Starity

Game of Thrones / Trónok harca (2011-2019)

34 oldal 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. május 02. 11:14 #561
- törölt felhasználó -    
Wun-Wun igazán ráléphetett volna egészen véletlenül Olly-ra...

Véletlenül teljes erőből
4 felhasználónak tetszik: Shireen, Nina 10, CandUs, missdaisy
2016. május 02. 17:04 #562
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Végre! Végre! Végre! SOOOO HAPPPY!

Tyrion azért nagyn keményen nyomta. Kíváncsi leszek a folytatásra is. Volt benne egy két igazán húúú bakker jelneet.
3 felhasználónak tetszik: Nina 10, CandUs, missdaisy
2016. május 03. 12:50 #563
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
SPOILER gyanú



Így néztem ki a 6x02 végén --> chicken.gif bday.gif
3 felhasználónak tetszik: CandUs, Szandi0820, missdaisy
2016. május 03. 12:59 #564
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Idézet (Solarian @ 2016.05.02. 11:14)
Wun-Wun igazán ráléphetett volna egészen véletlenül Olly-ra...
Véletlenül teljes erőből


Am tök vicces ez az Olly ellenes hangulat az interneten... biggrin.gif de igazából én nem nagyon értem ezt az utálatot, ami őt körülveszi. biggrin.gif Jó oké...az egyik szúrás az övé volt, de könyörgöm...egy kb. 10-12 éves gyereket nagyon könnyű manipulálni, meg azért figyelembe kell venni a körülményeket is. Olly szüleit a vadak ölték meg a szeme láttára, persze hogy ennek hatására nem képes megbékélni a vadakkal, hiszen melyik gyerek lenne képes erre a szülei gyilkosaival. És Jon pedig a vadakat akarta letelepíteni, velük akart szövetségbe lépni. Mi nézők meg is értjük ez miért szükséges, meg tudjuk, hogy valójában a vadak nem is olyan szörnyűek, de ezt egy olyan gyereknek, akinek a szüleit brutálisan legyilkolták a szeme láttára lehetetlen megértenie.
2 felhasználónak tetszik: Nagisa, CandUs
2016. május 03. 15:00 #565
Nagisa
Nagisa
visszatérő vendég
 
Státuszreylo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.23.
Hozzászólás: 249
Csatolások: 10
Azonosító: 255003
Offline offline

Jon pompom.gif

Csak én voltam csalódott amiért Roose Boltont nem valamelyik Stark ölte meg, hanem Ramsay? Rosszabb halált akartam neki. lol2.gif Meg azt is sajnálom amit a Martell házzal csináltak. Megölték az érdekesnek ígérkező karaktereket, és bent hagyták az idegesítő kígyó pcsákat. dry.gif Úgy tudom ők szerethetőek a könyvekben, de a sorozatban elviselhetetlenek számomra. box2.gif

2 felhasználónak tetszik: CandUs, missdaisy
2016. május 03. 16:17 #566
- törölt felhasználó -    
SPOILER!

Engem egy dolog érdekel hogy Walder Frey-t valaki intézze el! Remélem erről nem feledkeznek meg a készítők mivel a sorozat talán legnagyobb árulása az övé volt és ha ezért nem kapok elégtételt a sorozattól akkor elég csalódott leszek. smileeee.gif Nekem Roose Bolton "távozása" kevés hogy az igazságérzetem helyreálljon! dry.gif Walder Frey-t ki kell nyírni! biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: missdaisy, duracell
2016. május 03. 21:21 #567
Shireen
Shireen
bokeh
 
Státuszmásképp vagyunk egyformák
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.29.
Hozzászólás: 1501
Csatolások: 610
Azonosító: 255253
Offline offline
Hát, nem gondoltam volna, hogy egyszer ezt fogom mondani, de ez a Melisandre kezd egyre szimpibb lenni nekem biggrin.gif Persze még nem felejtettem el neki a Shireenes dolgot.. sleep.gif Így most kíváncsi leszek, Ser Davos hogy fog reagálni a dologra, hiszen végül is megmentette Jont, viszont a kislány haláláért ő felelős. Hajjaj, lesznek itt bajok.
1 felhasználónak tetszik: missdaisy
2016. május 04. 19:19 #568
Nagisa
Nagisa
visszatérő vendég
 
Státuszreylo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.23.
Hozzászólás: 249
Csatolások: 10
Azonosító: 255003
Offline offline
Idézet (Shireen @ 2016.05.03. 21:21)
Hát, nem gondoltam volna, hogy egyszer ezt fogom mondani, de ez a Melisandre kezd egyre szimpibb lenni nekem  biggrin.gif Persze még nem felejtettem el neki a Shireenes dolgot..  sleep.gif Így most kíváncsi leszek, Ser Davos hogy fog reagálni a dologra, hiszen végül is megmentette Jont, viszont a kislány haláláért ő felelős. Hajjaj, lesznek itt bajok.

Mondjuk ezt már csak ő tudja (Melisandre). biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: missdaisy
2016. május 04. 22:31 #569
Shireen
Shireen
bokeh
 
Státuszmásképp vagyunk egyformák
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.29.
Hozzászólás: 1501
Csatolások: 610
Azonosító: 255253
Offline offline
Idézet (Nagisa @ 2016.05.04. 19:19)
Mondjuk ezt már csak ő tudja (Melisandre).  biggrin.gif
Meg még másik pár száz ember rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: missdaisy
2016. május 05. 12:03 #570
Nagisa
Nagisa
visszatérő vendég
 
Státuszreylo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.23.
Hozzászólás: 249
Csatolások: 10
Azonosító: 255003
Offline offline
Idézet (Shireen @ 2016.05.04. 22:31)
Meg még másik pár száz ember  rohog.gif

Ez igaz, csak amikor visszatért Melisandre, másképp adta elő a történetet Davosnak, ezért úgy gondoltam hogy már nem fog kiderülni. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: missdaisy, CandUs
2016. május 06. 20:20 #571
duracell
duracell
mockingjay™
 
StátuszA lapjaimért NEM lehet csomagot vállalni, köszönöm az érdeklődést!
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 2085
Csatolások: 34566
Azonosító: 133509
Offline offline
6x03 - Oathbreaker
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, missdaisy, CandUs, Grace Benning, Lady Suzy, jasztelek
2016. május 06. 20:30 #572
duracell
duracell
mockingjay™
 
StátuszA lapjaimért NEM lehet csomagot vállalni, köszönöm az érdeklődést!
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 2085
Csatolások: 34566
Azonosító: 133509
Offline offline
Idézet (Lady Suzy @ 2016.04.21. 18:07)
6x01, The Red Woman

6 felhasználónak tetszik: missdaisy, Szandi0820, CandUs, Grace Benning, Lady Suzy, jasztelek
2016. május 06. 20:48 #573
duracell
duracell
mockingjay™
 
StátuszA lapjaimért NEM lehet csomagot vállalni, köszönöm az érdeklődést!
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 2085
Csatolások: 34566
Azonosító: 133509
Offline offline
Idézet (Lady Suzy @ 2016.04.28. 16:59)
6x02, Home

6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, CandUs, Grace Benning, missdaisy, Lady Suzy, jasztelek
2016. május 07. 07:39 #574
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Végre én is megnéztem. biggrin.gif Megeshet, hogy spoileres lesz a hozzászólásom azoknak, akik nem látták az első két részt.
Kezdem azzal, hogy a Martell ház abszolúte hidegen hagy. Azok a nők ostobák, és gonoszak. Semmi jót nem nézek ki belőlük, csak azt, hogy alattomos kígyók lesznek ezután is. Oda tudnak ütni, mert nem harcolnak becsületesen, de annyira nem okosak, hogy bármiféle igazán nagy bajt kavarjanak. Én arra tippelnék, hogy idővel ezek a hárpiák is csúnya véget fognak érni, és egy könnycseppet se fogok hullatni értük.
Aryát imádom! w00t.gif Tetszik, hogy sose adja fel. Csak egy kislány, de sok van benne az apjából, viszont már most okosabb és ravaszabb, mint Ned volt. Mindent túlél és bármire képes. Az ő sorsa nagyon-nagyon érdekel.
Danyt továbbra sem tudom hová tenni. A könyvekben imádtam a karakterét, de a sorozatban valahogy nekem olyan "kis hercegnős". Bátor és büszke, ez tény, de azt hiszem csak azért, mert el se tudja képzelni, hogy ne győzzön végül. Alázat nem sok van benne, amit elgondol, annak úgy kell lennie, és kevéssé érdekli mások hagyománya, vagy akarata. Persze jól jöhet még ez a fajta akaratosság, és hála az égnek nem is ellenszenves, de nem neki szurkolok. smileeee.gif Legfeljebb a sárkányoknak.
És ha már sárkányok, Tyrion ezt most jól odatette. Dany legrosszabb döntése volt, hogy leláncoltatta a sárkányait. A hatalma bennük rejlett, arra nagyon kíváncsi leszek, ha újra találkoznak "anyával" mennyire lesznek készségesek, és hogyan fognak ezután viszonyulni Tyrionhoz. Mert gondolom nem ez a vége. Tyrionnak céljai vannak velük, azonfelül látszik, hogy csodálja és tiszteli őket. Jó pont.
Brienne megint a legjobbkor, a legjobb helyen. Egyszerűen imádom! Rá nem is tudok mást mondani, Sansának pokoli szerencséje van vele.
Ramsayt meg tudnám fojtani egy kanál vízben. Amit az anyjával és az újszülött öccsével tett, minden eddig gonoszságát felülmúlta. Hogy képes erre bárki is? blink.gif Én teljesen lefagytam, megfeküdte a gyomrom. Ha valamilyen csoda folytán egyszer Westerosra keverednék, az első dolgom lenne ezt a fattyat kiiktatni. rohog.gif
Cersei-t sajnáltam. Komolyan mondom. Úgy várta a lányát. sad.gif Cersei egy gonosz, önző céda, de a gyerekeit szerette mindenekfelett. Nem tudok elképzelni nagyobb büntetést egy anya számára, és ő most azért keményen megbűnhődött. A szégyen-séta a városban meztelenül szerintem semmi ahhoz képest, amit anyaként át kellett élnie először a dög kis Joffrey, most meg Myrcella miatt.
És végül a lényeg: Jon Snow!!! Ó hála a magasságosnak, vagy inkább a Hagymalovagnak! meghajolo.gif Oké, Melisandre végezte a varázslatot, de meg sem próbálta volna, ha Ser Davos nem beszél a lelkére. Ser Davos iszonyúan szimpatikus volt a könyvekben is, és a sorozatban sincs ez másként. Becsületes, jó ember. Szeretem. Én Melisandre-ét is imádom, annak ellenére, amit Stannis lányával tett. Melisandre mindent a hite miatt tett, és hitt abban, hogy helyesen cselekszik. Most jött rá, hogy a lángok félrevezették, és ő mégsem az, akinek képzelte magát, de az ereje valós, és innentől kezdve használhatja ezt bölcsen és meggondoltan. Nem kell többé vakon, holmi látomásokra támaszkodva cselekednie. Szerintem lehet még belőle pozitív karakter, ha csak meg nem kapja a büntetését a kislány megégetéséért. Te meg, Jon Snow! Élj és törj uralomra, apukám, bárki vagy is most! w00t.gif meghajolo.gif
7 felhasználónak tetszik: CandUs, missdaisy, Szandi0820, duracell, bellaa10, Brittany, silenc
2016. május 07. 09:59 #575
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2016.05.07. 07:39)

Aryát imádom!  w00t.gif Tetszik, hogy sose adja fel. Csak egy kislány, de sok van benne az apjából, viszont már most okosabb és ravaszabb, mint Ned volt. Mindent túlél és bármire képes. Az ő sorsa nagyon-nagyon érdekel. 


De mi lesz az ő sorsa? biggrin.gif Elképzelésem sincs hogy hova fut ki az ő története....mondhatnám hogy az elöző évadban is talán az ő storyját untam a legjobban. Szeretem a karaktert de sokszor azaz érzésem hogy mintha nem tudnának vele mit kezdeni. Egy srác készített a youtube-on egy elemzést a sorsát illetően azt is megnéztem csak az volt vele a gond hogy a legtöbb érvét a könyvek alapján állította össze és hááá a könyveknek már nem sok köze lesz innentől kezdve Arya sorsához. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. május 09. 09:30 #576
- törölt felhasználó -    
"Ennyi elég mára"

Nem. Nem! NEM! NEM!!!
6 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Szandi0820, duracell, Grace Benning, Average Girl, CandUs
2016. május 09. 09:43 #577
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Solarian @ 2016.05.09. 09:30)
"Ennyi elég mára"
Nem. Nem! NEM! NEM!!!


Na basszus, a hsz-ed elintézte számomra a döntést. Idáig vacilláltam, hogy megnézzem-e az új epizódot, vagy majd csak a jövő héten a következővel együtt. Aztán megláttam, hogy itten "ordibálol". rohog.gif Kíváncsi vagyok, mint akadtál ki. Esti program: GoT. _nevet.gif
4 felhasználónak tetszik: duracell, Szandi0820, CandUs, missdaisy
2016. május 09. 10:33 #578
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Az új rész is... ááááááá. Jonra büszke voltam. A vége nagyon tetszett. Igaza volt. Kíváncsi vagyok már megint a folytatásra. Annyira lassan telnek ezek a hetek... wáááá.
4 felhasználónak tetszik: duracell, missdaisy, bellaa10, CandUs
2016. május 09. 19:58 #579
Shireen
Shireen
bokeh
 
Státuszmásképp vagyunk egyformák
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.29.
Hozzászólás: 1501
Csatolások: 610
Azonosító: 255253
Offline offline
Wow, hát ez mi volt? Mármint.. ezt most nem tehetik meg velem. Véégre, végre feltámadt, Sansa útban van a Falhoz, erre ez meg itten fogja magát és elmegy. Pedig kicsit reménykedtem benne, hogy ismét egymásra találnak a Starkok, de úgy néz ki, ez még várat magára sleep.gif
Egyébként pont nemrég gondolkoztam rajta, vajon mi lehet már szegény Rickonnal, erre szerencsétlen nem Ramsaynél végzi?! mega_shok.gif Shaggydoyról pedig inkább ne is beszéljünk..
A Branes részek nagyon tetszenek, imádom ezeket a visszatekintős jeleneteket, nagyon kíváncsi vagyok, mi fog ebből kisülni.
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, silenc, CandUs
2016. május 09. 22:34 #580
Nagisa
Nagisa
visszatérő vendég
 
Státuszreylo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.23.
Hozzászólás: 249
Csatolások: 10
Azonosító: 255003
Offline offline
rickon?! shaggydog?! és a stark találkozás megint nem jött össze... + nem láthattuk mi történt a toronyban. dry.gif

mondjuk miért is vártam jó dolgokra. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: missdaisy, CandUs
34 oldal 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!