Avalon High / Avalon Gimi (2010)
2011. március 19. 15:24
#22
|
|
minilivi |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.03.29. Hozzászólás: 762 Csatolások: 4858 Azonosító: 56461 offline
|
Hát ez valami elképesztő csalódás volt... Nem lenne rossz film, ha nem viszonyítanám a könyvhöz, de így...Ennyi mindent megváltoztatni baromság volt, ráadásul kimaradt rengeteg fontos rész is.
2011. április 08. 17:28
#23
|
|
selena arwa |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.10. Hozzászólás: 777 Csatolások: 37 Azonosító: 134550 offline
|
[size=14][/size] Szeretem az Avalon High-t
2011. április 16. 14:17
#24
Most láttam, nagyon jó film volt! Nagyon jó volt a sztori, és most már tudom, hogy egy Disney film is tud megdöbbentő fordulatokat hozni.
2011. április 17. 20:00
#25
|
|
Minimanó94♥Mrs. Brown♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.02.17. Hozzászólás: 4150 Csatolások: 1061 Azonosító: 120485 offline
|
Nekem is tetszett, de a könyv jobb!!! Persze ha nem feltétlenül ragaszkodom a könyvhöz, akkor nagyon jó
2011. május 01. 21:58
#27
|
|
Barbygirl95'M'aime pour qui je suis..." :) |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.08. Hozzászólás: 2041 Csatolások: 2421 Azonosító: 130850 offline
|
Imádom ezt a filmet!!
nagyon jó a sztori is meg minden!!
2011. május 13. 22:49
#28
Nagyon tetszett ez a film. Érdekes volt és nem nyálas tiniizé. Hála istennek.
A tanár, Mr Moore nagy kedvencem lett
A tanár, Mr Moore nagy kedvencem lett
2011. július 19. 22:44
#29
|
|
indiancsajvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.06. Hozzászólás: 116 Csatolások: 1 Azonosító: 124444 offline
|
nekem nagyon megtetszett ez a film
jó a témája, és Will is a nagyon király. :$
jó a témája, és Will is a nagyon király. :$
2011. augusztus 19. 21:01
#30
|
|
Minimanó94♥Mrs. Brown♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.02.17. Hozzászólás: 4150 Csatolások: 1061 Azonosító: 120485 offline
|
Idézet (Minimanó94 @ 2011.04.17. 20:00)
Nekem is tetszett, de a könyv jobb!!! Persze ha nem feltétlenül ragaszkodom a könyvhöz, akkor nagyon jó 
Őh, tévedtem. Szerintem a végét nagyon elrontották, hogy lehetett Artúr király Ellie?
Jobban kellett volna ragaszkodniuk a könyvhöz
1 felhasználónak tetszik:
Adrianna
2013. július 31. 19:42
#32
|
|
BoscorelliLost but Won |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 08.08.01. Hozzászólás: 5972 Csatolások: 135718 Azonosító: 67913 offline
|
HQ
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline





