég
 
Státusztök jó napom wan! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.30.
Hozzászólás: 382
Csatolások: 0
Azonosító: 132277
Offline offline
én szeretem sminkelni magam. biggrin.gif biggrin.gif
2010. szeptember 27. 21:38 #77
- törölt felhasználó -    
én csak akkor szoktam ha unatkozom itthon smileeee.gif nem szerettem a sminket
2010. szeptember 30. 15:16 #78
Barak Stefánia
Barak Stefánia
örök álmodozó
 
StátuszA lehetetlen nem létezik.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.20.
Hozzászólás: 6372
Csatolások: 608
Azonosító: 112664
Offline offline
A szolid, természetes hatású sminket szeretem.
2010. szeptember 30. 15:19 #79
Rihannna
Rihannna
Faág™
 
StátuszRihannna még nem állította be a státuszát és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.10.
Hozzászólás: 1807
Csatolások: 118
Azonosító: 124776
Offline offline
csak lightosan!!
2010. október 10. 10:10 #80
- törölt felhasználó -    
Hát ennyire mint ezeken a képeken , nem biggrin.gif

De szinte minden nap használok szemceruzát meg szájfényt wub.gif

De sokszor van hogy kifestem úgy is a szememet mint a képeken , csak nem ennyire erősen laugh.gif
24 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!