Starity

David Tennant 2

101 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. január 11. 17:20 #161
- törölt felhasználó -    
Csak úgy eszembe jutott, hogy nem értem David miért nem erőszakolja meg magát és tolja fel a képét twitterre. Ha minden nap vagy másnap csiripelne valamit akkor lenne min csámcsogniuk a fanoknak cserébe pedig őt is békén hagynák a hülyébbnél hülyébb kérdésekkel. Ha ügyesen csinálná profitálna belőle, legalábbis jobban járna mint ezzel a mostani CIA-t meghazudtoló titkolózással és fenenagy háttérbe vonulással (ami az ő pozíciójában már megmosolyogtató egy kicsit).
2011. január 11. 18:35 #162
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.11. 17:20)
Csak úgy eszembe jutott, hogy nem értem David miért nem erőszakolja meg magát és tolja fel a képét twitterre. Ha minden nap vagy másnap csiripelne valamit akkor lenne min csámcsogniuk a fanoknak cserébe pedig őt is békén hagynák a hülyébbnél hülyébb kérdésekkel. Ha ügyesen csinálná profitálna belőle, legalábbis jobban járna mint ezzel a mostani CIA-t meghazudtoló titkolózással és fenenagy háttérbe vonulással (ami az ő pozíciójában már megmosolyogtató egy kicsit).


Nem szereti a twittert, többször kérdezték tőle és mindig azt válaszolta, hogy szerinte senkit nem érdekel, hogy ő mikor iszik meg egy csésze teát. Arról is tudomása van, hogy a FANGÖRLÖK fent vannak twitteren, és némelyik milyen 'gonosz' tud lenni. Azzal is tisztában van, hogy néhány hazudnak is róla ott és a halálhírét keltik ezért nem akar felmenni. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 11. 18:57 #163
- törölt felhasználó -    
Idézet (kateblock @ 2011.01.11. 18:35)
Nem szereti a twittert, többször kérdezték tőle és mindig azt válaszolta, hogy szerinte senkit nem érdekel, hogy ő mikor iszik meg egy csésze teát. Arról is tudomása van, hogy a FANGÖRLÖK fent vannak twitteren, és némelyik milyen 'gonosz' tud lenni. Azzal is tisztában van, hogy néhány hazudnak is róla ott és a halálhírét keltik ezért nem akar felmenni.  mellow.gif


Azért viselkednek így, mert tudják hogy messze elkerüli a helyet, s így mindent büntetlenül megengedhetnek maguknak, ráadásul megvédeni sem tudja magát. Dehát az ő döntése, ha így látja jónak akkor lelke rajta.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 11. 21:12 #164
- törölt felhasználó -    
David és GM megcsinálta a magyar híreket is. Kigoogleztam David nevét magyar oldalakon és az egyik találat a kettejük házassága volt (nem olvastam el, haladtam tovább)
Látok sok Hobbitos pletykát is és ... ugyan nem vagyok Hobbit fan, de még is utána jártam hogy Davidnek mennyire szerepe lenne ha ő játszaná Legolas apját. Úgy tűnik, hogy nem lenne többet képernyőn mint Barty a HP4-ben .. Nos, az a pár jelenetet Áprilisig simén fel lehet venni, utána pedig visszautazik a hazájába és indul a mandula. biggrin.gif
És nagy valószínűséggel kihagyja az amerikai Fright Night premiert. Úgy látom, hogy csak az amerikai fanokat zavarja. Itt zavar valakit? Fel a mancsokkal akit zavar, hogy megint nem fogják tudni, hogy ki ő, mit keres ott, honnan jött, mit csinált ezelőtt, csak kószál majd össze vissza,mint az Emmyn és csinálnak róla 2-3 távoli képet a vörös szőnyegen. Kit zavar? biggrin.gif
2011. január 12. 07:01 #165
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.11. 21:12)
David és GM megcsinálta a magyar híreket is. Kigoogleztam David nevét magyar oldalakon és az egyik találat a kettejük házassága volt (nem olvastam el, haladtam tovább)
Látok sok Hobbitos pletykát is és ... ugyan nem vagyok Hobbit fan, de még is utána jártam hogy Davidnek mennyire szerepe lenne ha ő játszaná Legolas apját. Úgy tűnik, hogy nem lenne többet képernyőn mint Barty a HP4-ben .. Nos, az a pár jelenetet Áprilisig simén fel lehet venni, utána pedig visszautazik a hazájába és indul a mandula.  biggrin.gif 
És nagy valószínűséggel kihagyja az amerikai Fright Night premiert. Úgy látom, hogy csak az amerikai fanokat zavarja. Itt zavar valakit? Fel a mancsokkal akit zavar, hogy megint nem fogják tudni, hogy ki ő, mit keres ott, honnan jött, mit csinált ezelőtt, csak kószál majd össze vissza,mint az Emmyn és csinálnak róla 2-3 távoli képet a vörös szőnyegen. Kit zavar?  biggrin.gif


Engem ugyan nem zavar. Olyan idegesítőek tudnak lenni az ilyen vörös szönyeges interjúk, hogy hihetetlen! Azt gondolná az ember, hogy olyan riporterek küldenek ki oda, akik tudnak rögtönözni, jó kérdéseket feltenni és jópofák. Ehelyett odaküldik a sok idiótát, akik csak idegesítik az olyan értelmes arcokat, mint David Tennant, vagy éppen Robert Sean Leonard (na, ő nagyon be tud szólni, zabbantom! rohog.gif ).
Egyébként nagy Tolkien rajongóként én olvastam a Hobbitot. Thranduilnak valóban nincs benne túl sok szerepe, szóval, ha igaz a hír és David játsza, akkor olyan sok idejét ez nem fogja elrabolni. smileeee.gif

http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 12. 08:08 #166
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.12. 07:01)
Engem ugyan nem zavar. Olyan idegesítőek tudnak lenni az ilyen vörös szönyeges interjúk, hogy hihetetlen! Azt gondolná az ember, hogy olyan riporterek küldenek ki oda, akik tudnak rögtönözni, jó kérdéseket feltenni és jópofák. Ehelyett odaküldik a sok idiótát, akik csak idegesítik az olyan értelmes arcokat, mint David Tennant, vagy éppen Robert Sean Leonard (na, ő nagyon be tud szólni, zabbantom!  rohog.gif ).
Egyébként nagy Tolkien rajongóként én olvastam a Hobbitot. Thranduilnak valóban nincs benne túl sok szerepe, szóval, ha igaz a hír és David játsza, akkor olyan sok idejét ez nem fogja elrabolni.  smileeee.gif
http://kephost.hu/image-721B_4D009DCF.gif


És az igaz, hogy Orlando Bloom 1.000.000.$-t kap 2 perc jelenetért? blink.gif ohmy.gif
2011. január 12. 08:12 #167
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.12. 08:08)
És az igaz, hogy Orlando Bloom 1.000.000.$-t kap 2 perc jelenetért?  blink.gif  ohmy.gif


ohmy.gif ohmy.gif Erről nem is hallottam. Azért ennyire nem sztár ő... blink.gif Jó, bírom őt is, meg az általa megformált Legolast is, de azért túlzásokba nem kellene esni. Egyébként el tudom képzelni, hogy igaz a hír.
2011. január 12. 08:22 #168
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.12. 08:12)
ohmy.gif  ohmy.gif Erről nem is hallottam. Azért ennyire nem sztár ő...  blink.gif Jó, bírom őt is, meg az általa megformált Legolast is, de azért túlzásokba nem kellene esni. Egyébként el tudom képzelni, hogy igaz a hír.


Nekem is gyanús, mit ne mondjak. Állítólag Elijah Wood is visszatér pedig nincs is benne szerepe. blink.gif Ian pedig azt mondta, hogy 18 hónap ( ! ) a forgatási idő, de több szünettel, így más projekteket is csinálhat közben.
Ma reggel a David Tennant gmail alertem kidobott egy rakás benne lesz a Hobbitban és miért nem lesz benne a Hobbitban cikket dobott fel. Állítólag Amerikában már fogadni lehet egy weboldalon, hogy szerepel-e majd benne vagy nem. _nevet.gif _nevet.gif Ez már nevetséges. Valaki bökje már ki, hogy most benne lesz vagy nem .. dry.gif
2011. január 12. 08:31 #169
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.12. 08:22)
Nekem is gyanús, mit ne mondjak. Állítólag Elijah Wood is visszatér pedig nincs is benne szerepe.  blink.gif Ian pedig azt mondta, hogy 18 hónap ( ! ) a forgatási idő, de több szünettel, így más projekteket is csinálhat közben. 
Ma reggel a David Tennant gmail alertem kidobott egy rakás benne lesz a Hobbitban és miért nem lesz benne a Hobbitban cikket dobott fel. Állítólag Amerikában már fogadni lehet egy weboldalon, hogy szerepel-e majd benne vagy nem.  _nevet.gif  _nevet.gif Ez már nevetséges. Valaki bökje már ki, hogy most benne lesz vagy nem .. dry.gif


"Until then the odds of this rumor being true are slightly greater than or equal to the odds that Madonna will be cast in the film as Lobelia Sacksville-Baggins." nevet2.gif
Madonna mint Lobélia... _nevet.gif _nevet.gif Oh, God, ROFL!
Na és akkor így bízzunk az ilyen "hírekben". Röhej, amit művelnek. Ezek után már remélem, hogy David mégse lesz benne... dry.gif
2011. január 12. 10:36 #170
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Jól elbeszélgettek a Hobbitról, nekem meg gőzöm sincs, miről van szó... rolleyes.gif Nem mintha bánnám, vagy ilyesmi. Már a Gyűrűk urát is távolról kerültem. Egyébként ha engem kérdeztek, benne lesz. Ha ilyen kicsi az a szerep, simán.

A magyar DTGM cikket én kíváncsiságból elolvastam. 3-4 mondat össz-vissz, és az is hülyeséget állít, legalábbis ami az évszám(oka)t illeti. No comment. tongue.gif (a Telegraphra hivatkozik amúgy)

Én nem bánom, hogy nem megy el az amcsi FN prömierre, sőt, örülök neki. Pláne a múltkori eset óta (E. Longoria) sajnálom szegényt. Beképzelt .. nemírokcsúnyát. David sokkal jobb, mint azok ott együttvéve, legalább addig sem fárasztják a hülye riporterek. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kateblock
2011. január 12. 10:55 #171
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10972
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.11. 17:20)
Csak úgy eszembe jutott, hogy nem értem David miért nem erőszakolja meg magát és tolja fel a képét twitterre. Ha minden nap vagy másnap csiripelne valamit akkor lenne min csámcsogniuk a fanoknak cserébe pedig őt is békén hagynák a hülyébbnél hülyébb kérdésekkel. Ha ügyesen csinálná profitálna belőle, legalábbis jobban járna mint ezzel a mostani CIA-t meghazudtoló titkolózással és fenenagy háttérbe vonulással (ami az ő pozíciójában már megmosolyogtató egy kicsit).


David - amellett, hogy nem szereti a Twittert - egy számítógépes antitálentum is. biggrin.gif Az új telefonját is időbe telt, míg megtanulta kezelni, egyem meg... rohog.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 12. 12:20 #172
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.01.12. 10:36)
Én nem bánom, hogy nem megy el az amcsi FN prömierre, sőt, örülök neki. Pláne a múltkori eset óta (E. Longoria) sajnálom szegényt. Beképzelt .. nemírokcsúnyát. David sokkal jobb, mint azok ott együttvéve, legalább addig sem fárasztják a hülye riporterek.  smileeee.gif


Mit csinált az a rüfke? mad.gif
2011. január 12. 12:42 #173
- törölt felhasználó -    
Idézet (LaDiabla @ 2011.01.12. 12:20)
Mit csinált az a rüfke?  mad.gif


Rálépett David lábára és neki ált feljebb. Állítólag. Amit jobban sérelmezett, az az volt, hogy kilökdösték a sorból. Tényleg senki nem tudta, hogy ki ő, de menetelt a vörös szőnyegen, ahogyan az meg volt írva a nagykönyvben, de a sztárok és a testőreik állandóan kilökdösték a sorból, gondolom azt hitték, hogy nem színész. unsure.gif

És! Uraság a hátsó ajtón keresztül távozott, ott is akart, áldotta az eszét, hogy a személyzeti kijáraton ment ki, mert sok lesifotós volt kint.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 12. 13:03 #174
- törölt felhasználó -    
A fájós oldalam fog a sírba vinni, de addig nem, míg nem szúrtam be nektek ezt a képet. I'm bringing sexy back biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2011. január 12. 15:37 #175
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.12. 13:03)
A fájós oldalam fog a sírba vinni, de addig nem, míg nem szúrtam be nektek ezt a képet. I'm bringing sexy back  biggrin.gif


Oh, that's sweet, darling! (Remélem azért még élsz! Nélküled nem jó ez itt!)
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 12. 16:00 #176
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.12. 15:37)
Oh, that's sweet, darling! (Remélem azért még élsz! Nélküled nem jó ez itt!)


Awww, shucks! Nélkülem is el tudtok beszélgetni Davidről rohog.gif
Re Hobbit. Engem se érdekelt soha sem. No lám csak, mit találtam? (fankép) _nevet.gif _nevet.gif

Jól van akkor, most játszani fogunk. Fogadunk hogy David benne lesz-e a filmben vagy nem (ilyen vagy olyan formában). Csak IGEN vagy NEM válaszokat fogadok el, a nyertesé/nyerteseké a dicsőség vagy glory, whatever, a vesztes vagy vesztesek feladata lesz a fangörl avatar megjelenítése minden oldalon. Feloldozzuk Gracet eme felelősségteljes _nevet.gif munka alól, köszönjük szépen eddigi munkáját, a jövőben is várjuk persze kedvenc képeit/avatarjait (kivéve ha elveszti a fogadást mert akkor minden maradhat a régiben) biggrin.gif Ha több vesztes is van, akkor ez a többi vesztesre is vonatkozik, no sebaj, ha x nem ér rá feljönni egyik nap, y még posztolhatja az animációt biggrin.gif
Várom tehát az IGEN vagy NEM válaszokat, 'dunno, don't know, maybe, might be, talán, nem tudom, obviously, no comment, we'll see, I don't want to know, don't care, who cares, I hope és works for me' nem része a fogadásnak. rohog.gif

Most pedig mindenki szúrja be a kedvenc DT képét, ameddig itt vergődöm a fájó oldalammal, szúrjatok be valamilyen képet amitől nem álmodom rosszat és nem túl vicces, mert a nevetés is fáj, szóval szexi vagy kedvenc képet, kösz thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 12. 16:08 #177
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.12. 16:00)
Awww, shucks! Nélkülem is el tudtok beszélgetni Davidről  rohog.gif 
Re Hobbit. Engem se érdekelt soha sem. No lám csak, mit találtam? (fankép)  _nevet.gif  _nevet.gif 
Jól van akkor, most játszani fogunk. Fogadunk hogy David benne lesz-e a filmben vagy nem (ilyen vagy olyan formában). Csak IGEN vagy NEM válaszokat fogadok el, a nyertesé/nyerteseké a dicsőség vagy glory, whatever, a vesztes vagy vesztesek feladata lesz a fangörl avatar megjelenítése minden oldalon. Feloldozzuk Gracet eme felelősségteljes  _nevet.gif munka alól, köszönjük szépen eddigi munkáját, a jövőben is várjuk persze kedvenc képeit/avatarjait (kivéve ha elveszti a fogadást mert akkor minden maradhat a régiben)  biggrin.gif Ha több vesztes is van, akkor ez a többi vesztesre is vonatkozik, no sebaj, ha x nem ér rá feljönni egyik nap, y még posztolhatja az animációt  biggrin.gif 
Várom tehát az IGEN vagy NEM válaszokat, 'dunno, don't know, maybe, might be, talán, nem tudom, obviously, no comment, we'll see, I don't want to know, don't care, who cares, I hope és works for me' nem része a fogadásnak.  rohog.gif 
Most pedig mindenki szúrja be a kedvenc DT képét, ameddig itt vergődöm a fájó oldalammal, szúrjatok be valamilyen képet amitől nem álmodom rosszat és nem túl vicces, mert a nevetés is fáj, szóval szexi vagy kedvenc képet, kösz  thumbsup.gif


Okés, akkor a válaszom egy nagy NO! (aztán ha veszítek, nem történik semmi rossz velem _nevet.gif )
Ímé az új kedvenc képem: lájkolom erősen biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2011. január 12. 16:45 #178
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.12. 16:08)
Okés, akkor a válaszom egy nagy NO! (aztán ha veszítek, nem történik semmi rossz velem  _nevet.gif )
Ímé az új kedvenc képem: lájkolom erősen  biggrin.gif


Oh, Planet of The Dead baby .. thumbsup.gif
Emlékszem, hogy bepánikoltak mikor a piros buszt leejtették és az is kérdéses volt, hogy lesz-e Áprilisra valami a műsorból...
De a Confidential is jó volt, mikor David azt mondta, hogy sok homokot fújt a szél a hajába és emiatt úgy néz ki, mint Tina Turner _nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 12. 18:30 #179
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.12. 16:45)
Oh, Planet of The Dead baby ..  thumbsup.gif 
Emlékszem, hogy bepánikoltak mikor a piros buszt leejtették és az is kérdéses volt, hogy lesz-e Áprilisra valami a műsorból... 
De a Confidential is jó volt, mikor David azt mondta, hogy sok homokot fújt a szél a hajába és emiatt úgy néz ki, mint Tina Turner  _nevet.gif  _nevet.gif


Ezt most biztos érteném, ha nézném a DT-t. biggrin.gif
Ez cuki!
2011. január 12. 18:34 #180
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2011.01.12. 18:30)
Ezt most biztos érteném, ha nézném a DT-t.  biggrin.gif
Ez cuki!


Akkor nézz be a kisfelbontású képek közé a vicces animációk mappába rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
101 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok