OFFTopic VI.
2010. december 11. 15:36
#8224
|
|
mano2Totya™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.03.26. Hozzászólás: 2606 Csatolások: 20 Azonosító: 26245 offline
|
Idézet (Candies @ 2010.12.11. 15:34)
Nem vagyok eladó mano, úgyhogy vegyél mást
amúgy is túl drága vagyok
Az nekem mindegy, éppen azért vettelek meg Candies drága!
2010. december 11. 15:37
#8225
|
Karina197impossible |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.07. Hozzászólás: 7877 Csatolások: 12522 Azonosító: 138204 offline
|
Idézet (Candies @ 2010.12.11. 15:32)
Karina ne higgy neki 
Hiszek neki.
Idézet (Candies @ 2010.12.11. 15:30)
Hűha 
Ugye
Idézet (Lolla @ 2010.12.11. 15:31)
Nekem megsúghatod nem mondom el senkinek. 
Hát de rólad van szó.
Idézet (bertmccracken @ 2010.12.11. 15:32)
cukrosnéni 
Úgy valahogy.
2010. december 11. 15:38
#8227
|
|
cintia0023everybody needs a little poison ivy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.01.24. Hozzászólás: 6399 Csatolások: 1056 Azonosító: 85065 offline
|
Idézet (Candies @ 2010.12.11. 15:37)
Azt talán elvállalom, csak neked 
2010. december 11. 15:38
#8228
|
|
mano2Totya™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.03.26. Hozzászólás: 2606 Csatolások: 20 Azonosító: 26245 offline
|
Idézet (Candies @ 2010.12.11. 15:37)
Azt talán elvállalom, csak neked 
Nagyon kedves vagy Candies!
Idézet (cintia0023 @ 2010.12.11. 15:38)
Sziaaa Cintiii!
2010. december 11. 15:43
#8235
|
|
cintia0023everybody needs a little poison ivy |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.01.24. Hozzászólás: 6399 Csatolások: 1056 Azonosító: 85065 offline
|
Idézet (mano2 @ 2010.12.11. 15:38)
Nagyon kedves vagy Candies!
Köszönöm szépen!
Sziaaa Cintiii!
Te ne sunyulj itt! 
Sziaaa Cintiii!
Nem sunyultam
2010. december 11. 15:46
#8236
|
|
TVDfan_The First Ŧσrbєร Doρρeℓgängεr™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.04. Hozzászólás: 2545 Csatolások: 172 Azonosító: 137894 offline
|
Tesóm vlm. tündéres mesét néz a minimax-on..
"-Kell hozzá kakukkfű-tündér1
Micsodaa, szóval el kell vennünk eg kakukk füvét-tündér2"
Na ehez mit szoltok..már a " Minimaxon" is füveznek ??
"-Kell hozzá kakukkfű-tündér1
Micsodaa, szóval el kell vennünk eg kakukk füvét-tündér2"
Na ehez mit szoltok..már a " Minimaxon" is füveznek ??
1 felhasználónak tetszik:
Lolla
2010. december 11. 15:47
#8238
Dave te cracker vagy, vagy hacker?
am jól vagyok, csak olvastam a Xtinás cikket
am jól vagyok, csak olvastam a Xtinás cikket
2010. december 11. 15:52
#8240
Idézet (mano2 @ 2010.12.11. 15:43)
Picilány!
Szijja!
Mi az délután fél 4-kor, hogy jó reggelt?
Mi az délután fél 4-kor, hogy jó reggelt?
Hát valami.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline
