Starity

Dumcsitopik érettebbeknek (15+)

961 oldal 951 952 953 954 955 956 957 958 959 960 961
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. október 31. 14:35 #19201
- törölt felhasználó -    
Idézet (ariana gra de @ 2016.10.31. 14:34)
Nem tudom. mellow.gif

Mondjuk főként a 15 év fölöttiek jelentkezését vártam a kommentre, de nekem mindegy. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2016. október 31. 15:01 #19202
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Idézet (Porkéz @ 2016.10.31. 14:35)
Mondjuk főként a 15 év fölöttiek jelentkezését vártam a kommentre, de nekem mindegy. unsure.gif

Azért nincs itt senki, mert manapság már csak 12-13 évesekből áll a Starity. Kár, azért úgy szívesen elbeszélgetnék velem egykorúakkal, vagy egy kicsit idősebbekkel. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2016. október 31. 15:03 #19203
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gureka10 @ 2016.10.31. 15:01)
Azért nincs itt senki, mert manapság már csak 12-13 évesekből áll a Starity. Kár, azért úgy szívesen elbeszélgetnék velem egykorúakkal, vagy egy kicsit idősebbekkel.  mellow.gif

Azért vannak idősebbek is, bár, ha engem kérdezel, 2010-ben is érezhetően a kisebbek voltak többségben, de ez akkor pont jó volt, hisz én is velük egykorú voltam. Most azért kicsit bánt, hogy az emberek "kinőnek" a starity-zésből.
2016. október 31. 15:40 #19204
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Idézet (Porkéz @ 2016.10.31. 15:03)
Azért vannak idősebbek is, bár, ha engem kérdezel, 2010-ben is érezhetően a kisebbek voltak többségben, de ez akkor pont jó volt, hisz én is velük egykorú voltam. Most azért kicsit bánt, hogy az emberek "kinőnek" a starity-zésből.

Hát meg azért, ma már nem csak arra használják, amire csinálták az oldalt. Mindig van valami vita, az emberek mindig próbálnak nagyobbat mondani, túlszárnyalni a másikon. Ez persze, még nem lenne olyan nagy baj.. csak én 2015 nyara óta aktívkodom itt, és igen érezhető a különbség a mostani, és a tavalyi év között. smileeee.gif
2016. október 31. 15:45 #19205
Midnight Memories
Midnight Memories
 
Státusz#offline
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.14.
Hozzászólás: 973
Csatolások: 224
Azonosító: 213467
Offline offline
Idézet (Porkéz @ 2016.10.31. 15:03)
Azért vannak idősebbek is, bár, ha engem kérdezel, 2010-ben is érezhetően a kisebbek voltak többségben, de ez akkor pont jó volt, hisz én is velük egykorú voltam. Most azért kicsit bánt, hogy az emberek "kinőnek" a starity-zésből.

Szerintem tényleg kinövünk... Mármint engem már nem hoz lázba, hogy legyen szép profilom, avatarom, több szavazatom... És a cikkek sem olyan jók már - persze van kivétel -, mondjuk lehet, hogy 2-3 éve sem voltak teljesen hitelesek, csak akkor kicsi voltam és mindent bekajáltam.
2016. október 31. 16:19 #19206
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gureka10 @ 2016.10.31. 15:40)
Hát meg azért, ma már nem csak arra használják, amire csinálták az oldalt. Mindig van valami vita, az emberek mindig próbálnak nagyobbat mondani, túlszárnyalni a másikon. Ez persze, még nem lenne olyan nagy baj.. csak én 2015 nyara óta aktívkodom itt, és igen érezhető a különbség a mostani, és a tavalyi év között.  smileeee.gif

Viták sajnos mindig is voltak, ez van abból, ha egymás közé engeded az embereket. A probléma inkább az, hogy ezek a viták nem működnek kulturált formában, az észérveknek is annyi, és akkor a végeredmény balhé lesz. Bár ez a beszélgetős topikok idejében sem volt másképp.

Idézet (Midnight Memories @ 2016.10.31. 15:45)
Szerintem tényleg kinövünk... Mármint engem már nem hoz lázba, hogy legyen szép profilom, avatarom, több szavazatom... És a cikkek sem olyan jók már - persze van kivétel -, mondjuk lehet, hogy 2-3 éve sem voltak teljesen hitelesek, csak akkor kicsi voltam és mindent bekajáltam.

Igazad van, valóban kinövünk így jobban belegondolva. Mostanság én sem feltétlenül fórumozni járok fel, sokkal inkább beszélgetni az itt megismert emberekkel, meg, ha nagyon unatkozom, elvagyok fórumon is. Bár már nagyon hozzám nőtt ez az oldal, szóval nem tudom, lehet, hogy nem fogom kinőni.
2016. október 31. 16:26 #19207
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Idetévedtem, és muszáj reagálnom. blush.gif
Én pl nagyon szeretem az oldalt, még anno 2010 környékén bukkantam rá, aztán mindig jöttem, egészen tavalyig. Valahogy a cikkek romlásával - mivel annyira már nem foglalkoztat engem sem egy szép profil - teljesen elment az egésztől a kedvem. Most is leginkább csak azért jövök, mert képeket töltek fel-viszek el vagy frissítem az adatlapokat. Az ismerkedés meg soha nem ment könnyen, mindig hangulatomtól függ, hogy 2 perc vagy 2 nap múlva válaszolok-e (sajnos), így pedig nem igazán jött össze a barátkozás. A fórumozásból meg gy érzem, szintén kinőttem, meg kb. az összes "mit csináltál mielőtt géphez ültél?" és társaira válaszoltam milliószor biggrin.gif
Egyedül én is azért nem mentem el véglegesen, mert már napi rutin feljárni, nézelődni. rohog.gif
2016. október 31. 16:57 #19208
- törölt felhasználó -    
Már ketten is említettétek a cikkek minőségét, úgyhogy reagálnom kell rá, bocsánat. Nem szeretném megmásítani a véleményetek, csak leírom az enyém. blush.gif
Véleményem szerint a cikkek minősége javult. A hírérték még mindig a semmi környékén van a legtöbb cikknél (ez évekkel ezelőtt is így volt), viszont a megfogalmazás, a szöveg mennyisége jobb, mint egykor. Ha belefutsz egy 2010-es cikkbe, van nagyjából kettő, nyelvtanilag helytelen mondat, és ennyiből áll az egész. Most szerencsére már foglalkoznak ezzel, a hírmoderátorok javítják a cikkeket, és igen jók is szoktam megjelenni. Bevallom, a legkevésbé sem a cikkek olvasgatása miatt tartózkodom az oldalon (ez sosem volt így), de mindig belefutok 1-2 érdekesbe, és igazán örülök, hogy meg lehet jelentetni fogalmak tisztázásával kapcsolatosakat is (köszönet azoknak, akik vállalkoznak erre), mert emlékeim szerint régen ez nem mehetett. Vagy csak én nem vettem észre ilyen cikkeket. Oké, ennyi.biggrin.gif
2016. október 31. 17:33 #19209
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Én ez alatt azt értettem, hogy mivel ez egy - elvileg - sztárokkal foglalkozó oldal, és a cikkírás szabályzatában is benne volt régen, hogy bizonyos témákról nem lehet írni, mert nem fér bele az oldal arculatába, nem igazán tudom, miért vannak olyan cikkek, ahol társkeresőt reklámoznak (megjegyzem olyan közönségnek, amelynek 80%-a 18 év alatt van), x számú ciki szex sztoriról szólnak vagy hogy egy férfi iPhone 7-re változtatta a nevét.
Nem azzal van gondom, hogy kicsit fel akarják pörgetni az oldalt, hanem azzal, hogy kezdünk elmenni a rossz irányba. Megtévesztő címek, felesleges, nem ide illő tartalmak. Persze az életvitel vagy milyen kategóriába lehet ilyeneket hozni, de ne menjen azon cikkek rovására, amiért pl anno regisztráltam - tehát hogy legyen egy hiteles magyar nyelvű forrásom a kedvenceimről.
Ahhoz kétség sem fér, hogy jobban át vannak nézve a cikkek helyesírás szempontjából, de a tartalom rovására igencsak ráment szerintem. És sajnos az is, hogy azt hiszem két ember foglalkozik a hírek moderálásával, de az is lehet, hogy csak egy. :/ Nyilván lehetnének többen, de ahhoz sok cikket kell írni, aktívnak lenni és minőségi tartalmat gyártani, DE mivel az oldalra egyre kevesebb hiteles és aktuiális cikk kerül ki, ami pedig kikerül, az is át van szerkesztve (nem csak helyesírás szempontjából), ez nem fog változni.
Nekem igazából ez a legnagyobb bajom az egész oldalon, és ez nem ellened szólt, csak jól esett kiadni, ha már felröppent a téma. smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Midnight Memories, Jolie_77, kaliforhnia, _ToTo_
2016. október 31. 18:54 #19210
- törölt felhasználó -    
Idézet (rammievengeance @ 2016.10.31. 17:33)
Én ez alatt azt értettem, hogy mivel ez egy - elvileg - sztárokkal foglalkozó oldal, és a cikkírás szabályzatában is benne volt régen, hogy bizonyos témákról nem lehet írni, mert nem fér bele az oldal arculatába, nem igazán tudom, miért vannak olyan cikkek, ahol társkeresőt reklámoznak (megjegyzem olyan közönségnek, amelynek 80%-a 18 év alatt van), x számú ciki szex sztoriról szólnak vagy hogy egy férfi iPhone 7-re változtatta a nevét.
Nem azzal van gondom, hogy kicsit fel akarják pörgetni az oldalt, hanem azzal, hogy kezdünk elmenni a rossz irányba. Megtévesztő címek, felesleges, nem ide illő tartalmak. Persze az életvitel vagy milyen kategóriába lehet ilyeneket hozni, de ne menjen azon cikkek rovására, amiért pl anno regisztráltam - tehát hogy legyen egy hiteles magyar nyelvű forrásom a kedvenceimről.
Ahhoz kétség sem fér, hogy jobban át vannak nézve a cikkek helyesírás szempontjából, de a tartalom rovására igencsak ráment szerintem. És sajnos az is, hogy azt hiszem két ember foglalkozik a hírek moderálásával, de az is lehet, hogy csak egy. :/ Nyilván lehetnének többen, de ahhoz sok cikket kell írni, aktívnak lenni és minőségi tartalmat gyártani, DE mivel az oldalra egyre kevesebb hiteles és aktuiális cikk kerül ki, ami pedig kikerül, az is át van szerkesztve (nem csak helyesírás szempontjából), ez nem fog változni.
Nekem igazából ez a legnagyobb bajom az egész oldalon, és ez nem ellened szólt, csak jól esett kiadni, ha már felröppent a téma. smileeee.gif

Ebből a szempontból igazat tudok adni neked, valóban vannak olyan cikkek, amik nem férnek bele az oldal profiljába. Viszont az ilyen cikkeket ignorálni kell, mást nem tehetünk. Fel lehet vetni éppenséggel, hogy ezek nem erre az oldalra valóak, de nem tudom, lenne-e változás pár tag véleménye miatt. Én inkább ignorálom a nekem nem tetsző tartalmakat, és azokra a cikkekre koncentrálok, amelyek érdekelnek. Na persze ez nehéz, ha elvesznek a többi, számomra jelentéktelen cikk közt, de meg lehet találni a helyes utat.
Engem például örömmel tölt el, hogy most már megjelenhetnek rockzenekarokkal kapcsolatos hírek is. Pár évvel ezelőtt próbáltam írni, akkoriban egy hírmoderátor azt mondta, miután rákérdeztem az elutasítás okára, hogy a rock zenéről szóló cikkeknek nincs itt helye, a legtöbben nem kedvelik ezt, így bele kell sűríteni az "ez történt a rockvilágban" sorozatba. Ennek ellenére ma már nagyon sok ezzel foglalkozó cikket látni. Talán csak fel kéne vetni, hogy változásokra lenne szükség. Lehet, hogy minden maradna a régiben, lehet, hogy nem. Nem tudhatjuk.
Lehet, hogy eltértem kicsit a témától, sajnálom, gyakran túlzottan is elkalandozom. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: rammievengeance
2016. november 01. 13:41 #19211
- törölt felhasználó -    
Óóó, azok a fránya cikkek mindig visszatérnek rolleyes.gif
Egyébként jót nevettem Porkéz a 2. hszeden laugh.gif
2016. november 01. 18:11 #19212
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lizzy Lewis @ 2016.11.01. 13:41)
Óóó, azok a fránya cikkek mindig visszatérnek  rolleyes.gif 
Egyébként jót nevettem Porkéz a 2. hszeden  laugh.gif

Sajnos ez gyakran meg fog esni, úgy érzem. Nem egyezik mindenkinek a véleménye ezzel kapcsolatban.smileeee.gif
2016. november 01. 19:03 #19213
- törölt felhasználó -    
Idézet (Porkéz @ 2016.11.01. 18:11)
Sajnos ez gyakran meg fog esni, úgy érzem. Nem egyezik mindenkinek a véleménye ezzel kapcsolatban.smileeee.gif

Ha engem kérdezel, én bőven megvagyok a bulvár nélkül, de a tegnap előttihez hasonló cikkek sem érdekelnek. Értem, hogy ez lett a mozgatómotor, erre jön a támogatás, stb, nem is akarok belefolyni, elfogadtam. Sokan nem, pedig ebbe bele kell törődni. Változtatás esélye egyenlő a nullával, szóval ez van sajnos.
Ha olyat akarok olvasni, ami érdekel és számomra hírértéke van, akkor veszek egy Múlt-kort. biggrin.gif
2016. november 01. 19:33 #19214
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lizzy Lewis @ 2016.11.01. 19:03)
Ha engem kérdezel, én bőven megvagyok a bulvár nélkül, de a tegnap előttihez hasonló cikkek sem érdekelnek. Értem, hogy ez lett a mozgatómotor, erre jön a támogatás, stb, nem is akarok belefolyni, elfogadtam. Sokan nem, pedig ebbe bele kell törődni. Változtatás esélye egyenlő a nullával, szóval ez van sajnos.
Ha olyat akarok olvasni, ami érdekel és számomra hírértéke van, akkor veszek egy Múlt-kort.  biggrin.gif

Azt hiszem, igazad van. Nem is tudom, mikor jöttem fel azért starity-re, hogy cikkeket olvassak (na jó, igazából tudom: soha). Néha reménykedem, hogy belefutok valamibe, ami érdekel, és amikor ez megtörténik, örülök a fejemnek, de többnyire máshol bújom a cikkeket.
2016. november 02. 12:34 #19215
Midnight Memories
Midnight Memories
 
Státusz#offline
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.14.
Hozzászólás: 973
Csatolások: 224
Azonosító: 213467
Offline offline
Idézet (rammievengeance @ 2016.10.31. 17:33)
Én ez alatt azt értettem, hogy mivel ez egy - elvileg - sztárokkal foglalkozó oldal, és a cikkírás szabályzatában is benne volt régen, hogy bizonyos témákról nem lehet írni, mert nem fér bele az oldal arculatába, nem igazán tudom, miért vannak olyan cikkek, ahol társkeresőt reklámoznak (megjegyzem olyan közönségnek, amelynek 80%-a 18 év alatt van), x számú ciki szex sztoriról szólnak vagy hogy egy férfi iPhone 7-re változtatta a nevét.
Nem azzal van gondom, hogy kicsit fel akarják pörgetni az oldalt, hanem azzal, hogy kezdünk elmenni a rossz irányba. Megtévesztő címek, felesleges, nem ide illő tartalmak. Persze az életvitel vagy milyen kategóriába lehet ilyeneket hozni, de ne menjen azon cikkek rovására, amiért pl anno regisztráltam - tehát hogy legyen egy hiteles magyar nyelvű forrásom a kedvenceimről.
Ahhoz kétség sem fér, hogy jobban át vannak nézve a cikkek helyesírás szempontjából, de a tartalom rovására igencsak ráment szerintem. És sajnos az is, hogy azt hiszem két ember foglalkozik a hírek moderálásával, de az is lehet, hogy csak egy. :/ Nyilván lehetnének többen, de ahhoz sok cikket kell írni, aktívnak lenni és minőségi tartalmat gyártani, DE mivel az oldalra egyre kevesebb hiteles és aktuiális cikk kerül ki, ami pedig kikerül, az is át van szerkesztve (nem csak helyesírás szempontjából), ez nem fog változni.
Nekem igazából ez a legnagyobb bajom az egész oldalon, és ez nem ellened szólt, csak jól esett kiadni, ha már felröppent a téma. smileeee.gif

Pontosan erre gondoltam én is smileeee.gif
961 oldal 951 952 953 954 955 956 957 958 959 960 961
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!