Starity

David Tennant 2

101 oldal 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. április 26. 11:31 #1981
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Átérzem a haragodat. Olyan bosszantó, hogy az igazán tehetséges, rég óta a szakmában dolgozó színészek többsége le van ejtve még szakmailag is. Tudni kell, hogy aki meleget játszik, azt általában díjazzák valamivel, főleg ha olyan jelenetek is vannak a filmben. Nem értem miért automatikus ez. Azt kellene díjazni, aki jól csinálja a dolgát, tök mindegy, hogy mit csinál. Persze az ilyesmi is ízlés kérdése, de azért az ember, ha nem elfogult, látja a valóságot. David igen is megérdemelné, hogy a Single Fatherért jelöljék. Egyszerűen szívszaggatóan hiteles! Az egy valódi dráma, olyan, ami bárkivel megeshet. Nem csak azt kellene jutalmazni, ami bizarr, vagy perverz. A Single Father egy sokkal valóságosabb történet, sokkal jobban át tudom élni. Olyan fájdalmasan igazi. Ha ez nem dráma, akkor én sem tudom mi az. sad.gif
2011. április 26. 11:41 #1982
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.26. 11:31)
Átérzem a haragodat. Olyan bosszantó, hogy az igazán tehetséges, rég óta a szakmában dolgozó színészek többsége le van ejtve még szakmailag is. Tudni kell, hogy aki meleget játszik, azt általában díjazzák valamivel, főleg ha olyan jelenetek is vannak a filmben. Nem értem miért automatikus ez. Azt kellene díjazni, aki jól csinálja a dolgát, tök mindegy, hogy mit csinál. Persze az ilyesmi is ízlés kérdése, de azért az ember, ha nem elfogult, látja a valóságot. David igen is megérdemelné, hogy a Single Fatherért jelöljék. Egyszerűen szívszaggatóan hiteles! Az egy valódi dráma, olyan, ami bárkivel megeshet. Nem csak azt kellene jutalmazni, ami bizarr, vagy perverz. A Single Father egy sokkal valóságosabb történet, sokkal jobban át tudom élni. Olyan fájdalmasan igazi. Ha ez nem dráma, akkor én sem tudom mi az.  sad.gif


David meleget játszott az Einstein & Eddington filmben is, amiért jelölték is, de a díj (jogosan) a Wallanderhez ment, Kenneth Brannagh-hoz, ami érthető, annyira az E & E sem volt jó, hogy legyűrje Kennethéket rolleyes.gif

Jól van, nem idegesítem magamat ilyeneken. Davidet nem zavarja, akkor engem sem.

Fright Night promó:

http://i638.photobucket.com/albums/uu108/kandywho/Odds%20and%20Sods/Empire1.jpg
3 felhasználónak tetszik: funny18, Grace Benning, Sally Sparrow
2011. április 26. 12:09 #1983
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.26. 11:41)

Fright Night promó:
http://i638.photobucket.com/albums/uu108/kandywho/Odds%20and%20Sods/Empire1.jpg


Aha, szóval emiatt van ez a nagy hisztéria. w00t.gif Vessen rám valaki egy követ, de én nem akarnám rávetni magam. blink.gif Persze annyira más, és ez akár még izgalmas is lehet. Adok egy esélyt majd ennek a filmnek is, mert ilyen szerepben úgy se sűrűn látom Davidet. Érdekes lesz, aztán majd meglátom.
2011. április 26. 12:14 #1984
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.26. 12:09)
Aha, szóval emiatt van ez a nagy hisztéria.  w00t.gif Vessen rám valaki egy követ, de én nem akarnám rávetni magam.  blink.gif Persze annyira más, és ez akár még izgalmas is lehet.



Zavarnám elfelé, ha négyszer kopogtatna az ablakomon mellow.gif Rám mozdulna, küldeném elfelé, az is biztos. dry.gif
Bízunk Davidben csak remélni tudjuk, hogy amcsi film ellenére jó szerepe lesz (vannak kivételek, jó amerikai filmek) de az én fangörl lelkivilágomat nem mozgatja meg.

Idézet (Grace Benning @ 2011.04.26. 12:09)
Adok egy esélyt majd ennek a filmnek is, mert ilyen szerepben úgy se sűrűn látom Davidet. Érdekes lesz, aztán majd meglátom.


Remélem nem is fogjuk többször mellow.gif
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, funny18, Sally Sparrow
2011. április 26. 12:18 #1985
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.26. 12:14)
Zavarnám elfelé, ha négyszer kopogtatna az ablakomon  mellow.gif Rám mozdulna, küldeném elfelé, az is biztos.  dry.gif


Ebben a hacukában, ezzel a hajjal, sminkkel pont úgy néz ki, mint Kabír Bedi. _nevet.gif Nem szeressem Kabír Bedit. rolleyes.gif

Idézet (kateblock @ 2011.04.26. 12:14)
Bízunk Davidben csak remélni tudjuk, hogy amcsi film ellenére jó szerepe lesz (vannak kivételek, jó amerikai filmek) de az én fangörl lelkivilágomat nem mozgatja meg.


Nem várok sokat a filmtől, úgyhogy csalódni is csak pozitívan csalódhatok. rolleyes.gif Ez a jó abban, ha néha kicsit pesszimista az ember. Abban biztos vagyok, hogy Davidet érdekes lesz ebben a személyiségétől igen eltérő szerepben látni, és azt is nagyon erősen remélem, hogy jól fogja csinálni a dolgot. Már egy ideje bizalmat szavaztam ennek a színésznek, mert tudom, hogy mire képes.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 26. 12:46 #1986
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.26. 12:18)
Ebben a hacukában, ezzel a hajjal, sminkkel pont úgy néz ki, mint Kabír Bedi.  _nevet.gif Nem szeressem Kabír Bedit.  rolleyes.gif 
Nem várok sokat a filmtől, úgyhogy csalódni is csak pozitívan csalódhatok.  rolleyes.gif Ez a jó abban, ha néha kicsit pesszimista az ember. Abban biztos vagyok, hogy Davidet érdekes lesz ebben a személyiségétől igen eltérő szerepben látni, és azt is nagyon erősen remélem, hogy jól fogja csinálni a dolgot. Már egy ideje bizalmat szavaztam ennek a színésznek, mert tudom, hogy mire képes.


Ezután a borzalom után Gobetweenies promók itt biggrin.gif

És ha már rádiónál tartunk, tegnap meghallgattam a Kafka Musicalt. Soha nem gondoltam volna, hogy pont egy audió lesz az, amin többet sírok, mint a Recoveryn. Rendesen kínlódás volt végighallgatni, szívem szerint végig sem hallgattam volna olyan szomorú volt cray.gif
2011. április 26. 12:54 #1987
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.26. 12:46)
Ezután a borzalom után Gobetweenies promók itt  biggrin.gif 
És ha már rádiónál tartunk, tegnap meghallgattam a Kafka Musicalt. Soha nem gondoltam volna, hogy pont egy audió lesz az, amin többet sírok, mint a Recoveryn. Rendesen kínlódás volt végighallgatni, szívem szerint végig sem hallgattam volna olyan szomorú volt cray.gif


Jók a képek! Köszi az enyhítést. thumbsup.gif meghajolo.gif biggrin.gif
Milyen hosszú volt a Kafka Musical?
2011. április 26. 12:56 #1988
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.26. 12:54)
Jók a képek! Köszi az enyhítést.  thumbsup.gif  meghajolo.gif  biggrin.gif 
Milyen hosszú volt a Kafka Musical?


84 perc. rolleyes.gif
2011. április 26. 12:59 #1989
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.26. 12:56)
84 perc.  rolleyes.gif


84 perc bőgés. blink.gif Istenien hangzik... blink.gif
David mostanában arra hajt, hogy bennünket megbőgessen. Amikor meg nem, akkor arra, hogy elborzadva szemléljem a Jaffar jelmezét. _nevet.gif Mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy a bőgetéshez nagyon ért. Komolyan az egyik legjobb drámai színész, akit valaha láttam. blush.gif
2011. április 26. 19:09 #1990
Sunyi
Sunyi
Time Lady
 
StátuszNot impossible, just… a bit unlikely!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 0
Azonosító: 148328
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.26. 08:14)
Szia! Üdv erre, vándor lélek!  biggrin.gif  rohog.gif  smileeee.gif 
Nem, azóta van újabb kép (az fake volt), a Radio Times Április 28-i magazinból, valaki előre kifotózta ezt a khm .. szép képet. Nem láttad még?


Láttam már, csak reméltem hogy az a fake..
Így nem tetszik, de van3 és fél hónapom hogy megszeressem, ha minden másnap megnézem, akkor bele fogok jönni augusztusra:D:D
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 26. 20:43 #1991
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.26. 12:59)
84 perc bőgés.  blink.gif Istenien hangzik... blink.gif 
David mostanában arra hajt, hogy bennünket megbőgessen. Amikor meg nem, akkor arra, hogy elborzadva szemléljem a Jaffar jelmezét.  _nevet.gif Mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy a bőgetéshez nagyon ért. Komolyan az egyik legjobb drámai színész, akit valaha láttam.  blush.gif


Ha nem is 84 percnyi sírás... Tanultam Kafkáról és tudtam, hogy beteg ember volt, az ember szíve amúgy is megszakad. Zsidó volt, tuberkolózisban szenvedett, beszélni alig tudott a torok és egyéb betegségei miatt, itt pedig arról volt szó, hogy akaratán kívül, apja miatt vállalt szerepet egy musicalben és önmagát alakította benne. Emésztési gondjai is voltak, vegetáriánus volt és az audió egyből úgy kezdődött, hogy szerelme, Dora után sírt. Életében 2szer volt nős és azt a bizonyos dolgot is csak egyszer csinálta és az sem igazán jött neki össze, mert kiderült, hogy a nő, akivel csinálta azt a bizonyos dolgot, a főnöke felesége és ha ez még nem lenne elég baj,a bizonyos dolog 'csúcsán', mikor mindketten elértek egy pontot, Milena a sajét férje nevét nyögte ki. A Recovery azért volt másabb, mert ott láttad a jeleket, hogy van még remény de Kafkáról tanultam és tudtam, hogy milyen sokan szenvedett. Végigdadogta az audiót, kisebb nagyobb légzési problémákkal és pont mikor életében először sikerült előadni egy dalt, ami olyan szomorú volt, hogy csak na, hallod amint az utolsókat lélegzi és meghal. Tesói közül kettő fiatalon halt meg, a többi koncentrációs táborban. Ez olyan szép és tragikus audió egyben, de már a gépről is letöröltem, nekem ez már túl depressziós unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 27. 06:04 #1992
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.26. 20:43)
Ha nem is 84 percnyi sírás... Tanultam Kafkáról és tudtam, hogy beteg ember volt, az ember szíve amúgy is megszakad. Zsidó volt, tuberkolózisban szenvedett, beszélni alig tudott a torok és egyéb betegségei miatt, itt pedig arról volt szó, hogy akaratán kívül, apja miatt vállalt szerepet egy musicalben és önmagát alakította benne. Emésztési gondjai is voltak, vegetáriánus volt és az audió egyből úgy kezdődött, hogy szerelme, Dora után sírt. Életében 2szer volt nős és azt a bizonyos dolgot is csak egyszer csinálta és az sem igazán jött neki össze, mert kiderült, hogy a nő, akivel csinálta azt a bizonyos dolgot, a főnöke felesége és ha ez még nem lenne elég baj,a bizonyos dolog 'csúcsán', mikor mindketten elértek egy pontot, Milena a sajét férje nevét nyögte ki. A Recovery azért volt másabb, mert ott láttad a jeleket, hogy van még remény de Kafkáról tanultam és tudtam, hogy milyen sokan szenvedett. Végigdadogta az audiót, kisebb nagyobb légzési problémákkal és pont mikor életében először sikerült előadni egy dalt, ami olyan szomorú volt, hogy csak na, hallod amint az utolsókat lélegzi és meghal. Tesói közül kettő fiatalon halt meg, a többi koncentrációs táborban. Ez olyan szép és tragikus audió egyben, de már a gépről is letöröltem, nekem ez már túl depressziós  unsure.gif


Jó reggelt Mindenkinek! beer.gif
Nos, Kate, ha a Kafka neked sok volt, akkor én inkább meg se hallgatom. Elég lesz a Single Father részeivel megbírkóznom. Ráadásul töredelmesen bevallom, sosem szerettem Kafka munkásságát. sad.gif Úgyhogy ez kimarad.
Megtaláltam a Unitedot!!! biggrin.gif thumbsup.gif
2011. április 27. 07:31 #1993
- törölt felhasználó -    
Jó reggelt kívánok mindenkinek!

Idézet (Grace Benning @ 2011.04.27. 06:04)

Megtaláltam a Unitedot!!!  biggrin.gif  thumbsup.gif


Remek. thumbsup.gif Talán lesz is hozzá felirat, ha még vársz is kicsit vagy nézd, ha nem zavar David walesi és Dougray skót akcentusa biggrin.gif

Ha Sally végre ideér, nyit új topikot, átköltözünk oda, addig is pedig ..

Na ki volt az a rettenetesen jókisjány http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png, aki a jövőhét végén DT/DW tortát kap a hapsijától? http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png

Jelentkező? http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 27. 08:08 #1994
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.27. 07:31)
Jó reggelt kívánok mindenkinek!
Remek.  thumbsup.gif Talán lesz is hozzá felirat, ha még vársz is kicsit vagy nézd, ha nem zavar David walesi és Dougray skót akcentusa  biggrin.gif 
Ha Sally végre ideér, nyit új topikot, átköltözünk oda, addig is pedig ..
Na ki volt az a rettenetesen jókisjány http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png, aki a jövőhét végén DT/DW tortát kap a hapsijától? http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png 
Jelentkező? http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/innocent.png


Csak nem közeleg ennek a rettenetesen jókislánynak a születésnapja, hogy ilyenféle tortát kap? biggrin.gif Öröm a köbön! thumbsup.gif Várod, mi? wink.gif
Huhh, eszembe se jutott, hogy a skót meg a walesi akcentus még nekem kicsit sok. Fjancba. Csak megvárom a feliratot. Ennél a filmnél nem akarok kihagyni semmit. unsure.gif
2011. április 27. 08:30 #1995
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.27. 08:08)
Csak nem közeleg ennek a rettenetesen jókislánynak a születésnapja, hogy ilyenféle tortát kap?  biggrin.gif Öröm a köbön!  thumbsup.gif Várod, mi?  wink.gif 
Huhh, eszembe se jutott, hogy a skót meg a walesi akcentus még nekem kicsit sok. Fjancba. Csak megvárom a feliratot. Ennél a filmnél nem akarok kihagyni semmit.  unsure.gif


Not a big deal. De micsoda fejlődés, sajátmaga kérdezte, hogy akarok-e egyet kapni biggrin.gif

I do love my sometimes slightly childish but Sam Tyler lookalike boyfriend rohog.gif

David akcentusa érthető, de Dougray skótja amolyan 'old skool', néha még nálam is betette a kaput, mit ne mondjak _nevet.gif

Hogy mekkora veszekedés volt/van twitteren és mindenhol a tegnapi BAFTA miatt. Atyám. Matt Smith jelölést kapott a BAFTA-ra, mint a Doki, ami ezelőtt egyetlen 'Dokinak' sem sikerült és láss csodát, egyből kikiálltották a legjobb doki ever-nek, csak mert Christophert és Davidet soha nem jelölték Dokiként (sem). mellow.gif
2011. április 27. 08:34 #1996
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (kateblock @ 2011.04.27. 08:30)
Not a big deal. De micsoda fejlődés, sajátmaga kérdezte, hogy akarok-e egyet kapni  biggrin.gif 
I do love my sometimes slightly childish but Sam Tyler lookalike boyfriend  rohog.gif


I'm so sure you do, my darling! thumbsup.gif He can be such a sweetheart! thumbsup.gif

Idézet (kateblock @ 2011.04.27. 08:30)
David akcentusa érthető, de Dougray skótja amolyan 'old skool', néha még nálam is betette a kaput, mit ne mondjak  _nevet.gif 
Hogy mekkora veszekedés volt/van twitteren és mindenhol a tegnapi BAFTA miatt. Atyám. Matt Smith jelölést kapott a BAFTA-ra, mint a Doki, ami ezelőtt egyetlen 'Dokinak' sem sikerült és láss csodát, egyből kikiálltották a legjobb doki ever-nek, csak mert Christophert és Davidet soha nem jelölték Dokiként (sem).  mellow.gif


Old skool skót akcentus? Olyan mint Douglas Henshallé? Csak mert az övét imádom, de felirat kell hozzá. w00t.gif Viszont legalább smexy. blush.gif
Most akkor a David rajongók támadják a Matt rajongókat és vica versa? Egyébként valóban igazságtalanság, hogy DT sose kapott jelölést semmiért, ez a srác meg beesik és rögtön jelölik. Kicsit nem fair, de hát ilyen az élet.
2011. április 27. 08:44 #1997
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.26. 11:41)
Fright Night promó:
http://i638.photobucket.com/albums/uu108/kandywho/Odds%20and%20Sods/Empire1.jpg


Jó reggelt! biggrin.gif
Hűha, micsoda kép. Alig tér el a legelső képtől, ami megjelent róla... Nekem bejön PV, khmm... rolleyes.gif A körömlakkot és a piercinget leszámítva. blush.gif laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 27. 08:46 #1998
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.26. 12:18)
Ebben a hacukában, ezzel a hajjal, sminkkel pont úgy néz ki, mint Kabír Bedi.  _nevet.gif Nem szeressem Kabír Bedit. rolleyes.gif


Most hogy mondod, tényleg! w00t.gif Így már értem, nekem miért tetszik... blush.gif Én viszont ugyanis nagyon szeretem Kabir Bedit... rolleyes.gif Már kicsiként Sandokan rajongó voltam és oda voltam, meg vissza a pasasért. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 27. 08:49 #1999
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Kíváncsi leszek, mikor ered el az eső... Erre mifelénk eléggé lóg a lába... mellow.gif

http://28.media.tumblr.com/tumblr_lek0l6uLJa1qb84lwo1_500.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2011. április 27. 08:53 #2000
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Kérem szépen lezárni a témát, elérkeztünk a 100. oldalhoz és a 2000. hozzászóláshoz! blush.gif
101 oldal 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok