Milyen lett a félévid?
2011. január 20. 16:30
#21
Pénteken kapjuk ki, de ha minden igaz akkor 4,2 lesz az átlagom. Egy kettesem lesz. (felsőfokú szakképzés) Jó lenne ha a vizsgám is így sikerülne.
2011. január 20. 16:50
#22
neekem minden 4-es kvéve a tesi meg a technika meg a rajz mert az 5ös és a matek, az angol 3-as
2011. január 20. 17:06
#23
hát fogalmazzunk úgy,hogy is-is. xD
biosz,kémia,fizika meg a matek dicséretes 5-ös.. de a többi xD németből megbuktam x"D és még lett egy 3-asom töriből... a többi meg 4-es. (:
biosz,kémia,fizika meg a matek dicséretes 5-ös.. de a többi xD németből megbuktam x"D és még lett egy 3-asom töriből... a többi meg 4-es. (:
2011. január 22. 12:29
#25
az enyém nagyon jól sikerült!
minden 5-ös, és 10 tantárgyi kitűnőm van
2011. március 20. 18:40
#27
|
|
Lillacsacsavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.16. Hozzászólás: 288 Csatolások: 61 Azonosító: 133333 offline
|
négy 4-es lett nyelvtanból , angol köriből , köriből és tesiből
2011. március 26. 14:53
#29
A félévim 3,69 lett.
és ha kerekítjük 4 egész majdnem xd
2011. március 27. 16:33
#31
Látom majdnem mindenkinek jó lett
Háth én nem büszkélkedhetek jó jegyekkel
éppen hogy csak 3-as lett
Matek, Fizika, Kémia, Földrajz ezek lettek 2-es x"Đ
Háth én nem büszkélkedhetek jó jegyekkel
Matek, Fizika, Kémia, Földrajz ezek lettek 2-es x"Đ
2011. augusztus 09. 17:00
#33
|
|
nicol belloxHuncut |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.22. Hozzászólás: 8136 Csatolások: 5409 Azonosító: 143848 offline
|
Hehe, de rég volt már a félév, már azóta az év végin is túl vagyok
Egyébként több mint 4,6 volt az átlagom
2011. augusztus 23. 17:06
#34
|
|
Dominica JInovel |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.25. Hozzászólás: 3348 Csatolások: 480 Azonosító: 156416 offline
|
5-öm 4-em,
2011. augusztus 25. 12:28
#35
|
|
Amber Angel |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.15. Hozzászólás: 739 Csatolások: 58 Azonosító: 143336 offline
|
Idézet (Dominica J @ 2011.08.23. 17:06)
5-öm 4-em,

4, 7 lett. Ami a második legjobb átlagom volt.
2015. január 13. 20:26
#40
|
|
Ayame.01typical teen, sorry |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.08.25. Hozzászólás: 5539 Csatolások: 32 Azonosító: 159255 offline
|
Az előző félévem jobban sikerült a mostaninál, igaz, hogy csupán annyival változott az idei, hogy becsúszott két db hármas, de alapjában véve szerintem egész jó lett.. Van mit javítani év végére!..
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


0 felhasználónak tetszik:
offline