Starity

David Tennant 2

101 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. január 05. 09:18 #61
- törölt felhasználó -    
Úgy tűnik igaz a hír hogy David hozzámegy Georgiához. Már több barátjuk is gratulált nekik, twitteren is. A hivatalos fórumon sorra nyitják az erre vonatkozó topikokat és az adminok sem tagadnak csak azt írják, hogy addig nem beszélgethetünk a dologról, amíg maga David be nem jelenti a nagy hírt.
Egész érdekes, hogy megjelennek az öngyilkos leszek és sírós üzenetek. Tegnap óta legalább 10 ember törölte a felhasználói profilját, emiatt. Olyan twitter bejegyzéseket lehet olvasni, hogy .. Xtra szánalmas hogy mik vannak dry.gif
Mennyi elvakult és bolond ember blink.gif
2011. január 05. 09:24 #62
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.05. 09:18)
Úgy tűnik igaz a hír hogy David hozzámegy Georgiához. Már több barátjuk is gratulált nekik, twitteren is. A hivatalos fórumon sorra nyitják az erre vonatkozó topikokat és az adminok sem tagadnak csak azt írják, hogy addig nem beszélgethetünk a dologról, amíg maga David be nem jelenti a nagy hírt. 
Egész érdekes, hogy megjelennek az öngyilkos leszek és sírós üzenetek. Tegnap óta legalább 10 ember törölte a felhasználói profilját, emiatt. Olyan twitter bejegyzéseket lehet olvasni, hogy .. Xtra szánalmas hogy mik vannak  dry.gif 
Mennyi elvakult és bolond ember  blink.gif


Jujj... blink.gif Ez a jujj persze nem a házasodási terveknek szól, hanem az elvakult fanoknak. Anyám, ne sirass! ohmy.gif Mégis mit képzelnek ezek a lányok/nők? Tényleg szánalmas, mik vannak. sad.gif

http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif
2011. január 05. 09:27 #63
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.05. 09:24)
Jujj... blink.gif Ez a jujj persze nem a házasodási terveknek szól, hanem az elvakult fanoknak. Anyám, ne sirass!  ohmy.gif Mégis mit képzelnek ezek a lányok/nők? Tényleg szánalmas, mik vannak.  sad.gif
http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif


És az a legrosszabb, hogy sajnos tényleg van pár annyira elvakult ember, aki képes annyira rajongani valakiért, hogy kioltja a saját életét... blink.gif Ezt sosem fogom megérteni... unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2011. január 05. 09:56 #64
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.05. 09:24)
Jujj... blink.gif Ez a jujj persze nem a házasodási terveknek szól, hanem az elvakult fanoknak. Anyám, ne sirass!  ohmy.gif Mégis mit képzelnek ezek a lányok/nők? Tényleg szánalmas, mik vannak.  sad.gif
http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif


A baj csak az, hogy bizonyos férfiak is bánják a dolgot. blink.gif Olvasgatom a hozzászólásokat és ők ugyan nem sírnak de bántja őket a dolog. WTF
2011. január 05. 10:04 #65
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.05. 09:56)
A baj csak az, hogy bizonyos férfiak is bánják a dolgot.  blink.gif Olvasgatom a hozzászólásokat és ők ugyan nem sírnak de bántja őket a dolog. WTF


A férfiakat bántja a dolog? MIÉRT??? ohmy.gif
2011. január 05. 10:08 #66
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.05. 10:04)
A férfiakat bántja a dolog? MIÉRT???  ohmy.gif


David 2007 óta minden évben fent van a gayek TOP 100 álompasija listán, tavaly nyert is vagy mi blink.gif Gondolom szánalmasak ők is, mert azt hiszik már nem alakulhat ki köztük semmi ...így, ha megházasodik. Gondolom. De nem tudok a fejükkel gondolkodni. Sok embernek már megint a korkülönbséggel van inkább baja ... unsure.gif
2011. január 05. 10:18 #67
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.05. 10:08)
David 2007 óta minden évben fent van a gayek TOP 100 álompasija listán, tavaly nyert is vagy mi  blink.gif Gondolom szánalmasak ők is, mert azt hiszik már nem alakulhat ki köztük semmi ...így, ha megházasodik. Gondolom. De nem tudok a fejükkel gondolkodni. Sok embernek már megint a korkülönbséggel van inkább baja ...  unsure.gif


blink.gif unsure.gif Hát az a szánalmas, ha eddig azt hitték, hogy kialakulhat valami. dry.gif A korkülönbség sokszor probléma, ezt nem tagadom. De vannak azért párok, akiknél működik a dolog. A másik meg az, hogy a rajongóknak ehhez akkor sincs közük, ha egyértelmű, hogy nekik ez a dolog nem fog működni. Persze, mindenkinek meglehet a véleménye, de bölcsebb, ha megtartja magának. Én sok boldogságot kívánok nekik, aztán majd a jövő bebizonyítja, hogy nekik, vagy az ellenlábasoknak van-e igazuk.
2011. január 05. 10:46 #68
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.05. 09:56)
A baj csak az, hogy bizonyos férfiak is bánják a dolgot.  blink.gif Olvasgatom a hozzászólásokat és ők ugyan nem sírnak de bántja őket a dolog. WTF


Lehet, hogy egy részük azért, mert nekik meg Georgia jön be... rohog.gif Tényleg, Georgia rajongói mit szólnak? Erről mit szól a fáma?
2011. január 05. 10:48 #69
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.05. 10:08)
Sok embernek már megint a korkülönbséggel van inkább baja ...  unsure.gif


dry.gif Örüljenek, hogy nem GM az idősebb 15 évvel... biggrin.gif (Oké, akkor is magánügyük lenne, bár a "csaj öregebb" felállás valahogy nekem sem túl szimpi.)
2011. január 05. 11:49 #70
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.05. 10:46)
Lehet, hogy egy részük azért, mert nekik meg Georgia jön be...  rohog.gif Tényleg, Georgia rajongói mit szólnak? Erről mit szól a fáma?


GM annyira nem ismert. Nem rendelkezik nagy rajongótáborral. Egy két fant követek twitteren, nem igazán viseli meg őket. Nem is igazán foglalkoznak vele. Nem értem a kiborulást. Még is mi a fene van? Mit változtat az, hogy megházasodik? Nem értem. Eddig sem volt esélyük, sem a női sem a férfi fanoknak nála szóval nem tudom blink.gif
És csak hogy tudjuk, a hír megjelenése óta létrejött egy fake Billie Piper twitter account, aki hol sóvárog David után, hol gratulál neki. blink.gif Billiet is belekeverni blink.gif Köztük már régen nincs semmi blink.gif
2011. január 05. 11:55 #71
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.05. 11:49)
GM annyira nem ismert. Nem rendelkezik nagy rajongótáborral. Egy két fant követek twitteren, nem igazán viseli meg őket. Nem is igazán foglalkoznak vele. Nem értem a kiborulást. Még is mi a fene van? Mit változtat az, hogy megházasodik? Nem értem. Eddig sem volt esélyük, sem a női sem a férfi fanoknak nála szóval nem tudom  blink.gif 
És csak hogy tudjuk, a hír megjelenése óta létrejött egy fake Billie Piper twitter account, aki hol sóvárog David után, hol gratulál neki.  blink.gif Billiet is belekeverni  blink.gif Köztük már régen nincs semmi  blink.gif


Nem ismert? Fura, azt hittem, hogy a DW-s mellékszereplésével plusz a brit szappanoknak köszönhetően ismert. Akkor tévedtem. blink.gif

Billie??! Te jó ég... dry.gif Billie-nek van hivatalos twittere, szóval akit eddig érdekelt Billie, az pontosan tudja, hogy melyik az igazi account, a többit meg let*jják magasról, nem? Azokat meg csak sajnálni tudom, akik ennyire unatkoznak, hogy ilyenekre vetemednek... dry.gif
2011. január 05. 12:01 #72
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.05. 11:55)
Nem ismert? Fura, azt hittem, hogy a DW-s mellékszereplésével plusz a brit szappanoknak köszönhetően ismert. Akkor tévedtem.  blink.gif
Billie??! Te jó ég...  dry.gif Billie-nek van hivatalos twittere, szóval akit eddig érdekelt Billie, az pontosan tudja, hogy melyik az igazi account, a többit meg let*jják magasról, nem? Azokat meg csak sajnálni tudom, akik ennyire unatkoznak, hogy ilyenekre vetemednek...  dry.gif


Az hogy szerepelt a DW-ban, még nem jelent nagy sikert. Édesapja volt az 5-ik Doki, de az sem elég ahhoz, hogy felismerjék például. Simán el tud menni a boltba, óvodába, iskolába, senki nem ismeri fel vagy ha fel is ismeri nem hangoztatja. "Láttam Georgia Moffettet" = nem cool. Ha valaki Davidet vagy Jude Lawt látja az = cool.
Most még! De majd lesz ez még így se, ha az amerikai média elkezdi cikizni őket, nem csak a korkülönbség miatt, hanem azért is, mert GM a saját lányát alakította a DW-ban...
Majd akkor .. pár hónap és a házból sem tudnak majd úgy kijönni, hogy ne kerüljenek címlapra itt vagy ott dry.gif
2011. január 05. 12:08 #73
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.05. 12:01)
Az hogy szerepelt a DW-ban, még nem jelent nagy sikert. Édesapja volt az 5-ik Doki, de az sem elég ahhoz, hogy felismerjék például. Simán el tud menni a boltba, óvodába, iskolába, senki nem ismeri fel vagy ha fel is ismeri nem hangoztatja. "Láttam Georgia Moffettet" = nem cool. Ha valaki Davidet vagy Jude Lawt látja az = cool. 
Most még! De majd lesz ez még így se, ha az amerikai média elkezdi cikizni őket, nem csak a korkülönbség miatt, hanem azért is, mert GM a saját lányát alakította a DW-ban...
Majd akkor .. pár hónap és a házból sem tudnak majd úgy kijönni, hogy ne kerüljenek címlapra itt vagy ott  dry.gif


Már előre sajnálom őket. Ez se fogja nekik megkönnyíteni a boldog, kiegyensúlyozott kapcsolat kialakítását, illetve fenntartását. dry.gif
2011. január 05. 12:10 #74
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.05. 09:24)
Jujj... blink.gif Ez a jujj persze nem a házasodási terveknek szól, hanem az elvakult fanoknak. Anyám, ne sirass!  ohmy.gif Mégis mit képzelnek ezek a lányok/nők? Tényleg szánalmas, mik vannak.  sad.gif
http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif


Divat ez az öngyilkossággal fenyegetőzés a beteg fanok körében. Mikor Robbie Williams 1995-ben kivált a TT-ből lelkisegély vonalakat kellett letrehozni UK szerte, mert a rajongók tömegesen hisztériáztak dry.gif

Szegény David és Georgia, sajnálom őket komolyan. Csak annyit akarnak mint bárki más, békében együtt élni, gyereket nevelni etc. Bele sem merek gondolni mi lenne akkor, ha egy bekattant fan tényleg felvágná az ereit a hírek hallatán, csóri David amlyen kis lelkizős nagyon szívére venné.
2011. január 05. 12:19 #75
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.05. 12:10)
Divat ez az öngyilkossággal fenyegetőzés a beteg fanok körében. Mikor Robbie Williams 1995-ben kivált a TT-ből lelkisegély vonalakat kellett letrehozni UK szerte, mert a rajongók tömegesen hisztériáztak  dry.gif 
Szegény David és Georgia, sajnálom őket komolyan. Csak annyit akarnak mint bárki más, békében együtt élni, gyereket nevelni etc. Bele sem merek gondolni mi lenne akkor, ha egy bekattant fan tényleg felvágná az ereit a hírek hallatán, csóri David amlyen kis lelkizős nagyon szívére venné.


Jézusom, most jövök rá valójában én milyen normális fan vagyok. Vagy akkor nem is vagyok fan? unsure.gif
Na igen, David nagyon a lelkére tud venni dolgokat, és amúgy se igazán tudja feldolgozni ezt a nagy felhajtást maga körül. Kell ez neki, mint hátára egy púp. sad.gif
2011. január 05. 12:31 #76
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.05. 12:19)
Jézusom, most jövök rá valójában én milyen normális fan vagyok. Vagy akkor nem is vagyok fan?  unsure.gif 
Na igen, David nagyon a lelkére tud venni dolgokat, és amúgy se igazán tudja feldolgozni ezt a nagy felhajtást maga körül. Kell ez neki, mint hátára egy púp.  sad.gif


Kate egyszer említette, hogy egy fan egy rádiós műsorba egyszer betelefonált Davidnek, aztán mondta, hogy öngyilkos akar lenni és hasonlók, aztán eltűnt a vonalból... David meg nagyon beparázott szegény... Vagy valami hasonló volt a sztori... Majd Kate elmeséli. smileeee.gif
2011. január 05. 12:31 #77
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.05. 12:19)
Jézusom, most jövök rá valójában én milyen normális fan vagyok. Vagy akkor nem is vagyok fan?  unsure.gif 


De, az vagy, csak a sok nemnormális közt üde, ugyanakkor meglepő, már-már csodaszámba menő látvány egy normális némber biggrin.gif Kb. mint vegetáriánus kecske az Északi-sarkon biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock, Grace Benning
2011. január 05. 12:42 #78
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.05. 12:31)
Kate egyszer említette, hogy egy fan egy rádiós műsorba egyszer betelefonált Davidnek, aztán mondta, hogy öngyilkos akar lenni és hasonlók, aztán eltűnt a vonalból... David meg nagyon beparázott szegény... Vagy valami hasonló volt a sztori... Majd Kate elmeséli.  smileeee.gif


Az tavaly előtt??? volt, mikor felajánlotta a rozoga ágyát a BBC Children In Need-re. És betelefonált egy csaj, nem lehetett vele igazából normálisan beszélni. Hadart és röhögött. Aztán mondott valamit, én nem értettem, de a műsorvezető sem, és akkor kérdezett vissza David, hogy 'Did she say she's gonna hung up herself?' vagy hasonlóan hangzott de a lényeg az ugyanez.
A média hogy képes befolyásolni az embereket. David nem akarná, hogy bárki is felvágná az ereit miatta. unsure.gif
A fórumon volt egy csaj, már kétszer kitiltották, most megint beregelt álnévvel, bevallotta, hogy ki ő, aztán leírta hogy nem örül a hírnek és hogy azóta egyfolytában sír és hogy valakivel beszélni kell erről. Két topikkal lentebb pedig azzal fenyegetőzik, hogy elege van mindenből, ha felakasztja magát az nem CSAK David miatt lesz, sok a más egyéb baja is, és nem bírja el ezt a plusz terhet. Sírós smileykat ír és beállított egy 'Don't leave me this way' Blackpool/DT 'crossover' bannert blink.gif
2011. január 05. 12:52 #79
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.05. 12:42)
Az tavaly előtt??? volt, mikor felajánlotta a rozoga ágyát a BBC Children In Need-re. És betelefonált egy csaj, nem lehetett vele igazából  normálisan beszélni. Hadart és röhögött. Aztán mondott valamit, én nem értettem, de a műsorvezető sem, és akkor kérdezett vissza David, hogy 'Did she say she's gonna hung up herself?' vagy hasonlóan hangzott de a lényeg az ugyanez.
A média hogy képes befolyásolni az embereket. David nem akarná, hogy bárki is felvágná az ereit miatta.  unsure.gif 
A fórumon volt egy csaj, már kétszer kitiltották, most megint beregelt álnévvel, bevallotta, hogy ki ő, aztán leírta hogy nem örül a hírnek és hogy azóta egyfolytában sír és hogy valakivel beszélni kell erről. Két topikkal lentebb pedig azzal fenyegetőzik, hogy elege van mindenből, ha felakasztja magát az nem CSAK David miatt lesz, sok a más egyéb baja is, és nem bírja el ezt a plusz terhet. Sírós smileykat ír és beállított egy 'Don't leave me this way' Blackpool/DT 'crossover' bannert  blink.gif


Jujj, ez nagyon agyament! Oké, hogy vannak más problémái, de hogy neki ez a plusz teher...édes istenem. Másoknak az a plusz teher, hogy nem jut minden nap kenyérre és nem érdekli őket, hogy a kedvenc színészük megnősül-e vagy sem, mert nincs idejük ezen agyalni. Én azt mondom az ilyennek túl jó dolga van. dry.gif
2011. január 05. 12:59 #80
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.05. 12:52)
Jujj, ez nagyon agyament! Oké, hogy vannak más problémái, de hogy neki ez a plusz teher...édes istenem. Másoknak az a plusz teher, hogy nem jut minden nap kenyérre és nem érdekli őket, hogy a kedvenc színészük megnősül-e vagy sem, mert nincs idejük ezen agyalni. Én azt mondom az ilyennek túl jó dolga van.  dry.gif


Ebben is van valami, de ez egyébként egy betegség is, amit kezelni kell. Gyakran egyes emberek úgy menekülnek el az őket körülvevő világ problémái elől, hogy kreálnak egy álomvilágot. Ezzel addig nincs semmi baj míg helyén tudják kezelni a valóságot a képzelettől, sőt álmodozni kell is valamilyen szinten, de akkor amikor már a hétköznapi életüket háttérbe szorítja a fikció baj van. Ezek az emberek tényleg úgy élik meg a dolgokat, hogy az amit kedvencük tesz közvetlenül őket is érinti, szó szerint imádottjuk életének részének gondolják magukat. Az ilyenekből előbb-utóbb lelkibetegek, depressziósok lesznek, később zaklatók (ezutóbbinak több altípusa létezik a szimplán figyelemfelkeltő szándéktól kezdve egészen az emberéletet fenyegetőig.)
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
101 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok