Starity

David Tennant 2

101 oldal 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. április 19. 09:41 #1901
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.19. 08:45)
Én nem ismerem őt... unsure.gif Milyen híreid vannak?


Benedict a 2010-es BBC-s Sherlock Holmes főszereplője Marin Freeman mellett. A sorozat annyira nem nagy szám de Benedict hatalmas egy színész, láttam már más filmekben is. Wow. Az egyik legjobb biggrin.gif

United - Promo

Csak erős idegzetűeknek, látván a felső képet. Ez most valami vicc? Milyen promokép az ilyen? blink.gif

UNited review with pics and videos

Újabb review

United videó (be kell hozzá jelentkezni)

Decoy Bride promo

Decoy Bride be lesz mutatva Cannesben, nemsokára, ami persze nem azt jelenti, hogy mi megkapjuk. Ez az utolsó úgymond privát vetítés mielőtt megjelenne a mozikban.
2011. április 19. 11:08 #1902
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.19. 09:41)
Csak erős idegzetűeknek, látván a felső képet. Ez most valami vicc? Milyen promokép az ilyen?  blink.gif [...] Decoy Bride be lesz mutatva Cannesben, nemsokára, ami persze nem azt jelenti, hogy mi megkapjuk. Ez az utolsó úgymond privát vetítés mielőtt megjelenne a mozikban.


Ez promóciós kép? blink.gif Annak kissé ijesztő. Meg egyáltalán. unsure.gif
Jaj, ez nagyon édes kép! *olvadozik*
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 19. 11:11 #1903
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Egyébként szép jó reggelt mindenkinek! thumbsup.gif
Látom, elkezdtétek/tük az utolsó 100-ast. rohog.gif Már nagyon lelkes vagyok. biggrin.gif

A United filmre egyébként kíváncsi vagyok, annak ellenére, hogy nem áll hozzám semennyire közel a futball, viszont már előre rettegek például azoktól a jelenetektől, amiket hóban, hidegben forgattak... Mindig eszembe jutnak a hírek a forgatásról, miszerint szegény ott vacog és nem adnak rá semmi meleget... dry.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 19. 11:13 #1904
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Most találtam ezt a képet, ti már biztosan láttátok, nekem újdonság... Milyen fess... rolleyes.gif biggrin.gif

http://26.media.tumblr.com/tumblr_l6r2s2KZQk1qawt1wo1_500.jpg
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 19. 11:18 #1905
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.18. 08:35)
barátunk bizony felugrált a kanapéra, mikor Graham tesztelte Shakespeare tudásukat  rohog.gif No comment  biggrin.gif


thumbsup.gif

1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 19. 11:31 #1906
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.19. 11:11)

A United filmre egyébként kíváncsi vagyok, annak ellenére, hogy nem áll hozzám semennyire közel a futball, viszont már előre rettegek például azoktól a jelenetektől, amiket hóban, hidegben forgattak... Mindig eszembe jutnak a hírek a forgatásról, miszerint szegény ott vacog és nem adnak rá semmi meleget... dry.gif


Ha ez megnyugtat, a focistákon még kevesebb ruha van. Minden színésznek ugyanannyi ruha járt, az más, hogy felvételkor mennyi volt rajtuk. biggrin.gif

Idézet (Sally Sparrow @ 2011.04.19. 11:18)
thumbsup.gif 


Bolond rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. április 19. 11:36 #1907
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.19. 09:41)
Benedict a 2010-es BBC-s Sherlock Holmes főszereplője Marin Freeman mellett. A sorozat annyira nem nagy szám de Benedict hatalmas egy színész, láttam már más filmekben is. Wow. Az egyik legjobb  biggrin.gif 
United - Promo 
Csak erős idegzetűeknek, látván a felső képet. Ez most valami vicc? Milyen promokép az ilyen?  blink.gif 
UNited review with pics and videos
Újabb review
United videó (be kell hozzá jelentkezni)
Decoy Bride promo
Decoy Bride be lesz mutatva Cannesben, nemsokára, ami persze nem azt jelenti, hogy mi megkapjuk. Ez az utolsó úgymond privát vetítés mielőtt megjelenne a mozikban.


Még a második talán promókép, de az első?? Ki a fene találta ezt ki? blink.gif
Á, szóval David is megy idén Cannes-ba! beer.gif Ez olyan rosszat nem jelenthet, ugye?
2011. április 19. 11:43 #1908
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.19. 11:36)
Még a második talán promókép, de az első?? Ki a fene találta ezt ki?  blink.gif 


Azt hiszem, hogy meg van a Stupidest face contest nyertese rohog.gif

Idézet (Grace Benning @ 2011.04.19. 11:36)
Á, szóval David is megy idén Cannes-ba!  beer.gif Ez olyan rosszat nem jelenthet, ugye?


Szerintem nem oszt nem szoroz semmit. Rupert Grint egyik filmje, a Cherrybomb szintén ment Cannnesbe de semmi jót nem tett a filmnek. Félreértés ne essék, rossz sem. Az a film még Rupert és James Nesbitt nevével is csak az UK-ban, USA-ban és Ausztráliában jelent meg, ha jól tudom, pedig ment Cannesbe is, szóval szerintem ez önmagában nem emeli vagy csökkenti a profilját és ugyanúgy semmi esély rá, hogy nálunk is legyen, mint eddig. mellow.gif
David maga oda biztosan nem megy a MAAN miatt. Kíváncsi vagyok mit szólnak majd a filmhez, a szintén skót Young Adam filmet az egekig Istenítették évekkel ezelőtt pedig nem volt túl jó film.
2011. április 19. 12:14 #1909
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.19. 11:43)
Azt hiszem, hogy meg van a Stupidest face contest nyertese  rohog.gif 
Szerintem nem oszt nem szoroz semmit. Rupert Grint egyik filmje, a Cherrybomb szintén ment Cannnesbe de semmi jót nem tett a filmnek. Félreértés ne essék, rossz sem. Az a film még Rupert és James Nesbitt nevével is csak az UK-ban, USA-ban és Ausztráliában jelent meg, ha jól tudom, pedig ment Cannesbe is, szóval szerintem ez önmagában nem emeli vagy csökkenti a profilját és ugyanúgy semmi esély rá, hogy nálunk is legyen, mint eddig.  mellow.gif 
David maga oda biztosan nem megy a MAAN miatt. Kíváncsi vagyok mit szólnak majd a filmhez, a szintén skót Young Adam filmet az egekig Istenítették évekkel ezelőtt pedig nem volt túl jó film.


Mondjuk ja, ami a Cannes-i, vagy a Velencei Fesztiválon van, abból nem biztos, hogy siker lesz. Jó filmek vannak ott, zömével, de inkább a művésznép kattan rá ezekre.
Szóval David nem megy. sad.gif Pedig lehet, hogy jó lett volna. Egy értelmes interjúnak tudnék örülni.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 19. 12:29 #1910
- törölt felhasználó -    
Egy szerencsés fan készített egy képet Daviddel, még csütörtökön. The man wears Friday socks and Yoda T-shirt rofl.gif
There.

Véget ért a United screening, Dougray Scott és a másik főszereplő volt még ott. Nagyobb beszámolót holnapra ígértek, most nagy vonalakban csak annyit írtak, hogy nagyszerű volt, páran sírtak a teremben. Magáról a történetről annyit, hogy a focit nem ismerő/nem érdeklő ember figyelmét is elkapja, vannak benne visszaemlékezések (ha minden igaz) tehát rögtön azzal nyitjuk a filmet (vagy kis idő múlva) hogy sírunk. Oh yeah. A Daily Fail ( ! ) szerint David élete eddigi legjobb alakítását hozza és nagy előrelépés a Jack O'Donell nevű színésznek, aki eddig comedy-ben játszott szinte.
2011. április 19. 12:40 #1911
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
[quote=kateblock,2011.04.19. 12:29~1947013]Egy szerencsés fan készített egy képet Daviddel, még csütörtökön. The man wears Friday socks and Yoda T-shirt rofl.gif
There.

Szerencsés bige. Az ilyenekre mindig úgy tudok irigykedni. blush.gif Mikor Sean mellett is ácsorog vigyorogva valami bamba szőke fan, akkor arra tudok gondolni, hogy de jó egyeseknek... sad.gif Egyébként jó kép! Ragyogó barátunk mosolya!


[quote=kateblock,2011.04.19. 12:29~1947013]Véget ért a United screening, Dougray Scott és a másik főszereplő volt még ott. Nagyobb beszámolót holnapra ígértek, most nagy vonalakban csak annyit írtak, hogy nagyszerű volt, páran sírtak a teremben. Magáról a történetről annyit, hogy a focit nem ismerő/nem érdeklő ember figyelmét is elkapja, vannak benne visszaemlékezések (ha minden igaz) tehát rögtön azzal nyitjuk a filmet (vagy kis idő múlva) hogy sírunk. Oh yeah. A Daily Fail ( ! ) szerint David élete eddigi legjobb alakítását hozza és nagy előrelépés a Jack O'Donell nevű színésznek, aki eddig comedy-ben játszott szinte.[/quote]

Nem tudom, nekem az első pillanattól kezdve szimpatikus volt ez a film. Valahogy biztos voltam benne, hogy én ezt látni akarom és most már tényleg semmi kétségem sincs. Szerintem én ezt a filmet szeretni fogom. Azt is mondhatnám, hogy várom, hogy láthassam. smileeee.gif
2011. április 19. 13:03 #1912
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.19. 12:40)
Nem tudom, nekem az első pillanattól kezdve szimpatikus volt ez a film. Valahogy biztos voltam benne, hogy én ezt látni akarom és most már tényleg semmi kétségem sincs. Szerintem én ezt a filmet szeretni fogom. Azt is mondhatnám, hogy várom, hogy láthassam.  smileeee.gif


Nekem van egy kis félelmem, a filmet illetően. Több helyen olvastam a reviewekben, hogy 'with hollywood dish' avagy hollywoodi tálalással ami minden csak nem hangzik jól. A DW Series 4 finálé is olyan volt, mint egy hollywoodi klisé és azt sem szerettem mellow.gif
2011. április 19. 13:06 #1913
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.19. 13:03)
Nekem van egy kis félelmem, a filmet illetően. Több helyen olvastam a reviewekben, hogy 'with hollywood dish' avagy hollywoodi tálalással ami minden csak nem hangzik jól. A DW Series 4 finálé is olyan volt, mint egy hollywoodi klisé és azt sem szerettem  mellow.gif


Na, erről nem tudtam. A hollywoodi tálalást én sem díjazom. sad.gif Azért reménykedem benne, hogy nem lesz nagyon elrontva. Ez szerintem egy jó sztori és jók a színészek is. Alapvetően érdekel a dolog, mert úgy tudták tálalni, hogy érdekeljen. Remélem nem érik el, hogy csalódjak, mert tényleg várom már a filmet.
2011. április 19. 15:52 #1914
g12laller
g12laller
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.23.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 147883
Offline offline
Hát az alapján amiket olvastam és a thrilerjét megnézve már én is kiváncsi vagyok rá!! Remélem minél hamarabb meg tudom nézni!! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 19. 16:44 #1915
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.19. 13:06)
Na, erről nem tudtam. A hollywoodi tálalást én sem díjazom.  sad.gif Azért reménykedem benne, hogy nem lesz nagyon elrontva. Ez szerintem egy jó sztori és jók a színészek is. Alapvetően érdekel a dolog, mert úgy tudták tálalni, hogy érdekeljen. Remélem nem érik el, hogy csalódjak, mert tényleg várom már a filmet.


Egy kis hollywoodi klisét nem bánok brit produkciókban, ám legyen alapon. De szerintem az nagyon ritka, hogy egy igaz történetet így kivesézzenek (tisztelet a kivételnek). Nem is igazán értem, hogy ez mit jelent, mire fel a 'hollywoodi tálalás'. Talán semmi rosszat. Én nem értek a focihoz, talán ez a híres csapat régen túlon túl sok amerikai figyelmet/világszinten kapott. Nem tudom, nem vagyok ebben biztos. Azt úgy alapjáraton meg tudom neked mondani, hogy mi a különbség egy hollyweird és brit film között de a hollyweird tálalásra nem találok szavakat, nem mintha Hollywood vagy Amerika nagyon érdekelt lenne a dolgokban. Amúgy is lusta népség és nem szereti azt ami nem az ő nyelvükön van, a walesi akcentus már most problémát okoz nekik meg úgy alapból sem hiszem, hogy túlságosan vevők lennének egy ilyen történetre ott, a szemétdombon.
2011. április 20. 07:16 #1916
- törölt felhasználó -    
Jó reggelt kívánok mindenkinek!

Eldöntöttem, hogy a mai napon 10/Sarah Jane megemlékező napot tartok itt. Aki még nem hallotta a szörnyű hírt, annak elmondom, hogy Elisabeth Sladen, 2011, Április 19-én, életének 63-ik évében, rákban elhunyt. Én még mindig nem tértem magamhoz cray.gif. RTD tegnap este nyilatkozott a BBC Newsnak, Steven Moffat is ugyan annyira le van törve, mint John Barrowman, akit RTD keltett fel amerikai idő szerint tegnap reggel és azóta sem nagyon tud aludni. Stephen Fry tweetjein csak még jobban sír az ember. Nyakamat teszem rá, hogy David is úgy sírt tegnap, mint ahogyan én. Ő volt a(z) első és egyik kedvenc Classic útitársa, nála szerette meg a sorozatot, és mint tudjuk, a DW forgatáson alig mert hozzászólni, szótlan volt és egyes set reportokra hivatkozva talán még a keze is remegett, mikor először kezet fogott Elisbeth-tel.

Nyugodj békében Elisabeth Sladen cray.gif

http://24.media.tumblr.com/tumblr_ljxnf4U48i1qh8uflo1_500.gif
2011. április 20. 08:21 #1917
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.20. 07:16)
Jó reggelt kívánok mindenkinek!
Eldöntöttem, hogy a mai napon 10/Sarah Jane megemlékező napot tartok itt. Aki még nem hallotta a szörnyű hírt, annak elmondom, hogy Elisabeth Sladen, 2011, Április 19-én, életének 63-ik évében, rákban elhunyt. Én még mindig nem tértem magamhoz cray.gif. RTD tegnap este nyilatkozott a BBC Newsnak, Steven Moffat is ugyan annyira le van törve, mint John Barrowman, akit RTD keltett fel amerikai idő szerint tegnap reggel és azóta sem nagyon tud aludni. Stephen Fry tweetjein csak még jobban sír az ember. Nyakamat teszem rá, hogy David is úgy sírt tegnap, mint ahogyan én. Ő volt a(z) első és egyik kedvenc Classic útitársa, nála szerette meg a sorozatot, és mint tudjuk, a DW forgatáson alig mert hozzászólni, szótlan volt és egyes set reportokra hivatkozva talán még a keze is remegett, mikor először kezet fogott Elisbeth-tel.
Nyugodj békében Elisabeth Sladen cray.gif
http://24.media.tumblr.com/tumblr_ljxnf4U48i1qh8uflo1_500.gif


Ó, nagyon sajnálom. Bár hozzáteszem, egyáltalán nem ismertem a színésznőt. Biztos vagyok benne, hogy ha David és Stephen ilyen nagy veszteségként éli meg a halálát, akkor érdemes lett volna ismernem. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 20. 08:29 #1918
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Én az előbb olvastam a hírt FB-on. sad.gif Én is nagyon sajnálom Elisabethet. Kedves, aranyos nő volt, nem csoda, ha ennyien szerették... sad.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. április 20. 09:07 #1919
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.04.20. 08:21)
Ó, nagyon sajnálom. Bár hozzáteszem, egyáltalán nem ismertem a színésznőt. Biztos vagyok benne, hogy ha David és Stephen ilyen nagy veszteségként éli meg a halálát, akkor érdemes lett volna ismernem.  sad.gif


Nem csak David, de az egész UK legközkedveltebb Classic útitársa volt a karaktere, Sarah. És az enyém is. Sarah Jane és Donna a kedvencek nálam. Művészet kedvelő ember volt, igazi tehetség, láttam pár másik filmben. Színházban is szerepelt. Most olvasom hogy valamelyik BBC rádiónak készítenek egy egy órahosszás tribute műsort, most folynak az interjúk. Davidet is tuti, hogy megkérdezik, az biztos.
Még John Barrowman is azt mondta, hogy a gyerekkorából kitéptek egy darabot. Én már felnőtt voltam, mikor elkezdtem Dokit nézni, de engem is megrázott. mellow.gif

Nézzetek ES 'tribute' videót. David 2009, Comic Con.
'Best fan thing on DW.'

"First read through with Elisabeth Sladen. I've been there, as The Doctor and I couldn't just say a word but the time was passed by. My 8 year old self called me Doctor and I just thought I'd gonna get sack if I cannot say a thing. I was sitting there for nearly one hour, took me to read the first few sentences.".



Más. Mennyire örültünk, hogy a Decoy Bride megy Cannesbe, igaz? Én nem örültem, valamiért volt egy rossz érzésem ezzel kapcsolatban. Jude Law csatlakozott a Cannesi bírák közé, akiknek feladata díjazni és értékelni bizonyos filmeket, megnézni és véleményt mondani. Jude haverunk pedig csippantja Davidet, főleg a Hamletes koponyás botrány után. Nem is beszélve arról, hogy ÁLLÍTÓLAG megsértődött/fájt neki, hogy az Ő Hamletjéből nem lett DVD és hát... elég rendesen lehúzták (vannak jó kritikák az ő Hamletjéről is). Több nagyobb színházi fejes is hangot adott annak a véleményének, miszerint Jude azért nyert a Laurence Oliver Awardson, mert a DT féle Hamlet kiesett a sorból David hátműtéte miatt.
Ajaj, mi lesz még itt? http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/picardicon.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. április 20. 09:54 #1920
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.20. 09:07)

Más. Mennyire örültünk, hogy a Decoy Bride megy Cannesbe, igaz? Én nem örültem, valamiért volt egy rossz érzésem ezzel kapcsolatban. Jude Law csatlakozott a Cannesi bírák közé, akiknek feladata díjazni és értékelni bizonyos filmeket, megnézni és véleményt mondani. Jude haverunk pedig csippantja Davidet, főleg a Hamletes koponyás botrány után. Nem is beszélve arról, hogy ÁLLÍTÓLAG megsértődött/fájt neki, hogy az Ő Hamletjéből nem lett DVD és hát... elég rendesen lehúzták (vannak jó kritikák az ő Hamletjéről is). Több nagyobb színházi fejes is hangot adott annak a véleményének, miszerint Jude azért nyert a Laurence Oliver Awardson, mert a DT féle Hamlet kiesett a sorból David hátműtéte miatt. 
Ajaj, mi lesz még itt? http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/picardicon.gif


Jude Law a Cannes-i bírák között?? ohmy.gif Mit keres az ott? Úgy tudtam az ottani bírák konkrétan szaktekintélyek, nem hollywoodi szépfiúk. unsure.gif Mindjárt falnak megyek! blink.gif Kíváncsian várom mi sül ki ebből, bár így meggondolva annyira már nem is vagyok boldog a dologtól. (Seannak is lesz ott egy filmje, azért is megy az izgulás rendesen.)
101 oldal 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok