(bocsi,hogy nem írtam.)
OFFTopic VI.
2010. december 11. 15:56
#8242
Idézet (katiegirl15 @ 2010.12.11. 15:55)
épp most néztem meg az új TVD részt
(bocsi,hogy nem írtam.)
(bocsi,hogy nem írtam.)
megnézem én is mindjárt akkor már
1 felhasználónak tetszik:
katiegirl15
2010. december 11. 15:57
#8244
|
|
mano2Totya™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.03.26. Hozzászólás: 2606 Csatolások: 20 Azonosító: 26245 offline
|
Idézet (TVDfan_ @ 2010.12.11. 15:46)
Am. szia mano2 !! 
Szija!
Idézet (zoeygirl @ 2010.12.11. 15:52)
Hát valami.

Mondtam már, hogy imádom a válaszaidat?
"Hát valami." azt mondja...
Hogy van a lábad?
2010. december 11. 16:02
#8245
Idézet (mano2 @ 2010.12.11. 15:57)
Szija!
Ööö most mondjam, hogy TVDfan?
Mondtam már, hogy imádom a válaszaidat?
"Hát valami." azt mondja...
Hogy van a lábad?
Mondtam már, hogy imádom a válaszaidat?
"Hát valami." azt mondja...
Hogy van a lábad?
Már kicsivel jobban rá tudok állni.
2010. december 11. 16:04
#8247
Újra vagyok csak nagyon fáradtan éreztem magam ezért ledőltem kicsit aludni. Igazából még tudtam volna tovább is de majd hamarosan fel kell mennem az orvoshoz a torkom miatt mivel reggel kiderült hogy 5-től 7-ig rendel csak...fél órát ültem ott mire megtudtam,nagyon örültem...
2010. december 11. 16:07
#8249
Idézet (Lolla @ 2010.12.11. 16:06)
Anya palacsintát csinál. 
itt a r*banc mostohaanyám kekszes&krémes sütit csinál
2010. december 11. 16:08
#8250
|
|
TVDfan_The First Ŧσrbєร Doρρeℓgängεr™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.04. Hozzászólás: 2545 Csatolások: 172 Azonosító: 137894 offline
|
Idézet (katiegirl15 @ 2010.12.11. 15:55)
épp most néztem meg az új TVD részt
(bocsi,hogy nem írtam.)
(bocsi,hogy nem írtam.)
Én már láttam Nagyon jóó!!! Team Taroline !! mikot Tyler átváltozott az nagyon ronda volt !!
1 felhasználónak tetszik:
katiegirl15
2010. december 11. 16:09
#8253
Idézet (Candies @ 2010.12.11. 16:08)
nem vagyunk jóban
2010. december 11. 16:09
#8254
Idézet (katiegirl15 @ 2010.12.11. 16:09)
nem vagyunk jóban 
Értem
2010. december 11. 16:10
#8255
Idézet (katiegirl15 @ 2010.12.11. 16:09)
nem vagyunk jóban 
nem mondod?
2010. december 11. 16:10
#8256
Idézet (TVDfan_ @ 2010.12.11. 16:08)
Ezt most nem értem... 
Úgy értette,hogy most hogy hívjon.Vagy is én így értelmeztem.
2010. december 11. 16:10
#8257
Idézet (bertmccracken @ 2010.12.11. 16:10)
nem mondod? 
még egy csomó dolgot nem meséltem el erről...
2010. december 11. 16:11
#8258
|
|
TVDfan_The First Ŧσrbєร Doρρeℓgängεr™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.04. Hozzászólás: 2545 Csatolások: 172 Azonosító: 137894 offline
|
Idézet (Lolla @ 2010.12.11. 16:10)
Úgy értette,hogy most hogy hívjon.Vagy is én így értelmeztem. 
Hát vagyTVDfan_ vagy Ettinek, Esztinek, nekem mind1 !!
1 felhasználónak tetszik:
mano2
2010. december 11. 16:16
#8259
Bocsi,hogy így eltűntem csak elmerültem a TV-ben
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline