sziasztok
-
OFFTopic VI.
2010. december 11. 21:40
#8702
Idézet (bellsiam @ 2010.12.11. 21:39)
Szép jó estét mindenkinek.
Most gondolom mindenkinek az jár a fejében, hogy ki vagyok, és mit akarok itt.
Hát már egy ideje figyellek titeket, csak sose mertem írni, mert nem tudom, vesztek -e még fel "új tagokat" így a hatodik topiknál tartva.
Mondjuk jó pár embert már ismerek... (köztük Effyt
) és remélem nem leszek zavaró tényező... szerintem nem vagyok annyira borzasztó. 
Ne higgyetek neki
Amúgy szijjaa bells
1 felhasználónak tetszik:
bellsiam
2010. december 11. 21:41
#8703
Idézet (Candies @ 2010.12.11. 21:39)
Most én is játszottam szinkronosat
egy kis részlet:
Stefan: - Hellóka
Mason: - Hellószia!
Stefan: - Mi újság, van nálatok wc-papír?
Mason: - nincs
Stefan: - az nagy baj
Mason: - miért?
stefan: - mert megy a hasam, és állatira kéne wc-papír mert elfogyott, meg tudod ezt érteni? légyszíves!
mason: - figyelj! Damon se adott mikor én kértem, szóval...
stefan: - én nem Damon vagyok. Én adnék
Mason: - kabbe!
stefan: - várjál csak cukorfalat, látom nem érted, vagy adsz wc-papírt, vagy feldugok a seggedbe egy escetes ubit, megértetted? ehhez mit szólsz?
Mason: - na jó
stefan: - oké
damon: - wc-papírt kértél?
stefan: igen, azt kértem
damon: miért kell mindig kunyerálni?
többi titok

egy kis részlet:
Stefan: - Hellóka
Mason: - Hellószia!
Stefan: - Mi újság, van nálatok wc-papír?
Mason: - nincs
Stefan: - az nagy baj
Mason: - miért?
stefan: - mert megy a hasam, és állatira kéne wc-papír mert elfogyott, meg tudod ezt érteni? légyszíves!
mason: - figyelj! Damon se adott mikor én kértem, szóval...
stefan: - én nem Damon vagyok. Én adnék
Mason: - kabbe!
stefan: - várjál csak cukorfalat, látom nem érted, vagy adsz wc-papírt, vagy feldugok a seggedbe egy escetes ubit, megértetted? ehhez mit szólsz?
Mason: - na jó
stefan: - oké
damon: - wc-papírt kértél?
stefan: igen, azt kértem
damon: miért kell mindig kunyerálni?
többi titok
Te tényleg beteg vagy.
2010. december 11. 21:42
#8704
Idézet (nOmiee @ 2010.12.11. 21:41)
Te tényleg beteg vagy.

ha unatkozik az ember...
2010. december 11. 21:42
#8705
|
|
boszikaa97The GazttE♥SuG™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.16. Hozzászólás: 4792 Csatolások: 231 Azonosító: 129360 offline
|
Idézet (Candies @ 2010.12.11. 21:39)
Most én is játszottam szinkronosat
egy kis részlet:
Stefan: - Hellóka
Mason: - Hellószia!
Stefan: - Mi újság, van nálatok wc-papír?
Mason: - nincs
Stefan: - az nagy baj
Mason: - miért?
stefan: - mert megy a hasam, és állatira kéne wc-papír mert elfogyott, meg tudod ezt érteni? légyszíves!
mason: - figyelj! Damon se adott mikor én kértem, szóval...
stefan: - én nem Damon vagyok. Én adnék
Mason: - kabbe!
stefan: - várjál csak cukorfalat, látom nem érted, vagy adsz wc-papírt, vagy feldugok a seggedbe egy escetes ubit, megértetted? ehhez mit szólsz?
Mason: - na jó
stefan: - oké
damon: - wc-papírt kértél?
stefan: igen, azt kértem
damon: miért kell mindig kunyerálni?
többi titok

egy kis részlet:
Stefan: - Hellóka
Mason: - Hellószia!
Stefan: - Mi újság, van nálatok wc-papír?
Mason: - nincs
Stefan: - az nagy baj
Mason: - miért?
stefan: - mert megy a hasam, és állatira kéne wc-papír mert elfogyott, meg tudod ezt érteni? légyszíves!
mason: - figyelj! Damon se adott mikor én kértem, szóval...
stefan: - én nem Damon vagyok. Én adnék
Mason: - kabbe!
stefan: - várjál csak cukorfalat, látom nem érted, vagy adsz wc-papírt, vagy feldugok a seggedbe egy escetes ubit, megértetted? ehhez mit szólsz?
Mason: - na jó
stefan: - oké
damon: - wc-papírt kértél?
stefan: igen, azt kértem
damon: miért kell mindig kunyerálni?
többi titok
te aztán tudsz.
1 felhasználónak tetszik:
Zsüdi
2010. december 11. 21:43
#8708
|
|
boszikaa97The GazttE♥SuG™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.16. Hozzászólás: 4792 Csatolások: 231 Azonosító: 129360 offline
|
Idézet (bellsiam @ 2010.12.11. 21:39)
Szép jó estét mindenkinek.
Most gondolom mindenkinek az jár a fejében, hogy ki vagyok, és mit akarok itt.
Hát már egy ideje figyellek titeket, csak sose mertem írni, mert nem tudom, vesztek -e még fel "új tagokat" így a hatodik topiknál tartva.
Mondjuk jó pár embert már ismerek... (köztük Effyt
) és remélem nem leszek zavaró tényező... szerintem nem vagyok annyira borzasztó. 
szia
2010. december 11. 21:43
#8709
Idézet (Candies @ 2010.12.11. 21:42)
ha unatkozik az ember... 
Én is így vagyok a poénfeliratommal.
2010. december 11. 21:44
#8711
Idézet (bibicsibi @ 2010.12.11. 21:43)
norbika98 te ki vagy am?
Én?
Új gyerek
2010. december 11. 21:44
#8714
|
|
dave095 |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 09.12.15. Hozzászólás: 7183 Csatolások: 83636 Azonosító: 114760 offline
|
Idézet (bellsiam @ 2010.12.11. 21:39)
Szép jó estét mindenkinek.
Most gondolom mindenkinek az jár a fejében, hogy ki vagyok, és mit akarok itt.
Hát már egy ideje figyellek titeket, csak sose mertem írni, mert nem tudom, vesztek -e még fel "új tagokat" így a hatodik topiknál tartva.
Mondjuk jó pár embert már ismerek... (köztük Effyt
) és remélem nem leszek zavaró tényező... szerintem nem vagyok annyira borzasztó. 
bells
1 felhasználónak tetszik:
bellsiam
2010. december 11. 21:45
#8716
Idézet (dave095 @ 2010.12.11. 21:44)
bells

Megcsalsz Dávidka?
2010. december 11. 21:46
#8718
|
|
Zsüdi♔ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.11. Hozzászólás: 5217 Csatolások: 231 Azonosító: 124795 offline
|
Idézet (bibicsibi @ 2010.12.11. 21:39)
sziasztok
-
-
Szia!
1 felhasználónak tetszik:
bibicsibi
2010. december 11. 21:47
#8719
Idézet (bellsiam @ 2010.12.11. 21:39)
Szép jó estét mindenkinek.
Most gondolom mindenkinek az jár a fejében, hogy ki vagyok, és mit akarok itt.
Hát már egy ideje figyellek titeket, csak sose mertem írni, mert nem tudom, vesztek -e még fel "új tagokat" így a hatodik topiknál tartva.
Mondjuk jó pár embert már ismerek... (köztük Effyt
) és remélem nem leszek zavaró tényező... szerintem nem vagyok annyira borzasztó. 
Engem is ismersz ám,bezony
Én nagyon szívesen fogadlak itt,te is tudod
1 felhasználónak tetszik:
bellsiam
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
