Starity

Áruld el, hogyan alszol, és megmondom, ki vagy!

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 24. 12:49 #1
macskusz95
macskusz95
visszatérő vendég
 
Státusz♥♥♥♥♥ I♥Adam Lambert♥♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.05.
Hozzászólás: 334
Csatolások: 86
Azonosító: 124293
Offline offline
Mindenkinek meg van a kedvenc póza, amit alvás közben felvesz. Van, aki csak hason tud elaludni, van, aki össze-vissza tekereg, míg mások összegömbölyödnek az ágyon, mint egy cica. Most kiderül, hogy a különböző alvó helyzetek mit jelentenek.

1. Magzati pozíció

Azok, akik ebben a helyzetben alszanak biztonságra, intimitásra, és örömre vágynak. A párkapcsolatokban csak lassan nyílnak meg, de ha odaadják valakinek a szívüket, akkor teljes a rószaszín köd. Bár hajlamosak arra, hogy keménynek mutassák magukat, valójában nagyon érzékenyek, és kedvesen állnak hozzá az emberekhez. Előfordulhat, hogy kicsit szégyenlősek, amikor új társaságba kerülnek, de szelíd természetüknek köszönhetően gyorsan belopják magukat mindenki szívébe.

2. Oldalt fekvés, karok közel a testhez

Az ebben a helyzetben alvók minél jobban próbálják kihasználni az élet nyújtotta lehetőségeket, de nyugodt és racionális természetük miatt az extremitásokra nem hajlamosak. Nagylelkűek és kedvesek, így könnyedén szereznek új barátokat, akikért a végsőkig kiállnak. Nagyon nyitottak, ám hajlamosak arra, hogy túlságosan sok bizalmat adjanak másoknak, ami miatt naívnak tűnhetnek.

3. Oldalt fekvés kinyújtott karokkal

Azok, akik így alszanak jól átgondolnak mindent, ezért nehéz becsapni őket. Ám mivel hajlamosak arra, hogy túl analizálják a dolgokat, néha képtelenek a döntéshozásra. Jellemző lehet rájuk a makacsság is; ha úgy érzik, hogy nekik van igazuk, semmivel sem lehet hatni rájuk. Nem nagyon lehet őket kihozni a sodrukból, és nem jellemző rájuk a túlérzékenység sem.

4. Háton fekvés, karok közel a testhez

Az ebben a heyzetben alvók csendesek és maguknak valók. Magas elvárásaik vannak saját magukkal szemben, és nagyon fontos nekik a külső megjelenés. Nyitottak az újdonságok felé, de minden helyzetben szeretik, ha ők vannak a középpontban.

5. Háton fekvés kinyújtott karokkal

Az így alvók könnyen szereznek barátokat, segítőkészek, és bármikor meghallgatják mások problémáit, ám kerülik, hogy a társaság középpontjában legyenek. Magabiztosak és optimisták, de nem szeretnek tervezgetni.

6. Hason fekvés

A hason alvók nagyon szenvedélyesek, bármiről is legyen szó. Határozottak, mindig odafigyelnek arra, amit csinálnak, ám hajlamosak arra, hogy megmakacsolják magukat. Nyitottak és bevállalósak, gyakran meglepik a körülöttük lévőket, a drámai vagy stresszes hyelzeteket viszont messziről elkerülik. Néha önzően viselkednek és nagyon nem bírják a kritikát.

7. Kitekert póz, összekulcsolt lábak/kezek

Azok, akik így alszanak stresszesen élnek vagy munkájuk vagy magánéleti problémáik miatt.

Rátok illenek a leírások? Ja, és ha össze-vissza forgolódtok esténként, azt a pozíciót válasszátok, amiben reggel felébredtek!
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2010. október 24. 12:52 #2
Nana95
Nana95
Cián
 
Státusz^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.28.
Hozzászólás: 812
Csatolások: 3
Azonosító: 132107
Offline offline
én a 2. és az 5. helyzetekben szoktam aludni. Van benne igaz, de nem minden.smileeee.gif
2010. október 24. 12:57 #3
- törölt felhasználó -    
6. Hason fekvés

A hason alvók nagyon szenvedélyesek, bármiről is legyen szó. Határozottak, mindig odafigyelnek arra, amit csinálnak, ám hajlamosak arra, hogy megmakacsolják magukat. Nyitottak és bevállalósak, gyakran meglepik a körülöttük lévőket, a drámai vagy stresszes helyzeteket viszont messziről elkerülik. Néha önzően viselkednek és nagyon nem bírják a kritikát.

Ez nagyon igaz!!! beer.gif
2010. október 24. 13:01 #4
macskusz95
macskusz95
visszatérő vendég
 
Státusz♥♥♥♥♥ I♥Adam Lambert♥♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.05.
Hozzászólás: 334
Csatolások: 86
Azonosító: 124293
Offline offline
Idézet (EmilyTaylor @ 2010.10.24. 12:57)
6. Hason fekvés
A hason alvók nagyon szenvedélyesek, bármiről is legyen szó. Határozottak, mindig odafigyelnek arra, amit csinálnak, ám hajlamosak arra, hogy megmakacsolják magukat. Nyitottak és bevállalósak, gyakran meglepik a körülöttük lévőket, a drámai vagy stresszes helyzeteket viszont messziről elkerülik. Néha önzően viselkednek és nagyon nem bírják a kritikát.
Ez nagyon igaz!!! beer.gif

Én is hason fekve alszom ésrám is igaz minden biggrin.gif
2010. október 24. 13:09 #5
- törölt felhasználó -    
Hát nálam minden lehetséges, de általában az 5. pontban leírtaknak megfelelő helyzetben ébredek. Nagyjából igaz is, kivétel az "optimista". Azt sem mondom, hogy pesszimista vagyok, csupán realista. Soha nem hiszek/hittem abban, ami túl jónak tűnik, és többnyire be is szokott bizonyosodni, hogy nem is igaz. (A legutóbbi ilyen a 16%-os adókulcs bevezetése.) 110.gif
2010. október 24. 13:16 #6
Zsüdi
Zsüdi
 
StátuszBeYoutiful
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.11.
Hozzászólás: 5217
Csatolások: 231
Azonosító: 124795
Offline offline
Oldalt fekvés kinyújtott karokkal

Azok, akik így alszanak jól átgondolnak mindent, ezért nehéz becsapni őket. Ám mivel hajlamosak arra, hogy túl analizálják a dolgokat, néha képtelenek a döntéshozásra. Jellemző lehet rájuk a makacsság is; ha úgy érzik, hogy nekik van igazuk, semmivel sem lehet hatni rájuk. Nem nagyon lehet őket kihozni a sodrukból, és nem jellemző rájuk a túlérzékenység sem.


Általában így alszom, és szerintem igaz is...
Egyébként a kezeimmel a paplant szoktam ölelgetni... rohog.gif

Már olyan is volt, hogy alvás közben 120 fokot megfordultam, szóval szerintem nem igazán lehet engem analizálni... biggrin.gif
2010. október 24. 13:21 #7
Emcsike
Emcsike
 
StátuszA valóság csupán illúzió, bár nagyon kitartó. "Albert Einstein"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.09.29.
Hozzászólás: 843
Csatolások: 1
Azonosító: 40288
Offline offline
2-3-4-5-6! laugh.gif
2010. október 24. 13:33 #8
Fanni00
Fanni00
 
Státusz"So fuck you,you can go cry me an ocean and leave me be...."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.03.
Hozzászólás: 4117
Csatolások: 1483
Azonosító: 126355
Offline offline
hát.. azt írtad h azt nézzük hogyan kelünk fel reggel.. hát felkelni általában oldalra fordulva szoktam..
viszont nem tudom máshogy elaludni csak hason.. bár azok közül nemmindegyik állítás igaz.. unsure.gif
2010. október 24. 13:52 #9
macskusz95
macskusz95
visszatérő vendég
 
Státusz♥♥♥♥♥ I♥Adam Lambert♥♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.05.
Hozzászólás: 334
Csatolások: 86
Azonosító: 124293
Offline offline
Idézet (Fanni00 @ 2010.10.24. 13:33)
hát.. azt írtad h azt nézzük hogyan kelünk fel reggel.. hát felkelni általában oldalra fordulva szoktam..
viszont nem tudom máshogy elaludni csak hason.. bár azok közül nemmindegyik állítás igaz..  unsure.gif

hát akkor azt nézd ahogy felkelsz
2010. október 24. 13:56 #10
RiaRia14
RiaRia14
Wica
 
Státusz"Az ember olyan, mint képen az arca, mert lelke és szíve nem lehet rajta."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.27.
Hozzászólás: 2117
Csatolások: 118
Azonosító: 132049
Offline offline
1. és 2.
elég vicces _nevet.gif
de igaz. csak egykét dolog van. ami nem annyira. de tök kir biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: macskusz95
2010. október 24. 15:07 #11
- törölt felhasználó -    
Őszintén szólva engem nem nagyon lehet beazonosítani mert szinte majdnem mindegyik igaz rám rohog.gif
És ébredni sem mindig ugyanúgy szoktam.
1 felhasználónak tetszik: RiaRia14
2010. október 24. 16:23 #12
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
én szinte mindig máshogyan alszom van mikor oldalra fordulok van, mikor magzati pózban de van amikor háton, bár hason nem szeretek aludni... wink.gif
2010. október 27. 15:34 #13
- törölt felhasználó -    
rám a 2-es és 6-os igaz smileeee.gif
2010. október 29. 19:56 #14
DisneyFan
DisneyFan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.17.
Hozzászólás: 5301
Csatolások: 17717
Azonosító: 129416
Offline offline
6. Hason fekvés

A hason alvók nagyon szenvedélyesek, bármiről is legyen szó. Határozottak, mindig odafigyelnek arra, amit csinálnak, ám hajlamosak arra, hogy megmakacsolják magukat. Nyitottak és bevállalósak, gyakran meglepik a körülöttük lévőket, a drámai vagy stresszes hyelzeteket viszont messziről elkerülik. Néha önzően viselkednek és nagyon nem bírják a kritikát.

Ez nagyon is illik rám laugh.gif
2010. október 31. 00:13 #15
alexavagyok
alexavagyok
you know you love me ♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 1181
Csatolások: 457
Azonosító: 107598
Offline offline
Én általában oldalt fekve alszom, de a leírás nem teljesen igaz rám.. :]
2010. október 31. 10:23 #16
agivagyok
agivagyok
gossip girl maniac
 
Státuszit's hard to fake a smile when you feel like you fall apart...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.27.
Hozzászólás: 1581
Csatolások: 705
Azonosító: 108674
Offline offline
oldalt és hason szoktam.
2-es szinte teljesen igaz rám..
6-os csak részben smileeee.gif
2010. november 04. 16:42 #17
Adriii
Adriii
visszatérő vendég
 
Státusz~Stiles♡♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.21.
Hozzászólás: 143
Csatolások: 2
Azonosító: 112772
Offline offline
2. félig igaz rám
6. teljesen igaz smileeee.gif
2010. november 12. 15:24 #18
Riley13
Riley13
EvilRegal ♡
 
Státusz"Az életben mindig az a fontos, hogy jól érezzük magunkat"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.13.
Hozzászólás: 5052
Csatolások: 1091
Azonosító: 131122
Offline offline
az 1. és a 6.
a 6. nagyon igaz.. az 1. meg részben.. hogy nehezen nyílnak meg mások előtt smileeee.gif
2012. február 25. 08:00 #19
Selena111
Selena111
look at the flowers™
 
Státusznine lives, remember?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 5421
Csatolások: 1635
Azonosító: 131691
Offline offline
2. Oldalt fekvés, karok közel a testhez

Az ebben a helyzetben alvók minél jobban próbálják kihasználni az élet nyújtotta lehetőségeket, de nyugodt és racionális természetük miatt az extremitásokra nem hajlamosak. Nagylelkűek és kedvesek, így könnyedén szereznek új barátokat, akikért a végsőkig kiállnak. Nagyon nyitottak, ám hajlamosak arra, hogy túlságosan sok bizalmat adjanak másoknak, ami miatt naívnak tűnhetnek.

Hát ez totálisan igaz kivéve a naív részt. smileeee.gif
2012. február 25. 08:49 #20
- törölt felhasználó -    
Én a 2. pozícióban alszok smileeee.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!