OFFTopic VI.
2010. december 11. 22:00
#8763
|
|
Zsüdi♔ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.11. Hozzászólás: 5217 Csatolások: 231 Azonosító: 124795 offline
|
Idézet (Norbika98 @ 2010.12.11. 21:58)
semmit nem képzeltem...amúgy nem tudlak barátnak jelölni... 
Hát akkor meg mit drámázol??
1 felhasználónak tetszik:
bibicsibi
2010. december 11. 22:00
#8764
|
|
bellsiamQueen |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.08. Hozzászólás: 3245 Csatolások: 30 Azonosító: 132790 offline
|
Idézet (cassiecica @ 2010.12.11. 21:59)
uhh most nemtom mivan velem de... én most ugyérzem mintha kolonc lennék
mármint én látok 1 pár ujat, én nem ismerem őket, de mások igen...és most lehet hogy az ujak nem csipáznak engem 
Dehogynem.
2010. december 11. 22:00
#8765
Idézet (Zsüdi @ 2010.12.11. 21:57)
Ami az enyém, az bibicsibié is.

És az enyém?
2010. december 11. 22:00
#8766
|
|
nvirágMadhatter |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.25. Hozzászólás: 1846 Csatolások: 71 Azonosító: 131928 offline
|
Idézet (cassiecica @ 2010.12.11. 21:59)
uhh most nemtom mivan velem de... én most ugyérzem mintha kolonc lennék
mármint én látok 1 pár ujat, én nem ismerem őket, de mások igen...és most lehet hogy az ujak nem csipáznak engem 
Most egy kicsit én is ezt érzem
2010. december 11. 22:02
#8772
Veca és Csaba párbajozik?
Az a hülye tehetségtelen Norbika mi a f*szomat keres ott!
(már bocs)
Az a hülye tehetségtelen Norbika mi a f*szomat keres ott!
2010. december 11. 22:02
#8774
|
|
boszikaa97The GazttE♥SuG™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.16. Hozzászólás: 4792 Csatolások: 231 Azonosító: 129360 offline
|
Norbi! a fene essen beléd, hogy nem tudsz hazamenni!!!
de most komolyan... kész röhely az egész
(x-faktor, nem te norbika
)
(x-faktor, nem te norbika
2010. december 11. 22:03
#8776
Idézet (bellsiam @ 2010.12.11. 22:01)
A ROHADT ÉLETBE!! MI AZ HOGY VASTAG CSABA MEG VECA PÁRBAJOZIK??!!

miii?
am itt ülök a tv előtt
2010. december 11. 22:03
#8777
|
|
bellsiamQueen |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.08. Hozzászólás: 3245 Csatolások: 30 Azonosító: 132790 offline
|
Idézet (Norbika98 @ 2010.12.11. 22:02)
Veca és Csaba párbajozik?
Az a hülye tehetségtelen Norbika mi a f*szomat keres ott!
(már bocs)
Az a hülye tehetségtelen Norbika mi a f*szomat keres ott!
Kimondtad a gondolataimat. HÚZZON MÁR HAZA!!! MIT KERES A LEGJOBB HÁROMBA??!!
2010. december 11. 22:03
#8778
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Idézet (Norbika98 @ 2010.12.11. 22:02)
Veca és Csaba párbajozik?
Az a hülye tehetségtelen Norbika mi a f*szomat keres ott!
(már bocs)
Az a hülye tehetségtelen Norbika mi a f*szomat keres ott!
norbikaaHhH van háremed
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline