Starity

Daniel Radcliffe, Rupert Grint & Tom Felton - Go to halloween party 2009/10/31

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. december 14. 23:09 #21
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.14. 22:39)
Többnyire buli fotók voltak. Én úgy gondolom, hogy talán az ikrek egy haverja töltögette fel a képeket, az ikrek majdnem minden képen rajta voltak, vagy ők csinálták, pl közös bulizós képek Ruperttel, Tommal stb. Ami nagyon megragadt bennem azok az ikrek bulizós képei, ezek aztán tudják hogyan kell élni  blink.gif 
Olyan képek is voltak fent, ami közvetlenül az ikrek szobájában készült, valószínűleg reggel. Kócos hajuk volt, gyűrött ruha, táskás szemek, Mac laptop, piás üvegek mindenhol, kibontott chipses zacskók. Minimum harmad (!!!) naposak voltak, a képek alapján. Nem is csodálom, hogy törölték az oldalt. Emmáról volt még pár kép, Rupertről és Danről kevés, inkább ikrek, Matt és Katie Leung  rolleyes.gif



Óóóó értem... hmm megnéztem volna... nah mind1, ez már csak a képzeletemben marad...
2010. december 14. 23:26 #22
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Fúúú, azokat azért én is megnéztem volna, bár lehet jobb, hogy nem, elég ha rólam készül egy ilyen kép, vagy valamelyik ismerősömről és máris sikerül beleélnem magam. biggrin.gif El tudom képzelni mi lehet a szobájukban. rolleyes.gif

Idézet (RoseAnn @ 2010.12.14. 20:21)
De hol van akkor Jázmin... Nah tudom minek öltözök legközelebb... : )

Egyik barátnőm tavaly farsangkor Jázmin volt, három napig festette a nadrágot mire sikerült valami hasonló színt eszkábálni...
De ezek a jelmezötletek... mondjuk nekik van pénzük mindenfélét kitalálni és kivitelezni, én is pont ezért vagyok bajban, fogalmam sincs mi legyek farsangkor. mellow.gif A tavalyi Sötétséget (Nagy feketeség, Sötétség Úrnője, kinek mi) idén már nem tudom eljátszani biggrin.gif
2010. december 14. 23:37 #23
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2010.12.14. 23:26)

Egyik barátnőm tavaly farsangkor Jázmin volt, három napig festette a nadrágot mire sikerült valami hasonló színt eszkábálni...
De ezek a jelmezötletek... mondjuk nekik van pénzük mindenfélét kitalálni és kivitelezni, én is pont ezért vagyok bajban, fogalmam sincs mi legyek farsangkor. mellow.gif A tavalyi Sötétséget (Nagy feketeség, Sötétség Úrnője, kinek mi) idén már nem tudom eljátszani biggrin.gif



Jó lenne, ha azon kellene gondolkodnom mi legyek farsangkor, de már nem igazán van rá lehetőség... Lehet, lesz vmi egyetemi hülyeség de az közel nem olyan mint amikor oviba meg általánosba volt... azt nagyon szerettem... Már közép suliban is csak elsőben mentünk el a farsangra a többi évben nem is, mert olyan rossz volt...

Minden esetre szerintem ne róluk vegyél példát a jelmez kitalálásában... : )
2010. december 14. 23:38 #24
- törölt felhasználó -    
Engem sokkolt amit láttam, és azt kívántam bárcsak ne kerültem volna fel az oldalra. Sejtettem, hogy ez a két gyerek nem anyuci kis kedvence de ezt azért nem gondoltam volna róluk. Ne gondoljatok semmi túl rosszra, semmi drog, csak pia és buli de az ezerrel. Még jó, hogy nem magyar barátnője van. Állítólag mi magyarok tudunk szórakozni a legjobban, már csak az kellene, főleg Jamesnek biggrin.gif Na ő aztán tud pofákat vágni, főleg ha már ivott is. Nagyjából ennyi, emlékszem más dologra is de azt inkább nem osztom meg biggrin.gif
2010. december 14. 23:40 #25
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.14. 23:38)
Engem sokkolt amit láttam, és azt kívántam bárcsak ne kerültem volna fel az oldalra. Sejtettem, hogy ez a két gyerek nem anyuci kis kedvence de ezt azért nem gondoltam volna róluk. Ne gondoljatok semmi túl rosszra, semmi drog, csak pia és buli de az ezerrel. Még jó, hogy nem magyar barátnője van. Állítólag mi magyarok tudunk szórakozni a legjobban, már csak az kellene, főleg Jamesnek  biggrin.gif Na ő aztán tud pofákat vágni, főleg ha már ivott is. Nagyjából ennyi, emlékszem más dologra is de azt inkább nem osztom meg  biggrin.gif



Jaj most egész éjszaka ezen fog járni az agyam és nem tudok aludni és emiatt holnap hulla fáradt leszek a stilisztika zh-m közben...
2010. december 14. 23:45 #26
- törölt felhasználó -    
Idézet (RoseAnn @ 2010.12.14. 23:40)
Jaj most egész éjszaka ezen fog járni az agyam és nem tudok aludni és emiatt holnap hulla fáradt leszek a stilisztika zh-m közben...


Azt nem akarjuk. biggrin.gif
Biztosan akarod tudni? unsure.gif
2010. december 14. 23:47 #27
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.14. 23:45)
Azt nem akarjuk. biggrin.gif 
Biztosan akarod tudni?  unsure.gif



Természetesen! : )
2010. december 14. 23:53 #28
- törölt felhasználó -    
Idézet (RoseAnn @ 2010.12.14. 23:47)
Természetesen! : )


James, ha részeg, mindig nyújtogatja a nyelvét és nyalogatja azt, ami pont ott van mellette. Például üres sörösüveg, szívószál stb. blink.gif rolleyes.gif Nem tudom hová tenni ezt a dolgot, én sokat nevettem a képeken, viccesek voltak. biggrin.gif
Cska néha jut eszembe a kép, múltkor éppen akkor mikor a moziban néztük a 7-ik filmet, és muszáj volt röhögnöm, nem bírtam ki biggrin.gif
2010. december 14. 23:57 #29
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.14. 23:53)
James, ha részeg, mindig nyújtogatja a nyelvét és nyalogatja azt, ami pont ott van mellette. Például üres sörösüveg, szívószál stb.  blink.gif  rolleyes.gif Nem tudom hová tenni ezt a dolgot, én sokat nevettem a képeken, viccesek voltak.  biggrin.gif 
Cska néha jut eszembe a kép, múltkor éppen akkor mikor a moziban néztük a 7-ik filmet, és muszáj volt röhögnöm, nem bírtam ki  biggrin.gif



Hajjajj elképzeltem... Akkor mi nem is biztos, h jól kijönnénk egymással, mert nem szeretem a nyálas dolgokat... Mindig eszembe jut a gyerek aki csurgatta a nyálát a bevásárlókosaramba amikor leraktam egy pillanatra...
Bár... attól függ mit nyalogat...
2010. december 15. 00:14 #30
- törölt felhasználó -    
Idézet (RoseAnn @ 2010.12.14. 23:57)
Hajjajj elképzeltem... Akkor mi nem is biztos, h jól kijönnénk egymással, mert nem szeretem a nyálas dolgokat... Mindig eszembe jut a gyerek aki csurgatta a nyálát a bevásárlókosaramba amikor leraktam egy pillanatra...
Bár... attól függ mit nyalogat...


Bulifotók, gondolom hogy csak a pia tette, amúgy pedig nem nyalogat semmit sem, csak úgy -szerintem-.
Azért az ökörködés is jobb, mintha drogoznának vagy kárt tennének egymásban. Én egyébként nem értem, hogy nem veszi észre őket senki? Vörös hajjal is mentek már bulizni, hogy hogy nem kerültek még be egyetlen pletyka magazinba vagy egy két nagyobb pletyka oldalra .. mellow.gif
2010. december 15. 00:18 #31
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.15. 00:14)
Bulifotók, gondolom hogy csak a pia tette, amúgy pedig nem nyalogat semmit sem, csak úgy -szerintem-.
Azért az ökörködés is jobb, mintha drogoznának vagy kárt tennének egymásban. Én egyébként nem értem, hogy nem veszi észre őket senki? Vörös hajjal is mentek már bulizni, hogy hogy nem kerültek még be egyetlen pletyka magazinba vagy egy két nagyobb pletyka oldalra ..  mellow.gif


Ez tényleg érdekes... Lehet, h ott angliában ez olyan mint nálunk ha bemegy egy boltba Máté Krisztina (hirtelen ő jutott eszembe) szal, h ismert de nem nagy dolog nekik...
Egyébként ez teljesen normális, h buliznak... melyik fiatal nem...
Nah megyek aludni... szép gondolatokkal a fejemben... Jó éjt! : )
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 15. 00:30 #32
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (RoseAnn @ 2010.12.14. 23:37)
Jó lenne, ha azon kellene gondolkodnom mi legyek farsangkor, de már nem igazán van rá lehetőség... Lehet, lesz vmi egyetemi hülyeség de az közel nem olyan mint amikor oviba meg általánosba volt... azt nagyon szerettem... Már közép suliban is csak elsőben mentünk el a farsangra a többi évben nem is, mert olyan rossz volt... 
Minden esetre szerintem ne róluk vegyél példát a jelmez kitalálásában...  : )


Ez se sulis, szerencsére oda már nem járok, nagyon nem szerettem. rolleyes.gif Hát ja, gimiben a farsangok semmire nem jók...
Mi minden évben megtartjuk baráti körben a farsangot és vagyunk olyan lököttek, hogy elmegyünk bulizni, természetesen soha senki nem tudja, hogy épp mi van és tavaly mikor valakinek megválaszoltuk, hogy farsang, elkezdett sápítozni, hogy lemaradt a farsangról. laugh.gif Kis tudatlan. tongue.gif

Hát egyszer kerüljek egy buliba velük és olyat fogok röhögni. biggrin.gif Ezek szerint ők is kb magyar módra élvezik az életet, rengeteg ilyet látok, ha kimozdulok, partyfotókon is sok ökör van (persze a normálisabb, nem pics@, diszkóbajnok rétegben).
2010. december 15. 08:53 #33
- törölt felhasználó -    
Idézet (Domcicc @ 2010.12.15. 00:30)

Hát egyszer kerüljek egy buliba velük és olyat fogok röhögni. biggrin.gif Ezek szerint ők is kb magyar módra élvezik az életet, rengeteg ilyet látok, ha kimozdulok, partyfotókon is sok ökör van (persze a normálisabb, nem pics@, diszkóbajnok rétegben).


Csinálj akkor képet is, kösz biggrin.gif
2010. december 15. 15:35 #34
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.15. 08:53)
Csinálj akkor képet is, kösz  biggrin.gif


Alap, ki nem hagynám biggrin.gif
2010. december 15. 15:44 #35
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
+3 Rupert.. Nah ezeknek a mérete sem közelíti meg a HQ-t, de azért nem picike ezért bátorkodom berakni őket meg hát öhhh... Nézzétek meg és tudni fogjátok mire gondolok... : ) : P
5 felhasználónak tetszik: Domcicc, kateblock, funny18, Dancsy, Barbygirl95
2010. december 15. 16:01 #36
- törölt felhasználó -    
Idézet (RoseAnn @ 2010.12.15. 15:44)
+3 Rupert.. Nah ezeknek a mérete sem közelíti meg a HQ-t, de azért nem picike ezért bátorkodom berakni őket meg hát öhhh... Nézzétek meg és tudni fogjátok mire gondolok... : ) : P


Ennél jobban össze sem tudtad volna foglalni rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: RoseAnn, funny18, Dancsy
2011. január 07. 23:39 #37
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
+2 Dan... Szeretem ezt a pólóját, olyan aranyos... De azért a szatyor itt is befigyel...
3 felhasználónak tetszik: Domcicc, Dancsy, Barbygirl95
2011. január 08. 19:28 #38
- törölt felhasználó -    
Idézet (RoseAnn @ 2011.01.07. 23:39)
+2 Dan... Szeretem ezt a pólóját, olyan aranyos... De azért a szatyor itt is befigyel...


Mi a francnak költse a pénzt táskára, ha eldobható szatyor is van? pardon.gif Főleg, mikor neki lenne miből táskát venni. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: RoseAnn
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok